Tulokset STT Efterårsstævne 2014
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Resultat Løb 17 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | STT Efterårsstævne 2014 | Udskriftsdato | 26 oktober 2014 | |||
Stævne by | Tåstrup | Udskriftstidspunkt | 16:00 | |||
Arrangør | SwimTeamTaastrup | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 26 oktober 2014 |
Løb 17, 4X50m Medley Damer, Finaler Årg. 2005-2015 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Finkerne | 2005 | Vallensbæk IF Af 1939 | 3:39.94 | ||||||
Rebecca Vorm | 2006 | 58.30 | 58.30 | |||||||
Liva Lund Hansen | 2005 | 51.45 | 1:49.75 | |||||||
Alma Møller-Ern | 2006 | 59.72 | 2:49.47 | |||||||
Annika Køhn | 2005 | 50.47 | 3:39.94 | |||||||
Løb 17, 4X50m Medley Damer, Finaler Årg. 1916-2004 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Piger 1 | 1998 | VAT Copenhagen-MK31 | 2:18.28 | ||||||
Lærke Rask Sander | 2002 | 34.07 | 34.07 | |||||||
Mille Bruun Høvring | 2001 | 40.80 | 1:14.87 | |||||||
Anna Aabak Kristoffersen | 2002 | 33.57 | 1:48.44 | |||||||
Rikke Knudsen | 1998 | 29.84 | 2:18.28 | |||||||
2 | Fsk Devilgirls 1 | 1998 | Frederiksværk Svømmeklub | 2:22.38 | ||||||
Katrine Maria Arnkjær | 1999 | 34.80 | 34.80 | |||||||
Minella Jespersen | 1999 | 42.40 | 1:17.20 | |||||||
Kaja Aunstrup | 1998 | 34.56 | 1:51.76 | |||||||
Lærke Skov Nielsen | 2001 | 30.62 | 2:22.38 | |||||||
3 | Solrød Piger 1 | 1998 | Solrød Svømmeklub | 2:24.00 | ||||||
Frederikke Amund Nielsen | 1999 | 37.45 | 37.45 | |||||||
Hannah Karin Wood-Kurland | 1998 | 39.06 | 1:16.51 | |||||||
Johanne Vium-Heinesen | 2000 | 36.12 | 1:52.63 | |||||||
Cathrine Lauritsen | 1999 | 31.37 | 2:24.00 | |||||||
4 | Piger 2 | 1996 | VAT Copenhagen-MK31 | 2:26.20 | ||||||
Sofie Bruun Høvring | 2004 | 40.52 | 40.52 | |||||||
Cecilie Hjarsø | 2001 | 1:14.91 | 1:55.43 | |||||||
Karen Mørch | 1998 | 30.77 | 2:26.20 | |||||||
Saga Hjartardottir | 1996 | 2:26.20 | ||||||||
5 | Vat-Cph Piger | 2003 | VAT Copenhagen | 2:39.40 | ||||||
Mathilde Mathiesen | 2004 | 1:29.31 | 1:29.31 | |||||||
Josephine B. U. Danielsen | 2003 | 36.59 | 2:05.90 | |||||||
Amalie Kruse Enemærke | 2003 | 33.50 | 2:39.40 | |||||||
Marceline Lermark | 2003 | 2:39.40 | ||||||||
6 | Super Sild | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:59.86 | ||||||
Mille Vinter | 2003 | 48.33 | 48.33 | |||||||
Lærke Blond | 2003 | 48.03 | 1:36.36 | |||||||
Caroline Veggerby | 2003 | |||||||||
Clara Hartvig-Olsen | 2004 | 2:59.86 | 2:59.86 | |||||||
7 | Piger 3 | 2003 | VAT Copenhagen-MK31 | 3:01.35 | ||||||
Thippe de Neergaard | 2003 | 43.53 | 43.53 | |||||||
Asta Andersen | 2003 | 51.24 | 1:34.77 | |||||||
Liva Søby | 2004 | 1:26.58 | 3:01.35 | |||||||
Emma Thorsen | 2004 | 3:01.35 | ||||||||
8 | Glostrup Piger 1 | 2004 | Glostrup Svømme Klub | 3:25.83 | ||||||
Malene Langvad | 2004 | 55.06 | 55.06 | |||||||
Antoinette Zafra | 2005 | 57.77 | 1:52.83 | |||||||
Laura L. Hørning | 2004 | 48.69 | 2:41.52 | |||||||
Julie Dahl | 2004 | 44.31 | 3:25.83 | |||||||
- | Lyngby Ms1Y Piger | 2004 | Lyngby Svømmeklub | DNS | ||||||
Ida Olivarius | 2004 | |||||||||
Ida Lerche Sloth | 2004 | |||||||||
Isabella Ravn Jensen | 2004 | |||||||||
Anna Storkfelt | 2005 | DNS | ||||||||
- | Solrød Piger 2 | 1999 | Solrød Svømmeklub | DSQ | Forkert svømmer | |||||
Sara Solevad | 2000 | 45.34 | 45.34 | |||||||
Veronica Lauridsen | 1999 | 45.07 | 1:30.41 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 oktober 2014 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 16:00 |