Results for Danone Open Ystad Grand Prix 2
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Resultat Gren 18 (Försök) - Per åldersgrupp med mellantider |
Tävling | Danone Open | Utskriftsdatum | 08 oktober 2016 | |||
Tävlingsort | Ystad | Utskriftstid | 13:16 | |||
Arrangör | Ystads Simsällskap | |||||
Bassäng | 25m | |||||
Tävlingsdatum | 08 oktober 2016 |
Gren 18, 4X50m Medley Mixed, Försök 0 år och äldre |
Sponsor: Lindsténs Elektriska AB |
Plac. | Namn | Född | Förening | 50m | Tid | Status | ||||
1 | Landskrona Mix 1 | 2003 | Landskrona Simsällskap | 1:53.16 | ||||||
Ida Sandwång | 2001 | 30.64 | 30.64 | |||||||
Emil Hassling | 2000 | 30.12 | 1:00.76 | |||||||
Alfred Christensson | 1998 | 25.06 | 1:25.82 | |||||||
My Rydgren | 1999 | 27.34 | 1:53.16 | |||||||
2 | SK Ran Mixed A | 0 | Simklubben Ran | 1:56.48 | ||||||
Isabella Revstedt | 2001 | 31.44 | 31.44 | |||||||
Stina Lindberg | 2000 | 1:25.04 | 1:56.48 | |||||||
Richard Berg | 1998 | |||||||||
Daniel Olsson-Shirazi | 1997 | 1:56.48 | 1:56.48 | |||||||
3 | Hvidovre Mix 1 | 0 | Hvidovre Svømme Klub | 1:56.56 | ||||||
Jakob Petersen | 1999 | 29.87 | 29.87 | |||||||
Frederikke Mertins | 2000 | 33.65 | 1:03.52 | |||||||
Marcus Rappenborg | 1999 | 26.17 | 1:29.69 | |||||||
Frederikke Dons | 1998 | 26.87 | 1:56.56 | |||||||
4 | Trelleborg Mix | 0 | Trelleborg Sim | 1:57.15 | ||||||
Davilda Lareva | 2000 | 31.30 | 31.30 | |||||||
Axel Lloyd | 1999 | 31.68 | 1:02.98 | |||||||
Isabelle Sering | 2002 | 29.16 | 1:32.14 | |||||||
Mattias Rydqvist | 2000 | 25.01 | 1:57.15 | |||||||
5 | Landskrona Mix 2 | 2003 | Landskrona Simsällskap | 1:58.88 | ||||||
Christoffer Dellhede | 2001 | 29.25 | 29.25 | |||||||
Julia Brinkhagen | 1999 | 35.65 | 1:04.90 | |||||||
Oskar Hoff | 1998 | 25.87 | 1:30.77 | |||||||
Isabelle Moreau | 2001 | 28.11 | 1:58.88 | |||||||
6 | Hvidovre Mix 2 | 0 | Hvidovre Svømme Klub | 1:59.13 | ||||||
Mikkel Samsøe Borch | 1997 | 30.25 | 30.25 | |||||||
Kristine Mikkelsen | 2000 | 33.96 | 1:04.21 | |||||||
Oliver Jacobsen | 1997 | 26.72 | 1:30.93 | |||||||
Silja Nielsdóttir Hansen | 2001 | 28.20 | 1:59.13 | |||||||
7 | Ystads SS Lag 1 | 0 | Ystads Simsällskap | 2:00.12 | ||||||
Filip Christiansson | 1999 | 29.74 | 29.74 | |||||||
Alicia Norberg Randowo | 1999 | 1:04.78 | 1:34.52 | |||||||
Amanda Strömberg | 1998 | 25.60 | 2:00.12 | |||||||
Gustaf Persson | 2001 | 2:00.12 | ||||||||
8 | Ystads SS Lag 2 | 0 | Ystads Simsällskap | 2:01.02 | ||||||
Tilde Larsson | 2001 | 32.63 | 32.63 | |||||||
Simon Tufvesson | 1999 | 32.32 | 1:04.95 | |||||||
Max Persson | 2001 | 27.48 | 1:32.43 | |||||||
Matilda Åkesson | 1999 | 28.59 | 2:01.02 | |||||||
9 | Hvidovre Mix 3 | 0 | Hvidovre Svømme Klub | 2:02.35 | ||||||
Cecilie Elkjær | 2001 | 33.15 | 33.15 | |||||||
Owais Hamid | 2000 | 1:29.20 | 2:02.35 | |||||||
Mikkel Møller-Jensen | 1995 | |||||||||
Jamilla Bistrup | 2001 | 2:02.35 | 2:02.35 | |||||||
10 | Landskrona Mix 3 | 0 | Landskrona Simsällskap | 2:03.05 | ||||||
Elin Rundblad | 1999 | 31.38 | 31.38 | |||||||
Lucas Lindblom | 2000 | 33.19 | 1:04.57 | |||||||
Simon Bonnevier | 2001 | 30.23 | 1:34.80 | |||||||
Elin Johannesson | 1999 | 28.25 | 2:03.05 | |||||||
11 | Hvidovre Mix 4 | 0 | Hvidovre Svømme Klub | 2:05.05 | ||||||
Anders Skousen | 2002 | 31.26 | 31.26 | |||||||
Mikkel Ulrich | 1998 | 32.58 | 1:03.84 | |||||||
Laura Lange | 2001 | 31.20 | 1:35.04 | |||||||
Rebekka Windahl | 2001 | 30.01 | 2:05.05 | |||||||
12 | Ystads SS Lag 3 | 0 | Ystads Simsällskap | 2:05.15 | ||||||
Emil Jespersen | 2001 | 32.35 | 32.35 | |||||||
Jenny Christensson | 1996 | 1:03.05 | 1:35.40 | |||||||
Sebastian Lundgren | 1999 | 29.75 | 2:05.15 | |||||||
Isabelle Odén | 2002 | 2:05.15 | ||||||||
13 | Landskrona Mix 4 | 0 | Landskrona Simsällskap | 2:08.57 | ||||||
Matilda Hoff | 2003 | 33.45 | 33.45 | |||||||
Tim Petersson | 1999 | 33.18 | 1:06.63 | |||||||
Linnéa Lindh | 2003 | 33.79 | 1:40.42 | |||||||
Oliver Larsson | 2001 | 28.15 | 2:08.57 | |||||||
14 | Landskrona Mix 5 | 0 | Landskrona Simsällskap | 2:09.46 | ||||||
Viktoria Dellhede | 2003 | 33.30 | 33.30 | |||||||
Casper Svärd | 2001 | 1:05.28 | 1:38.58 | |||||||
Dzevad Celikovic | 2001 | 30.88 | 2:09.46 | |||||||
Katja Haglund | 2003 | 2:09.46 | ||||||||
15 | Ystads SS Lag 5 | 0 | Ystads Simsällskap | 2:11.30 | ||||||
Matilda Liljekvist | 2004 | 34.03 | 34.03 | |||||||
Herman Nilsson | 2002 | 35.63 | 1:09.66 | |||||||
Hanna Björnsdotter | 2002 | 34.14 | 1:43.80 | |||||||
Anton Jansson | 2002 | 27.50 | 2:11.30 | |||||||
16 | Ystads SS Lag 6 | 0 | Ystads Simsällskap | 2:21.19 | ||||||
Emma Stanciu | 2000 | 35.66 | 35.66 | |||||||
Martin Stoltz | 2000 | 1:13.40 | 1:49.06 | |||||||
Olga Kertzscher Erlandsson | 2004 | 32.13 | 2:21.19 | |||||||
Melker Svensson | 2002 | 2:21.19 | ||||||||
17 | Landskrona Mix 6 | 0 | Landskrona Simsällskap | 2:22.84 | ||||||
Josefin Dellhede | 2003 | 36.69 | 36.69 | |||||||
Filip Cederholm | 2003 | 39.41 | 1:16.10 | |||||||
Jesper Ring | 2003 | 33.92 | 1:50.02 | |||||||
Wilma Rundblad | 2003 | 32.82 | 2:22.84 | |||||||
18 | Trelleborg Mixed Lag 2 | 2004 | Trelleborg Sim | 2:25.65 | ||||||
Gabriel Olsson | 2004 | 37.62 | 37.62 | |||||||
Vilma Andersson | 2004 | 38.84 | 1:16.46 | |||||||
Alicia Sjögren | 2005 | 35.40 | 1:51.86 | |||||||
Daniel Choinski Nielsen | 2005 | 33.79 | 2:25.65 | |||||||
- | Ystads SS Lag 4 | 0 | Ystads Simsällskap | DSQ | ||||||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 08 oktober 2016 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap | Utskriftstid | 13:16 |