Resultater for VI39 Medley Race
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Resultat Løb 1 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | VI39 Medley Race | Udskriftsdato | 01 februar 2015 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 10:55 | |||
Arrangør | VI39 Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 01 februar 2015 |
Løb 1, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2003-2003 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Caroline Veggerby | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 39.78 | 1:24.25 | |||||
2 | Christine Mardov-Johansen | 2003 | Frederikssund Svømmeklub | 41.63 | 1:30.56 | |||||
3 | Olivia Ida Madsen | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 1:31.02 | 1:31.02 | |||||
4 | Mia Mørk Kuramoto | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 42.95 | 1:32.25 | |||||
5 | Laura Rytz Jørgensen | 2003 | Frederikssund Svømmeklub | 1:33.17 | ||||||
6 | Pil Sylvander | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 1:33.59 | ||||||
7 | Lærke Blond | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:33.76 | 1:33.76 | |||||
8 | Isobel Crosskey | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 1:34.16 | ||||||
9 | Marike Nevermann | 2003 | Frederikssund Svømmeklub | 45.08 | 1:34.54 | |||||
10 | Freja Stenbækgård | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 1:34.87 | 1:34.87 | |||||
11 | Ellen A. Skov | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 1:35.86 | 1:35.86 | |||||
12 | Mathilde Skjøth-Rasmussen | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 1:37.96 | ||||||
13 | Amalie Kolstrup-Timm | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 1:39.12 | ||||||
14 | Emma Clausen | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 53.24 | 1:44.36 | |||||
15 | Josefine Emcken | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 49.56 | 1:45.01 | |||||
16 | Marie Toft Christensen | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 51.25 | 1:45.10 | |||||
17 | Thea Uhrbrand | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 53.15 | 1:47.75 | |||||
- | Aia Andreassen | 2003 | Helsingør Svømmeklub | DNS | ||||||
Løb 1, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2004-2004 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Linnea Hietala | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 39.95 | 1:25.43 | |||||
2 | Mathilde Maria Thorsen | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 41.31 | 1:29.02 | |||||
3 | Laura L. Hørning | 2004 | Glostrup Svømme Klub | 42.16 | 1:29.84 | |||||
4 | Clara Hartvig-Olsen | 2004 | Vallensbæk IF Af 1939 | 48.76 | 1:38.45 | |||||
5 | Anna Maria Madsen | 2004 | Swim Team Tåstrup | 1:38.74 | ||||||
6 | Mathilde Hedager | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 1:38.87 | ||||||
7 | Emma F. Rouse | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 1:39.10 | 1:39.10 | |||||
8 | Astrid Høffer | 2004 | Swim Team Tåstrup | 45.85 | 1:40.14 | |||||
9 | Julie Dahl | 2004 | Glostrup Svømme Klub | 46.07 | 1:40.68 | |||||
10 | Josephine Holst Vinther | 2004 | Gentofte Svømme Klub | 44.78 | 1:41.52 | |||||
11 | Malene Langvad | 2004 | Glostrup Svømme Klub | 48.34 | 1:43.37 | |||||
12 | Louisa Lykkesfelt Thomsen | 2004 | Gentofte Svømme Klub | 49.87 | 1:44.59 | |||||
13 | Juliane Camille Mathiasen | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 47.38 | 1:44.79 | |||||
14 | Kristine G. Skjærbæk | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 48.98 | 1:45.50 | |||||
15 | Josefine Westergaard | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 46.73 | 1:45.71 | |||||
16 | Johanna Dahms | 2004 | Gentofte Svømme Klub | 50.26 | 1:48.02 | |||||
17 | Laura Thomadsen | 2004 | Glostrup Svømme Klub | 56.14 | 1:53.76 | |||||
18 | Asta Ellermann-Kingombe | 2004 | Gentofte Svømme Klub | 52.93 | 1:54.35 | |||||
19 | Emilie Pyndt Hansen | 2004 | Frederikssund Svømmeklub | 53.29 | 1:54.55 | |||||
20 | Mille Hansson | 2004 | Swim Team Tåstrup | 2:18.31 | ||||||
- | Ester Krantz | 2004 | Gentofte Svømme Klub | DNS | ||||||
Løb 1, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2005-2005 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Schastine Skifter Tabor | 2005 | Swim Team Tåstrup | 42.50 | 1:33.53 | |||||
2 | Liva Lund Hansen | 2005 | Vallensbæk IF Af 1939 | 42.81 | 1:36.30 | |||||
3 | Caroline Villum Færch | 2005 | Helsingør Svømmeklub | 49.07 | 1:41.39 | |||||
4 | Antoinette Zafra | 2005 | Glostrup Svømme Klub | 1:42.30 | ||||||
5 | Thea Mikkelsen | 2005 | Glostrup Svømme Klub | 47.70 | 1:44.80 | |||||
6 | Cecilie C. Helmark | 2005 | Gentofte Svømme Klub | 49.81 | 1:45.86 | |||||
7 | Johanne Weber | 2005 | Helsingør Svømmeklub | 1:46.07 | ||||||
8 | Mathilde Ramsgaard | 2005 | Helsingør Svømmeklub | 50.98 | 1:47.33 | |||||
9 | Kristine Nilsson Norby | 2005 | Gentofte Svømme Klub | 1:53.52 | ||||||
10 | Sofie D. Boesen | 2005 | Gentofte Svømme Klub | 1:55.41 | ||||||
11 | Patricia Petersen | 2005 | Gentofte Svømme Klub | 1:56.49 | ||||||
12 | Freya Ry Nielsen | 2005 | Glostrup Svømme Klub | 2:05.02 | ||||||
Løb 1, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2006-2015 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Julie Heurlin Lunding | 2006 | Gentofte Svømme Klub | 50.36 | 1:47.08 | |||||
2 | Rebecca Vorm | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:51.79 | ||||||
3 | Dicte Laurberg Vedel | 2006 | Swim Team Tåstrup | 1:57.53 | ||||||
4 | Stella Demuth Andersen | 2006 | Gentofte Svømme Klub | 2:01.59 | ||||||
5 | Alma Møller-Ern | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 54.09 | 2:04.77 | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 01 februar 2015 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 10:55 |
Resultat Løb 2 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | VI39 Medley Race | Udskriftsdato | 01 februar 2015 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 11:21 | |||
Arrangør | VI39 Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 01 februar 2015 |
Løb 2, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 2002-2002 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Mathias Kleffel | 2002 | Frederikssund Svømmeklub | 41.04 | 1:31.39 | |||||
2 | Anders Hvidt | 2002 | Gentofte Svømme Klub | 43.88 | 1:33.64 | |||||
3 | Elias Kongsted Misander | 2002 | Gentofte Svømme Klub | 45.32 | 1:35.76 | |||||
4 | Thor Gudmand-Høyer | 2002 | Gentofte Svømme Klub | 45.59 | 1:36.12 | |||||
5 | Alexander Stærkær | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 45.78 | 1:38.30 | |||||
6 | William Jensen | 2002 | Swim Team Tåstrup | 46.91 | 1:40.23 | |||||
7 | Ben Taylor | 2002 | Gentofte Svømme Klub | 47.58 | 1:41.85 | |||||
Løb 2, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 2003-2003 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Mikkel Jørgensen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 34.52 | 1:17.11 | |||||
2 | Joakim Køhn | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 36.43 | 1:18.42 | |||||
3 | Mohammed Ghizzaui | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 41.07 | 1:23.58 | |||||
4 | Mikkel Hansen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 42.02 | 1:25.92 | |||||
5 | Peter Vinge-Maigaard | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 39.70 | 1:26.07 | |||||
6 | Harald Riisager | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 41.93 | 1:27.28 | |||||
7 | Jeppe Wagner | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 41.58 | 1:28.35 | |||||
8 | Christoffer Skinhøj | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 44.81 | 1:31.71 | |||||
9 | Christopher G. Trandum | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 39.68 | 1:32.20 | |||||
10 | Thorvald Bomholt Larsen | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 45.87 | 1:33.33 | |||||
11 | Marius Nielsen | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 43.44 | 1:35.07 | |||||
12 | Asger Johansen | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 48.21 | 1:35.81 | |||||
13 | Oliver Madsen | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 47.73 | 1:37.15 | |||||
14 | Leonard Steen Jensen | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 43.05 | 1:37.72 | |||||
15 | Sebastian Rasmussen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 42.78 | 1:38.08 | |||||
16 | Penghao Ji | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 46.17 | 1:38.77 | |||||
17 | Julius Højgaard Allin | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 51.29 | 1:45.88 | |||||
18 | Vilhelm Riegels | 2003 | Swim Team Tåstrup | 51.13 | 1:48.59 | |||||
19 | Malte Hjalholt | 2003 | Swim Team Tåstrup | 52.70 | 1:49.57 | |||||
20 | Jakob Nadeem Alwan | 2003 | Swim Team Tåstrup | 49.99 | 1:49.86 | |||||
21 | Samuel Risager | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 54.56 | 1:55.27 | |||||
- | Alexander Rinder | 2003 | Gentofte Svømme Klub | DNS | ||||||
- | Karl August B. Balle | 2003 | Gentofte Svømme Klub | DNS | ||||||
Løb 2, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 2004-2004 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Oskar Luckow Larsen | 2004 | Gentofte Svømme Klub | 43.14 | 1:35.52 | |||||
2 | Bjørn Cramer Hansen | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 45.74 | 1:37.45 | |||||
3 | Andreas Stampe Dalgaard | 2004 | Swim Team Tåstrup | 48.23 | 1:38.74 | |||||
4 | Matias Munkholm | 2004 | Vallensbæk IF Af 1939 | 46.84 | 1:41.38 | |||||
5 | Lauritz Johansen | 2004 | Glostrup Svømme Klub | 48.47 | 1:43.60 | |||||
6 | Eigil Sigfusson | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 47.07 | 1:45.59 | |||||
7 | Jeppe Kjær | 2004 | Swim Team Tåstrup | 52.26 | 1:47.22 | |||||
8 | Alexander Griffin | 2004 | Gentofte Svømme Klub | 53.27 | 1:50.99 | |||||
9 | Alexander Cueto Rasmussen | 2004 | Swim Team Tåstrup | 52.42 | 1:51.83 | |||||
10 | Mads Bantz Nielsen | 2004 | Frederikssund Svømmeklub | 53.30 | 1:56.18 | |||||
11 | Mads Frost Sønderby | 2004 | Frederikssund Svømmeklub | 55.85 | 1:56.74 | |||||
- | Felix H. Midtgaard | 2004 | Gentofte Svømme Klub | DNS | ||||||
Løb 2, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 2005-2015 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Sebastian Rendlev | 2005 | Vallensbæk IF Af 1939 | 46.48 | 1:40.40 | |||||
2 | Valdemar Menck Nielsen | 2005 | Helsingør Svømmeklub | 47.32 | 1:44.68 | |||||
3 | Sean Petersen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 47.01 | 1:48.34 | |||||
4 | Anders Gaard | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 52.62 | 1:48.68 | |||||
5 | Carl Emil Lundgaard | 2005 | Gentofte Svømme Klub | 54.34 | 1:49.69 | |||||
6 | Malthe Braagaard | 2005 | Glostrup Svømme Klub | 1:04.81 | 2:10.64 | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 01 februar 2015 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Resultat Løb 3 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | VI39 Medley Race | Udskriftsdato | 01 februar 2015 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 11:21 | |||
Arrangør | VI39 Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 01 februar 2015 |
Løb 3, 100m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2003-2003 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Caroline Veggerby | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 43.73 | 1:31.48 | |||||
2 | Mathilde Skjøth-Rasmussen | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 49.37 | 1:46.19 | |||||
3 | Olivia Ida Madsen | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 48.77 | 1:52.57 | |||||
4 | Josefine Emcken | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 51.48 | 1:53.10 | |||||
5 | Lærke Blond | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 50.68 | 1:54.96 | |||||
Løb 3, 100m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2004-2004 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Linnea Hietala | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 44.06 | 1:36.41 | |||||
2 | Clara Hartvig-Olsen | 2004 | Vallensbæk IF Af 1939 | 52.62 | 1:49.29 | |||||
3 | Mathilde Maria Thorsen | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 55.35 | 1:55.62 | |||||
4 | Astrid Høffer | 2004 | Swim Team Tåstrup | 51.81 | 1:56.91 | |||||
5 | Malene Langvad | 2004 | Glostrup Svømme Klub | 53.69 | 1:59.23 | |||||
6 | Anna Maria Madsen | 2004 | Swim Team Tåstrup | 57.54 | 2:06.42 | |||||
- | Cornelia Vâmosi | 2004 | Helsingør Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Emma F. Rouse | 2004 | Helsingør Svømmeklub | DNS | ||||||
Løb 3, 100m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2005-2005 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Liva Lund Hansen | 2005 | Vallensbæk IF Af 1939 | 43.76 | 1:38.29 | |||||
2 | Schastine Skifter Tabor | 2005 | Swim Team Tåstrup | 51.37 | 1:46.01 | |||||
3 | Thea Mikkelsen | 2005 | Glostrup Svømme Klub | 52.87 | 1:52.20 | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 01 februar 2015 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 11:21 |
Resultat Løb 4 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | VI39 Medley Race | Udskriftsdato | 01 februar 2015 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 11:22 | |||
Arrangør | VI39 Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 01 februar 2015 |
Løb 4, 100m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2002-2002 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Mads Lind | 2002 | Frederikssund Svømmeklub | 39.75 | 1:28.78 | |||||
2 | Elias Kongsted Misander | 2002 | Gentofte Svømme Klub | 47.88 | 1:41.47 | |||||
3 | Anders Hvidt | 2002 | Gentofte Svømme Klub | 47.04 | 1:45.35 | |||||
4 | William Jensen | 2002 | Swim Team Tåstrup | 50.93 | 1:53.56 | |||||
Løb 4, 100m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2003-2003 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Mikkel Jørgensen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 34.50 | 1:15.48 | |||||
2 | Joakim Køhn | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 37.44 | 1:18.56 | |||||
3 | Mikkel Hansen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 42.14 | 1:32.00 | |||||
4 | Christopher G. Trandum | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 43.26 | 1:32.28 | |||||
5 | Sebastian Rasmussen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 42.89 | 1:33.65 | |||||
6 | Peter Vinge-Maigaard | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 43.99 | 1:35.23 | |||||
7 | Mohammed Ghizzaui | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 45.98 | 1:37.66 | |||||
8 | Harald Riisager | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 47.71 | 1:41.81 | |||||
9 | Christoffer Skinhøj | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 49.35 | 1:46.27 | |||||
10 | Julius Højgaard Allin | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 54.95 | 2:06.74 | |||||
11 | Malte Hjalholt | 2003 | Swim Team Tåstrup | 1:01.41 | 2:09.92 | |||||
12 | Jakob Nadeem Alwan | 2003 | Swim Team Tåstrup | 54.93 | 2:16.72 | |||||
- | Karl August B. Balle | 2003 | Gentofte Svømme Klub | DNS | ||||||
- | Vilhelm Riegels | 2003 | Swim Team Tåstrup | DNS | ||||||
Løb 4, 100m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2004-2004 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Andreas Stampe Dalgaard | 2004 | Swim Team Tåstrup | 46.62 | 1:43.25 | |||||
2 | Matias Munkholm | 2004 | Vallensbæk IF Af 1939 | 52.22 | 1:56.39 | |||||
3 | Alexander Cueto Rasmussen | 2004 | Swim Team Tåstrup | 1:01.27 | 2:12.52 | |||||
4 | Jeppe Kjær | 2004 | Swim Team Tåstrup | 1:09.21 | 2:25.43 | |||||
Løb 4, 100m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2005-2015 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Sebastian Rendlev | 2005 | Vallensbæk IF Af 1939 | 50.58 | 1:45.25 | |||||
2 | Valdemar Menck Nielsen | 2005 | Helsingør Svømmeklub | 52.91 | 2:06.39 | |||||
3 | Carl Emil Lundgaard | 2005 | Gentofte Svømme Klub | 1:09.41 | 2:20.82 | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 01 februar 2015 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 11:22 |
Resultat Løb 5 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | VI39 Medley Race | Udskriftsdato | 01 februar 2015 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 11:50 | |||
Arrangør | VI39 Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 01 februar 2015 |
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2003-2003 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Caroline Veggerby | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 39.90 | 1:22.60 | |||||
2 | Sille Andersen | 2003 | Frederikssund Svømmeklub | 41.42 | 1:24.85 | |||||
3 | Olivia Ida Madsen | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 42.36 | 1:26.90 | |||||
4 | Christine Mardov-Johansen | 2003 | Frederikssund Svømmeklub | 42.45 | 1:27.88 | |||||
5 | Isobel Crosskey | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 44.05 | 1:29.85 | |||||
6 | Freja Stenbækgård | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 46.60 | 1:33.15 | |||||
7 | Pil Sylvander | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 46.53 | 1:34.74 | |||||
8 | Marike Nevermann | 2003 | Frederikssund Svømmeklub | 47.46 | 1:35.37 | |||||
9 | Lærke Blond | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 47.76 | 1:37.05 | |||||
10 | Laura Rytz Jørgensen | 2003 | Frederikssund Svømmeklub | 46.73 | 1:38.76 | |||||
11 | Ellen A. Skov | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 49.85 | 1:40.70 | |||||
12 | Amalie Kolstrup-Timm | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 49.84 | 1:43.94 | |||||
13 | Mathilde Skjøth-Rasmussen | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 51.70 | 1:44.65 | |||||
14 | Emma Clausen | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 50.93 | 1:45.19 | |||||
15 | Marie Toft Christensen | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 53.66 | 1:49.18 | |||||
16 | Josefine Emcken | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 53.39 | 1:50.50 | |||||
17 | Thea Uhrbrand | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 55.50 | 1:55.04 | |||||
- | Aia Andreassen | 2003 | Helsingør Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Mia Mørk Kuramoto | 2003 | Helsingør Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Sanne Vinther Andersen | 2003 | Frederikssund Svømmeklub | DSQ | ||||||
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2004-2004 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Linnea Hietala | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 42.51 | 1:25.11 | |||||
2 | Mathilde Hedager | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 44.94 | 1:30.71 | |||||
3 | Mathilde Maria Thorsen | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 1:33.63 | 1:33.63 | |||||
4 | Josephine Holst Vinther | 2004 | Gentofte Svømme Klub | 46.90 | 1:35.39 | |||||
5 | Emma F. Rouse | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 48.40 | 1:38.18 | |||||
6 | Julie Dahl | 2004 | Glostrup Svømme Klub | 47.07 | 1:38.70 | |||||
7 | Josefine Westergaard | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 49.58 | 1:40.68 | |||||
8 | Malene Langvad | 2004 | Glostrup Svømme Klub | 51.39 | 1:41.64 | |||||
9 | Astrid Høffer | 2004 | Swim Team Tåstrup | 49.46 | 1:43.02 | |||||
10 | Anna Maria Madsen | 2004 | Swim Team Tåstrup | 1:43.29 | 1:43.29 | |||||
11 | Louisa Lykkesfelt Thomsen | 2004 | Gentofte Svømme Klub | 52.59 | 1:44.35 | |||||
12 | Kristine G. Skjærbæk | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 50.00 | 1:44.82 | |||||
13 | Juliane Camille Mathiasen | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 1:46.31 | 1:46.31 | |||||
14 | Clara Hartvig-Olsen | 2004 | Vallensbæk IF Af 1939 | 54.90 | 1:50.62 | |||||
15 | Johanna Dahms | 2004 | Gentofte Svømme Klub | 53.89 | 1:52.37 | |||||
16 | Frida Vaabengaard Jensen | 2004 | Glostrup Svømme Klub | 57.00 | 1:58.75 | |||||
17 | Sofie Korczak | 2004 | Swim Team Tåstrup | 55.99 | 1:59.36 | |||||
18 | Mille Hansson | 2004 | Swim Team Tåstrup | 1:00.40 | 2:03.06 | |||||
19 | Laura Thomadsen | 2004 | Glostrup Svømme Klub | 1:00.63 | 2:06.87 | |||||
- | Cornelia Vâmosi | 2004 | Helsingør Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Ester Krantz | 2004 | Gentofte Svømme Klub | DNS | ||||||
- | Laura Sofie S. Jensen | 2004 | Frederikssund Svømmeklub | DNS | ||||||
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2005-2005 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Schastine Skifter Tabor | 2005 | Swim Team Tåstrup | 47.23 | 1:34.80 | |||||
2 | Liva Lund Hansen | 2005 | Vallensbæk IF Af 1939 | 47.54 | 1:35.86 | |||||
3 | Antoinette Zafra | 2005 | Glostrup Svømme Klub | 51.15 | 1:38.77 | |||||
4 | Caroline Villum Færch | 2005 | Helsingør Svømmeklub | 49.45 | 1:41.31 | |||||
5 | Cecilie C. Helmark | 2005 | Gentofte Svømme Klub | 49.73 | 1:45.30 | |||||
6 | Johanne Weber | 2005 | Helsingør Svømmeklub | 52.96 | 1:47.54 | |||||
7 | Mathilde Ramsgaard | 2005 | Helsingør Svømmeklub | 54.32 | 1:51.03 | |||||
8 | Patricia Petersen | 2005 | Gentofte Svømme Klub | 1:00.83 | 1:59.28 | |||||
9 | Sofie D. Boesen | 2005 | Gentofte Svømme Klub | 59.78 | 2:01.38 | |||||
10 | Freya Ry Nielsen | 2005 | Glostrup Svømme Klub | 58.36 | 2:01.49 | |||||
- | Ingrid Thougaard | 2005 | Gentofte Svømme Klub | DNS | ||||||
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2006-2015 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Julie Heurlin Lunding | 2006 | Gentofte Svømme Klub | 50.99 | 1:45.21 | |||||
2 | Dicte Laurberg Vedel | 2006 | Swim Team Tåstrup | 52.18 | 1:50.04 | |||||
3 | Alma Møller-Ern | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 58.07 | 2:04.37 | |||||
4 | Emilie H. Kristoffersen | 2006 | Swim Team Tåstrup | 21.08 | 2:06.16 | |||||
5 | Stella Demuth Andersen | 2006 | Gentofte Svømme Klub | 59.84 | 2:06.47 | |||||
6 | Isabella M. Madsen | 2007 | Swim Team Tåstrup | 1:02.61 | 2:08.64 | |||||
7 | Rebecca Ella Madsen | 2006 | Swim Team Tåstrup | 32.73 | 2:11.52 | |||||
8 | Line Gøttsche | 2006 | Frederikssund Svømmeklub | 1:02.89 | 2:20.61 | |||||
9 | Sofie Lind | 2006 | Frederikssund Svømmeklub | 2:30.29 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 01 februar 2015 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 11:50 |
Resultat Løb 6 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | VI39 Medley Race | Udskriftsdato | 01 februar 2015 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 12:16 | |||
Arrangør | VI39 Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 01 februar 2015 |
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2002-2002 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Thor Gudmand-Høyer | 2002 | Gentofte Svømme Klub | 47.57 | 1:35.03 | |||||
2 | Alexander Stærkær | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 47.01 | 1:36.69 | |||||
3 | Anders Hvidt | 2002 | Gentofte Svømme Klub | 47.52 | 1:37.01 | |||||
4 | Ben Taylor | 2002 | Gentofte Svømme Klub | 48.31 | 1:37.07 | |||||
5 | Elias Kongsted Misander | 2002 | Gentofte Svømme Klub | 48.30 | 1:38.20 | |||||
6 | William Jensen | 2002 | Swim Team Tåstrup | 50.86 | 1:43.64 | |||||
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2003-2003 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Mikkel Jørgensen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 37.91 | 1:18.68 | |||||
2 | Joakim Køhn | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 39.37 | 1:19.49 | |||||
3 | Christopher G. Trandum | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 43.07 | 1:26.91 | |||||
4 | Peter Vinge-Maigaard | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 43.64 | 1:28.10 | |||||
5 | Mohammed Ghizzaui | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 43.62 | 1:30.11 | |||||
6 | Christoffer Skinhøj | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 45.85 | 1:31.43 | |||||
7 | Harald Riisager | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 45.80 | 1:31.77 | |||||
8 | Sebastian Rasmussen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 45.02 | 1:32.19 | |||||
9 | Mikkel Hansen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 45.88 | 1:33.79 | |||||
10 | Marius Nielsen | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 46.64 | 1:35.36 | |||||
11 | Thorvald Bomholt Larsen | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 49.32 | 1:35.41 | |||||
12 | Oliver Madsen | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 47.04 | 1:37.07 | |||||
13 | Penghao Ji | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 48.58 | 1:38.14 | |||||
14 | Vilhelm Riegels | 2003 | Swim Team Tåstrup | 48.52 | 1:38.47 | |||||
15 | Julius Højgaard Allin | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 49.67 | 1:41.80 | |||||
16 | Jakob Nadeem Alwan | 2003 | Swim Team Tåstrup | 51.21 | 1:43.59 | |||||
17 | Malte Hjalholt | 2003 | Swim Team Tåstrup | 50.76 | 1:45.09 | |||||
18 | Samuel Risager | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 55.69 | 1:50.84 | |||||
19 | Christian Hartmann | 2003 | Frederikssund Svømmeklub | 2:14.85 | 2:14.85 | |||||
- | Enzo Sorgini | 2003 | Helsingør Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Karl August B. Balle | 2003 | Gentofte Svømme Klub | DNS | ||||||
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2004-2004 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Oskar Luckow Larsen | 2004 | Gentofte Svømme Klub | 44.75 | 1:31.84 | |||||
2 | Jeppe Kjær | 2004 | Swim Team Tåstrup | 48.45 | 1:36.72 | |||||
3 | Andreas Stampe Dalgaard | 2004 | Swim Team Tåstrup | 48.63 | 1:38.40 | |||||
4 | Bjørn Cramer Hansen | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 48.39 | 1:38.90 | |||||
5 | Eigil Sigfusson | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 47.45 | 1:40.65 | |||||
6 | Lauritz Johansen | 2004 | Glostrup Svømme Klub | 48.44 | 1:41.63 | |||||
7 | Matias Munkholm | 2004 | Vallensbæk IF Af 1939 | 49.58 | 1:42.11 | |||||
8 | Alexander Cueto Rasmussen | 2004 | Swim Team Tåstrup | 52.72 | 1:47.30 | |||||
- | Felix H. Midtgaard | 2004 | Gentofte Svømme Klub | DNS | ||||||
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2005-2015 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Emil Kruse Enemærke | 2005 | Glostrup Svømme Klub | 48.38 | 1:40.97 | |||||
2 | Sean Petersen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 51.09 | 1:45.86 | |||||
3 | Sebastian Rendlev | 2005 | Vallensbæk IF Af 1939 | 52.60 | 1:46.61 | |||||
4 | Carl Emil Lundgaard | 2005 | Gentofte Svømme Klub | 52.67 | 1:46.69 | |||||
5 | Valdemar Menck Nielsen | 2005 | Helsingør Svømmeklub | 57.16 | 1:53.07 | |||||
6 | Malthe Braagaard | 2005 | Glostrup Svømme Klub | 58.53 | 1:56.84 | |||||
- | Christopher Jørgensen | 2005 | Vallensbæk IF Af 1939 | DNS | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 01 februar 2015 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 12:16 |
Resultat Løb 7 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | VI39 Medley Race | Udskriftsdato | 01 februar 2015 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 12:53 | |||
Arrangør | VI39 Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 01 februar 2015 |
Løb 7, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2003-2003 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Lærke Blond | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 47.52 | 1:39.47 | |||||
2 | Caroline Veggerby | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 49.78 | 1:43.22 | |||||
3 | Freja Stenbækgård | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 51.64 | 1:48.75 | |||||
4 | Josefine Emcken | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 52.03 | 1:49.53 | |||||
5 | Olivia Ida Madsen | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 52.10 | 1:49.89 | |||||
6 | Marie Toft Christensen | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 53.27 | 1:52.50 | |||||
7 | Pil Sylvander | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 52.05 | 1:52.84 | |||||
8 | Emma Clausen | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 55.85 | 1:52.94 | |||||
9 | Thea Uhrbrand | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 52.47 | 1:54.35 | |||||
10 | Mathilde Skjøth-Rasmussen | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 1:54.73 | ||||||
11 | Ellen A. Skov | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 54.93 | 1:56.94 | |||||
12 | Amalie Kolstrup-Timm | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 55.58 | 1:58.31 | |||||
- | Aia Andreassen | 2003 | Helsingør Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Mia Mørk Kuramoto | 2003 | Helsingør Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Olivia Krogh | 2003 | Frederikssund Svømmeklub | DNS | ||||||
Løb 7, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2004-2004 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Mathilde Maria Thorsen | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 46.16 | 1:38.67 | |||||
2 | Linnea Hietala | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 47.97 | 1:42.27 | |||||
3 | Laura L. Hørning | 2004 | Glostrup Svømme Klub | 48.95 | 1:43.92 | |||||
4 | Clara Hartvig-Olsen | 2004 | Vallensbæk IF Af 1939 | 51.83 | 1:51.36 | |||||
5 | Mathilde Hedager | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 56.42 | 1:57.03 | |||||
6 | Anna Maria Madsen | 2004 | Swim Team Tåstrup | 55.96 | 1:57.44 | |||||
7 | Emma F. Rouse | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 56.47 | 1:58.25 | |||||
8 | Julie Dahl | 2004 | Glostrup Svømme Klub | 55.67 | 1:59.09 | |||||
9 | Louisa Lykkesfelt Thomsen | 2004 | Gentofte Svømme Klub | 56.76 | 1:59.69 | |||||
10 | Astrid Høffer | 2004 | Swim Team Tåstrup | 2:00.81 | 2:00.81 | |||||
11 | Kristine G. Skjærbæk | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 1:00.71 | 2:05.13 | |||||
12 | Laura Thomadsen | 2004 | Glostrup Svømme Klub | 1:00.79 | 2:09.13 | |||||
13 | Juliane Camille Mathiasen | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 1:00.77 | 2:09.53 | |||||
14 | Josefine Westergaard | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 1:02.66 | 2:12.41 | |||||
15 | Sofie Korczak | 2004 | Swim Team Tåstrup | 1:02.72 | 2:14.37 | |||||
16 | Frida Vaabengaard Jensen | 2004 | Glostrup Svømme Klub | 1:06.17 | 2:18.84 | |||||
17 | Emilie Pyndt Hansen | 2004 | Frederikssund Svømmeklub | 1:06.35 | 2:20.75 | |||||
- | Cornelia Vâmosi | 2004 | Helsingør Svømmeklub | DNS | ||||||
Løb 7, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2005-2005 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Schastine Skifter Tabor | 2005 | Swim Team Tåstrup | 1:46.98 | ||||||
2 | Caroline Villum Færch | 2005 | Helsingør Svømmeklub | 53.40 | 1:51.57 | |||||
3 | Johanne Weber | 2005 | Helsingør Svømmeklub | 54.98 | 1:54.98 | |||||
4 | Anna R. Strøbek | 2005 | Gentofte Svømme Klub | 56.51 | 2:00.44 | |||||
5 | Liva Lund Hansen | 2005 | Vallensbæk IF Af 1939 | 59.41 | 2:02.91 | |||||
6 | Mathilde Ramsgaard | 2005 | Helsingør Svømmeklub | 59.00 | 2:04.95 | |||||
7 | Freya Ry Nielsen | 2005 | Glostrup Svømme Klub | 59.60 | 2:05.69 | |||||
8 | Kristine Nilsson Norby | 2005 | Gentofte Svømme Klub | 1:00.45 | 2:10.30 | |||||
- | Ingrid Thougaard | 2005 | Gentofte Svømme Klub | DNS | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 01 februar 2015 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 12:53 |
Resultat Løb 8 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | VI39 Medley Race | Udskriftsdato | 01 februar 2015 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 12:50 | |||
Arrangør | VI39 Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 01 februar 2015 |
Løb 8, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2002-2002 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Mathias Kleffel | 2002 | Frederikssund Svømmeklub | 51.95 | 1:48.64 | |||||
2 | Anders Hvidt | 2002 | Gentofte Svømme Klub | 54.39 | 1:52.34 | |||||
3 | William Jensen | 2002 | Swim Team Tåstrup | 54.64 | 1:56.12 | |||||
4 | Elias Kongsted Misander | 2002 | Gentofte Svømme Klub | 54.84 | 1:56.15 | |||||
5 | Ben Taylor | 2002 | Gentofte Svømme Klub | 56.00 | 2:01.64 | |||||
6 | Alexander Stærkær | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 1:02.35 | 2:15.77 | |||||
Løb 8, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2003-2003 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Mohammed Ghizzaui | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 42.33 | 1:29.84 | |||||
2 | Mikkel Jørgensen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 42.76 | 1:30.63 | |||||
3 | Mikkel Hansen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 45.28 | 1:34.74 | |||||
4 | Harald Riisager | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 46.56 | 1:36.29 | |||||
5 | Joakim Køhn | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 46.40 | 1:37.89 | |||||
6 | Asger Johansen | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 46.51 | 1:39.23 | |||||
7 | Jeppe Wagner | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 48.16 | 1:42.14 | |||||
8 | Christoffer Skinhøj | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 48.39 | 1:43.00 | |||||
9 | Peter Vinge-Maigaard | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 50.60 | 1:46.58 | |||||
10 | Thorvald Bomholt Larsen | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 54.36 | 1:51.14 | |||||
11 | Julius Højgaard Allin | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 59.15 | 1:59.66 | |||||
12 | Malte Hjalholt | 2003 | Swim Team Tåstrup | 1:03.11 | 2:05.26 | |||||
13 | Leonard Steen Jensen | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 58.66 | 2:05.49 | |||||
14 | Christopher G. Trandum | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 59.49 | 2:06.95 | |||||
15 | Sebastian Rasmussen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:02.15 | 2:11.59 | |||||
16 | Jakob Nadeem Alwan | 2003 | Swim Team Tåstrup | 1:16.11 | 2:40.48 | |||||
- | Alexander Rinder | 2003 | Gentofte Svømme Klub | DNS | ||||||
- | Enzo Sorgini | 2003 | Helsingør Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Karl August B. Balle | 2003 | Gentofte Svømme Klub | DNS | ||||||
- | Oliver Madsen | 2003 | Gentofte Svømme Klub | DNS | ||||||
- | Vilhelm Riegels | 2003 | Swim Team Tåstrup | DNS | ||||||
Løb 8, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2004-2004 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Andreas Stampe Dalgaard | 2004 | Swim Team Tåstrup | 53.09 | 1:50.69 | |||||
2 | Matias Munkholm | 2004 | Vallensbæk IF Af 1939 | 54.46 | 1:55.60 | |||||
3 | Mads Frost Sønderby | 2004 | Frederikssund Svømmeklub | 55.31 | 1:56.02 | |||||
4 | Alexander Griffin | 2004 | Gentofte Svømme Klub | 56.37 | 1:56.93 | |||||
5 | Bjørn Cramer Hansen | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 54.87 | 1:57.39 | |||||
6 | Eigil Sigfusson | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 55.47 | 2:00.07 | |||||
7 | Jeppe Kjær | 2004 | Swim Team Tåstrup | 1:00.78 | 2:03.82 | |||||
8 | Alexander Cueto Rasmussen | 2004 | Swim Team Tåstrup | 1:02.57 | 2:08.69 | |||||
9 | Mads Bantz Nielsen | 2004 | Frederikssund Svømmeklub | 1:09.12 | 2:23.50 | |||||
Løb 8, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2005-2015 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Emil Kruse Enemærke | 2005 | Glostrup Svømme Klub | 51.80 | 1:49.41 | |||||
2 | Carl Emil Lundgaard | 2005 | Gentofte Svømme Klub | 55.52 | 1:53.69 | |||||
3 | Sebastian Rendlev | 2005 | Vallensbæk IF Af 1939 | 57.79 | 1:58.55 | |||||
4 | Valdemar Menck Nielsen | 2005 | Helsingør Svømmeklub | 1:05.73 | 2:21.72 | |||||
5 | Sean Petersen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:11.86 | 2:37.11 | |||||
- | Anton Mabeck | 2006 | Gentofte Svømme Klub | DNS | ||||||
- | Christopher Jørgensen | 2005 | Vallensbæk IF Af 1939 | DNS | ||||||
- | Oscar Rybak-Andersen | 2005 | Gentofte Svømme Klub | DNS | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 01 februar 2015 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 12:50 |
Resultat Løb 9 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | VI39 Medley Race | Udskriftsdato | 01 februar 2015 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 13:45 | |||
Arrangør | VI39 Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 01 februar 2015 |
Løb 9, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2003-2003 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Caroline Veggerby | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 35.54 | 1:15.01 | |||||
2 | Olivia Ida Madsen | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 36.99 | 1:16.67 | |||||
3 | Sille Andersen | 2003 | Frederikssund Svømmeklub | 1:20.64 | ||||||
4 | Isobel Crosskey | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 39.70 | 1:21.87 | |||||
5 | Pil Sylvander | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 39.58 | 1:22.29 | |||||
6 | Freja Stenbækgård | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 39.45 | 1:22.83 | |||||
7 | Amalie Kolstrup-Timm | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 39.73 | 1:23.53 | |||||
8 | Mathilde Skjøth-Rasmussen | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 40.81 | 1:24.83 | |||||
9 | Ellen A. Skov | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 42.00 | 1:25.91 | |||||
10 | Lærke Blond | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 40.48 | 1:26.48 | |||||
11 | Emma Clausen | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 43.51 | 1:28.90 | |||||
12 | Josefine Emcken | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 43.14 | 1:31.35 | |||||
13 | Thea Uhrbrand | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 44.01 | 1:35.49 | |||||
14 | Marie Toft Christensen | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 46.18 | 1:38.22 | |||||
- | Aia Andreassen | 2003 | Helsingør Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Mia Mørk Kuramoto | 2003 | Helsingør Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Sanne Vinther Andersen | 2003 | Frederikssund Svømmeklub | DNS | ||||||
Løb 9, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2004-2004 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Linnea Hietala | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 37.35 | 1:17.18 | |||||
2 | Mathilde Maria Thorsen | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 37.64 | 1:18.90 | |||||
3 | Laura L. Hørning | 2004 | Glostrup Svømme Klub | 38.58 | 1:19.84 | |||||
4 | Astrid Høffer | 2004 | Swim Team Tåstrup | 40.62 | 1:24.36 | |||||
5 | Clara Hartvig-Olsen | 2004 | Vallensbæk IF Af 1939 | 41.34 | 1:24.96 | |||||
6 | Emma F. Rouse | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 41.65 | 1:26.33 | |||||
7 | Josephine Holst Vinther | 2004 | Gentofte Svømme Klub | 42.86 | 1:28.49 | |||||
8 | Anna Maria Madsen | 2004 | Swim Team Tåstrup | 44.54 | 1:31.97 | |||||
9 | Louisa Lykkesfelt Thomsen | 2004 | Gentofte Svømme Klub | 43.70 | 1:32.98 | |||||
10 | Mathilde Hedager | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 43.95 | 1:33.45 | |||||
11 | Kristine G. Skjærbæk | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 44.99 | 1:35.66 | |||||
12 | Josefine Westergaard | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 46.97 | 1:39.46 | |||||
13 | Johanna Dahms | 2004 | Gentofte Svømme Klub | 46.98 | 1:41.07 | |||||
14 | Juliane Camille Mathiasen | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 47.57 | 1:44.83 | |||||
15 | Frida Vaabengaard Jensen | 2004 | Glostrup Svømme Klub | 52.22 | 1:49.29 | |||||
16 | Mille Hansson | 2004 | Swim Team Tåstrup | 56.47 | 1:56.53 | |||||
17 | Sofie Korczak | 2004 | Swim Team Tåstrup | 1:04.19 | 2:17.01 | |||||
- | Cornelia Vâmosi | 2004 | Helsingør Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Ester Krantz | 2004 | Gentofte Svømme Klub | DNS | ||||||
- | Laura Sofie S. Jensen | 2004 | Frederikssund Svømmeklub | DNS | ||||||
Løb 9, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2005-2005 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Liva Lund Hansen | 2005 | Vallensbæk IF Af 1939 | 39.78 | 1:23.78 | |||||
2 | Schastine Skifter Tabor | 2005 | Swim Team Tåstrup | 40.60 | 1:25.78 | |||||
3 | Cecilie C. Helmark | 2005 | Gentofte Svømme Klub | 41.10 | 1:29.05 | |||||
4 | Caroline Villum Færch | 2005 | Helsingør Svømmeklub | 43.17 | 1:29.58 | |||||
5 | Antoinette Zafra | 2005 | Glostrup Svømme Klub | 44.40 | 1:31.94 | |||||
6 | Johanne Weber | 2005 | Helsingør Svømmeklub | 45.10 | 1:33.86 | |||||
7 | Kristine Nilsson Norby | 2005 | Gentofte Svømme Klub | 46.91 | 1:38.55 | |||||
8 | Mathilde Ramsgaard | 2005 | Helsingør Svømmeklub | 46.91 | 1:38.89 | |||||
9 | Anna R. Strøbek | 2005 | Gentofte Svømme Klub | 45.49 | 1:39.71 | |||||
10 | Thea Mikkelsen | 2005 | Glostrup Svømme Klub | 47.56 | 1:39.88 | |||||
11 | Patricia Petersen | 2005 | Gentofte Svømme Klub | 48.91 | 1:44.36 | |||||
12 | Sofie D. Boesen | 2005 | Gentofte Svømme Klub | 50.28 | 1:44.67 | |||||
- | Ingrid Thougaard | 2005 | Gentofte Svømme Klub | DNS | ||||||
Løb 9, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2006-2015 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Rebecca Vorm | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 47.83 | 1:39.98 | |||||
2 | Julie Heurlin Lunding | 2006 | Gentofte Svømme Klub | 46.19 | 1:40.00 | |||||
3 | Stella Demuth Andersen | 2006 | Gentofte Svømme Klub | 48.63 | 1:40.92 | |||||
4 | Dicte Laurberg Vedel | 2006 | Swim Team Tåstrup | 47.45 | 1:42.99 | |||||
5 | Rebecca Ella Madsen | 2006 | Swim Team Tåstrup | 58.73 | 2:04.00 | |||||
6 | Emilie H. Kristoffersen | 2006 | Swim Team Tåstrup | 59.62 | 2:11.11 | |||||
7 | Isabella M. Madsen | 2007 | Swim Team Tåstrup | 1:03.25 | 2:16.53 | |||||
8 | Line Gøttsche | 2006 | Frederikssund Svømmeklub | 1:15.05 | 2:40.41 | |||||
- | Sofie Lind | 2006 | Frederikssund Svømmeklub | DNF | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 01 februar 2015 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 13:45 |
Resultat Løb 10 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | VI39 Medley Race | Udskriftsdato | 01 februar 2015 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 14:15 | |||
Arrangør | VI39 Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 01 februar 2015 |
Løb 10, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2002-2002 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Mads Lind | 2002 | Frederikssund Svømmeklub | 35.95 | 1:16.15 | |||||
2 | Anders Hvidt | 2002 | Gentofte Svømme Klub | 37.68 | 1:17.71 | |||||
3 | Elias Kongsted Misander | 2002 | Gentofte Svømme Klub | 38.33 | 1:19.81 | |||||
4 | Alexander Stærkær | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 38.12 | 1:20.24 | |||||
5 | Thor Gudmand-Høyer | 2002 | Gentofte Svømme Klub | 40.58 | 1:23.06 | |||||
6 | William Jensen | 2002 | Swim Team Tåstrup | 42.87 | 1:29.52 | |||||
7 | Ben Taylor | 2002 | Gentofte Svømme Klub | 45.82 | 1:36.29 | |||||
Løb 10, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2003-2003 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Joakim Køhn | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 31.41 | 1:06.08 | |||||
2 | Mikkel Jørgensen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 32.41 | 1:08.55 | |||||
3 | Harald Riisager | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 36.13 | 1:15.36 | |||||
4 | Mohammed Ghizzaui | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 37.04 | 1:17.49 | |||||
5 | Peter Vinge-Maigaard | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 37.76 | 1:18.42 | |||||
6 | Mikkel Hansen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 37.78 | 1:18.93 | |||||
7 | Jeppe Wagner | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 37.71 | 1:19.01 | |||||
8 | Sebastian Rasmussen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 38.71 | 1:20.53 | |||||
9 | Christoffer Skinhøj | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 39.44 | 1:21.73 | |||||
10 | Thorvald Bomholt Larsen | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 39.76 | 1:21.74 | |||||
11 | Oliver Madsen | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 39.83 | 1:22.47 | |||||
12 | Christopher G. Trandum | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 41.01 | 1:23.40 | |||||
13 | Leonard Steen Jensen | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 40.46 | 1:25.17 | |||||
14 | Marius Nielsen | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 39.94 | 1:25.95 | |||||
15 | Vilhelm Riegels | 2003 | Swim Team Tåstrup | 42.32 | 1:26.45 | |||||
16 | Malte Hjalholt | 2003 | Swim Team Tåstrup | 41.67 | 1:27.29 | |||||
17 | Jakob Nadeem Alwan | 2003 | Swim Team Tåstrup | 41.32 | 1:27.41 | |||||
18 | Asger Johansen | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 40.49 | 1:27.91 | |||||
19 | Penghao Ji | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 42.36 | 1:31.53 | |||||
20 | Julius Højgaard Allin | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 44.65 | 1:31.99 | |||||
21 | Samuel Risager | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 46.93 | 1:37.15 | |||||
22 | Christian Hartmann | 2003 | Frederikssund Svømmeklub | 54.20 | 2:01.27 | |||||
- | Alexander Rinder | 2003 | Gentofte Svømme Klub | DNS | ||||||
- | Enzo Sorgini | 2003 | Helsingør Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Karl August B. Balle | 2003 | Gentofte Svømme Klub | DNS | ||||||
Løb 10, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2004-2004 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Oskar Luckow Larsen | 2004 | Gentofte Svømme Klub | 37.61 | 1:20.37 | |||||
2 | Andreas Stampe Dalgaard | 2004 | Swim Team Tåstrup | 39.95 | 1:22.90 | |||||
3 | Bjørn Cramer Hansen | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 40.62 | 1:25.19 | |||||
4 | Matias Munkholm | 2004 | Vallensbæk IF Af 1939 | 42.98 | 1:28.29 | |||||
5 | Lauritz Johansen | 2004 | Glostrup Svømme Klub | 41.57 | 1:28.36 | |||||
6 | Eigil Sigfusson | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 43.75 | 1:31.94 | |||||
7 | Jeppe Kjær | 2004 | Swim Team Tåstrup | 46.77 | 1:39.86 | |||||
8 | Alexander Cueto Rasmussen | 2004 | Swim Team Tåstrup | 50.49 | 1:47.73 | |||||
9 | Alexander Griffin | 2004 | Gentofte Svømme Klub | 55.90 | 1:59.13 | |||||
- | Felix H. Midtgaard | 2004 | Gentofte Svømme Klub | DNS | ||||||
Løb 10, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2005-2015 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Sebastian Rendlev | 2005 | Vallensbæk IF Af 1939 | 42.03 | 1:25.80 | |||||
2 | Emil Kruse Enemærke | 2005 | Glostrup Svømme Klub | 42.12 | 1:27.39 | |||||
3 | Sean Petersen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 44.87 | 1:34.31 | |||||
4 | Carl Emil Lundgaard | 2005 | Gentofte Svømme Klub | 45.27 | 1:34.67 | |||||
5 | Valdemar Menck Nielsen | 2005 | Helsingør Svømmeklub | 44.20 | 1:34.87 | |||||
6 | Anders Gaard | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 45.61 | 1:36.27 | |||||
7 | Malthe Braagaard | 2005 | Glostrup Svømme Klub | 49.08 | 1:42.53 | |||||
- | Anton Mabeck | 2006 | Gentofte Svømme Klub | DNS | ||||||
- | Christopher Jørgensen | 2005 | Vallensbæk IF Af 1939 | DNS | ||||||
- | Oscar Rybak-Andersen | 2005 | Gentofte Svømme Klub | DNS | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 01 februar 2015 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 14:15 |
Resultat Løb 11 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | VI39 Medley Race | Udskriftsdato | 01 februar 2015 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 14:16 | |||
Arrangør | VI39 Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 01 februar 2015 |
Løb 11, 4X50m Medley Damer, Finaler Årg. 2003-2015 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Helsingør Megaswags 2 | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 2:44.23 | ||||||
Mathilde Hedager | 2004 | 43.71 | 43.71 | |||||||
Mathilde Maria Thorsen | 2004 | 44.59 | 1:28.30 | |||||||
Linnea Hietala | 2004 | 38.88 | 2:07.18 | |||||||
Emma F. Rouse | 2004 | 37.05 | 2:44.23 | |||||||
2 | Vi39 Super Sild | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:47.39 | ||||||
Caroline Veggerby | 2003 | 40.65 | 40.65 | |||||||
Lærke Blond | 2003 | 46.87 | 1:27.52 | |||||||
Liva Lund Hansen | 2005 | 42.42 | 2:09.94 | |||||||
Clara Hartvig-Olsen | 2004 | 37.45 | 2:47.39 | |||||||
3 | Helsingør Megaswags 1 | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 2:47.96 | ||||||
Pil Sylvander | 2003 | 43.52 | 43.52 | |||||||
Freja Stenbækgård | 2003 | 48.95 | 1:32.47 | |||||||
Mia Mørk Kuramoto | 2003 | 41.11 | 2:13.58 | |||||||
Olivia Ida Madsen | 2003 | 34.38 | 2:47.96 | |||||||
4 | Frederikssund Piger | 2003 | Frederikssund Svømmeklub | 2:55.54 | ||||||
Sille Andersen | 2003 | 41.59 | 41.59 | |||||||
Laura Rytz Jørgensen | 2003 | 47.02 | 1:28.61 | |||||||
Emilie Pyndt Hansen | 2004 | 52.52 | 2:21.13 | |||||||
Christine Mardov-Johansen | 2003 | 34.41 | 2:55.54 | |||||||
5 | Stt Piger | 2004 | Swim Team Tåstrup | 3:07.59 | ||||||
Dicte Laurberg Vedel | 2006 | 50.98 | 50.98 | |||||||
Anna Maria Madsen | 2004 | 54.72 | 1:45.70 | |||||||
Schastine Skifter Tabor | 2005 | 43.15 | 2:28.85 | |||||||
Astrid Høffer | 2004 | 38.74 | 3:07.59 | |||||||
6 | Glostrup Piger 1 | 2004 | Glostrup Svømme Klub | 3:08.94 | ||||||
Antoinette Zafra | 2005 | 47.07 | 47.07 | |||||||
Laura L. Hørning | 2004 | 49.51 | 1:36.58 | |||||||
Malene Langvad | 2004 | 52.13 | 2:28.71 | |||||||
Julie Dahl | 2004 | 40.23 | 3:08.94 | |||||||
7 | Helsingør Megaswags 3 | 2005 | Helsingør Svømmeklub | 3:10.14 | ||||||
Caroline Villum Færch | 2005 | 50.99 | 50.99 | |||||||
Johanne Weber | 2005 | 51.20 | 1:42.19 | |||||||
Ellen A. Skov | 2003 | 44.63 | 2:26.82 | |||||||
Mathilde Ramsgaard | 2005 | 43.32 | 3:10.14 | |||||||
8 | Glostrup Piger 2 | 2004 | Glostrup Svømme Klub | 3:39.30 | ||||||
Frida Vaabengaard Jensen | 2004 | 1:56.38 | 1:56.38 | |||||||
Laura Thomadsen | 2004 | 51.02 | 2:47.40 | |||||||
Thea Mikkelsen | 2005 | 51.90 | 3:39.30 | |||||||
Freya Ry Nielsen | 2005 | 3:39.30 | ||||||||
9 | Stt Piger 2 | 2004 | Swim Team Tåstrup | 4:10.37 | ||||||
Emilie H. Kristoffersen | 2006 | 1:03.43 | 1:03.43 | |||||||
Mille Hansson | 2004 | 1:09.75 | 2:13.18 | |||||||
Sofie Korczak | 2004 | 1:03.86 | 3:17.04 | |||||||
Rebecca Ella Madsen | 2006 | 53.33 | 4:10.37 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 01 februar 2015 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 14:16 |
Resultat Løb 12 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | VI39 Medley Race | Udskriftsdato | 01 februar 2015 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 14:16 | |||
Arrangør | VI39 Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 01 februar 2015 |
Løb 12, 4X50m Medley Herrer, Finaler Årg. 2002-2015 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Vi39 Medley Racers | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:26.52 | ||||||
Peter Vinge-Maigaard | 2003 | 39.47 | 39.47 | |||||||
Mohammed Ghizzaui | 2003 | 42.31 | 1:21.78 | |||||||
Mikkel Jørgensen | 2003 | 32.99 | 1:54.77 | |||||||
Joakim Køhn | 2003 | 31.75 | 2:26.52 | |||||||
2 | Glostrup Drenge 1 | 2004 | Glostrup Svømme Klub | 2:49.11 | ||||||
Lauritz Johansen | 2004 | 46.42 | 46.42 | |||||||
Asger Johansen | 2003 | 44.40 | 1:30.82 | |||||||
Marius Nielsen | 2003 | 42.60 | 2:13.42 | |||||||
Jeppe Wagner | 2003 | 35.69 | 2:49.11 | |||||||
3 | Vi39 Topedo | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:57.46 | ||||||
Sebastian Rendlev | 2005 | 49.75 | 49.75 | |||||||
Mikkel Hansen | 2003 | 43.93 | 1:33.68 | |||||||
Sebastian Rasmussen | 2003 | 42.60 | 2:16.28 | |||||||
Matias Munkholm | 2004 | 41.18 | 2:57.46 | |||||||
4 | Helsingør Superpurke | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 2:59.61 | ||||||
Bjørn Cramer Hansen | 2004 | 46.31 | 46.31 | |||||||
Thorvald Bomholt Larsen | 2003 | 51.01 | 1:37.32 | |||||||
Valdemar Menck Nielsen | 2005 | 45.43 | 2:22.75 | |||||||
Alexander Stærkær | 2002 | 36.86 | 2:59.61 | |||||||
5 | Frederikssund Drenge | 2003 | Frederikssund Svømmeklub | 3:00.59 | ||||||
Mathias Kleffel | 2002 | 42.56 | 42.56 | |||||||
Mads Frost Sønderby | 2004 | 53.57 | 1:36.13 | |||||||
Mads Lind | 2002 | 38.28 | 2:14.41 | |||||||
Mads Bantz Nielsen | 2004 | 46.18 | 3:00.59 | |||||||
6 | Stt Drenge | 2003 | Swim Team Tåstrup | 3:19.57 | ||||||
Andreas Stampe Dalgaard | 2004 | 47.82 | 47.82 | |||||||
Jeppe Kjær | 2004 | 1:00.75 | 1:48.57 | |||||||
William Jensen | 2002 | 48.20 | 2:36.77 | |||||||
Malte Hjalholt | 2003 | 42.80 | 3:19.57 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 01 februar 2015 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 14:16 |