Results for Jätkänkynttiläuinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 35 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 35 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
12:31 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 35, 100m VU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Daniil Ivanov |
2004 |
Kovdor |
|
31.65 |
|
|
|
1:06.09 |
|
2 |
Konstantin Pahomov |
2004 |
Kovdor |
|
32.69 |
|
|
|
1:09.17 |
|
3 |
Elmeri Kuulasmaa |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
35.67 |
|
|
|
1:12.97 |
|
4 |
Daniil Kutsev |
2005 |
APATITY |
|
34.31 |
|
|
|
1:14.90 |
|
5 |
Otso Jylkkä |
2006 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
38.62 |
|
|
|
1:22.01 |
|
6 |
Aatu Kunnari |
2004 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
39.30 |
|
|
|
1:23.88 |
|
7 |
Onni Kelloniemi |
2004 |
Kemijärven Kaiku |
|
40.21 |
|
|
|
1:24.22 |
|
8 |
Eliel Ketola |
2005 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
43.81 |
|
|
|
1:31.75 |
|
9 |
Lassi Kuulasmaa |
2008 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
45.28 |
|
|
|
1:34.92 |
|
10 |
Ilia Kozuhov |
2005 |
APATITY |
|
42.35 |
|
|
|
1:36.02 |
|
11 |
Rasmus Kinnunen |
2007 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
43.92 |
|
|
|
1:41.80 |
|
12 |
Arttu Ranta-Valkama |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
54.12 |
|
|
|
1:58.67 |
|
- |
Topi Fordell |
2005 |
Swimming Club Vuokatti |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 5.2 Ei kosketusta seinään käännöksessä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 35, 100m VU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Denis Emelyanov |
2002 |
APATITY |
|
29.61 |
|
|
|
1:01.23 |
|
2 |
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
29.99 |
|
|
|
1:02.65 |
|
3 |
Nikita Chirkunov |
2003 |
APATITY |
|
30.13 |
|
|
|
1:02.74 |
|
4 |
Zahar Deriugin |
2003 |
APATITY |
|
31.48 |
|
|
|
1:04.25 |
|
5 |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
31.61 |
|
|
|
1:05.59 |
|
6 |
Eemeli Kauppila |
2002 |
Oulun Lohet |
|
31.81 |
|
|
|
1:07.10 |
|
7 |
Benjamin Evans |
2003 |
Swimming Club Vuokatti |
|
32.95 |
|
|
|
1:09.17 |
|
8 |
Tudor Ratiu |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
33.63 |
|
|
|
1:10.36 |
|
9 |
Dima Hlivenko |
2003 |
Kovdor |
|
34.27 |
|
|
|
1:11.12 |
|
10 |
Valtteri Setälä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
34.87 |
|
|
|
1:14.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 35, 100m VU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kirill Volisov |
2001 |
APATITY |
|
26.71 |
|
|
|
56.74 |
|
2 |
Kirill Olshanikov |
2001 |
APATITY |
|
29.21 |
|
|
|
1:01.57 |
|
3 |
Timofei Osokin |
2000 |
APATITY |
|
31.09 |
|
|
|
1:03.31 |
|
4 |
Aleksanteri Angelva |
2001 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
34.58 |
|
|
|
1:15.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
12:31 |
|