Tulokset TYR Vantaa Junior Meet
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Su aamu klo 10.00
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | TYR Vantaa Junior Meet 2014 | Tulostuspäivämäärä | 03 maaliskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Vantaa | Tulostusaika | 01:26 | |||
Järjestäjä | SiWa | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 01 maaliskuu 2014 |
Laji 17, 50m PU T-11,13,15,17, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Taru Vannas | 2003 | 331 | 37.37 | ||||||
Poseidon | ||||||||||
2 | Katriin Hansalu | 2003 | 275 | 39.75 | ||||||
Briis | ||||||||||
3 | Emilia Lyyra | 2003 | 272 | 39.88 | ||||||
Poseidon | ||||||||||
4 | Siiri Einiö | 2003 | 255 | 40.75 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
5 | Petra Ansaranta | 2004 | 242 | 41.48 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
6 | Juulia Käräjämies | 2003 | 240 | 41.56 | ||||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
7 | Laura Vitsut | 2004 | 236 | 41.84 | ||||||
Briis | ||||||||||
8 | Jenna Pulkkinen | 2004 | 234 | 41.95 | ||||||
Kouvolan Uimarit | ||||||||||
9 | Nicole Sundell | 2003 | 229 | 42.23 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
10 | Anni Korhonen | 2003 | 226 | 42.42 | ||||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
11 | Edla Wuori | 2003 | 216 | 43.05 | ||||||
Swimming Club Nurmijärvi | ||||||||||
12 | Hanne Grete Hanvere | 2003 | 215 | 43.12 | ||||||
Briis | ||||||||||
13 | Senni Mattila | 2003 | 215 | 43.16 | ||||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
14 | Lotta Lehtoila | 2003 | 196 | 44.51 | ||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
15 | Viivi Sorri | 2003 | 190 | 44.95 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
16 | Aino Paju | 2003 | 178 | 45.89 | ||||||
Poseidon | ||||||||||
17 | Nessa Järvinen | 2004 | 159 | 47.73 | ||||||
Kotkan Uimaseura | ||||||||||
18 | Nicole Yisrael | 2004 | 152 | 48.45 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
19 | Laura Heinonen | 2004 | 145 | 49.20 | ||||||
Kankaanpään Uimarit | ||||||||||
20 | Hanna Kangur | 2004 | 132 | 50.75 | ||||||
Briis | ||||||||||
21 | Riikka Silander | 2003 | 125 | 51.67 | ||||||
Someron Esa | ||||||||||
22 | Olivia Sorvari | 2003 | 122 | 52.11 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
23 | Tinka Liivalahti | 2003 | 112 | 53.57 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
24 | Irene Mäkilä | 2004 | 107 | 54.32 | ||||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
25 | Ilona Marleen Koppel | 2005 | 94 | 56.75 | ||||||
Briis | ||||||||||
26 | Ida Maliranta | 2004 | 69 | 1:02.91 | ||||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
- | Liinu Louhikoski | 2004 | DNS | |||||||
Poseidon | ||||||||||
Laji 17, 50m PU T-11,13,15,17, Loppukilpailut 12 - 13 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Emilia Flyckt | 2001 | 556 | 31.44 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Sanna Putkonen | 2001 | 530 | 31.95 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Reetta Rantakokko | 2001 | 529 | 31.97 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
4 | Vilma Oura | 2001 | 527 | 32.00 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
5 | Svetlana Poslanchik | 2002 | 488 | 32.83 | ||||||
Cometa | ||||||||||
6 | Isabel Hagelin | 2001 | 473 | 33.19 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
7 | Melissa Priidel | 2002 | 401 | 35.04 | ||||||
Briis | ||||||||||
8 | Annika Lepistö | 2001 | 373 | 35.92 | ||||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
9 | Nea Winqvist | 2002 | 366 | 36.13 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
10 | Linda Simula | 2001 | 349 | 36.71 | ||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
11 | Janette Setälä | 2001 | 346 | 36.81 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
12 | Merit Piisang | 2001 | 329 | 37.43 | ||||||
Briis | ||||||||||
13 | Janna Appelberg | 2001 | 319 | 37.81 | ||||||
Tuusulan Uimaseura | ||||||||||
14 | Taru Jokipii | 2002 | 319 | 37.82 | ||||||
Poseidon | ||||||||||
15 | Petra Uusikumpu | 2001 | 311 | 38.16 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
16 | Anita Mickelsson | 2001 | 295 | 38.84 | ||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
17 | Tinja Turunen | 2002 | 294 | 38.88 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
18 | Matilda Laurila | 2001 | 281 | 39.46 | ||||||
Someron Esa | ||||||||||
19 | Hilda Harle | 2001 | 272 | 39.91 | ||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
20 | Jenny Nieminen | 2001 | 264 | 40.31 | ||||||
Hyvinkään Uimaseura | ||||||||||
21 | Jenny Kareinen | 2002 | 257 | 40.67 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
22 | Irina Galitckaia | 2002 | 254 | 40.83 | ||||||
Cometa | ||||||||||
23 | Vilma Adela Hottinen | 2002 | 251 | 40.99 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
24 | Fanni Kansonen | 2001 | 246 | 41.22 | ||||||
Kotkan Uimaseura | ||||||||||
25 | Maija Liukkonen | 2001 | 239 | 41.66 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
26 | Viivi Vaajanen | 2002 | 225 | 42.47 | ||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
27 | Sofia Harju | 2002 | 185 | 45.37 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
28 | Siiri Koskinen | 2002 | 184 | 45.40 | ||||||
Tuusulan Uimaseura | ||||||||||
29 | Hilla Mäkivuokko | 2001 | 177 | 46.05 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
30 | Oona Ahinko | 2001 | 165 | 47.06 | ||||||
Vesihelmen Uimaseura | ||||||||||
31 | Mikaela Jokela | 2002 | 131 | 50.89 | ||||||
Tuusulan Uimaseura | ||||||||||
32 | Karla Nevalainen | 2002 | 116 | 52.89 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
33 | Aino Vepsäläinen | 2001 | 85 | 58.67 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
- | Hanna Marie Raag | 2001 | DNS | |||||||
Briis | ||||||||||
- | Jenny Pulli | 2001 | DSQ | |||||||
Vantaan Uimarit | ||||||||||
SW 8.2 Käsien palautus veden alla | ||||||||||
- | Minttu-Marie Rasinpää | 2001 | DSQ | |||||||
Seinäjoen Uimarit-58 | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 17, 50m PU T-11,13,15,17, Loppukilpailut 14 - 15 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Roosa Mört | 1999 | 748 | 28.48 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
2 | Ida Konkka | 2000 | 585 | 30.91 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
3 | Lyydia Kalenius | 2000 | 563 | 31.30 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Vilma Roman | 2000 | 556 | 31.44 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
5 | Veronica Wahlstedt | 2000 | 538 | 31.79 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
6 | Henna Syrjälä | 1999 | 527 | 32.00 | ||||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
6 | Jenni Kukkonen | 1999 | 527 | 32.00 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
8 | Lotta Räisänen | 1999 | 498 | 32.62 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
9 | Janina Ollikainen | 2000 | 489 | 32.81 | ||||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
10 | Katri Pyhältö | 2000 | 443 | 33.92 | ||||||
Swimming Club Nurmijärvi | ||||||||||
11 | Juuli Miettinen | 2000 | 432 | 34.20 | ||||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
12 | Julia Sottinen | 2000 | 415 | 34.66 | ||||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
13 | Ella Rautio | 2000 | 402 | 35.02 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
14 | Sara Taskinen | 2000 | 393 | 35.29 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
15 | Daniela Helanne | 2000 | 388 | 35.44 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
16 | Annika Hänninen | 2000 | 387 | 35.48 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
17 | Emma Ingberg | 1999 | 375 | 35.84 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
18 | Laura Haapanen | 1999 | 364 | 36.19 | ||||||
Kankaanpään Uimarit | ||||||||||
19 | Ronja Riihinen | 2000 | 336 | 37.19 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
20 | Roosa Paukku | 2000 | 333 | 37.29 | ||||||
Swimming Club Nurmijärvi | ||||||||||
21 | Noora Kanerva | 2000 | 329 | 37.45 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
22 | Emma-Sofia Hartman | 2000 | 309 | 38.22 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
23 | Nitta Rantanen | 2000 | 300 | 38.61 | ||||||
Poseidon | ||||||||||
24 | Sanni Kuitunen | 2000 | 283 | 39.36 | ||||||
Hyvinkään Uimaseura | ||||||||||
25 | Teele Telgma | 2000 | 282 | 39.41 | ||||||
Briis | ||||||||||
26 | Oona Hytö | 1999 | 270 | 40.01 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
27 | Diana Belozjorova | 2000 | 249 | 41.10 | ||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
28 | Annika Niemi | 2000 | 233 | 42.02 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
29 | Emilia Riipinen | 2000 | 216 | 43.04 | ||||||
Tuusulan Uimaseura | ||||||||||
30 | Tara Hintsanen | 2000 | 158 | 47.83 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
- | Johanna Hyvönen | 1999 | DNS | |||||||
Hyvinkään Uimaseura | ||||||||||
- | Inka-Riina Tamski | 1999 | DSQ | |||||||
Hyvinkään Uimaseura | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 17, 50m PU T-11,13,15,17, Loppukilpailut 16 - 17 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Salla Puhtimäki | 1998 | 573 | 31.12 | ||||||
Vesihelmen Uimaseura | ||||||||||
2 | Ida Hulkko | 1998 | 555 | 31.45 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
3 | Suvi Karppinen | 1998 | 531 | 31.93 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
4 | Suvi Taskinen | 1998 | 495 | 32.69 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
5 | Emilia Potkonen | 1998 | 463 | 33.41 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
6 | Onerva Lahtinen | 1998 | 443 | 33.90 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
7 | Eveliina Perämäki | 1997 | 438 | 34.05 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
8 | Ellimaija Stenfors | 1997 | 374 | 35.88 | ||||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
9 | Sanna Saarinen | 1998 | 356 | 36.47 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
10 | Kristina Elo | 1997 | 305 | 38.40 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
11 | Niina Malmivaara | 1998 | 266 | 40.17 | ||||||
Kankaanpään Uimarit | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.06 | Tulostuspäivämäärä | 03 maaliskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda | Tulostusaika | 01:26 |