Results for FynRundt 4 - miniFÃ…M
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session 1
Resultat Løb 5 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | FynRundt 4 | Udskriftsdato | 26 april 2015 | |||
Stævne by | Nyborg | Udskriftstidspunkt | 10:31 | |||
Arrangør | Nyborg Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 26 april 2015 |
Løb 5, 50m Frisvømning Damer, Finaler 14 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | ||||||||||
1 | Ellen Marie Vad Iversen | 2001 | 213 | 38.92 | ||||||
Tommerup Svømme Klub | ||||||||||
Løb 5, 50m Frisvømning Damer, Finaler 13 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | ||||||||||
1 | Isabella Johansen | 2002 | 202 | 39.57 | ||||||
Tommerup Svømme Klub | ||||||||||
2 | Emma Christensen | 2002 | 139 | 44.85 | ||||||
Tommerup Svømme Klub | ||||||||||
Løb 5, 50m Frisvømning Damer, Finaler 12 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | ||||||||||
1 | Trine Bruun-Petersen | 2003 | 338 | 33.37 | ||||||
Tommerup Svømme Klub | ||||||||||
2 | Anna Dam Rasmussen | 2003 | 202 | 39.58 | ||||||
Tommerup Svømme Klub | ||||||||||
3 | Pernille Juul Jensen | 2003 | 137 | 45.07 | ||||||
O.S.L.F. | ||||||||||
4 | Emilie H. Christensen | 2003 | 101 | 49.84 | ||||||
Ringe Svømme Klub | ||||||||||
Løb 5, 50m Frisvømning Damer, Finaler 11 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | ||||||||||
1 | Jenni Nguyen | 2004 | 198 | 39.85 | ||||||
Frem Odense | ||||||||||
2 | Julie Nguyen | 2004 | 168 | 42.10 | ||||||
Frem Odense | ||||||||||
3 | Laura Riber Memborg | 2004 | 166 | 42.22 | ||||||
Nyborg Svømmeklub | ||||||||||
4 | Freja S. Falkenstrøm | 2004 | 162 | 42.64 | ||||||
Nyborg Svømmeklub | ||||||||||
5 | Caroline R. Andersen | 2004 | 150 | 43.67 | ||||||
Ringe Svømme Klub | ||||||||||
6 | Marinella Christiansen | 2004 | 145 | 44.19 | ||||||
Ringe Svømme Klub | ||||||||||
7 | Frida Karoline Dall | 2004 | 114 | 47.86 | ||||||
Frem Odense | ||||||||||
8 | Cathrine Høst | 2004 | 104 | 49.44 | ||||||
Nyborg Svømmeklub | ||||||||||
9 | Maria Sofia Sannino | 2004 | 73 | 55.58 | ||||||
Frem Odense | ||||||||||
10 | Veronika Krogh | 2004 | 52 | 1:02.04 | ||||||
Frem Odense | ||||||||||
11 | Emma Thisted | 2004 | 49 | 1:03.47 | ||||||
Frem Odense | ||||||||||
- | Frederikke R. Andersen | 2004 | DNS | |||||||
Ringe Svømme Klub | ||||||||||
Løb 5, 50m Frisvømning Damer, Finaler 10 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | ||||||||||
1 | Maja Johanne Pedersen | 2005 | 234 | 37.68 | ||||||
Nyborg Svømmeklub | ||||||||||
2 | Ellen Kjær Tolstrup | 2005 | 216 | 38.75 | ||||||
O.S.L.F. | ||||||||||
3 | Rikke Bruun-Petersen | 2005 | 126 | 46.33 | ||||||
Tommerup Svømme Klub | ||||||||||
4 | Esther Holm Land | 2005 | 112 | 48.14 | ||||||
Odense Svømme Klub | ||||||||||
Løb 5, 50m Frisvømning Damer, Finaler 9 år og yngre |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | ||||||||||
1 | Freja Johansen | 2006 | 155 | 43.20 | ||||||
Ringe Svømme Klub | ||||||||||
2 | Matilde Baraviec | 2006 | 141 | 44.59 | ||||||
Odense Svømme Klub | ||||||||||
3 | Louise Horne Levin | 2006 | 105 | 49.16 | ||||||
Ringe Svømme Klub | ||||||||||
4 | Liva Burgaard | 2006 | 77 | 54.59 | ||||||
Odense Svømme Klub | ||||||||||
5 | Karoline Rasmussen | 2006 | 68 | 56.95 | ||||||
Ringe Svømme Klub | ||||||||||
- | Julie Petersen | 2006 | DNS | |||||||
Nyborg Svømmeklub | ||||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 26 april 2015 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:31 |