Results for Aquarapid Knattesim 2015
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Gren 9 (Finaler) - Officiell |
Tvling | Aquarapide Knattesim 2015 | Utskriftsdatum | 18 oktober 2015 | |||
Tvlingsort | Sundbyberg | Utskriftstid | 11:06 | |||
Arrangr | SS04 | |||||
Bassng | 25m | |||||
Tvlingsdatum | 18 oktober 2015 |
Gren 9, 50m Fjrilsim Damer, Finaler |
Plac. | Namn | Fdd | Frening | Tid | Status | |||||
1 | Isa Lundgren Sonnergren | 2004 | Simklubben Neptun | 34.78 | ||||||
2 | Anna Wainikka | 2004 | Simklubben Neptun | 37.76 | ||||||
3 | Selma Holmer | 2004 | Turebergs Simklubb | 37.80 | ||||||
4 | Elvira Montes | 2004 | Solna Sundbyberg SS 04 | 39.21 | ||||||
5 | Amanda Takala | 2004 | Vsby Simsllskap | 39.41 | ||||||
6 | Sara Randerstedt | 2004 | Simklubben Ena | 39.68 | ||||||
7 | Elin Grhs | 2004 | Simklubben Neptun | 39.72 | ||||||
8 | Ella Engelgren | 2004 | Stockholms Kappsimningsklubb | 40.48 | ||||||
8 | Sara Arn | 2004 | Turebergs Simklubb | 40.48 | ||||||
10 | Aysha Camal Cerrato | 2004 | Sdertrns Simsllskap | 40.49 | ||||||
11 | Sofia Montan | 2004 | Danderyds Sim | 41.55 | ||||||
12 | Louise Blomqvist | 2004 | Danderyds Sim | 41.66 | ||||||
13 | Ella Evers | 2004 | Stockholms Kappsimningsklubb | 42.25 | ||||||
14 | Elsa Lvquist | 2004 | Simklubben Neptun | 42.90 | ||||||
15 | Nina Hall | 2004 | Simklubben Neptun | 43.06 | ||||||
16 | Hanna kerman | 2004 | Vsby Simsllskap | 43.34 | ||||||
17 | Lovisa Fantenberg | 2004 | Vsby Simsllskap | 44.15 | ||||||
18 | Anna Safaei | 2004 | Vsby Simsllskap | 44.44 | ||||||
19 | Dominika Auxtova | 2004 | IFK Liding Simklubb | 44.79 | ||||||
20 | Lilly Eriksson | 2004 | Simklubben Neptun | 44.81 | ||||||
21 | Emelie Dahl | 2004 | Simklubben Neptun | 44.86 | ||||||
22 | Katja Kutsenko | 2004 | IFK Liding Simklubb | 45.07 | ||||||
23 | Caroline Friberg | 2004 | Simklubben Neptun | 46.53 | ||||||
24 | Clara Unden | 2004 | Simklubben Neptun | 46.79 | ||||||
25 | Nella Silfwergrd | 2004 | Wisby Simsllskap | 47.24 | ||||||
26 | Annie Birtner | 2004 | Simklubben Neptun | 47.49 | ||||||
27 | Emma Bjrkman | 2004 | Stockholms Kappsimningsklubb | 47.74 | ||||||
28 | Maya Levin | 2004 | Stockholms Kappsimningsklubb | 47.86 | ||||||
29 | Vilma Dombos | 2004 | IFK Liding Simklubb | 48.68 | ||||||
30 | Emilia Long | 2004 | Solna Sundbyberg SS 04 | 48.74 | ||||||
31 | Li Elveskog | 2004 | Simklubben Neptun | 49.28 | ||||||
32 | Filippa Granstrm | 2004 | IFK Liding Simklubb | 49.37 | ||||||
33 | Olivia Lindgren | 2004 | Sdertlje Simsllskap | 49.67 | ||||||
34 | Elin Glifberg | 2004 | IFK Liding Simklubb | 49.83 | ||||||
35 | Alice Dombos | 2004 | IFK Liding Simklubb | 52.63 | ||||||
36 | Eleonora Engstrm | 2004 | IFK Liding Simklubb | 52.97 | ||||||
37 | Clara Velasco Ullenhag | 2004 | Simklubben Neptun | 53.48 | ||||||
38 | Maja Rehn | 2004 | Simklubben Neptun | 57.67 | ||||||
39 | Agnes Behrenfeldt | 2004 | Simklubben Neptun | 58.16 | ||||||
- | Elin Pivinen | 2004 | Sdertlje Simsllskap | DSQ | ||||||
- | Sigrid Priks | 2004 | Simklubben Neptun | DSQ | ||||||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 18 oktober 2015 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 | Utskriftstid | 11:06 |