Results for Speedo Cup
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Speedo Cup | Tulostuspäivämäärä | 04 lokakuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 11:03 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 04 lokakuu 2014 |
Laji 6, 100m Perhosuinti Tytöt, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Aleksandra Kuznetsova | 2006 | 198 | 43.15 | 1:34.43 | |||||
Team Sankt-Petersburg | ||||||||||
Laji 6, 100m Perhosuinti Tytöt, Loppukilpailut 10 - 11 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Daria Mikhailova | 2003 | 382 | 34.92 | 1:15.83 | |||||
Zayavka, Sant-Petersburg | ||||||||||
2 | Maria Shumilova | 2003 | 326 | 36.93 | 1:19.92 | |||||
Zayavka, Sant-Petersburg | ||||||||||
3 | Taru Vannas | 2003 | 289 | 38.48 | 1:23.20 | |||||
Uinti Vantaa | ||||||||||
4 | Liinu Louhikoski | 2004 | 258 | 38.67 | 1:26.39 | |||||
Uinti Vantaa | ||||||||||
5 | Ellen Antikainen | 2003 | 237 | 36.45 | 1:28.93 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
6 | Julia Peltola | 2003 | 224 | 41.03 | 1:30.56 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
7 | Annukka Pihkamäki | 2004 | 209 | 45.32 | 1:32.63 | |||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
8 | Anni Korhonen | 2003 | 202 | 42.05 | 1:33.80 | |||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
9 | Emilia Lyyra | 2003 | 201 | 1:33.95 | 1:33.95 | |||||
Uinti Vantaa | ||||||||||
10 | Sofia Långström | 2003 | 189 | 42.80 | 1:35.82 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
11 | Vilhelmiina Leppänen | 2003 | 177 | 43.34 | 1:37.91 | |||||
Simmis Grani | ||||||||||
12 | Lotta Lehtoila | 2003 | 177 | 45.30 | 1:37.92 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
13 | Milla Hyttinen | 2003 | 176 | 43.35 | 1:38.16 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
14 | Kaarin Rapinoja | 2003 | 174 | 47.38 | 1:38.42 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
15 | Aida Pasma | 2003 | 138 | 46.81 | 1:46.31 | |||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
16 | Julia Tuura | 2004 | 137 | 49.28 | 1:46.53 | |||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
17 | Ronja Hellberg | 2003 | 128 | 47.20 | 1:49.18 | |||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
18 | Nea Grundström | 2003 | 123 | 48.32 | 1:50.49 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
19 | Saana Tertsunen | 2003 | 123 | 49.05 | 1:50.51 | |||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
20 | Nelly Plukka | 2003 | 103 | 54.08 | 1:57.26 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Laji 6, 100m Perhosuinti Tytöt, Loppukilpailut 12 - 13 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Sanna Putkonen | 2001 | 454 | 34.78 | 1:11.58 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Peppi Siirtola | 2002 | 416 | 33.23 | 1:13.69 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Emilia Flyckt | 2001 | 410 | 33.74 | 1:14.09 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Jenni Rantanen | 2001 | 371 | 35.15 | 1:16.58 | |||||
HTU Stadi | ||||||||||
5 | Diana Lattu | 2001 | 347 | 35.59 | 1:18.27 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
6 | Verna Rostedt | 2002 | 340 | 35.23 | 1:18.80 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
7 | Mirka Mettinen | 2002 | 321 | 36.28 | 1:20.35 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Nea Winqvist | 2002 | 318 | 36.23 | 1:20.64 | |||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
9 | Vilma Kotola | 2001 | 315 | 35.62 | 1:20.87 | |||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
10 | Jonna Tiesmäki | 2001 | 312 | 36.75 | 1:21.09 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
11 | Helmi Tossavainen | 2002 | 310 | 36.11 | 1:21.27 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
12 | Nelli Ohvo | 2001 | 301 | 36.60 | 1:22.06 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
13 | Emmi Laitinen | 2001 | 297 | 36.02 | 1:22.50 | |||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
14 | Siri Auvinen | 2002 | 272 | 37.28 | 1:24.91 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
15 | Annika Toiviainen | 2002 | 269 | 38.51 | 1:25.24 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
16 | Laura Väisänen | 2001 | 260 | 39.38 | 1:26.16 | |||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
17 | Taru Jokipii | 2002 | 255 | 37.67 | 1:26.79 | |||||
Uinti Vantaa | ||||||||||
18 | Charlotte Ingberg | 2002 | 250 | 39.43 | 1:27.37 | |||||
Octopus Lohja | ||||||||||
19 | Siiri Friman | 2001 | 243 | 39.80 | 1:28.17 | |||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
20 | Vera Vartiainen | 2002 | 234 | 41.48 | 1:29.29 | |||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
21 | Pilvi Pietikäinen | 2002 | 232 | 39.05 | 1:29.49 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
22 | Iiris Himanto | 2001 | 224 | 40.38 | 1:30.62 | |||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
23 | Martta Kitinoja | 2001 | 223 | 40.13 | 1:30.75 | |||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
24 | Annina Toimela | 2002 | 221 | 42.77 | 1:30.98 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
25 | Ella Haravuori | 2002 | 199 | 41.88 | 1:34.27 | |||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
26 | Petra Mäkiaho | 2001 | 197 | 44.38 | 1:34.46 | |||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
27 | Riia Hiltunen | 2002 | 183 | 45.15 | 1:36.92 | |||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
28 | Outi Turunen | 2002 | 172 | 46.42 | 1:38.94 | |||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
29 | Nikita Ravalt | 2002 | 171 | 46.24 | 1:39.11 | |||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
30 | Jonna Vasara | 2002 | 163 | 45.57 | 1:40.75 | |||||
Simmis Grani | ||||||||||
31 | Negiin Javadi | 2002 | 153 | 48.10 | 1:42.71 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
32 | Vilja Laaksonen | 2002 | 151 | 45.33 | 1:43.21 | |||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
33 | Kaisli Korpisaari | 2002 | 119 | 1:51.65 | 1:51.65 | |||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
- | Stella Pajunen | 2001 | DNS | |||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
- | Veera Heikkinen | 2001 | DNS | |||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
- | Viivi Vaajanen | 2002 | DNS | |||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.16 | Tulostuspäivämäärä | 04 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 11:03 |