Resultat för Joulukarkelot
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | JOULUKARKELOT | Tulostuspäivämäärä | 05 joulukuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | VANTAA | Tulostusaika | 11:41 | |||
Järjestäjä | VANDERS | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 05 joulukuu 2015 |
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | |||||||||
1 | Aleksandr Logvin | 2006 | 163 | 48.72 | ||||||
Vanders | 52.80 | |||||||||
2 | Heikki Konsta Ianes | 2005 | 151 | 49.94 | ||||||
Simmis Wanda | 53.05 | |||||||||
3 | Aleksandr Vysotskiy | 2006 | 150 | 50.01 | ||||||
Stadin Delfiinit | 52.48 | |||||||||
4 | Leo Währn | 2005 | 149 | 50.12 | ||||||
Vanders | ||||||||||
5 | Urho Käkelä | 2005 | 133 | 52.04 | ||||||
Tuusulan Uimaseura | 53.48 | |||||||||
6 | Aapo Tuhkanen | 2005 | 128 | 52.80 | ||||||
Tuusulan Uimaseura | 56.55 | |||||||||
7 | Jonah Kuronen | 2005 | 119 | 54.03 | ||||||
Stadin Delfiinit | 55.17 | |||||||||
8 | Maddox Pilli | 2005 | 115 | 54.73 | ||||||
Stadin Delfiinit | 57.43 | |||||||||
9 | Mihail Svistunov | 2005 | 114 | 54.79 | ||||||
Stadin Delfiinit | 59.24 | |||||||||
10 | Alexander Kaznakov | 2006 | 108 | 55.79 | ||||||
Stadin Delfiinit | 57.36 | |||||||||
11 | Juho Kallio | 2007 | 87 | 59.98 | ||||||
Kankaanpään Uimarit | 1:03.44 | |||||||||
12 | Nico Kulju | 2006 | 60 | 1:07.84 | ||||||
Simmis Wanda | 1:09.22 | |||||||||
13 | Onni Rahkonen | 2007 | 59 | 1:08.12 | ||||||
Simmis Grani | 1:13.58 | |||||||||
- | Ilja Belov | 2007 | DSQ | |||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Lauri Valtanen | 2007 | DSQ | |||||||
Vanders | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Matti Penttinen | 2006 | DSQ | |||||||
Nummelan Kisaajat | 55.29 | |||||||||
SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeitä | ||||||||||
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | |||||||||
1 | Oskar Turunen | 2003 | 328 | 38.58 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | 39.13 | |||||||||
2 | Sami Uusikumpu | 2003 | 306 | 39.49 | ||||||
Vanders | 38.71 | |||||||||
3 | Tuukka Inkilä | 2003 | 278 | 40.76 | ||||||
Cetus Espoo | 44.23 | |||||||||
4 | Niklas Hatakka | 2003 | 259 | 41.73 | ||||||
Cetus Espoo | 42.57 | |||||||||
5 | Oskari Repo | 2003 | 226 | 43.70 | ||||||
Cetus Espoo | 47.40 | |||||||||
6 | Akseli Leppänen | 2004 | 194 | 45.98 | ||||||
Cetus Espoo | 45.85 | |||||||||
7 | Markus Ridal | 2003 | 171 | 47.87 | ||||||
Heinolan Isku | 47.31 | |||||||||
8 | Eemeli Nylund | 2003 | 155 | 49.54 | ||||||
Heinolan Isku | 51.54 | |||||||||
9 | Lauri Karhu | 2003 | 154 | 49.63 | ||||||
Vanders | 53.42 | |||||||||
10 | Joona Kuitu | 2004 | 146 | 50.47 | ||||||
Vanders | 52.09 | |||||||||
11 | Alexander Huhtala | 2003 | 141 | 51.11 | ||||||
Cetus Espoo | 54.28 | |||||||||
12 | Niklas Riihelä | 2003 | 131 | 52.38 | ||||||
Vanders | 57.89 | |||||||||
13 | Matti Nätti | 2004 | 126 | 53.08 | ||||||
Vanders | 53.59 | |||||||||
14 | Oskari Toivonen | 2004 | 122 | 53.61 | ||||||
Vanders | 51.36 | |||||||||
15 | Samuli Surakka | 2003 | 105 | 56.28 | ||||||
Vanders | 56.26 | |||||||||
16 | Risto Iivanainen | 2004 | 88 | 59.68 | ||||||
Vanders | 1:00.06 | |||||||||
17 | Mikael Vatiainen | 2003 | 85 | 1:00.46 | ||||||
Vanders | ||||||||||
- | Elisey Sobatkovskiy | 2004 | DSQ | |||||||
Vanders | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Joona Lehtonen | 2003 | DSQ | |||||||
Vanders | 51.19 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Tony Heinola | 2003 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | 54.11 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | |||||||||
1 | Oskari Aalto | 2002 | 509 | 33.33 | ||||||
Cetus Espoo | 34.28 | |||||||||
2 | Benjamin Kangas | 2002 | 372 | 36.99 | ||||||
Haminan Uimaseura | 38.41 | |||||||||
3 | Teemu Ihanamäki | 2001 | 370 | 37.07 | ||||||
Kankaanpään Uimarit | 37.69 | |||||||||
4 | Mihail Khanoukaev | 2002 | 343 | 38.00 | ||||||
Cetus Espoo | 38.72 | |||||||||
5 | Ville Rissanen | 2001 | 289 | 40.23 | ||||||
Vanders | 42.57 | |||||||||
6 | Oscar Kullström | 2002 | 167 | 48.30 | ||||||
Vanders | ||||||||||
7 | Elias Rajala | 2002 | 161 | 48.93 | ||||||
Vanders | 53.41 | |||||||||
8 | Aran Aydar | 2002 | 89 | 59.55 | ||||||
Vanders | ||||||||||
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | |||||||||
1 | Daniel Kotov | 2000 | 260 | 41.67 | ||||||
Vanders | 41.12 | |||||||||
2 | Emil Piho | 1999 | 252 | 42.11 | ||||||
Vanders | 40.84 | |||||||||
- | Joni Löytökorpi | 2000 | DSQ | |||||||
Vanders | 43.24 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | |||||||||
1 | Samuel Heinonen | 1998 | 376 | 36.87 | ||||||
Vanders | 36.69 | |||||||||
2 | Jussi Kujala | 1980 | 355 | 37.56 | ||||||
Vanders | 38.52 | |||||||||
3 | Istvan Beszteri | 1973 | 318 | 38.99 | ||||||
Vanders | 39.77 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.24.04 | Tulostuspäivämäärä | 05 joulukuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa | Tulostusaika | 11:41 |