Below are all results from the competition shown by session.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Celjski pokal in 3. Razvojni pokal 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Celje |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 8, 2022 to Jan 8, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 50m Freestyle Men - Final |
|
|
Dečki |
23.50 |
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/19/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
26.10 |
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/7/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marko Bursač |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
315 |
29.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
George Erker De Lucat |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
298 |
30.15 |
+0.55 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
293 |
30.33 |
+0.73 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
287 |
30.54 |
+0.94 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Martin Testen |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
285 |
30.63 |
+1.03 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tin Babič |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
248 |
32.05 |
+2.45 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Daniel Siska |
2011 |
SC Hakoah Wien |
|
227 |
33.01 |
+3.41 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
227 |
33.03 |
+3.43 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
217 |
33.54 |
+3.94 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jakob Krapež |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
214 |
33.69 |
+4.09 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lev Korinšek |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
208 |
34.00 |
+4.40 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Miha Leskovar |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
204 |
34.21 |
+4.61 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Nejc Kranjc |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
201 |
34.36 |
+4.76 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Domen Hudovornik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
201 |
34.37 |
+4.77 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Nej Jagodic |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
198 |
34.57 |
+4.97 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Luka Legiša |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
197 |
34.61 |
+5.01 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Dino Ðešević |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
195 |
34.76 |
+5.16 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Jernej Hus |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
190 |
35.01 |
+5.41 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
186 |
35.30 |
+5.70 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Jakob Kocjan |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
185 |
35.34 |
+5.74 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Kalvin Val Penko |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
173 |
36.13 |
+6.53 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Filip Sever |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
169 |
36.40 |
+6.80 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Žiga Poljšak |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
169 |
36.41 |
+6.81 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Oskar Lavrih |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
162 |
36.93 |
+7.33 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Tian Gomzej |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
162 |
36.96 |
+7.36 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Tadej Sečnik |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
158 |
37.28 |
+7.68 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Naj Plevnik Ivanuša |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
156 |
37.44 |
+7.84 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
154 |
37.60 |
+8.00 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
152 |
37.74 |
+8.14 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
152 |
37.75 |
+8.15 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Vid Završnik |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
151 |
37.83 |
+8.23 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Tilen Marinšek |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
150 |
37.94 |
+8.34 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Jaka Šeruga |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
147 |
38.13 |
+8.53 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Robert Palyvoda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
146 |
38.22 |
+8.62 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
141 |
38.65 |
+9.05 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Rok Sever |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
140 |
38.74 |
+9.14 |
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Matevž Potočnik |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
136 |
39.12 |
+9.52 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Nik Rezar |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
136 |
39.16 |
+9.56 |
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Nal Kobovc |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
136 |
39.17 |
+9.57 |
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Matija Vaš |
2011 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
134 |
39.35 |
+9.75 |
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Jaka Štalcer |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
131 |
39.61 |
+10.01 |
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Ožbej Bešter |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
129 |
39.84 |
+10.24 |
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Pascal Krevs |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
128 |
39.97 |
+10.37 |
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Nikolaj Batistič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
124 |
40.39 |
+10.79 |
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Matija Šprah |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
120 |
40.80 |
+11.20 |
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Lenart Razinger |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
116 |
41.29 |
+11.69 |
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Rok Predojevič Benda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
116 |
41.31 |
+11.71 |
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Ambrož Bešter |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
113 |
41.66 |
+12.06 |
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Matevž Brolih |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
110 |
42.04 |
+12.44 |
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Rok Pugelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
109 |
42.15 |
+12.55 |
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Mark Kokol Svenšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
109 |
42.19 |
+12.59 |
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Timotej Plošinjak |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
105 |
42.64 |
+13.04 |
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Ante Jakša Marić |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
104 |
42.81 |
+13.21 |
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Tilen Krošelj |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
104 |
42.86 |
+13.26 |
|
|
|
|
|
|
55 |
|
David Šafar |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
103 |
42.88 |
+13.28 |
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Nemanja Ristić |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
102 |
43.11 |
+13.51 |
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Jaša Skakić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
102 |
43.12 |
+13.52 |
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Rene Mesarič |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
96 |
44.00 |
+14.40 |
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Filip Mamlić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
95 |
44.13 |
+14.53 |
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Nik Bračun |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
92 |
44.64 |
+15.04 |
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Anže Kos |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
90 |
44.89 |
+15.29 |
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Sven Sokač |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
89 |
45.09 |
+15.49 |
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Nejc Vizjak |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
79 |
46.98 |
+17.38 |
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Urh Videnšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
73 |
48.03 |
+18.43 |
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Tom Ravnak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
72 |
48.30 |
+18.70 |
|
|
|
|
|
|
66 |
|
Matevž Mansutti |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
69 |
49.02 |
+19.42 |
|
|
|
|
|
|
67 |
|
Mitja Marin |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
66 |
49.73 |
+20.13 |
|
|
|
|
|
|
68 |
|
Žiga Šket |
2014 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
63 |
50.47 |
+20.87 |
|
|
|
|
|
|
69 |
|
Maks Šeruga |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
62 |
50.75 |
+21.15 |
|
|
|
|
|
|
70 |
|
Rok Prešeren |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
60 |
51.33 |
+21.73 |
|
|
|
|
|
|
71 |
|
Anej Holc |
2011 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
60 |
51.46 |
+21.86 |
|
|
|
|
|
|
72 |
|
Jan Navotnik |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
56 |
52.41 |
+22.81 |
|
|
|
|
|
|
73 |
|
Andrej Marinič |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
54 |
53.05 |
+23.45 |
|
|
|
|
|
|
74 |
|
Staš Lužar |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
48 |
55.18 |
+25.58 |
|
|
|
|
|
|
75 |
|
Žan Predikaka |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
47 |
55.61 |
+26.01 |
|
|
|
|
|
|
76 |
|
Mark Senčar |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
43 |
57.16 |
+27.56 |
|
|
|
|
|
|
77 |
|
Teo Kremautz Črešnar |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
40 |
58.62 |
+29.02 |
|
|
|
|
|
|
78 |
|
Pavlin Zule |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
38 |
59.73 |
+30.13 |
|
|
|
|
|
|
79 |
|
Leon Zver |
2012 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
35 |
1:01.60 |
+32.00 |
|
|
|
|
|
|
80 |
|
Lev Lasič |
2013 |
Športno društvo Riba |
|
32 |
1:03.47 |
+33.87 |
|
|
|
|
|
|
81 |
|
Nian Peperko Ivanuša |
2015 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
28 |
1:05.62 |
+36.02 |
|
|
|
|
|
|
82 |
|
Maj Primožič |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
26 |
1:07.85 |
+38.25 |
|
|
|
|
|
|
83 |
|
Matevž Vaš |
2014 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
21 |
1:12.52 |
+42.92 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Miha Kosmina |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
242 |
32.35 |
+2.75 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Arsentij Gorbunov |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Lovro Kekec |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tristan Bizjak Kralj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matic Marinšek |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Peter Lackovič |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Valter Grm |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1/8/2022 9:35:18 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-01-08 09:35:21 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Celjski pokal in 3. Razvojni pokal 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Celje |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 8, 2022 to Jan 8, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50m Freestyle Women - Final |
|
|
Deklice |
26.58 |
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
11/2/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
27.77 |
|
|
Ula Rožič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/8/2018 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Greta Schörnig |
2011 |
SC Hakoah Wien |
|
355 |
32.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ivona Domič |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
331 |
33.14 |
+0.78 |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Taja Klemen |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
331 |
33.14 |
+0.78 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lara Brolih |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
306 |
34.00 |
+1.64 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Karin Jakša Jovanovski |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
300 |
34.22 |
+1.86 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Carolina Elsner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
282 |
34.93 |
+2.57 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Neža Hren |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
281 |
34.97 |
+2.61 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ana Menoni |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
273 |
35.33 |
+2.97 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Maša Kunštić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
272 |
35.36 |
+3.00 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
271 |
35.41 |
+3.05 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Manca Kadivnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
271 |
35.43 |
+3.07 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Lana Lamešić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
256 |
36.10 |
+3.74 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Noemi Borišek |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
244 |
36.67 |
+4.31 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Manca Pogačar |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
242 |
36.78 |
+4.42 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Špela Oberžan |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
225 |
37.70 |
+5.34 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Zoja Košir |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
222 |
37.86 |
+5.50 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Zoja Žugič Jehart |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
217 |
38.10 |
+5.74 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Katarina Hozjan |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
216 |
38.20 |
+5.84 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Iva Knez |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
212 |
38.44 |
+6.08 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Andelina Trivunović |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
208 |
38.68 |
+6.32 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Brina Mojsilović Meznarič |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
201 |
39.08 |
+6.72 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
196 |
39.41 |
+7.05 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Maruša Šobak |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
194 |
39.58 |
+7.22 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Veronika Lesjak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
176 |
40.91 |
+8.55 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Sara Marolt |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
162 |
42.03 |
+9.67 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Mia Štukelj |
2012 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
158 |
42.34 |
+9.98 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Mia Bukovac |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
151 |
43.04 |
+10.68 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Frida Dimovski |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
148 |
43.34 |
+10.98 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Gea Lozer |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
143 |
43.82 |
+11.46 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Evgeniia Kiseleva |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
133 |
44.89 |
+12.53 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Iva Blažko |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
132 |
44.94 |
+12.58 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Tina Klemen |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
129 |
45.34 |
+12.98 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Neja Založnik |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
126 |
45.73 |
+13.37 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
117 |
46.82 |
+14.46 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Maša Gostiša |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
116 |
46.89 |
+14.53 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Mia Sara Kozin Gulič |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
110 |
47.76 |
+15.40 |
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Mila Bedrać |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
109 |
47.96 |
+15.60 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Hana Vaš |
2012 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
103 |
48.88 |
+16.52 |
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Maša Laharnar |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
98 |
49.65 |
+17.29 |
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Ivana Pelengić |
2013 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
91 |
50.97 |
+18.61 |
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Nina Špernjak |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
89 |
51.30 |
+18.94 |
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Isabella Hubner |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
72 |
54.96 |
+22.60 |
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Nina Oblak |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
69 |
55.84 |
+23.48 |
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Ota Brina Podlesnik |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
67 |
56.41 |
+24.05 |
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Nikita Maračić |
2013 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
53 |
1:00.98 |
+28.62 |
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Nika Pelengić |
2015 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
36 |
1:09.16 |
+36.80 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Stella Hlozkova |
2008 |
SC Hakoah Wien |
|
377 |
31.74 |
-0.62 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Manca Rode |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
222 |
37.84 |
+5.48 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Laura Vrbovšek |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
171 |
41.30 |
+8.94 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lea Kremautz Črešnar |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
165 |
41.78 |
+9.42 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ema Ana Golež Ermenc |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
117 |
46.81 |
+14.45 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tinkara Vnuk |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
47 |
1:03.32 |
+30.96 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Teja Štrukelj |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Trina Božič |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Naja Habjanič |
2015 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Laura Božičko |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ema Čeh Mastikosa |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1/8/2022 9:45:37 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-01-08 09:55:08 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Celjski pokal in 3. Razvojni pokal 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Celje |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 8, 2022 to Jan 8, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 100m Breaststroke Men - Final |
|
|
Dečki |
1:04.77 |
|
|
|
Dejan Šteharnik |
2000 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/23/2014 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:10.76 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
11/30/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
424 |
1:13.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
384 |
1:16.13 |
+2.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
373 |
1:16.81 |
+3.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
345 |
1:18.88 |
+5.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
341 |
1:19.21 |
+5.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Teo Starc |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
327 |
1:20.32 |
+6.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
316 |
1:21.18 |
+7.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
|
1:21.22 |
+7.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
315 |
1:21.29 |
+7.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Žiga Pfajfar |
2008 |
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
|
315 |
1:21.30 |
+7.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
313 |
1:21.46 |
+7.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
308 |
1:21.88 |
+8.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
307 |
1:22.03 |
+8.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
301 |
1:22.57 |
+8.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Nik Vučko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
296 |
1:22.95 |
+9.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
277 |
1:24.82 |
+11.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
268 |
1:25.82 |
+12.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
263 |
1:26.31 |
+12.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
258 |
1:26.86 |
+13.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
256 |
1:27.09 |
+13.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Vito Ferčak |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
253 |
1:27.41 |
+13.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Ivo Rupnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
252 |
1:27.55 |
+13.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Nino Gorišek |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
250 |
1:27.76 |
+14.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Lan Govše |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
248 |
1:28.02 |
+14.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Danilo Obačkič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
247 |
1:28.12 |
+14.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
243 |
1:28.62 |
+15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
233 |
1:29.89 |
+16.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Timon Mlakar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
231 |
1:30.08 |
+16.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
David Siska |
2009 |
SC Hakoah Wien |
|
222 |
1:31.37 |
+17.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Brin Lorger |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
216 |
1:32.13 |
+18.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Nik Perc |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
207 |
1:33.45 |
+19.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Nino Capello |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
206 |
1:33.65 |
+20.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Nace Žen |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
203 |
1:34.05 |
+20.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
191 |
1:35.94 |
+22.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
177 |
1:38.40 |
+24.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Maj Ramšak |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
177 |
1:38.47 |
+24.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Uroš Bauk |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
164 |
1:41.04 |
+27.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Matic Turk |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
150 |
1:43.93 |
+30.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Jurij Pelengić |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
147 |
1:44.65 |
+31.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Luka Štandeker |
2009 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
140 |
1:46.47 |
+32.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jure Dovžan |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Martin Fošnarič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Tilen Kosmač |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Teo Temlin |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Žan Gradišek |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elias Bender |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1/8/2022 9:58:31 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-01-08 09:59:45 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Celjski pokal in 3. Razvojni pokal 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Celje |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 8, 2022 to Jan 8, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 100m Breaststroke Women - Final |
|
|
Deklice |
1:10.82 |
|
|
|
Sara Mihalič |
2004 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/16/2017 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:16.81 |
|
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
464 |
1:20.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
426 |
1:22.84 |
+2.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
418 |
1:23.38 |
+2.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
405 |
1:24.23 |
+3.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
382 |
1:25.94 |
+5.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
381 |
1:25.96 |
+5.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
371 |
1:26.75 |
+6.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
362 |
1:27.43 |
+6.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
358 |
1:27.80 |
+7.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
348 |
1:28.60 |
+8.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
343 |
1:29.05 |
+8.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Pika Babič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
339 |
1:29.41 |
+8.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Sara Dobnik |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
338 |
1:29.47 |
+8.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Manca Dolenc |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
331 |
1:30.10 |
+9.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
315 |
1:31.62 |
+11.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
312 |
1:31.93 |
+11.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Špela Liponik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
304 |
1:32.69 |
+12.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
293 |
1:33.84 |
+13.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lui Uplaznik Sunarić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
284 |
1:34.78 |
+14.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Meta Komelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
282 |
1:35.00 |
+14.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Tijana Šutić |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
282 |
1:35.04 |
+14.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Taja Pecelj |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
282 |
1:35.08 |
+14.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Klara Petrič |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
277 |
1:35.60 |
+15.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Anastasia Girina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
277 |
1:35.61 |
+15.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Tia Mrkonjič |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
273 |
1:36.02 |
+15.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Alisa Potemina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
271 |
1:36.36 |
+15.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Elina Bratina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
268 |
1:36.61 |
+16.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
257 |
1:38.00 |
+17.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
255 |
1:38.22 |
+17.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Ajša Mlakar |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
254 |
1:38.43 |
+17.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
246 |
1:39.41 |
+18.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
246 |
1:39.42 |
+18.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Manja Ilc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
243 |
1:39.89 |
+19.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Lara Kos |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
239 |
1:40.40 |
+19.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Tanja Čusak |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
227 |
1:42.12 |
+21.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Iza Kalšnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
226 |
1:42.29 |
+21.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
226 |
1:42.29 |
+21.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Nika Eržen |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
224 |
1:42.55 |
+22.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Taja Starc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
224 |
1:42.64 |
+22.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Anika Setnikar |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
222 |
1:42.84 |
+22.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Merala Hadžiahmetović |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
221 |
1:43.06 |
+22.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Zala Črepinko |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
219 |
1:43.43 |
+22.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Špela Juvančič |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
218 |
1:43.46 |
+22.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
217 |
1:43.66 |
+23.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Lira Jančič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
199 |
1:46.79 |
+26.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Sofija Peteršič |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
192 |
1:47.94 |
+27.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Sofia Lazell |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
192 |
1:48.08 |
+27.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Žanin Krušič |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
176 |
1:51.18 |
+30.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Kaja Hočevar |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
171 |
1:52.25 |
+31.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Justina Pika Lapuh |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
170 |
1:52.40 |
+31.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Pia Rebernik Kroflič |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
150 |
1:57.23 |
+36.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Kaja Mužar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
149 |
1:57.58 |
+37.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Pija Pisar |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
145 |
1:58.54 |
+38.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Ula Tinka Podlesnik |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
143 |
1:59.25 |
+38.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Aneja Zamuda |
2009 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
132 |
2:02.22 |
+41.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Ylljeta Hasani |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
120 |
2:06.22 |
+45.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Katarina Strelec |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
118 |
2:06.81 |
+46.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maja Kolarič |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Julija Puškarič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eva Šušteršič |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Zoja Brina Žlindra |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nuša Planinšec |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tijana Janković |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1/8/2022 10:16:00 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-01-08 10:17:42 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Celjski pokal in 3. Razvojni pokal 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Celje |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 8, 2022 to Jan 8, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 50m Breaststroke Men - Final |
|
|
Dečki |
29.80 |
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/17/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
31.97 |
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Celje (SLO) |
11/9/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marko Bursač |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
295 |
37.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lev Korinšek |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
249 |
40.11 |
+2.22 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
218 |
41.92 |
+4.03 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Domen Hudovornik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
198 |
43.31 |
+5.42 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
179 |
44.76 |
+6.87 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Filip Sever |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
172 |
45.37 |
+7.48 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Dino Ðešević |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
168 |
45.68 |
+7.79 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Luka Legiša |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
166 |
45.94 |
+8.05 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Robert Palyvoda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
161 |
46.32 |
+8.43 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jakob Kocjan |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
160 |
46.47 |
+8.58 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
158 |
46.64 |
+8.75 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
142 |
48.39 |
+10.50 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Oskar Lavrih |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
140 |
48.61 |
+10.72 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Miha Leskovar |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
135 |
49.20 |
+11.31 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Nejc Vizjak |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
132 |
49.54 |
+11.65 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
130 |
49.81 |
+11.92 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Nik Rezar |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
129 |
49.91 |
+12.02 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Jaka Šeruga |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
128 |
50.10 |
+12.21 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Vid Završnik |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
127 |
50.14 |
+12.25 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Naj Plevnik Ivanuša |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
127 |
50.20 |
+12.31 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Jaka Štalcer |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
126 |
50.29 |
+12.40 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Nal Kobovc |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
125 |
50.48 |
+12.59 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Kalvin Val Penko |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
120 |
51.14 |
+13.25 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Jernej Hus |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
116 |
51.67 |
+13.78 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Pascal Krevs |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
114 |
51.95 |
+14.06 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Tian Gomzej |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
113 |
52.10 |
+14.21 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Tilen Marinšek |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
111 |
52.52 |
+14.63 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Rok Predojevič Benda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
110 |
52.54 |
+14.65 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Tilen Krošelj |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
106 |
53.20 |
+15.31 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Jaša Skakić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
105 |
53.37 |
+15.48 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Nikolaj Batistič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
100 |
54.25 |
+16.36 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Matija Vaš |
2011 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
100 |
54.34 |
+16.45 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Andraž Korošec |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
100 |
54.39 |
+16.50 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Ante Jakša Marić |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
94 |
55.48 |
+17.59 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Tom Ravnak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
93 |
55.55 |
+17.66 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Nik Bračun |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
93 |
55.56 |
+17.67 |
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Andrej Marinič |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
91 |
55.99 |
+18.10 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Anže Kos |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
88 |
56.71 |
+18.82 |
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Gašper Korošec |
2012 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
85 |
57.22 |
+19.33 |
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Rene Mesarič |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
85 |
57.32 |
+19.43 |
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Mark Kokol Svenšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
84 |
57.50 |
+19.61 |
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Nemanja Ristić |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
84 |
57.53 |
+19.64 |
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Žan Predikaka |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
78 |
58.87 |
+20.98 |
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Urh Videnšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
78 |
58.90 |
+21.01 |
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Arsentij Gorbunov |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
75 |
59.81 |
+21.92 |
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Maj Primožič |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
65 |
1:02.53 |
+24.64 |
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Maks Šeruga |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
59 |
1:04.78 |
+26.89 |
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Jan Navotnik |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
52 |
1:07.33 |
+29.44 |
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Mark Senčar |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
50 |
1:08.22 |
+30.33 |
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Teo Kremautz Črešnar |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
50 |
1:08.38 |
+30.49 |
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Žiga Šket |
2014 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
48 |
1:09.17 |
+31.28 |
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Timotej Plošinjak |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
44 |
1:11.03 |
+33.14 |
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Staš Lužar |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
43 |
1:11.70 |
+33.81 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Miha Kosmina |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
193 |
43.63 |
+5.74 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Filip Milenkovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Matija Šprah |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Jakob Sušec |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Pavlin Zule |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Mitja Marin |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Matevž Mansutti |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Lev Lasič |
2013 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Anej Holc |
2011 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Valter Grm |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matic Marinšek |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lovro Kekec |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tristan Bizjak Kralj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1/8/2022 10:31:37 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-01-08 10:31:39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Celjski pokal in 3. Razvojni pokal 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Celje |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 8, 2022 to Jan 8, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 50m Breaststroke Women - Final |
|
|
Deklice |
33.32 |
|
|
Kaja Breznik |
1996 |
(SLO) |
Dunaj/Vienna (AUT) |
11/29/2009 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
35.27 |
|
|
Tesa Naja Jamšek |
1995 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/25/2006 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tricija Gartner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
317 |
41.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lana Lamešić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
291 |
43.05 |
+1.20 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Manja Potnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
255 |
45.00 |
+3.15 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Greta Schörnig |
2011 |
SC Hakoah Wien |
|
240 |
45.92 |
+4.07 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Liu Voga |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
235 |
46.27 |
+4.42 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ava Grilc |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
230 |
46.57 |
+4.72 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Noemi Borišek |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
227 |
46.81 |
+4.96 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Inja Zupančič |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
215 |
47.62 |
+5.77 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Andelina Trivunović |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
200 |
48.80 |
+6.95 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Karin Jakša Jovanovski |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
199 |
48.90 |
+7.05 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
193 |
49.35 |
+7.50 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
186 |
50.00 |
+8.15 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Katarina Hozjan |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
179 |
50.59 |
+8.74 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sara Marolt |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
178 |
50.71 |
+8.86 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Nika Sredojević |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
174 |
51.08 |
+9.23 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Brina Ros |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
171 |
51.38 |
+9.53 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Maruša Šobak |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
159 |
52.69 |
+10.84 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Veronika Lesjak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
149 |
53.83 |
+11.98 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Gea Lozer |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
148 |
53.90 |
+12.05 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Iva Blažko |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
143 |
54.58 |
+12.73 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Evgeniia Kiseleva |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
139 |
55.05 |
+13.20 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Tina Klemen |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
136 |
55.47 |
+13.62 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Leja Španinger |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
135 |
55.56 |
+13.71 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Frida Dimovski |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
129 |
56.43 |
+14.58 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Brina Mojsilović Meznarič |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
128 |
56.65 |
+14.80 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Mila Bedrać |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
125 |
56.98 |
+15.13 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Jerca Eržen |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
119 |
57.92 |
+16.07 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Teja Štrukelj |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
103 |
1:00.81 |
+18.96 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Nikita Maračić |
2013 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
97 |
1:01.97 |
+20.12 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Trina Božič |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
95 |
1:02.53 |
+20.68 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Hana Vaš |
2012 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
80 |
1:06.21 |
+24.36 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Isabella Hubner |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
74 |
1:07.79 |
+25.94 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Neja Založnik |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
64 |
1:11.05 |
+29.20 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Ota Brina Podlesnik |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
60 |
1:12.56 |
+30.71 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Ivana Pelengić |
2013 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
54 |
1:15.44 |
+33.59 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Laura Vrbovšek |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
181 |
50.43 |
+8.58 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tinkara Vnuk |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
99 |
1:01.69 |
+19.84 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Zoja Žugič Jehart |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Nina Oblak |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Manca Rode |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Lea Kremautz Črešnar |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.4 |
|
|
|
|
- |
|
Ema Ana Golež Ermenc |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.4 |
|
|
|
|
- |
|
Hanna Bender |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Laura Božičko |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Zoja Spevan |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ema Čeh Mastikosa |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Brina Malovič |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Miša Savnik |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1/8/2022 10:40:33 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-01-08 10:44:46 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Celjski pokal in 3. Razvojni pokal 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Celje |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 8, 2022 to Jan 8, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 200m Backstroke Men - Final |
|
|
Dečki |
2:06.66 |
|
|
|
Primož Šenica Pavletič |
2001 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/8/2015 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
2:19.44 |
|
|
|
Tai Novak |
2006 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/22/2018 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
496 |
2:13.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
413 |
2:21.83 |
+8.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
412 |
2:21.92 |
+8.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
381 |
2:25.68 |
+12.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
363 |
2:27.99 |
+14.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Žiga Pfajfar |
2008 |
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
|
359 |
2:28.55 |
+15.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nik Kocjan |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
333 |
2:32.35 |
+18.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
318 |
2:34.62 |
+21.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
317 |
2:34.76 |
+21.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
315 |
2:35.10 |
+21.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Blaž Peršin |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
309 |
2:36.11 |
+22.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
309 |
2:36.16 |
+22.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
307 |
2:36.50 |
+23.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Grega Navodnik |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
294 |
2:38.84 |
+25.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
292 |
2:39.04 |
+25.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
283 |
2:40.76 |
+27.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Matic Sečnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
274 |
2:42.63 |
+29.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Tobija Čampa |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
272 |
2:42.94 |
+29.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
268 |
2:43.82 |
+30.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Domen Lamot |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
261 |
2:45.11 |
+31.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Jan Miklič |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
252 |
2:47.13 |
+33.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Nino Capello |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
238 |
2:50.24 |
+36.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Ivo Rupnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
235 |
2:51.07 |
+37.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
224 |
2:53.79 |
+40.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
212 |
2:56.98 |
+43.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Oskar Šmid |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
203 |
2:59.69 |
+46.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Nik Perc |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
199 |
3:00.88 |
+47.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Omar Mustafić |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
198 |
3:01.02 |
+47.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Gašper Rozman |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
184 |
3:05.60 |
+52.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Noa Fricelj |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
170 |
3:10.40 |
+57.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Ažbe Blatnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
157 |
3:15.73 |
+1:02.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nejc Gregorčič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gašper Jerovšek |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ažbe Jekovec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Žan Gradišek |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tilen Kosmač |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1/8/2022 10:57:40 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-01-08 10:58:16 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Celjski pokal in 3. Razvojni pokal 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Celje |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 8, 2022 to Jan 8, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 200m Backstroke Women - Final |
|
|
Deklice |
2:13.56 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
11/2/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
2:29.71 |
|
|
|
Ira Kavčič Jogan |
2004 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/22/2015 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
483 |
2:31.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
465 |
2:33.49 |
+1.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
445 |
2:35.68 |
+4.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
408 |
2:40.26 |
+8.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
399 |
2:41.45 |
+9.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
394 |
2:42.14 |
+10.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tara Gončin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
368 |
2:45.88 |
+14.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
362 |
2:46.78 |
+15.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Manca Dolenc |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
362 |
2:46.87 |
+15.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
352 |
2:48.32 |
+16.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
351 |
2:48.46 |
+16.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tia Mrkonjič |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
346 |
2:49.36 |
+17.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Klara Petrič |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
345 |
2:49.57 |
+18.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
340 |
2:50.33 |
+18.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
337 |
2:50.79 |
+19.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
336 |
2:51.05 |
+19.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
322 |
2:53.36 |
+21.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Elina Bratina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
316 |
2:54.61 |
+23.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lui Uplaznik Sunarić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
314 |
2:54.92 |
+23.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
314 |
2:54.99 |
+23.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Iza Erjavec |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
307 |
2:56.15 |
+24.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
301 |
2:57.34 |
+25.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
299 |
2:57.71 |
+26.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Ajda Škaper |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
294 |
2:58.72 |
+27.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Manja Ilc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
283 |
3:01.01 |
+29.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Taja Starc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
268 |
3:04.43 |
+32.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
262 |
3:05.65 |
+34.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Iza Kalšnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
259 |
3:06.59 |
+35.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Tijana Šutić |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
253 |
3:07.89 |
+36.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Ema Žerjal |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
242 |
3:10.61 |
+39.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
235 |
3:12.71 |
+41.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Merala Hadžiahmetović |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
230 |
3:13.92 |
+42.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Nuša Arnuš |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
225 |
3:15.40 |
+43.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Nika Eržen |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
221 |
3:16.66 |
+45.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Sofija Peteršič |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
218 |
3:17.45 |
+45.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
201 |
3:22.83 |
+51.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Sofia Lazell |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
189 |
3:27.20 |
+55.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Žanin Krušič |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
172 |
3:33.84 |
+1:02.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Lira Jančič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
140 |
3:49.03 |
+1:17.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Pija Pisar |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
95 |
4:19.94 |
+1:48.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Ula Tinka Podlesnik |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
76 |
4:40.53 |
+2:08.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Stella Hlozkova |
2008 |
SC Hakoah Wien |
|
421 |
2:38.68 |
+7.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Kaja Hočevar |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Julija Puškarič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maja Poniž |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tijana Janković |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eva Šušteršič |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nuša Planinšec |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1/8/2022 11:22:53 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-01-08 11:22:55 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Celjski pokal in 3. Razvojni pokal 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Celje |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 8, 2022 to Jan 8, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 200m Breaststroke Men - Final |
|
|
Dečki |
2:24.58 |
|
|
|
Matija Može |
2000 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/21/2014 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
2:33.44 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/18/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
George Erker De Lucat |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
309 |
2:57.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Marko Bursač |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
306 |
2:58.30 |
+0.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
281 |
3:03.39 |
+5.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tin Babič |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
247 |
3:11.43 |
+13.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Domen Hudovornik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
224 |
3:17.83 |
+20.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Martin Testen |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
217 |
3:19.73 |
+22.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nej Jagodic |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
212 |
3:21.45 |
+23.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
210 |
3:21.90 |
+24.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Filip Milenkovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
207 |
3:22.98 |
+25.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Daniel Siska |
2011 |
SC Hakoah Wien |
|
200 |
3:25.38 |
+27.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jakob Kocjan |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
193 |
3:27.88 |
+30.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
189 |
3:29.09 |
+31.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Dino Ðešević |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
187 |
3:29.76 |
+32.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Žiga Poljšak |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
179 |
3:32.97 |
+35.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
178 |
3:33.59 |
+35.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Robert Palyvoda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
173 |
3:35.64 |
+37.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Luka Legiša |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
171 |
3:36.15 |
+38.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Filip Sever |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
164 |
3:39.52 |
+41.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Oskar Lavrih |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
160 |
3:40.96 |
+43.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Vid Završnik |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
160 |
3:41.27 |
+43.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
158 |
3:41.99 |
+44.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Nejc Vizjak |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
156 |
3:43.04 |
+45.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
151 |
3:45.64 |
+47.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Tilen Marinšek |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
148 |
3:46.70 |
+49.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Matija Šprah |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
146 |
3:47.80 |
+50.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Jakob Krapež |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
144 |
3:48.86 |
+51.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Jaka Štalcer |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
143 |
3:49.43 |
+51.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Nal Kobovc |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
138 |
3:52.25 |
+54.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Tilen Krošelj |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
133 |
3:54.92 |
+57.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Filip Mamlić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
128 |
3:58.23 |
+1:00.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Rok Predojevič Benda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
123 |
4:01.60 |
+1:03.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
122 |
4:02.20 |
+1:04.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Jaša Skakić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
119 |
4:04.23 |
+1:06.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Rok Sever |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
117 |
4:05.57 |
+1:07.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Andraž Korošec |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
115 |
4:06.73 |
+1:09.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Pascal Krevs |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
111 |
4:09.51 |
+1:11.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
David Šafar |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
109 |
4:10.97 |
+1:13.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Matevž Brolih |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
109 |
4:11.16 |
+1:13.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Jakob Sušec |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
102 |
4:16.98 |
+1:19.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Žan Predikaka |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
102 |
4:17.12 |
+1:19.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Rene Mesarič |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
96 |
4:21.82 |
+1:24.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Nikolaj Batistič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
94 |
4:23.64 |
+1:25.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Gašper Korošec |
2012 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
90 |
4:27.54 |
+1:29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Tom Ravnak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
89 |
4:29.00 |
+1:31.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Lenart Razinger |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
87 |
4:30.48 |
+1:32.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Rok Prešeren |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
86 |
4:31.30 |
+1:33.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Pavlin Zule |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
83 |
4:35.24 |
+1:37.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Matevž Potočnik |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
77 |
4:42.40 |
+1:44.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Mitja Marin |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
65 |
4:57.67 |
+2:00.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Maks Šeruga |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
64 |
5:00.33 |
+2:02.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Mark Senčar |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
56 |
5:12.85 |
+2:15.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lev Korinšek |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Kalvin Val Penko |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Sven Sokač |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Urh Videnšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Maj Primožič |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Peter Lackovič |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matic Marinšek |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1/8/2022 12:03:07 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-01-08 12:04:21 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Celjski pokal in 3. Razvojni pokal 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Celje |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 8, 2022 to Jan 8, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 12, 200m Breaststroke Women - Final |
|
|
Deklice |
2:30.10 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
2/8/2001 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
2:45.93 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/13/1999 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tricija Gartner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
339 |
3:12.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Manca Pogačar |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
313 |
3:18.08 |
+5.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Neža Hren |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
282 |
3:24.98 |
+12.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Maša Kunštić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
281 |
3:25.32 |
+12.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lana Lamešić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
278 |
3:26.13 |
+13.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Taja Klemen |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
275 |
3:26.82 |
+13.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Noemi Borišek |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
253 |
3:32.65 |
+19.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Manja Potnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
246 |
3:34.48 |
+21.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Zoja Košir |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
246 |
3:34.65 |
+21.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Špela Oberžan |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
245 |
3:34.78 |
+21.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Manca Kadivnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
243 |
3:35.44 |
+22.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
213 |
3:45.04 |
+32.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ana Menoni |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
212 |
3:45.38 |
+32.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
207 |
3:47.39 |
+34.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Carolina Elsner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
206 |
3:47.58 |
+34.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
196 |
3:51.32 |
+38.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Ivona Domič |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
196 |
3:51.47 |
+38.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Andelina Trivunović |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
193 |
3:52.63 |
+39.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Sara Marolt |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
183 |
3:56.92 |
+44.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Mia Sara Kozin Gulič |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
166 |
4:04.68 |
+51.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Iva Blažko |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
157 |
4:09.11 |
+56.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Maša Gostiša |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
151 |
4:12.54 |
+59.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Gea Lozer |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
149 |
4:13.57 |
+1:00.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Tina Klemen |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
149 |
4:13.65 |
+1:00.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Brina Ros |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
147 |
4:14.87 |
+1:01.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Leja Španinger |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
144 |
4:16.62 |
+1:03.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Brina Mojsilović Meznarič |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
141 |
4:18.03 |
+1:05.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Mia Bukovac |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
140 |
4:18.69 |
+1:05.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Maša Laharnar |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
135 |
4:22.04 |
+1:09.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Teja Štrukelj |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
123 |
4:30.01 |
+1:17.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Manca Rode |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
220 |
3:42.84 |
+29.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Frida Dimovski |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Nikita Maračić |
2013 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.5 |
|
|
|
|
- |
|
Laura Božičko |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ema Čeh Mastikosa |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1/8/2022 12:27:27 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-01-08 12:29:20 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Celjski pokal in 3. Razvojni pokal 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Celje |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 8, 2022 to Jan 8, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 13, 100m Individual Medley Men - Final |
|
|
Dečki |
57.24 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/16/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:03.36 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
11/30/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
455 |
1:04.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
403 |
1:06.69 |
+2.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
403 |
1:06.70 |
+2.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
380 |
1:08.00 |
+3.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
361 |
1:09.16 |
+5.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
356 |
1:09.50 |
+5.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
347 |
1:10.08 |
+6.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nik Vučko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
346 |
1:10.18 |
+6.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Žiga Pfajfar |
2008 |
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
|
331 |
1:11.18 |
+7.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
330 |
1:11.29 |
+7.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
325 |
1:11.63 |
+7.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
324 |
1:11.69 |
+7.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
308 |
1:12.90 |
+8.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
308 |
1:12.96 |
+8.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
305 |
1:13.21 |
+9.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
303 |
1:13.30 |
+9.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
295 |
1:13.96 |
+9.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
285 |
1:14.83 |
+10.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
284 |
1:14.92 |
+10.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
282 |
1:15.08 |
+11.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Blaž Peršin |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
282 |
1:15.14 |
+11.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Lan Govše |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
281 |
1:15.17 |
+11.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
281 |
1:15.21 |
+11.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
278 |
1:15.43 |
+11.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Teo Starc |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
274 |
1:15.81 |
+11.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
273 |
1:15.90 |
+11.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
273 |
1:15.93 |
+11.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
272 |
1:15.97 |
+11.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
270 |
1:16.24 |
+12.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Tobija Čampa |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
262 |
1:16.93 |
+12.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Danilo Obačkič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
258 |
1:17.38 |
+13.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Nik Vrabl |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
251 |
1:18.03 |
+13.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
249 |
1:18.27 |
+14.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Matija Rupreht |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
246 |
1:18.56 |
+14.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
243 |
1:18.87 |
+14.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
243 |
1:18.88 |
+14.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Jon Kočevar |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
240 |
1:19.25 |
+15.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Jan Miklič |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
239 |
1:19.40 |
+15.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
238 |
1:19.42 |
+15.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Brin Lorger |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
238 |
1:19.43 |
+15.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
David Siska |
2009 |
SC Hakoah Wien |
|
235 |
1:19.85 |
+15.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Timon Mlakar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
231 |
1:20.21 |
+16.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Grega Navodnik |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
227 |
1:20.68 |
+16.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Nino Capello |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
226 |
1:20.85 |
+16.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Nik Perc |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
209 |
1:22.94 |
+18.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Nino Gorišek |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
208 |
1:23.14 |
+19.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
203 |
1:23.81 |
+19.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Nace Žen |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
198 |
1:24.48 |
+20.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Jure Dovžan |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
197 |
1:24.68 |
+20.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Oskar Šmid |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
182 |
1:26.90 |
+22.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Maj Ramšak |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
176 |
1:27.79 |
+23.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Gašper Rozman |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
169 |
1:29.01 |
+24.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Omar Mustafić |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
158 |
1:31.15 |
+27.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Matic Turk |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
153 |
1:32.11 |
+28.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Uroš Bauk |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
149 |
1:32.76 |
+28.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Martin Fošnarič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
144 |
1:34.01 |
+29.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Ažbe Blatnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
125 |
1:38.39 |
+34.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Noa Fricelj |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
120 |
1:39.82 |
+35.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nik Kocjan |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Domen Lamot |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Jurij Pelengić |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ažbe Jekovec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Teo Temlin |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gašper Jerovšek |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1/8/2022 12:44:50 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-01-08 12:44:52 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Celjski pokal in 3. Razvojni pokal 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Celje |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 8, 2022 to Jan 8, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 100m Individual Medley Women - Final |
|
|
Deklice |
1:05.33 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
11/1/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:09.71 |
|
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
11/29/2014 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
468 |
1:12.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
428 |
1:14.93 |
+2.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
412 |
1:15.91 |
+3.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
408 |
1:16.13 |
+3.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
405 |
1:16.37 |
+3.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
387 |
1:17.53 |
+4.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
384 |
1:17.71 |
+4.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
383 |
1:17.79 |
+5.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
378 |
1:18.11 |
+5.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
376 |
1:18.24 |
+5.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
375 |
1:18.33 |
+5.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
372 |
1:18.53 |
+5.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
370 |
1:18.66 |
+5.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
359 |
1:19.51 |
+6.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Pika Babič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
354 |
1:19.83 |
+7.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
353 |
1:19.93 |
+7.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
339 |
1:20.98 |
+8.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Iza Erjavec |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
337 |
1:21.13 |
+8.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Manca Dolenc |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
334 |
1:21.43 |
+8.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
320 |
1:22.56 |
+9.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
317 |
1:22.85 |
+10.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
316 |
1:22.96 |
+10.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Tara Gončin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
314 |
1:23.12 |
+10.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
308 |
1:23.60 |
+10.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Elina Bratina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
307 |
1:23.75 |
+10.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Ajda Škaper |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
300 |
1:24.40 |
+11.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
299 |
1:24.46 |
+11.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
293 |
1:25.02 |
+12.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Mojca Oberžan |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
293 |
1:25.07 |
+12.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
290 |
1:25.37 |
+12.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Tanja Čusak |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
289 |
1:25.46 |
+12.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Luna Bobič |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
288 |
1:25.50 |
+12.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Sara Dobnik |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
288 |
1:25.52 |
+12.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Tia Mrkonjič |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
288 |
1:25.54 |
+12.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Alisa Potemina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
280 |
1:26.36 |
+13.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Taja Pecelj |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
278 |
1:26.57 |
+13.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Anastasia Girina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
278 |
1:26.58 |
+13.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Lui Uplaznik Sunarić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
277 |
1:26.60 |
+13.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
270 |
1:27.35 |
+14.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Manja Ilc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
268 |
1:27.56 |
+14.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Iza Kalšnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
255 |
1:29.05 |
+16.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Meta Komelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
248 |
1:29.83 |
+17.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Špela Juvančič |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
246 |
1:30.11 |
+17.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Sofia Lazell |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
244 |
1:30.40 |
+17.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Taja Starc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
240 |
1:30.84 |
+18.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Ajša Mlakar |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
240 |
1:30.89 |
+18.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
227 |
1:32.58 |
+19.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Ema Žerjal |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
215 |
1:34.21 |
+21.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Sofija Peteršič |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
214 |
1:34.33 |
+21.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
209 |
1:35.17 |
+22.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Justina Pika Lapuh |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
197 |
1:37.02 |
+24.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Anika Setnikar |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
189 |
1:38.37 |
+25.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Zala Črepinko |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
189 |
1:38.45 |
+25.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Lara Kos |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
178 |
1:40.28 |
+27.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
176 |
1:40.72 |
+27.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Žanin Krušič |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
169 |
1:42.11 |
+29.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Kaja Hočevar |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
136 |
1:49.68 |
+36.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Pia Rebernik Kroflič |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
133 |
1:50.48 |
+37.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Kaja Mužar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
107 |
1:58.77 |
+45.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Stella Hlozkova |
2008 |
SC Hakoah Wien |
|
346 |
1:20.47 |
+7.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Manca Rode |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
180 |
1:40.04 |
+27.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Lana Žgalin |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.3 |
|
|
|
|
- |
|
Nuša Planinšec |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maja Poniž |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Zoja Brina Žlindra |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1/8/2022 1:03:00 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-01-08 13:04:10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Celjski pokal in 3. Razvojni pokal 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Celje |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 8, 2022 to Jan 8, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 17, 50m Freestyle Men - Final |
|
|
Dečki |
23.50 |
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/19/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
26.10 |
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/7/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
456 |
26.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
427 |
26.76 |
+0.57 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
427 |
26.77 |
+0.58 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
400 |
27.35 |
+1.16 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
393 |
27.50 |
+1.31 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nik Vučko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
390 |
27.57 |
+1.38 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
387 |
27.66 |
+1.47 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
366 |
28.18 |
+1.99 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
358 |
28.38 |
+2.19 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
356 |
28.42 |
+2.23 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
350 |
28.58 |
+2.39 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
344 |
28.75 |
+2.56 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
342 |
28.80 |
+2.61 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
341 |
28.84 |
+2.65 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Žiga Pfajfar |
2008 |
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
|
340 |
28.86 |
+2.67 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
329 |
29.18 |
+2.99 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
328 |
29.23 |
+3.04 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
322 |
29.40 |
+3.21 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Blaž Peršin |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
319 |
29.49 |
+3.30 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Lan Govše |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
314 |
29.66 |
+3.47 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Danilo Obačkič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
309 |
29.80 |
+3.61 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
309 |
29.81 |
+3.62 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Maksim Luskar |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
308 |
29.85 |
+3.66 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Nik Kocjan |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
306 |
29.91 |
+3.72 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
297 |
30.19 |
+4.00 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
289 |
30.47 |
+4.28 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Matic Sečnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
289 |
30.48 |
+4.29 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
288 |
30.51 |
+4.32 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Grega Navodnik |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
288 |
30.51 |
+4.32 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Jon Kočevar |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
287 |
30.54 |
+4.35 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Matija Rupreht |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
284 |
30.65 |
+4.46 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Omar Mustafić |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
282 |
30.72 |
+4.53 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
282 |
30.72 |
+4.53 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
280 |
30.81 |
+4.62 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Tobija Čampa |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
279 |
30.82 |
+4.63 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Nik Vrabl |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
279 |
30.83 |
+4.64 |
|
|
|
|
|
|
37 |
|
David Siska |
2009 |
SC Hakoah Wien |
|
278 |
30.86 |
+4.67 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
276 |
30.96 |
+4.77 |
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
272 |
31.09 |
+4.90 |
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
269 |
31.22 |
+5.03 |
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Teo Starc |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
265 |
31.36 |
+5.17 |
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Brin Lorger |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
263 |
31.45 |
+5.26 |
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Nino Capello |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
260 |
31.55 |
+5.36 |
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
254 |
31.80 |
+5.61 |
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
254 |
31.81 |
+5.62 |
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Ivo Rupnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
253 |
31.86 |
+5.67 |
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Domen Lamot |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
251 |
31.94 |
+5.75 |
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Jan Miklič |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
250 |
32.00 |
+5.81 |
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
249 |
32.03 |
+5.84 |
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
228 |
32.99 |
+6.80 |
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Oskar Šmid |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
226 |
33.05 |
+6.86 |
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Nino Gorišek |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
215 |
33.60 |
+7.41 |
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Matic Turk |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
212 |
33.78 |
+7.59 |
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Maj Ramšak |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
208 |
34.01 |
+7.82 |
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Jure Dovžan |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
203 |
34.25 |
+8.06 |
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Noa Fricelj |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
202 |
34.34 |
+8.15 |
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Jurij Pelengić |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
195 |
34.71 |
+8.52 |
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Gašper Rozman |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
182 |
35.57 |
+9.38 |
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Martin Fošnarič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
172 |
36.25 |
+10.06 |
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Luka Štandeker |
2009 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
160 |
37.10 |
+10.91 |
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Uroš Bauk |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
155 |
37.48 |
+11.29 |
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Ažbe Blatnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
151 |
37.83 |
+11.64 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Vito Ferčak |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gašper Jerovšek |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tilen Kosmač |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Teo Temlin |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ažbe Jekovec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Žan Gradišek |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nejc Gregorčič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1/8/2022 3:02:54 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-01-08 15:02:57 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Celjski pokal in 3. Razvojni pokal 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Celje |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 8, 2022 to Jan 8, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 18, 50m Freestyle Women - Final |
|
|
Deklice |
26.58 |
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
11/2/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
27.77 |
|
|
Ula Rožič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/8/2018 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
513 |
28.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
462 |
29.65 |
+1.01 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
456 |
29.77 |
+1.13 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
433 |
30.29 |
+1.65 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
424 |
30.51 |
+1.87 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
419 |
30.62 |
+1.98 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
413 |
30.77 |
+2.13 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
398 |
31.15 |
+2.51 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
386 |
31.48 |
+2.84 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Pika Babič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
386 |
31.48 |
+2.84 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
382 |
31.58 |
+2.94 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
382 |
31.58 |
+2.94 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tara Gončin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
372 |
31.87 |
+3.23 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
367 |
32.01 |
+3.37 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Iza Erjavec |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
366 |
32.03 |
+3.39 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
365 |
32.06 |
+3.42 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
364 |
32.11 |
+3.47 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
353 |
32.43 |
+3.79 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
348 |
32.58 |
+3.94 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
345 |
32.68 |
+4.04 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
340 |
32.83 |
+4.19 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
338 |
32.90 |
+4.26 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
335 |
33.00 |
+4.36 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Tanja Čusak |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
334 |
33.04 |
+4.40 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
333 |
33.06 |
+4.42 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Klara Petrič |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
325 |
33.32 |
+4.68 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Ajda Škaper |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
325 |
33.33 |
+4.69 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
325 |
33.34 |
+4.70 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
321 |
33.47 |
+4.83 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Elina Bratina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
319 |
33.53 |
+4.89 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Špela Juvančič |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
318 |
33.58 |
+4.94 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Mojca Oberžan |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
311 |
33.83 |
+5.19 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Alisa Potemina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
310 |
33.85 |
+5.21 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
305 |
34.05 |
+5.41 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
301 |
34.18 |
+5.54 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Manca Dolenc |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
299 |
34.26 |
+5.62 |
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Manja Ilc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
299 |
34.27 |
+5.63 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Sofija Peteršič |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
285 |
34.82 |
+6.18 |
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Špela Liponik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
282 |
34.94 |
+6.30 |
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Ema Žerjal |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
279 |
35.05 |
+6.41 |
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Sara Dobnik |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
277 |
35.14 |
+6.50 |
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Ajša Mlakar |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
272 |
35.37 |
+6.73 |
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Iza Kalšnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
268 |
35.53 |
+6.89 |
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Anastasia Girina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
262 |
35.81 |
+7.17 |
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Tia Mrkonjič |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
259 |
35.94 |
+7.30 |
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
258 |
35.98 |
+7.34 |
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Taja Pecelj |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
256 |
36.09 |
+7.45 |
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Lui Uplaznik Sunarić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
256 |
36.10 |
+7.46 |
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Taja Starc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
255 |
36.13 |
+7.49 |
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Merala Hadžiahmetović |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
254 |
36.19 |
+7.55 |
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Nika Eržen |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
249 |
36.40 |
+7.76 |
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Luna Bobič |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
248 |
36.47 |
+7.83 |
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
246 |
36.59 |
+7.95 |
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
237 |
37.05 |
+8.41 |
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Žanin Krušič |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
210 |
38.54 |
+9.90 |
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Zala Črepinko |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
204 |
38.90 |
+10.26 |
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Anika Setnikar |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
200 |
39.17 |
+10.53 |
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Lara Kos |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
199 |
39.22 |
+10.58 |
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
175 |
40.96 |
+12.32 |
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Aneja Zamuda |
2009 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
169 |
41.40 |
+12.76 |
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Lira Jančič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
169 |
41.40 |
+12.76 |
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Ylljeta Hasani |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
165 |
41.77 |
+13.13 |
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Pia Rebernik Kroflič |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
145 |
43.64 |
+15.00 |
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Maja Kolarič |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
138 |
44.35 |
+15.71 |
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Pija Pisar |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
125 |
45.74 |
+17.10 |
|
|
|
|
|
|
66 |
|
Lana Žgalin |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
120 |
46.46 |
+17.82 |
|
|
|
|
|
|
67 |
|
Katarina Strelec |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
117 |
46.75 |
+18.11 |
|
|
|
|
|
|
68 |
|
Kaja Mužar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
109 |
47.93 |
+19.29 |
|
|
|
|
|
|
69 |
|
Ula Tinka Podlesnik |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
100 |
49.35 |
+20.71 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nuša Planinšec |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maja Poniž |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Julija Puškarič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Zoja Brina Žlindra |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eva Šušteršič |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tijana Janković |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Miša Savnik |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1/8/2022 3:13:50 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-01-08 15:13:53 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Celjski pokal in 3. Razvojni pokal 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Celje |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 8, 2022 to Jan 8, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 19, 100m Backstroke Men - Final |
|
|
Dečki |
58.27 |
|
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
11/5/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:03.94 |
|
|
|
Tai Novak |
2006 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/22/2018 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
George Erker De Lucat |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
267 |
1:15.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
259 |
1:15.75 |
+0.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tin Babič |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
250 |
1:16.66 |
+1.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Marko Bursač |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
226 |
1:19.23 |
+4.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
213 |
1:20.85 |
+5.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
206 |
1:21.81 |
+6.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Daniel Siska |
2011 |
SC Hakoah Wien |
|
186 |
1:24.55 |
+9.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
186 |
1:24.61 |
+9.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Domen Hudovornik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
186 |
1:24.61 |
+9.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Nejc Kranjc |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
186 |
1:24.63 |
+9.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
185 |
1:24.79 |
+9.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Martin Testen |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
176 |
1:26.09 |
+11.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Filip Milenkovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
170 |
1:27.21 |
+12.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Miha Leskovar |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
167 |
1:27.74 |
+12.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Žiga Poljšak |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
163 |
1:28.43 |
+13.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Oskar Lavrih |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
153 |
1:30.21 |
+15.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Jakob Kocjan |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
152 |
1:30.51 |
+15.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Nej Jagodic |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
152 |
1:30.54 |
+15.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Jernej Hus |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
150 |
1:30.93 |
+15.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Jakob Krapež |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
148 |
1:31.19 |
+16.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
147 |
1:31.48 |
+16.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
143 |
1:32.38 |
+17.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Luka Legiša |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
135 |
1:34.07 |
+19.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Ožbej Bešter |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
133 |
1:34.66 |
+19.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Dino Ðešević |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
131 |
1:35.04 |
+20.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Jaka Šeruga |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
128 |
1:35.72 |
+20.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Vid Završnik |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
127 |
1:36.12 |
+21.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Tian Gomzej |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
125 |
1:36.63 |
+21.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Nik Rezar |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
123 |
1:36.99 |
+21.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Ambrož Bešter |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
121 |
1:37.70 |
+22.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Tilen Marinšek |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
118 |
1:38.47 |
+23.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Nal Kobovc |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
118 |
1:38.48 |
+23.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Kalvin Val Penko |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
112 |
1:39.98 |
+24.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Naj Plevnik Ivanuša |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
110 |
1:40.69 |
+25.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Pascal Krevs |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
103 |
1:42.83 |
+27.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Rok Pugelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
96 |
1:45.38 |
+30.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Rok Predojevič Benda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
95 |
1:45.83 |
+30.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Jaša Skakić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
92 |
1:46.70 |
+31.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Ante Jakša Marić |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
92 |
1:46.86 |
+31.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
David Šafar |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
90 |
1:47.55 |
+32.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Matevž Potočnik |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
88 |
1:48.61 |
+33.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Matija Šprah |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
88 |
1:48.64 |
+33.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Mark Kokol Svenšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
83 |
1:50.40 |
+35.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Tilen Krošelj |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
82 |
1:50.99 |
+35.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Nikolaj Batistič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
75 |
1:54.55 |
+39.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Sven Sokač |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
71 |
1:56.32 |
+41.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Rok Prešeren |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
71 |
1:56.35 |
+41.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Nejc Vizjak |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
65 |
1:59.92 |
+44.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Nik Bračun |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
61 |
2:02.54 |
+47.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Andrej Marinič |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
59 |
2:03.61 |
+48.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Žan Predikaka |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
57 |
2:05.13 |
+50.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Matevž Brolih |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
55 |
2:07.03 |
+52.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Urh Videnšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
54 |
2:07.15 |
+52.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Tom Ravnak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
53 |
2:08.19 |
+53.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Arsentij Gorbunov |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
44 |
2:16.29 |
+1:01.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Mitja Marin |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
44 |
2:16.37 |
+1:01.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Maks Šeruga |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
43 |
2:17.01 |
+1:02.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Lev Lasič |
2013 |
Športno društvo Riba |
|
34 |
2:28.12 |
+1:13.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tadej Sečnik |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Robert Palyvoda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Rok Sever |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Filip Sever |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.5. |
|
|
|
|
- |
|
Lenart Razinger |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Jakob Sušec |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.5 |
|
|
|
|
- |
|
Filip Mamlić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Timotej Plošinjak |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.5 |
|
|
|
|
- |
|
Jaka Štalcer |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Rene Mesarič |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.5 |
|
|
|
|
- |
|
Mark Senčar |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Lovro Kekec |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matic Marinšek |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Valter Grm |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tristan Bizjak Kralj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1/8/2022 3:40:55 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-01-08 15:40:58 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Celjski pokal in 3. Razvojni pokal 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Celje |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 8, 2022 to Jan 8, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 20, 100m Backstroke Women - Final |
|
|
Deklice |
1:02.76 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
10/31/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:09.50 |
|
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
11/29/2014 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lara Brolih |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
293 |
1:22.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ivona Domič |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
276 |
1:24.30 |
+1.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Carolina Elsner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
262 |
1:25.71 |
+3.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Liu Voga |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
256 |
1:26.38 |
+3.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
240 |
1:28.21 |
+5.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tricija Gartner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
237 |
1:28.59 |
+5.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Manca Kadivnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
230 |
1:29.58 |
+6.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Maša Kunštić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
214 |
1:31.75 |
+9.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Karin Jakša Jovanovski |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
207 |
1:32.68 |
+10.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Manja Potnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
200 |
1:33.80 |
+11.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lana Lamešić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
198 |
1:34.15 |
+11.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Katarina Hozjan |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
185 |
1:36.33 |
+13.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Veronika Lesjak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
176 |
1:37.83 |
+15.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jerca Eržen |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
155 |
1:42.15 |
+19.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Iva Knez |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
152 |
1:42.73 |
+20.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ava Grilc |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
150 |
1:43.17 |
+20.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Maruša Šobak |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
148 |
1:43.74 |
+21.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
141 |
1:45.31 |
+22.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Mia Sara Kozin Gulič |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
138 |
1:46.00 |
+23.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Brina Mojsilović Meznarič |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
136 |
1:46.62 |
+23.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Gea Lozer |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
134 |
1:47.14 |
+24.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Mia Bukovac |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
130 |
1:48.21 |
+25.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Inja Zupančič |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
128 |
1:48.88 |
+26.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Nika Sredojević |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
127 |
1:48.99 |
+26.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Maša Gostiša |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
121 |
1:50.88 |
+28.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Maša Laharnar |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
107 |
1:55.27 |
+32.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Nina Špernjak |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
100 |
1:57.89 |
+35.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Mia Štukelj |
2012 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
89 |
2:02.66 |
+40.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Greta Schörnig |
2011 |
SC Hakoah Wien |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Zoja Košir |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Frida Dimovski |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Teja Štrukelj |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Nikita Maračić |
2013 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Ema Čeh Mastikosa |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1/8/2022 3:54:11 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-01-08 15:56:04 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Celjski pokal in 3. Razvojni pokal 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Celje |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 8, 2022 to Jan 8, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 21, 100m Butterfly Men - Final |
|
|
Dečki |
55.80 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/19/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:03.01 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Celje (SLO) |
11/9/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
477 |
1:01.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
413 |
1:04.11 |
+2.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
395 |
1:05.08 |
+3.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
362 |
1:07.03 |
+5.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
348 |
1:07.90 |
+6.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nik Vučko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
313 |
1:10.37 |
+9.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
302 |
1:11.15 |
+10.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
300 |
1:11.37 |
+10.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Žiga Pfajfar |
2008 |
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
|
299 |
1:11.45 |
+10.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
291 |
1:12.07 |
+10.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
280 |
1:12.97 |
+11.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
274 |
1:13.55 |
+12.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
265 |
1:14.36 |
+13.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Matic Sečnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
261 |
1:14.72 |
+13.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
260 |
1:14.78 |
+13.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
252 |
1:15.59 |
+14.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
241 |
1:16.77 |
+15.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
224 |
1:18.66 |
+17.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
216 |
1:19.58 |
+18.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
David Siska |
2009 |
SC Hakoah Wien |
|
205 |
1:20.97 |
+19.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
204 |
1:21.13 |
+20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
201 |
1:21.52 |
+20.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Tobija Čampa |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
197 |
1:21.99 |
+20.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
195 |
1:22.27 |
+21.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
167 |
1:26.63 |
+25.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Grega Navodnik |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
163 |
1:27.39 |
+26.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Teo Starc |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
160 |
1:27.87 |
+26.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
156 |
1:28.67 |
+27.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
153 |
1:29.18 |
+28.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Timon Mlakar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
151 |
1:29.64 |
+28.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
136 |
1:32.83 |
+31.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Jan Miklič |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
125 |
1:35.43 |
+34.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Oskar Šmid |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
112 |
1:38.92 |
+37.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Uroš Bauk |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
97 |
1:43.75 |
+42.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gašper Rozman |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 |
|
|
|
|
- |
|
Ažbe Jekovec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1/8/2022 4:04:04 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-01-08 16:04:24 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Celjski pokal in 3. Razvojni pokal 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Celje |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 8, 2022 to Jan 8, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 22, 100m Butterfly Women - Final |
|
|
Deklice |
1:03.42 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/10/2001 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:10.42 |
|
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2008 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
413 |
1:13.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
382 |
1:15.25 |
+1.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
357 |
1:16.92 |
+3.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
334 |
1:18.64 |
+5.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
322 |
1:19.61 |
+6.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
319 |
1:19.86 |
+6.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
309 |
1:20.71 |
+7.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tara Gončin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
290 |
1:22.46 |
+9.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
279 |
1:23.54 |
+10.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
270 |
1:24.39 |
+11.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Mojca Oberžan |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
261 |
1:25.37 |
+12.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
261 |
1:25.43 |
+12.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
253 |
1:26.30 |
+12.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Pika Babič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
246 |
1:27.05 |
+13.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
240 |
1:27.77 |
+14.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
239 |
1:27.97 |
+14.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
235 |
1:28.37 |
+15.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Luna Bobič |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
231 |
1:28.88 |
+15.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Taja Pecelj |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
230 |
1:29.05 |
+15.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
221 |
1:30.31 |
+16.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Klara Petrič |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
218 |
1:30.64 |
+17.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
217 |
1:30.85 |
+17.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
209 |
1:31.94 |
+18.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
206 |
1:32.46 |
+19.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Tanja Čusak |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
188 |
1:35.17 |
+21.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
169 |
1:38.68 |
+25.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Meta Komelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
168 |
1:38.85 |
+25.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
168 |
1:38.93 |
+25.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Tijana Šutić |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
158 |
1:41.00 |
+27.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
154 |
1:41.75 |
+28.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
153 |
1:41.92 |
+28.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Nika Eržen |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
134 |
1:46.61 |
+33.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Lira Jančič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
70 |
2:12.40 |
+59.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Žanin Krušič |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
59 |
2:19.52 |
+1:06.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Stella Hlozkova |
2008 |
SC Hakoah Wien |
|
295 |
1:22.00 |
+8.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sofija Peteršič |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.3 |
|
|
|
|
- |
|
Merala Hadžiahmetović |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.3 |
|
|
|
|
- |
|
Julija Puškarič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nuša Planinšec |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tijana Janković |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1/8/2022 4:15:52 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-01-08 16:15:54 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Celjski pokal in 3. Razvojni pokal 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Celje |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 8, 2022 to Jan 8, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 23, 200m Freestyle Men - Final |
|
|
Dečki |
1:52.54 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/11/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
2:04.61 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/21/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
George Erker De Lucat |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
335 |
2:22.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Martin Testen |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
306 |
2:27.45 |
+4.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
302 |
2:28.07 |
+5.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
295 |
2:29.13 |
+6.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Marko Bursač |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
280 |
2:31.76 |
+8.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tin Babič |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
269 |
2:33.80 |
+10.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
256 |
2:36.37 |
+13.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nejc Kranjc |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
237 |
2:40.39 |
+17.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
225 |
2:43.19 |
+20.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Daniel Siska |
2011 |
SC Hakoah Wien |
|
223 |
2:43.77 |
+20.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
220 |
2:44.36 |
+21.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Domen Hudovornik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
210 |
2:47.02 |
+24.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
209 |
2:47.21 |
+24.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jakob Kocjan |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
208 |
2:47.71 |
+24.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Filip Milenkovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
202 |
2:49.29 |
+26.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Nej Jagodic |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
200 |
2:49.91 |
+26.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Jakob Krapež |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
198 |
2:50.22 |
+27.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Lev Korinšek |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
194 |
2:51.46 |
+28.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Miha Leskovar |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
188 |
2:53.43 |
+30.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Žiga Poljšak |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
169 |
2:59.41 |
+36.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Luka Legiša |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
169 |
2:59.58 |
+36.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Dino Ðešević |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
161 |
3:02.47 |
+39.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
155 |
3:04.66 |
+41.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
155 |
3:04.88 |
+41.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Ambrož Bešter |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
148 |
3:07.71 |
+44.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Tian Gomzej |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
143 |
3:09.60 |
+46.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Kalvin Val Penko |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
141 |
3:10.82 |
+47.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Tilen Marinšek |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
138 |
3:12.14 |
+49.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Tadej Sečnik |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
136 |
3:13.18 |
+50.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Nal Kobovc |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
135 |
3:13.53 |
+50.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Ožbej Bešter |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
135 |
3:13.55 |
+50.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Filip Sever |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
131 |
3:15.28 |
+52.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Rok Sever |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
129 |
3:16.29 |
+53.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Nik Rezar |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
127 |
3:17.57 |
+54.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Robert Palyvoda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
127 |
3:17.58 |
+54.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Naj Plevnik Ivanuša |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
125 |
3:18.45 |
+55.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Rok Pugelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
122 |
3:19.92 |
+56.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Rok Predojevič Benda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
118 |
3:22.59 |
+59.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Lenart Razinger |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
110 |
3:27.08 |
+1:04.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Ante Jakša Marić |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
108 |
3:28.21 |
+1:05.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Matevž Potočnik |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
104 |
3:30.75 |
+1:07.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
David Šafar |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
100 |
3:33.61 |
+1:10.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Filip Mamlić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
96 |
3:36.98 |
+1:14.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Nikolaj Batistič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
91 |
3:40.87 |
+1:17.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Jakob Sušec |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
89 |
3:42.19 |
+1:19.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Mark Kokol Svenšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
85 |
3:45.64 |
+1:22.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Sven Sokač |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
76 |
3:53.79 |
+1:30.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Rok Prešeren |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
64 |
4:07.28 |
+1:44.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Matevž Brolih |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
61 |
4:12.09 |
+1:49.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Andrej Marinič |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
57 |
4:17.91 |
+1:54.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Arsentij Gorbunov |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
46 |
4:36.10 |
+2:13.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Lev Lasič |
2013 |
Športno društvo Riba |
|
40 |
4:48.96 |
+2:25.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jernej Hus |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Valter Grm |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tristan Bizjak Kralj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1/8/2022 4:45:33 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-01-08 16:46:23 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Celjski pokal in 3. Razvojni pokal 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Celje |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 8, 2022 to Jan 8, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 24, 200m Freestyle Women - Final |
|
|
Deklice |
2:02.55 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
11/2/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
2:13.16 |
|
|
|
Urša Bežan Petrič |
1994 |
(SLO) |
Celje (SLO) |
11/18/2005 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tricija Gartner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
333 |
2:39.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ivona Domič |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
332 |
2:39.48 |
+0.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lara Brolih |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
324 |
2:40.76 |
+1.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Liu Voga |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
284 |
2:47.99 |
+8.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Manca Kadivnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
271 |
2:50.58 |
+11.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ana Menoni |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
270 |
2:50.79 |
+11.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Carolina Elsner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
261 |
2:52.70 |
+13.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Zoja Košir |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
253 |
2:54.39 |
+15.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
251 |
2:54.99 |
+15.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Lana Lamešić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
250 |
2:55.24 |
+15.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Manca Pogačar |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
246 |
2:56.08 |
+16.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Maša Kunštić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
242 |
2:57.19 |
+17.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Manja Potnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
228 |
3:00.60 |
+21.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Špela Oberžan |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
227 |
3:00.80 |
+21.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Katarina Hozjan |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
204 |
3:07.33 |
+28.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Inja Zupančič |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
183 |
3:14.22 |
+34.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Ava Grilc |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
174 |
3:17.47 |
+38.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Veronika Lesjak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
171 |
3:18.75 |
+39.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Andelina Trivunović |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
157 |
3:24.36 |
+45.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
149 |
3:27.88 |
+48.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Nika Sredojević |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
149 |
3:28.04 |
+48.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Mia Bukovac |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
143 |
3:31.08 |
+51.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Mia Sara Kozin Gulič |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
135 |
3:35.02 |
+55.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Mia Štukelj |
2012 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
134 |
3:35.56 |
+56.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Jerca Eržen |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
131 |
3:37.05 |
+57.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Maša Gostiša |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
118 |
3:44.57 |
+1:05.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Teja Štrukelj |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
115 |
3:46.82 |
+1:07.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Maša Laharnar |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
98 |
3:59.14 |
+1:19.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Evgeniia Kiseleva |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
95 |
4:01.46 |
+1:22.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Nina Špernjak |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
94 |
4:02.59 |
+1:23.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1/8/2022 5:02:48 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-01-08 17:02:59 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Celjski pokal in 3. Razvojni pokal 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Celje |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 8, 2022 to Jan 8, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 25, 1500m Freestyle Men - Final |
|
|
Dečki |
16:04.70 |
|
|
|
Gregor Jurak |
1972 |
(SLO) |
Split (CRO) |
12/28/1986 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
17:45.84 |
|
|
|
Krešo Božikov |
1975 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/6/1987 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
573 |
17:00.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
452 |
18:24.76 |
+1:23.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nik Kocjan |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
436 |
18:37.76 |
+1:36.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
422 |
18:49.75 |
+1:48.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
415 |
18:56.95 |
+1:56.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lan Govše |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
411 |
19:00.18 |
+1:59.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Blaž Peršin |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
399 |
19:11.75 |
+2:10.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
391 |
19:19.42 |
+2:18.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ivo Rupnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
362 |
19:49.14 |
+2:48.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Matic Sečnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
330 |
20:26.13 |
+3:25.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
317 |
20:43.74 |
+3:42.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
315 |
20:46.14 |
+3:45.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
313 |
20:48.35 |
+3:47.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
David Siska |
2009 |
SC Hakoah Wien |
|
298 |
21:09.14 |
+4:08.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Tobija Čampa |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
297 |
21:10.78 |
+4:09.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Matic Turk |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
293 |
21:16.36 |
+4:15.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
280 |
21:35.28 |
+4:34.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Jure Dovžan |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
276 |
21:41.05 |
+4:40.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
256 |
22:14.55 |
+5:13.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Maj Ramšak |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
221 |
23:21.37 |
+6:20.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1/8/2022 6:09:54 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-01-08 18:10:52 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|