Tulokset Porvoon Mitta-uinnit 2014
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Porvoon Mitta-uinnit | Tulostuspäivämäärä | 15 maaliskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Porvoo | Tulostusaika | 12:28 | |||
Järjestäjä | BS-PU | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 15 maaliskuu 2014 |
Laji 6, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Maja Wiberg | 2005 | 44.02 | 1:35.46 | ||||||
Swim Club Raseborg | ||||||||||
2 | Elina Ryynänen | 2005 | 51.94 | 1:54.74 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
- | Jenni Kurki | 2005 | DNS | |||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
- | Susanna Ryynänen | 2006 | DSQ | |||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
SW 10.6 Rataköydestä vetäminen | ||||||||||
Laji 6, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 10 - 11 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Ida Tuule Jõgi | 2003 | 36.47 | 1:19.32 | ||||||
Tartu Ujumisklubi | ||||||||||
2 | Ida Lehtovaara | 2003 | 38.36 | 1:19.54 | ||||||
Uimaseura KoVe-Ve | ||||||||||
3 | Veera Säämänen | 2004 | 39.28 | 1:22.35 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
4 | Siiri Reiniluoto | 2003 | 39.17 | 1:24.37 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
5 | Wilma Långström | 2004 | 42.74 | 1:30.30 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
6 | Rebecca Skog | 2003 | 42.46 | 1:30.84 | ||||||
Swim Club Raseborg | ||||||||||
7 | Stefania Pavlidi | 2003 | 41.89 | 1:31.00 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
8 | Nicole Yisrael | 2004 | 46.11 | 1:36.24 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
9 | Iida Herrala | 2004 | 45.03 | 1:38.91 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
10 | Sohvi Seppänen | 2003 | 46.80 | 1:44.28 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
11 | Pihla Hyttinen | 2003 | 51.90 | 1:55.19 | ||||||
Swim Club Raseborg | ||||||||||
12 | Henni Havén | 2004 | 55.90 | 2:05.10 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
Laji 6, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Isabel Hagelin | 2001 | 32.32 | 1:08.08 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
2 | Lena Maula | 2002 | 33.05 | 1:10.91 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
3 | Lisa Maula | 2001 | 33.75 | 1:11.22 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
4 | Aino Pajari | 2001 | 34.62 | 1:12.20 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
5 | Anna-Maria Peltola | 2001 | 34.70 | 1:12.23 | ||||||
Haminan Uimaseura | ||||||||||
6 | Emma Jokilammi | 2002 | 34.62 | 1:12.98 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
7 | Ada Malm | 2002 | 37.37 | 1:15.46 | ||||||
Ekenäs Simsällskap | ||||||||||
8 | Pilvi Kilpeläinen | 2002 | 36.04 | 1:15.83 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
9 | Annina Toimela | 2002 | 35.72 | 1:17.71 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
10 | Millariina Bruce | 2001 | 36.82 | 1:17.98 | ||||||
Uimaseura KoVe-Ve | ||||||||||
11 | Fanni Kansonen | 2001 | 37.08 | 1:19.00 | ||||||
Kotkan Uimaseura | ||||||||||
12 | Elisabeth Marie Salm | 2002 | 37.46 | 1:19.04 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
13 | Roosa Kervinen | 2001 | 37.10 | 1:19.60 | ||||||
Kotkan Uimaseura | ||||||||||
14 | Vanja Snabb | 2001 | 38.09 | 1:19.64 | ||||||
Ekenäs Simsällskap | ||||||||||
15 | Saga Lindeberg | 2002 | 38.59 | 1:20.01 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
16 | Yasmin Laouari | 2001 | 38.68 | 1:21.07 | ||||||
Vantaan Uimarit | ||||||||||
17 | Aino-Olivia Arola | 2002 | 38.04 | 1:21.17 | ||||||
Kotkan Uimaseura | ||||||||||
18 | Hanna Karvonen | 2002 | 40.21 | 1:24.22 | ||||||
Swim Club Raseborg | ||||||||||
19 | Petra Mäkiaho | 2001 | 40.14 | 1:25.17 | ||||||
Uimaseura KoVe-Ve | ||||||||||
20 | Fanny Puska | 2001 | 41.33 | 1:27.88 | ||||||
Haminan Uimaseura | ||||||||||
21 | Helmi Niemelä | 2001 | 40.12 | 1:28.83 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
22 | Nea Vuorela | 2002 | 41.54 | 1:31.30 | ||||||
Vantaan Uimarit | ||||||||||
23 | Amanda Ahlgren | 2001 | 43.87 | 1:35.46 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
- | Ida Slöör | 2001 | DSQ | |||||||
Ekenäs Simsällskap | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Roosa Rintala | 2001 | DSQ | |||||||
Vantaan Uimarit | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 6, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Ella Saarikko | 2000 | 30.38 | 1:02.18 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
2 | Fanny Nyström | 1999 | 33.04 | 1:08.09 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
3 | Ida Törnqvist | 1999 | 32.90 | 1:08.73 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
4 | Sara Taskinen | 2000 | 33.21 | 1:08.97 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
5 | Jenna Mustonen | 2000 | 33.39 | 1:09.84 | ||||||
Vantaan Uimarit | ||||||||||
6 | Iida Julin | 2000 | 33.47 | 1:10.80 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
7 | Olivia Landén | 2000 | 35.09 | 1:12.68 | ||||||
Ekenäs Simsällskap | ||||||||||
8 | Laura Kotiranta | 1999 | 34.88 | 1:15.87 | ||||||
Uimaseura KoVe-Ve | ||||||||||
9 | Elina Nieminen | 2000 | 37.89 | 1:19.80 | ||||||
Uimaseura KoVe-Ve | ||||||||||
10 | Anna Hatunen | 2000 | 39.59 | 1:24.77 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
11 | Ellen Mänttäri | 2000 | 46.08 | 1:35.17 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
Laji 6, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Kia Purhonen | 1998 | 30.76 | 1:04.21 | ||||||
Vantaan Uimarit | ||||||||||
2 | Sanna Salonen | 1995 | 31.41 | 1:05.92 | ||||||
Simmis Hyvinge-Hyvinkää | ||||||||||
3 | Wilma Westerholm | 1996 | 31.37 | 1:06.69 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
4 | Ilona Rämä | 1997 | 31.28 | 1:06.81 | ||||||
Haminan Uimaseura | ||||||||||
5 | Elli Ylinen | 1996 | 31.08 | 1:06.88 | ||||||
Simmis Hyvinge-Hyvinkää | ||||||||||
6 | Satu Mäkinen | 1997 | 32.33 | 1:07.09 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
7 | Eevi Peltola | 1997 | 33.12 | 1:07.99 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
8 | Madeline Simonsen | 1995 | 33.40 | 1:08.84 | ||||||
Kotkan Uimaseura | ||||||||||
9 | Taru Salmi | 1998 | 34.50 | 1:11.84 | ||||||
Kotkan Uimaseura | ||||||||||
10 | Jasmin Kumpulainen | 1998 | 35.76 | 1:13.71 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.06 | Tulostuspäivämäärä | 15 maaliskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | Tulostusaika | 12:28 |