Tulokset IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2014 alkukilpailut PS | Tulostuspäivämäärä | 01 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 11:01 | |||
Järjestäjä | HaHe/KemPy/OuLo/OU | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 01 marraskuu 2014 |
Laji 3, T-11,12 100m Vapaauinti, Loppukilpailut 11 v |
T11 LRIKM-ennätys Erja Lauttajärvi, TaUs, 1:03,74 1992 |
T12 LRIKM-ennätys Roosa Mört, AUi, 59,68 2011 |
T-11 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Laura Lahtinen | 2003 | 485 | 30.30 | 1:04.90 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
2 | Henna Hökkä | 2003 | 454 | 32.06 | 1:06.34 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
3 | Madeleine Hiltunen | 2003 | 429 | 32.05 | 1:07.61 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
4 | Roosa Kärkkäinen | 2003 | 405 | 33.07 | 1:08.93 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
5 | Venla Säntti | 2003 | 339 | 34.81 | 1:13.11 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
6 | Minja Lukkari | 2003 | 324 | 35.41 | 1:14.22 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
7 | Martta Nygård | 2003 | 321 | 36.32 | 1:14.43 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
8 | Nita Poutiainen | 2003 | 305 | 36.70 | 1:15.76 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
9 | Mathilda Puutio | 2003 | 292 | 37.52 | 1:16.83 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
10 | Reetta Kari | 2003 | 286 | 36.20 | 1:17.42 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
11 | Reeta Kallunki | 2003 | 283 | 36.17 | 1:17.61 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
12 | Veera Paasovaara | 2003 | 270 | 37.70 | 1:18.83 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
13 | Malla Juutinen | 2003 | 205 | 40.12 | 1:26.51 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
14 | Jenni Kiviniemi | 2003 | 201 | 40.73 | 1:27.07 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
15 | Clara-Sophie Scheib | 2003 | 197 | 40.37 | 1:27.59 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
16 | Seela Kari | 2003 | 194 | 40.60 | 1:27.99 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
17 | Nea Helena Vähäkuopus | 2003 | 190 | 40.84 | 1:28.60 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
18 | Viona Mönttinen | 2003 | 189 | 41.51 | 1:28.79 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
19 | Iida Nissilä | 2003 | 189 | 42.71 | 1:28.81 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
20 | Iiris Isokoski | 2003 | 183 | 42.36 | 1:29.78 | |||||
Haukiputaan Heitto | ||||||||||
21 | Siiri Keisu | 2003 | 178 | 43.03 | 1:30.62 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
22 | Cara Hintsala | 2003 | 171 | 44.52 | 1:31.84 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
23 | Emmi Palo | 2003 | 141 | 45.69 | 1:37.78 | |||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
Laji 3, T-11,12 100m Vapaauinti, Loppukilpailut 12 v |
T11 LRIKM-ennätys Erja Lauttajärvi, TaUs, 1:03,74 1992 |
T12 LRIKM-ennätys Roosa Mört, AUi, 59,68 2011 |
T-11 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Elisa Vakkuri | 2002 | 403 | 33.28 | 1:09.05 | |||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
2 | Petra Heikkinen | 2002 | 371 | 33.26 | 1:10.99 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
3 | Pauliina Lohilahti | 2002 | 357 | 34.35 | 1:11.85 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
4 | Ronja Nätynki | 2002 | 345 | 35.04 | 1:12.68 | |||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
5 | Katariina Kourula | 2002 | 344 | 34.19 | 1:12.78 | |||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
6 | Hilla Hirvikoski | 2002 | 341 | 35.36 | 1:12.96 | |||||
Haukiputaan Heitto | ||||||||||
7 | Alina Huotari | 2002 | 336 | 35.31 | 1:13.33 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
8 | Hanna Rantanen | 2002 | 330 | 34.76 | 1:13.76 | |||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
9 | Enni-Sofia Perätalo | 2002 | 329 | 34.89 | 1:13.88 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
10 | Amalia Siekkinen | 2002 | 324 | 35.28 | 1:14.24 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
11 | Aada Sulasalmi | 2002 | 286 | 35.79 | 1:17.34 | |||||
Kemijärven Kaiku | ||||||||||
12 | Milja Piippola | 2002 | 285 | 36.00 | 1:17.43 | |||||
Haukiputaan Heitto | ||||||||||
13 | Ada Holm | 2002 | 284 | 36.63 | 1:17.57 | |||||
Muhoksen Voitto | ||||||||||
14 | Laura Heikkilä | 2002 | 247 | 37.85 | 1:21.23 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
15 | Pinja Sipovaara | 2002 | 235 | 38.65 | 1:22.65 | |||||
Haukiputaan Heitto | ||||||||||
- | Alevtina Lebedeva | 2002 | DSQ | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Jessi Nurmela | 2002 | DSQ | |||||||
Haukiputaan Heitto | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 01 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 11:01 |