Results for IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 40 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 40 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
|
|
Kilpailu |
LR IKM 2016 alkukilpailut ES2 |
|
Tulostuspivmr |
08 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Nurmijrvi |
|
Tulostusaika |
14:17 |
|
|
Jrjestj |
NU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupivmr |
04 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 40, P11,14,15,16 200m VU, Loppukilpailut 11 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Nico Peltonen |
2005 |
|
241 |
37.70 |
1:19.57 |
1:59.85 |
|
2:39.63 |
|
|
Hyvinkn Uimaseura |
2:50.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Antti Musikka |
2005 |
|
230 |
37.19 |
1:19.38 |
2:01.95 |
|
2:42.05 |
|
|
Vanders |
2:51.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Mio Heinola |
2005 |
|
225 |
37.03 |
1:18.89 |
2:01.11 |
|
2:43.29 |
|
|
Nummelan Kisaajat |
2:47.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Jimi Kojo |
2005 |
|
221 |
35.87 |
1:17.59 |
2:00.73 |
|
2:44.22 |
|
|
Uimaseura Aquila |
2:45.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Georgi Biatetc |
2005 |
|
185 |
39.47 |
1:23.90 |
2:10.53 |
|
2:54.26 |
|
|
Uimaseura Aquila |
2:55.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Urho Kkel |
2005 |
|
161 |
39.58 |
1:26.84 |
2:15.28 |
|
3:02.46 |
|
|
Tuusulan Uimaseura |
3:04.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Heikki Ianes |
2005 |
|
142 |
43.00 |
1:33.52 |
2:22.32 |
|
3:10.34 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 40, P11,14,15,16 200m VU, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Elias Saarinen |
2002 |
|
346 |
30.28 |
1:06.00 |
1:44.25 |
|
2:21.54 |
|
|
Riihimen Uimaseura |
2:21.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Tino Lukkaroinen |
2002 |
|
340 |
32.91 |
1:09.91 |
1:46.84 |
|
2:22.32 |
|
|
Riihimen Uimaseura |
2:27.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Viljami Thnen |
2002 |
|
326 |
33.28 |
1:10.42 |
1:48.17 |
|
2:24.28 |
|
|
Riihimen Uimaseura |
2:30.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Kasimir Riihel |
2002 |
|
311 |
32.48 |
1:09.99 |
1:49.28 |
|
2:26.64 |
|
|
Riihimen Uimaseura |
2:38.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Ville-Veikko Katajisto |
2002 |
|
308 |
33.17 |
1:11.73 |
1:52.95 |
|
2:27.11 |
|
|
Nurmijrven Uinti |
2:23.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Aapo Liljaniemi |
2002 |
|
306 |
33.11 |
1:13.42 |
1:52.92 |
|
2:27.35 |
|
|
Nurmijrven Uinti |
2:20.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Aleksi Vuorio |
2002 |
|
270 |
33.86 |
1:12.95 |
1:53.70 |
|
2:33.58 |
|
|
Nurmijrven Uinti |
2:43.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 40, P11,14,15,16 200m VU, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Taneli Lantta |
2001 |
|
526 |
28.94 |
1:00.02 |
1:31.88 |
|
2:03.09 |
|
|
Simmis Wanda |
2:03.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Kasper Envalds |
2001 |
|
439 |
29.61 |
1:02.19 |
1:36.02 |
|
2:10.67 |
|
|
Vanders |
2:06.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Olli Malmberg |
2001 |
|
435 |
30.32 |
1:03.65 |
1:37.97 |
|
2:11.06 |
|
|
Octopus Lohja |
2:09.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ville Rissanen |
2001 |
|
337 |
31.73 |
1:08.29 |
1:46.10 |
|
2:22.70 |
|
|
Simmis Wanda |
2:26.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Oliver Juursoo |
2001 |
|
305 |
33.93 |
1:11.20 |
1:50.42 |
|
2:27.48 |
|
|
Riihimen Uimaseura |
2:44.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Ali Gardberg |
2001 |
|
305 |
32.84 |
1:10.91 |
1:50.29 |
|
2:27.53 |
|
|
Simmis Wanda |
2:29.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Timo Marttinen |
2001 |
|
302 |
32.72 |
1:09.87 |
1:48.46 |
|
2:28.11 |
|
|
Hyvinkn Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Akseli Korhonen |
2001 |
|
264 |
35.64 |
1:15.01 |
1:56.71 |
|
2:34.81 |
|
|
Haminan Uimaseura |
2:39.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 40, P11,14,15,16 200m VU, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jon Byskov |
2000 |
|
426 |
30.78 |
1:03.55 |
1:37.62 |
|
2:12.01 |
|
|
Nurmijrven Uinti |
2:14.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekij: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspivmr |
08 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
14:17 |
|