Tulokset Speedo - Cup
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Lauantaiaamu
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Speedo Cup | Tulostuspäivämäärä | 10 syyskuu 2016 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 10:28 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 10 syyskuu 2016 |
Laji 6, 100m Perhosuinti Tytöt, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Aino Koskelo | 2005 | 38.66 | 1:20.64 | ||||||
Nurmijärven Uinti | 1:26.12 | |||||||||
2 | Inka Vahtola | 2005 | 39.94 | 1:27.52 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Kira Lindroos | 2005 | 40.70 | 1:27.65 | ||||||
Cetus Espoo | 1:33.42 | |||||||||
4 | Tuuli Pippuri | 2005 | 42.53 | 1:28.44 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Louna Kasvio | 2006 | 42.64 | 1:31.84 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
6 | Peppi Eskola | 2005 | 42.62 | 1:32.72 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | 1:39.21 | |||||||||
7 | Jasmin Savonen | 2005 | 47.04 | 1:37.67 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Celina Siggberg | 2005 | 45.97 | 1:43.58 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
9 | Wilma Sundt | 2006 | 52.63 | 1:45.16 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
10 | Kukka Peill | 2005 | 48.09 | 1:51.47 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Laji 6, 100m Perhosuinti Tytöt, Loppukilpailut 12 - 13 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Lotta Lehtoila | 2003 | 35.97 | 1:16.17 | ||||||
ORCA Helsinki | 1:15.49 | |||||||||
2 | Emma Johansson | 2003 | 36.04 | 1:16.52 | ||||||
Cetus Espoo | 1:19.83 | |||||||||
3 | Kaarin Rapinoja | 2003 | 38.36 | 1:19.88 | ||||||
Cetus Espoo | 1:17.06 | |||||||||
4 | Nicole Sundell | 2003 | 37.68 | 1:19.92 | ||||||
ORCA Helsinki | 1:22.20 | |||||||||
5 | Aino Paju | 2003 | 37.25 | 1:20.20 | ||||||
Vanders | 1:15.05 | |||||||||
6 | Vilhelmiina Leppänen | 2003 | 38.67 | 1:23.66 | ||||||
Cetus Espoo | 1:30.02 | |||||||||
7 | Greta Beszteri | 2004 | 40.89 | 1:29.87 | ||||||
Cetus Espoo | 1:33.93 | |||||||||
8 | Iina Von Schrowe | 2003 | 40.86 | 1:31.02 | ||||||
Cetus Espoo | 1:35.48 | |||||||||
9 | Iisa Karpela | 2004 | 41.53 | 1:31.12 | ||||||
Cetus Espoo | 1:30.58 | |||||||||
10 | Martina Uusitalo | 2003 | 42.47 | 1:31.73 | ||||||
Cetus Espoo | 1:30.65 | |||||||||
11 | Helmi Haverinen | 2004 | 42.85 | 1:33.46 | ||||||
Cetus Espoo | 1:30.73 | |||||||||
12 | Pinja Nieminen | 2004 | 42.95 | 1:35.16 | ||||||
Cetus Espoo | 1:33.13 | |||||||||
13 | Milla-lotta Tapanainen | 2003 | 43.21 | 1:35.50 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
14 | Iiris Virtanen | 2004 | 52.53 | 2:00.77 | ||||||
Simmis Grani | ||||||||||
- | Vilja Grundström | 2003 | DNF | |||||||
Vanders | ||||||||||
- | Wilma Savonen | 2004 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | 1:38.31 | |||||||||
SW 8.3 Rintauinnin potku | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 | Tulostuspäivämäärä | 10 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 10:28 |