Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 200m Vapaauinti Naiset 10 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Molly Riska |
2011 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
3:05.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Neea Risku |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:28.57 |
+23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Senni Kaatikko |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:44.22 |
+38.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Rebekka Pöyry |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:56.93 |
+51.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 11.58.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 200m Vapaauinti Naiset 11-12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Albertiina Kotkaniemi |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:27.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nana Murtomäki |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:31.42 |
+3.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Milena elomaa |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:32.42 |
+4.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Helmi Koivisto |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:33.69 |
+6.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Selma Laukkanen |
2008 |
Alavuden Urheilijat |
|
|
2:36.55 |
+9.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Julia Luomakortes |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:45.13 |
+17.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aada Vataja |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:53.62 |
+26.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ava Hannula |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:54.97 |
+27.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Kerttu Ylinen |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:57.04 |
+29.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Minea Kangas |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:57.75 |
+30.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Meimi Heikell |
2009 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
3:04.62 |
+37.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Peppi Lintilä |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:04.63 |
+37.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Anna Korpi |
2008 |
Ilmajoen Kisailijat |
|
|
3:09.20 |
+41.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Emilia Syrjä |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:20.43 |
+52.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Isabelle Fellman |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
3:21.00 |
+53.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Emma Girod |
2008 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
3:22.69 |
+55.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Ester Pöyry |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:31.29 |
+1:03.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 11.58.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 11.59.58 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 200m Vapaauinti Miehet 11 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Konstantinos Karagiannis |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:39.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anton Qvisén |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:57.03 |
+17.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elis Luomala |
2009 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
3:06.89 |
+27.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sylvester Pihlaja |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
3:14.74 |
+34.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Eino Hirvilammi |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:15.68 |
+35.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Johannes Nikko |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:20.39 |
+40.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lauri Salonen |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:21.46 |
+41.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Rasmus Lintilä |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:25.49 |
+45.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Johannes Ventsas |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:33.72 |
+53.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Aleksi Kentta |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:34.79 |
+54.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Miko Niemelä |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:36.28 |
+56.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Lenni Salmenkangas |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:37.69 |
+57.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Elias Leppinen |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:46.96 |
+1:07.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Hermanni Laihorinne |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:54.85 |
+1:14.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Reko Asp |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
4:13.18 |
+1:33.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aaron Lempiäinen |
2010 |
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 11.58.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 200m Vapaauinti Miehet 12-13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lauri Jumppanen |
2007 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:29.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Oskar Söderlund |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:33.34 |
+3.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Adam Westeråker |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:34.74 |
+4.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aapo Ponsiluoma |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:38.46 |
+8.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nicky Rajala |
2007 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
2:46.80 |
+16.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Arvid Karl Martin Kaas |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:53.24 |
+23.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Topias Myllykoski |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:56.14 |
+26.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Olli Korvakangas |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
3:04.03 |
+34.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Seeti Uusi-Panula |
2007 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:04.13 |
+34.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Karl Wik |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
3:04.39 |
+34.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kie Roukus |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Iivari Launonen |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 11.58.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 12.00.05 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 50m Vapaauinti Naiset 8 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Stiina Vataja |
2012 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
52.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Rianna Korvajärvi |
2013 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:02.51 |
+9.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Martta Laihorinne |
2012 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:06.00 |
+13.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Adalmiina Nikko |
2012 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:17.92 |
+25.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Maija Ylinen |
2013 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:21.91 |
+29.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Riina Kekola |
2012 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:28.30 |
+35.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Emilia Leijala |
2013 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:39.42 |
+46.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lilja Kataja |
2014 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:40.80 |
+48.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 11.59.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 50m Vapaauinti Naiset 9-10 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Molly Riska |
2011 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
38.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Fanny Laiho |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
38.91 |
+0.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alma Jämsä |
2011 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
40.60 |
+1.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tara Siponen |
2010 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
43.98 |
+5.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sofia Catargiu |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
44.00 |
+5.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anna Kotanen |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
45.14 |
+6.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elin Mattsson |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
46.49 |
+7.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Serafiia Kotkaniemi |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
46.70 |
+7.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Vilma Latvala |
2011 |
Ilmajoen Kisailijat |
|
|
47.65 |
+8.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Alviina Kotkaniemi |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
48.64 |
+9.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Viivi Lintala |
2011 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
48.75 |
+9.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Senni Kaatikko |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
49.17 |
+10.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Maija Karjalainen |
2010 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
49.91 |
+11.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Linnea Lemberg |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
52.06 |
+13.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Aline Westerlund |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
53.81 |
+14.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Kaisa-Maria Rantatalo |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
54.50 |
+15.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Ronja Kujanpää |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
55.04 |
+16.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Helmi Kataja |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
56.14 |
+17.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Fanni Aho |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
56.57 |
+17.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Saara Puutio |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:02.51 |
+23.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 11.59.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 50m Vapaauinti Naiset 11-12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Venla Päivärinta |
2008 |
Ilmajoen Kisailijat |
|
|
30.69 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Milena elomaa |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
31.40 |
+0.71 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Liina Ylinen |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
33.95 |
+3.26 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Siiri Nivukoski |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
35.61 |
+4.92 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Peppi Lintilä |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
35.80 |
+5.11 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aada Vataja |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
36.03 |
+5.34 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aino Jämsä |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
36.05 |
+5.36 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Oona Alanko |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
36.65 |
+5.96 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ava Hannula |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
36.96 |
+6.27 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Kerttu Ylinen |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
37.51 |
+6.82 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Mai Hirvilammi |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
38.01 |
+7.32 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Aada Paavola |
2008 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
38.26 |
+7.57 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tessa Herronen |
2008 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
38.39 |
+7.70 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Siiri Karhulahti |
2009 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
38.63 |
+7.94 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Neea Paavola |
2008 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
38.65 |
+7.96 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Katariina Lahti |
2009 |
Alavuden Urheilijat |
|
|
40.52 |
+9.83 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Emma Palola |
2008 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
41.89 |
+11.20 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Emilia Syrjä |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
43.17 |
+12.48 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Sofia Marjamäki |
2009 |
Lapuan Virkiä |
|
|
45.21 |
+14.52 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Matilda Wallin |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
49.88 |
+19.19 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Nora Försti |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
59.13 |
+28.44 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Tanja Luoma |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:03.24 |
+32.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 11.59.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 12.05.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50m Vapaauinti Miehet 9 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Milo Turunen |
2011 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
42.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Otso Jumppanen |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
44.82 |
+1.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Peetu Salmenkangas |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
46.79 |
+3.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Reko Asp |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
47.49 |
+4.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Leevi Kentta |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
49.47 |
+6.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Rasmus Juntti |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
50.02 |
+7.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Paavo Elliot Eronen |
2011 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
52.94 |
+10.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jaakko Porkkala |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
54.51 |
+11.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Hugo Pääjärvi |
2012 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
55.76 |
+12.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jaakko Ylinen |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
55.84 |
+12.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Erkka Lähetkangas |
2012 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
57.67 |
+14.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Eino Viitala |
2012 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:08.12 |
+25.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eetu Vesala |
2011 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
DSQ |
|
|
5.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elmeri Vesala |
2011 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
DSQ |
|
|
5.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 12.09.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50m Vapaauinti Miehet 10-11 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Topias Ruuska |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
33.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Konstantinos Karagiannis |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
34.29 |
+0.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elis Luomala |
2009 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
35.42 |
+1.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Leevi Vainionpää |
2009 |
Kurikan Ryhti |
|
|
36.14 |
+2.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Michail Angelos Karagiannis |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
37.74 |
+3.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Matias Torppa |
2009 |
Lapuan Virkiä |
|
|
38.02 |
+4.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Emil Jungner |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
38.95 |
+4.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Elias Keiski |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
38.96 |
+4.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lauri Salonen |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
39.62 |
+5.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Matias Hietala |
2009 |
Lapuan Virkiä |
|
|
42.10 |
+8.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Miko Niemelä |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
42.75 |
+8.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Alvar Liski |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
44.07 |
+10.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Eeti Arosarka |
2010 |
Lapuan Virkiä |
|
|
44.96 |
+10.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Paavo Jokiranta |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
45.14 |
+11.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Markus Rantamäki |
2009 |
Kurikan Ryhti |
|
|
45.66 |
+11.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Hermanni Laihorinne |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
46.01 |
+12.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Melker Backlund |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
46.49 |
+12.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Hugo Ketola |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
47.37 |
+13.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Hermanni Huhta-Koivisto |
2010 |
Kurikan Ryhti |
|
|
47.85 |
+13.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Albert Hällfors |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
48.46 |
+14.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Valtteri Tavast |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
48.50 |
+14.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Alexander Rosenberg |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
50.62 |
+16.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Onni Fränti |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
51.12 |
+17.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Alexander Eremenkov |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
51.95 |
+17.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Niilo Viitala |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:01.31 |
+27.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sylvester Pihlaja |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
DSQ |
|
|
4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Juho Varismäki |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
DSQ |
|
|
4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kasper Lehto |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 12.09.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50m Vapaauinti Miehet 12-13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Samu Herronen |
2007 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
27.89 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Oskari Tavast |
2007 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
30.13 |
+2.24 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Oskari Juntti |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
31.07 |
+3.18 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Oskar Söderlund |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
31.17 |
+3.28 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Veka Arosarka |
2007 |
Lapuan Virkiä |
|
|
31.78 |
+3.89 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Adam Westeråker |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
32.03 |
+4.14 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Iivari Launonen |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
33.18 |
+5.29 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nicky Rajala |
2007 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
33.19 |
+5.30 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Aapo Ponsiluoma |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
33.80 |
+5.91 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Wili Laiho |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
34.32 |
+6.43 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ilari Gröhn |
2007 |
Lapuan Virkiä |
|
|
35.15 |
+7.26 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Niku Erkkonen |
2007 |
Kurikan Ryhti |
|
|
35.55 |
+7.66 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Seeti Uusi-Panula |
2007 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
35.85 |
+7.96 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Atte Kiviniemi |
2007 |
Lapuan Virkiä |
|
|
36.28 |
+8.39 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Topias Myllykoski |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
36.40 |
+8.51 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Vili Niemelä |
2007 |
Alavuden Urheilijat |
|
|
38.61 |
+10.72 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Herman Sandbacka |
2008 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
42.02 |
+14.13 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Kristian Perälä |
2008 |
Lapuan Virkiä |
|
|
42.99 |
+15.10 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Juho Pirttikoski |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
DSQ |
|
|
4.4 |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 12.09.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 12.42.59 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 200m Sekauinti Naiset 10 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Fanny Laiho |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:24.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emma Hertsbacka |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
3:25.87 |
+1.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Neea Risku |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:48.93 |
+24.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 12.16.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 200m Sekauinti Naiset 11-12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Albertiina Kotkaniemi |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:50.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nana Murtomäki |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:57.66 |
+6.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Julia Luomakortes |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:11.40 |
+20.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Liina Ylinen |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:14.80 |
+24.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Siiri Nivukoski |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:22.00 |
+31.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aino Jämsä |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
3:22.91 |
+32.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Minea Kangas |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:35.38 |
+44.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mai Hirvilammi |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:36.29 |
+45.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Siiri Karhulahti |
2009 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
3:36.84 |
+46.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 12.16.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 12.18.15 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 200m Sekauinti Miehet 11 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Topias Ruuska |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:20.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anton Qvisén |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
6.2, 75m |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Paavo Jokiranta |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
8.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 12.24.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 200m Sekauinti Miehet 12-13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Arvid Karl Martin Kaas |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
3:18.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 12.24.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 12.25.12 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 100m Perhosuinti Naiset 10 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alma Jämsä |
2011 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:58.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 12.26.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 100m Perhosuinti Naiset 11-12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Milena elomaa |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:19.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Helmi Koivisto |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:23.88 |
+3.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Siiri Lintala |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:35.00 |
+15.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Oona Alanko |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:35.99 |
+16.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lina Koivulahti |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:43.78 |
+23.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Isabelle Fellman |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:54.58 |
+34.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Laura Isabel Björkstrand |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
DSQ |
|
|
4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 12.26.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 12.27.12 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 100m Perhosuinti Miehet 11 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Konstantinos Karagiannis |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:42.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 12.29.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 100m Perhosuinti Miehet 12-13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Samu Herronen |
2007 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:16.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lauri Jumppanen |
2007 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:19.21 |
+2.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Oskari Juntti |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:20.47 |
+3.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Oskari Tavast |
2007 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:22.55 |
+6.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Oskar Söderlund |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:25.92 |
+9.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Adam Westeråker |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:30.09 |
+13.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Iivari Launonen |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:32.07 |
+15.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Wili Laiho |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:43.29 |
+26.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Aapo Ponsiluoma |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:43.50 |
+26.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Olli Korvakangas |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:47.59 |
+31.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Karl Wik |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:49.46 |
+32.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kie Roukus |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 12.29.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 12.30.19 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 50m Rintauinti Naiset 8 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rianna Korvajärvi |
2013 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:17.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 13.16.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 50m Rintauinti Naiset 9-10 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anna Kotanen |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
47.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Molly Riska |
2011 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
51.50 |
+3.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Fanny Laiho |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
52.12 |
+4.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emma Hertsbacka |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
52.54 |
+4.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alma Jämsä |
2011 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
57.71 |
+10.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Maija Karjalainen |
2010 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
58.01 |
+10.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Neea Risku |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
58.71 |
+11.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Senni Kaatikko |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
58.81 |
+11.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Rebekka Pöyry |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
59.41 |
+11.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Tara Siponen |
2010 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
59.97 |
+12.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Serafiia Kotkaniemi |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:00.06 |
+12.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Linnea Lemberg |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:00.60 |
+12.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Saara Puutio |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:03.81 |
+16.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Aline Westerlund |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:05.13 |
+17.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Alviina Kotkaniemi |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:06.41 |
+18.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ida Palmgrén |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:16.88 |
+29.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Vilma Latvala |
2011 |
Ilmajoen Kisailijat |
|
|
DSQ |
|
|
7.6 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sofia Catargiu |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
DSQ |
|
|
4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Fanni Aho |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
DSQ |
|
|
7.5 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Helmi Kataja |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
DSQ |
|
|
10.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 13.16.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 50m Rintauinti Naiset 11-12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Helmi Koivisto |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
42.06 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Venla Päivärinta |
2008 |
Ilmajoen Kisailijat |
|
|
42.97 |
+0.91 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Selma Laukkanen |
2008 |
Alavuden Urheilijat |
|
|
43.12 |
+1.06 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Siiri Nivukoski |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
43.95 |
+1.89 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Meimi Heikell |
2009 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
44.75 |
+2.69 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Liina Ylinen |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
46.05 |
+3.99 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tessa Herronen |
2008 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
46.76 |
+4.70 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Kerttu Ylinen |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
47.88 |
+5.82 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Emma Girod |
2008 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
49.68 |
+7.62 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Peppi Lintilä |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
49.76 |
+7.70 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Aada Vataja |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
50.03 |
+7.97 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Siiri Karhulahti |
2009 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
53.98 |
+11.92 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Minea Kangas |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
54.56 |
+12.50 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Aada Paavola |
2008 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
56.73 |
+14.67 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Sofia Marjamäki |
2009 |
Lapuan Virkiä |
|
|
57.53 |
+15.47 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Emilia Syrjä |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:00.72 |
+18.66 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Nora Försti |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:00.79 |
+18.73 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Anna Korpi |
2008 |
Ilmajoen Kisailijat |
|
|
1:02.34 |
+20.28 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Matilda Wallin |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:04.30 |
+22.24 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Ester Pöyry |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:04.68 |
+22.62 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Neea Paavola |
2008 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:05.59 |
+23.53 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tanja Luoma |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
DSQ |
|
|
7.2 |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 13.16.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 13.18.29 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 50m Rintauinti Miehet 9 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Reko Asp |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Milo Turunen |
2011 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:08.92 |
+3.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jaakko Porkkala |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:11.51 |
+6.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Paavo Elliot Eronen |
2011 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:18.06 |
+13.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Peetu Salmenkangas |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
DSQ |
|
|
7.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Otso Jumppanen |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
DSQ |
|
|
4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Leevi Kentta |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
DSQ |
|
|
7.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eetu Vesala |
2011 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
DSQ |
|
|
7.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 13.29.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 50m Rintauinti Miehet 10-11 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sylvester Pihlaja |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
45.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Elis Luomala |
2009 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
47.16 |
+1.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Topias Ruuska |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
48.04 |
+2.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Leevi Vainionpää |
2009 |
Kurikan Ryhti |
|
|
48.34 |
+2.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emil Jungner |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
52.74 |
+6.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Elias Keiski |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
54.39 |
+8.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Eino Hirvilammi |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
55.26 |
+9.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Albert Hällfors |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
56.62 |
+10.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lenni Salmenkangas |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
58.37 |
+12.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Rasmus Lintilä |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
59.41 |
+13.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Valtteri Tavast |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:00.18 |
+14.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Miko Niemelä |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:00.63 |
+14.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Paavo Jokiranta |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:00.70 |
+14.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Johannes Ventsas |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:02.05 |
+16.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Hugo Ketola |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:02.54 |
+16.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Markus Rantamäki |
2009 |
Kurikan Ryhti |
|
|
1:02.72 |
+16.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Hermanni Huhta-Koivisto |
2010 |
Kurikan Ryhti |
|
|
1:05.25 |
+19.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Aleksi Kentta |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:05.28 |
+19.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Onni Fränti |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:16.35 |
+30.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elias Leppinen |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
DSQ |
|
|
4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matias Torppa |
2009 |
Lapuan Virkiä |
|
|
DSQ |
|
|
7.6 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matias Hietala |
2009 |
Lapuan Virkiä |
|
|
DSQ |
|
|
4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aaron Lempiäinen |
2010 |
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari |
|
|
DSQ |
|
|
7.5 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Niilo Viitala |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
DSQ |
|
|
7.6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 13.29.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 50m Rintauinti Miehet 12-13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Seeti Uusi-Panula |
2007 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
45.63 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nicky Rajala |
2007 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
46.09 |
+0.46 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Herman Sandbacka |
2008 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
46.48 |
+0.85 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Veka Arosarka |
2007 |
Lapuan Virkiä |
|
|
49.95 |
+4.32 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Vili Niemelä |
2007 |
Alavuden Urheilijat |
|
|
50.05 |
+4.42 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Juho Pirttikoski |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
54.31 |
+8.68 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ilari Gröhn |
2007 |
Lapuan Virkiä |
|
|
54.53 |
+8.90 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Atte Kiviniemi |
2007 |
Lapuan Virkiä |
|
|
55.85 |
+10.22 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Kristian Perälä |
2008 |
Lapuan Virkiä |
|
|
1:01.93 |
+16.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 13.29.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 13.30.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 13, 100m Selkäuinti Naiset 10 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Fanny Laiho |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:36.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emma Hertsbacka |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:38.64 |
+2.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Molly Riska |
2011 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:39.94 |
+3.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Neea Risku |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:45.82 |
+9.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Serafiia Kotkaniemi |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:56.04 |
+19.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sofia Catargiu |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:57.55 |
+21.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Maija Karjalainen |
2010 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
2:00.40 |
+24.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alviina Kotkaniemi |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:04.93 |
+28.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Rebekka Pöyry |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:07.32 |
+30.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Senni Kaatikko |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:10.43 |
+34.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Kaisa-Maria Rantatalo |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:23.89 |
+47.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Martta Laihorinne |
2012 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:30.54 |
+54.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Helmi Kataja |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:37.89 |
+1:01.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Viivi Lintala |
2011 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
DSQ |
|
|
6.5 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elin Mattsson |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
DSQ |
|
|
6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Linnea Lemberg |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
DSQ |
|
|
6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Saara Puutio |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
DSQ |
|
|
6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 13.52.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 13, 100m Selkäuinti Naiset 11-12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Helmi Koivisto |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:21.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Selma Laukkanen |
2008 |
Alavuden Urheilijat |
|
|
1:22.67 |
+0.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aada Vataja |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:29.58 |
+7.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lina Koivulahti |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:31.04 |
+9.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Liina Ylinen |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:32.20 |
+10.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Siiri Nivukoski |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:33.99 |
+12.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Siiri Lintala |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:35.72 |
+13.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Siiri Karhulahti |
2009 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:36.40 |
+14.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Laura Isabel Björkstrand |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:37.30 |
+15.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Meimi Heikell |
2009 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:43.59 |
+21.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Emma Girod |
2008 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:43.64 |
+21.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Peppi Lintilä |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:43.93 |
+21.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tessa Herronen |
2008 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:46.10 |
+24.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ester Pöyry |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:48.51 |
+26.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Minea Kangas |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:49.00 |
+27.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Nora Försti |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:18.50 |
+56.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Tanja Luoma |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:40.01 |
+1:18.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Isabelle Fellman |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
DSQ |
|
|
6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Katariina Lahti |
2009 |
Alavuden Urheilijat |
|
|
DSQ |
|
|
6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 13.52.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 13.53.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 100m Selkäuinti Miehet 11 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Topias Ruuska |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:33.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Michail Angelos Karagiannis |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:41.43 |
+8.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elias Keiski |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:45.51 |
+12.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anton Qvisén |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:46.31 |
+13.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Eino Hirvilammi |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:46.56 |
+13.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Rasmus Lintilä |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:47.76 |
+14.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Emil Jungner |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:48.22 |
+14.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Miko Niemelä |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:54.37 |
+21.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Johannes Ventsas |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:56.71 |
+23.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Elias Leppinen |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:56.78 |
+23.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Aleksi Kentta |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:58.14 |
+24.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Valtteri Tavast |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:59.04 |
+25.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Albert Hällfors |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:00.54 |
+27.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Alvar Liski |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:04.02 |
+30.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Onni Fränti |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:04.26 |
+30.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Jaakko Porkkala |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:09.26 |
+35.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Hermanni Laihorinne |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:10.04 |
+36.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Alexander Eremenkov |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:11.41 |
+38.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Rasmus Juntti |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:12.87 |
+39.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Alexander Rosenberg |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:15.61 |
+42.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elis Luomala |
2009 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
DSQ |
|
|
6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lauri Salonen |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
DSQ |
|
|
4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lenni Salmenkangas |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
DSQ |
|
|
6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Melker Backlund |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
DSQ |
|
|
6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Hugo Ketola |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
DSQ |
|
|
6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Peetu Salmenkangas |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
DSQ |
|
|
6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 14.05.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 100m Selkäuinti Miehet 12-13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aapo Ponsiluoma |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:26.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Wili Laiho |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:32.28 |
+6.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Arvid Karl Martin Kaas |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:32.87 |
+6.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nicky Rajala |
2007 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:37.88 |
+11.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Veka Arosarka |
2007 |
Lapuan Virkiä |
|
|
1:39.86 |
+13.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Atte Kiviniemi |
2007 |
Lapuan Virkiä |
|
|
1:42.42 |
+16.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Seeti Uusi-Panula |
2007 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:45.88 |
+19.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Juho Pirttikoski |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:04.37 |
+38.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Karl Wik |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
DSQ |
|
|
6.2 |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 14.05.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 14.06.15 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 16, 400m Vapaauinti Miehet 13 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Oskari Tavast |
2007 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
5:05.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Konstantinos Karagiannis |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
5:32.77 |
+26.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Oskar Söderlund |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
5:34.34 |
+28.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Adam Westeråker |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
5:34.86 |
+29.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Iivari Launonen |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
6:00.05 |
+54.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Wili Laiho |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
6:10.89 |
+1:05.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Atte Kiviniemi |
2007 |
Lapuan Virkiä |
|
|
6:40.52 |
+1:34.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Olli Korvakangas |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
6:43.25 |
+1:37.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Eino Hirvilammi |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
7:01.33 |
+1:55.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kie Roukus |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 14.21.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 14.21.57 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 17, 200m Vapaauinti Naiset 16 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Petra Kivi |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:10.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
henna känsäkangas |
2004 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
2:11.36 |
+1.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Veera Varsanpää |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:20.83 |
+10.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Gitta Nukala |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:23.73 |
+13.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Maria Hautala |
2003 |
Kurikan Ryhti |
|
|
2:29.99 |
+19.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 16.11.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 17, 200m Vapaauinti Naiset 13-15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Matilda Holmlund |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:14.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hannah Lamminmäki |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:16.43 |
+1.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vilma Rintala |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
2:16.43 |
+1.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aamu Kannosto |
2005 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:26.48 |
+11.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
siiri suominen |
2006 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:38.83 |
+24.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lovisa Karlsson |
2006 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:52.18 |
+37.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aino Lähelmä |
2005 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:58.89 |
+44.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Anja Stephens |
2006 |
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari |
|
|
3:02.05 |
+47.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aino Tolonen |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
10.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 16.11.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 16.12.02 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 18, 200m Vapaauinti Miehet 17 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Claes Fjellström |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:56.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Simon Ravals |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:59.28 |
+3.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nader Khalili |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:00.79 |
+4.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Elias Kalliokoski |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:06.03 |
+10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Teemu Oksakari |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:06.13 |
+10.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Joonas Järvi |
2002 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:07.57 |
+11.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mikael Nurmela |
2002 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:09.94 |
+13.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 16.22.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 18, 200m Vapaauinti Miehet 14-16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Pietari Puutio |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:06.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lauri Korpi |
2006 |
Ilmajoen Kisailijat |
|
|
2:06.56 |
+0.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Visa Nissinen |
2004 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
2:08.67 |
+2.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ilari Hatunen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:09.86 |
+3.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Salomo Pihlaja |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:10.26 |
+4.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Erik Kotanen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:12.71 |
+6.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Roy Nukala |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:21.90 |
+15.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Andras Galos |
2006 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:21.96 |
+15.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Akseli Klutas |
2004 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:22.68 |
+16.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Iivari Kautiainen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:27.13 |
+21.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Joel Jokiaho |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:29.77 |
+23.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Arttu Syrjä |
2005 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:32.37 |
+26.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ilari Raninen |
2004 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:36.95 |
+30.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 16.22.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 16.23.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 19, 50m Vapaauinti Naiset 15-16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tuulia Harju |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
27.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Veera Välivainio |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
28.11 |
+0.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Teea Jestoi |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
28.48 |
+0.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Pirita Hautala |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
29.24 |
+1.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ella Hulkki |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
29.35 |
+1.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Laura Oksakari |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
29.68 |
+1.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alina Kangas |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
30.10 |
+2.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ida Helena Ekebohm |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
30.49 |
+2.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Tilde Löfqvist |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
30.50 |
+2.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Iida-Isabella Pakka |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
30.92 |
+3.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Siiri Tiilikka |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
30.93 |
+3.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sofia Heiskanen |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
31.43 |
+3.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Veera Hautamäki |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
32.42 |
+4.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Oona Nieminen |
2004 |
Alavuden Urheilijat |
|
|
32.47 |
+4.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Fanny Granvik |
2004 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
33.46 |
+5.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Elin Ranja Helena Thodin |
2005 |
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari |
|
|
34.05 |
+6.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Aino Lähelmä |
2005 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
36.46 |
+8.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Sanni Porkkala |
2004 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
37.12 |
+9.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 16.28.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 19, 50m Vapaauinti Naiset 17 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Petra Thodin |
1968 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
30.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aino Jerohin |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
31.30 |
+0.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Hanna Virtanen |
2002 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
32.33 |
+1.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ella Jämsä |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
33.98 |
+3.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 16.28.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 19, 50m Vapaauinti Naiset 13-14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tiia Mielonen |
2006 |
Nivalan Saukot |
|
|
28.54 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ellen Williamsson |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
28.56 |
+0.02 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anni Kärkkäinen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
28.80 |
+0.26 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Joanna Högback |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
29.40 |
+0.86 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aina Keiski |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
29.63 |
+1.09 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Michelle Fellman |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
30.06 |
+1.52 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elsi Vedenjuoksu |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
30.73 |
+2.19 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aada Antila |
2007 |
Lapuan Virkiä |
|
|
31.17 |
+2.63 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Tiia Reini |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
31.73 |
+3.19 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Lizette Jakobsson |
2007 |
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari |
|
|
32.22 |
+3.68 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Katri Kangas |
2006 |
Nivalan Saukot |
|
|
32.78 |
+4.24 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Kristina Helsing |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
32.93 |
+4.39 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Nelly Korvakangas |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
32.99 |
+4.45 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Evelina Myllykoski |
2006 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
33.52 |
+4.98 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Friida Koski |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
33.67 |
+5.13 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Arina Karasonova |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
33.83 |
+5.29 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Mariana Elisabeth Mäki |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
34.06 |
+5.52 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Aino Tolonen |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
34.07 |
+5.53 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Iina Hulkki |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
34.21 |
+5.67 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Mikaela Ainassaari |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
35.43 |
+6.89 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Sara Kärki |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
36.38 |
+7.84 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Marika Thors |
2007 |
Ilmajoen Kisailijat |
|
|
37.04 |
+8.50 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Elsa Rantatalo |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
38.71 |
+10.17 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Joanna Kivimäki |
2007 |
Ilmajoen Kisailijat |
|
|
39.39 |
+10.85 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Ella Krankkala |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
41.55 |
+13.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 16.28.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 16.30.37 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 20, 50m Vapaauinti Miehet 16-17 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Simon Ravals |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
24.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Filip Jåfs |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
25.19 |
+0.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Joona Kinnunen |
2004 |
Alavuden Urheilijat |
|
|
27.12 |
+2.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Pietari Puutio |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
27.35 |
+2.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sohneel Mandpe |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
28.49 |
+3.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Akseli Klutas |
2004 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
29.27 |
+4.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Matias Pikkala |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
29.33 |
+4.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ilari Raninen |
2004 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
31.89 |
+7.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 16.32.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 20, 50m Vapaauinti Miehet 14-15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lucas Lydman |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
25.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Viljo Varsanpää |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
28.07 |
+2.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Adrian Kaslin |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
28.23 |
+2.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Onni Toiviainen |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
29.65 |
+3.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ivar Eklund |
2006 |
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari |
|
|
30.57 |
+4.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Arttu Syrjä |
2005 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
30.87 |
+4.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 16.32.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 20, 50m Vapaauinti Miehet 18 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jere Kotomäki |
1997 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
24.61 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Antti Korri |
1992 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
25.03 |
+0.42 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Viktor Thodin |
2000 |
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari |
|
|
25.54 |
+0.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 16.32.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 16.33.41 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 21, 200m Sekauinti Naiset 13-15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Enni Kinnunen |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:31.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Matilda Holmlund |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:36.96 |
+5.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eerika Ekdahl |
2007 |
Nivalan Saukot |
|
|
2:45.51 |
+14.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Michelle Fellman |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:52.48 |
+21.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Olivia Kivelä |
2006 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
2:53.24 |
+21.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
siiri suominen |
2006 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:10.32 |
+38.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Arina Karasonova |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
3:11.55 |
+40.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lovisa Karlsson |
2006 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:18.15 |
+46.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Hannah Lamminmäki |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 16.40.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 21, 200m Sekauinti Naiset 16 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
henna känsäkangas |
2004 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
2:31.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tessa Tattari |
2004 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
2:39.83 |
+8.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Milla Laiteenmäki |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:42.73 |
+11.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Viivi Lehtonen |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:43.18 |
+11.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Hanna Virtanen |
2002 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:04.66 |
+33.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Oona Nieminen |
2004 |
Alavuden Urheilijat |
|
|
3:04.82 |
+33.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sanni Porkkala |
2004 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:29.70 |
+58.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 16.40.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 16.44.01 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 22, 200m Sekauinti Miehet 14-16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ilari Hatunen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:25.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mikko Karjalainen |
2004 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
2:38.32 |
+12.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Erik Kotanen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:39.35 |
+13.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Onni Toiviainen |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
3:03.61 |
+37.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 16.47.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 22, 200m Sekauinti Miehet 17 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mikael Nurmela |
2002 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:22.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 16.47.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 16.49.18 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 23, 100m Perhosuinti Naiset 13-15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tiia Mielonen |
2006 |
Nivalan Saukot |
|
|
1:12.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tuulia Harju |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:14.46 |
+1.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ellen Williamsson |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:15.81 |
+3.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Joanna Högback |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:17.89 |
+5.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aina Keiski |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:19.76 |
+7.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anni Kärkkäinen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:20.70 |
+8.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elsi Vedenjuoksu |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:21.58 |
+8.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nelly Korvakangas |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:22.23 |
+9.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Aada Antila |
2007 |
Lapuan Virkiä |
|
|
1:23.56 |
+10.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Alma Holmlund |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:24.30 |
+11.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tiia Reini |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:25.57 |
+12.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Iina Hulkki |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:28.22 |
+15.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Evelina Myllykoski |
2006 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:39.00 |
+26.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Laura Oksakari |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
DSQ |
|
|
8.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 16.50.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 23, 100m Perhosuinti Naiset 16 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Petra Kivi |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:10.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ella Hulkki |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:10.35 |
+0.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tilde Löfqvist |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:13.27 |
+3.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Veera Varsanpää |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:15.25 |
+5.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Petra Thodin |
1968 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:17.30 |
+7.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Fanny Granvik |
2004 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:25.60 |
+15.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 16.50.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 16.51.54 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 24, 100m Perhosuinti Miehet 14-16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lucas Lydman |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:02.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Filip Jåfs |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:03.47 |
+0.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lauri Korpi |
2006 |
Ilmajoen Kisailijat |
|
|
1:04.58 |
+1.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Salomo Pihlaja |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:07.81 |
+5.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Konsta Joensuu |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:08.38 |
+5.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Viljo Varsanpää |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:09.84 |
+7.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sohneel Mandpe |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:13.43 |
+10.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Adrian Kaslin |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:14.24 |
+11.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Iivari Kautiainen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:21.15 |
+18.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Roy Nukala |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:25.07 |
+22.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ilari Raninen |
2004 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 16.53.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 24, 100m Perhosuinti Miehet 17 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Claes Fjellström |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
58.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Teemu Oksakari |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:01.75 |
+3.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Simon Ravals |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:01.84 |
+3.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nader Khalili |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:02.87 |
+4.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Viktor Thodin |
2000 |
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari |
|
|
1:03.31 |
+5.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Elias Kalliokoski |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:04.74 |
+6.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Joonas Järvi |
2002 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:10.85 |
+12.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 16.53.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 16.54.20 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 25, 50m Rintauinti Naiset 13-14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anni Kärkkäinen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
38.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kristina Helsing |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
40.58 |
+2.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mikaela Ainassaari |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
42.41 |
+4.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Katri Kangas |
2006 |
Nivalan Saukot |
|
|
43.23 |
+4.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Friida Koski |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
44.89 |
+6.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Arina Karasonova |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
45.51 |
+7.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Evelina Myllykoski |
2006 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
46.15 |
+7.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mariana Elisabeth Mäki |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
46.26 |
+7.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Aino Tolonen |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
46.47 |
+8.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Lizette Jakobsson |
2007 |
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari |
|
|
47.07 |
+8.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ida Koivulahti |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
48.48 |
+10.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sara Kärki |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
49.00 |
+10.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Elsa Rantatalo |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
51.67 |
+13.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Marika Thors |
2007 |
Ilmajoen Kisailijat |
|
|
57.26 |
+18.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Ella Krankkala |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:00.99 |
+22.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Joanna Kivimäki |
2007 |
Ilmajoen Kisailijat |
|
|
1:01.15 |
+22.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eliisa Kaitalahti |
2007 |
Lapuan Virkiä |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 17.41.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 25, 50m Rintauinti Naiset 15-16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Teea Jestoi |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
33.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Veera Välivainio |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
35.75 |
+2.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Gitta Nukala |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
37.53 |
+3.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Vilma Rintala |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
37.56 |
+3.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Laura Oksakari |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
38.15 |
+4.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Alina Kangas |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
38.98 |
+5.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ida Helena Ekebohm |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
39.60 |
+5.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Veera Hautamäki |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
43.62 |
+9.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Aino Lähelmä |
2005 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
44.93 |
+11.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Elin Ranja Helena Thodin |
2005 |
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari |
|
|
47.18 |
+13.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sanni Porkkala |
2004 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
50.86 |
+17.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Hanna Hietanen |
2005 |
Lapuan Virkiä |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 17.41.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 25, 50m Rintauinti Naiset 17 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Petra Kivi |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
36.31 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aino Jerohin |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
39.49 |
+3.18 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Maria Hautala |
2003 |
Kurikan Ryhti |
|
|
40.43 |
+4.12 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anna Klutas |
2002 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
46.24 |
+9.93 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ella Jämsä |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
47.12 |
+10.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 17.41.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 17.42.53 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 26, 50m Rintauinti Miehet 14-15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Onni Toiviainen |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
40.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 17.47.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 26, 50m Rintauinti Miehet 16-17 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elias Kalliokoski |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Filip Jåfs |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
34.03 |
+0.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Joona Kinnunen |
2004 |
Alavuden Urheilijat |
|
|
34.19 |
+0.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sohneel Mandpe |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
37.60 |
+3.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Matias Pikkala |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
38.91 |
+4.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Akseli Klutas |
2004 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
42.19 |
+8.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 17.47.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 26, 50m Rintauinti Miehet 18 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jere Kotomäki |
1997 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
31.47 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Antti Korri |
1992 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
32.09 |
+0.62 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mikael Nurmela |
2002 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
33.66 |
+2.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 17.47.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 17.48.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 27, 200m Rintauinti Naiset 16 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Milla Laiteenmäki |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
3:05.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 17.53.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 27, 200m Rintauinti Naiset 13-15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Enni Kinnunen |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:45.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ellen Williamsson |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:49.04 |
+3.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Joanna Högback |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:55.63 |
+10.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Eerika Ekdahl |
2007 |
Nivalan Saukot |
|
|
2:56.88 |
+11.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elsi Vedenjuoksu |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
3:03.54 |
+18.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Michelle Fellman |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
3:04.14 |
+18.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aamu Kannosto |
2005 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:04.61 |
+19.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ida Helena Ekebohm |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
3:05.60 |
+20.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Olivia Kivelä |
2006 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
3:13.21 |
+27.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Alma Holmlund |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
3:23.36 |
+37.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Mikaela Ainassaari |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
3:28.19 |
+42.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Lizette Jakobsson |
2007 |
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari |
|
|
3:29.14 |
+43.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 17.53.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 17.53.23 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 28, 200m Rintauinti Miehet 14-16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ilari Hatunen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:41.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Konsta Joensuu |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:46.65 |
+5.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Erik Kotanen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:51.65 |
+10.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mikko Karjalainen |
2004 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
3:04.54 |
+23.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Arttu Syrjä |
2005 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:21.27 |
+40.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 17.56.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 17.57.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 29, 100m Selkäuinti Naiset 16 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
henna känsäkangas |
2004 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:09.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ella Hulkki |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:10.16 |
+1.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Veera Varsanpää |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:13.66 |
+4.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Pirita Hautala |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:14.58 |
+5.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tessa Tattari |
2004 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:16.36 |
+7.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Siiri Tiilikka |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:17.11 |
+8.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Gitta Nukala |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:17.17 |
+8.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Viivi Lehtonen |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:18.60 |
+9.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Fanny Granvik |
2004 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:25.05 |
+15.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Anna Klutas |
2002 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:26.71 |
+17.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 18.06.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 29, 100m Selkäuinti Naiset 13-15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Teea Jestoi |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:09.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tuulia Harju |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:10.22 |
+0.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tiia Mielonen |
2006 |
Nivalan Saukot |
|
|
1:11.03 |
+1.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Enni Kinnunen |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:11.05 |
+1.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Vilma Rintala |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:12.50 |
+2.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Iina Hulkki |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:19.58 |
+9.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sofia Heiskanen |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:23.68 |
+13.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Katri Kangas |
2006 |
Nivalan Saukot |
|
|
1:26.18 |
+16.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
siiri suominen |
2006 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:26.67 |
+16.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Evelina Myllykoski |
2006 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:30.35 |
+20.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anja Stephens |
2006 |
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari |
|
|
DSQ |
|
|
10.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 18.06.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 18.08.12 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 30, 100m Selkäuinti Miehet 17 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Teemu Oksakari |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:00.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nader Khalili |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:04.99 |
+4.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Viktor Thodin |
2000 |
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari |
|
|
1:06.15 |
+5.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 18.08.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 30, 100m Selkäuinti Miehet 14-16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Jåfs |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:04.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Viljo Varsanpää |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:06.37 |
+2.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lucas Lydman |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:08.25 |
+3.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Visa Nissinen |
2004 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:09.68 |
+5.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Joona Kinnunen |
2004 |
Alavuden Urheilijat |
|
|
1:09.77 |
+5.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Andras Galos |
2006 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:12.46 |
+8.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ivar Eklund |
2006 |
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari |
|
|
1:15.25 |
+10.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ilari Raninen |
2004 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:18.51 |
+14.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Joel Jokiaho |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:21.42 |
+17.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Iivari Kautiainen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:23.96 |
+19.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Roy Nukala |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
DSQ |
|
|
6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 18.08.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 18.09.55 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 31, 400m Vapaauinti Naiset 16 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tilde Löfqvist |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
5:07.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maria Hautala |
2003 |
Kurikan Ryhti |
|
|
5:23.16 |
+15.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Iida-Isabella Pakka |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
5:26.38 |
+18.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 18.19.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 31, 400m Vapaauinti Naiset 13-15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Veera Välivainio |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
4:42.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Matilda Holmlund |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
4:48.32 |
+5.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Hannah Lamminmäki |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
4:48.51 |
+5.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aina Keiski |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
4:59.51 |
+16.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aamu Kannosto |
2005 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
5:03.49 |
+20.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aada Antila |
2007 |
Lapuan Virkiä |
|
|
5:18.35 |
+35.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tiia Reini |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
5:21.11 |
+38.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Olivia Kivelä |
2006 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
5:21.24 |
+38.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Kristina Helsing |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
5:26.36 |
+43.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Hanna Hietanen |
2005 |
Lapuan Virkiä |
|
|
5:33.30 |
+50.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lovisa Karlsson |
2006 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
5:48.53 |
+1:05.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Aino Lähelmä |
2005 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
6:08.07 |
+1:25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anja Stephens |
2006 |
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
10.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 18.19.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 18.24.20 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 32, 400m Vapaauinti Miehet 17 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Claes Fjellström |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
4:10.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Joonas Järvi |
2002 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
4:37.86 |
+27.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 18.25.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 32, 400m Vapaauinti Miehet 14-16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Pietari Puutio |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
4:25.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lauri Korpi |
2006 |
Ilmajoen Kisailijat |
|
|
4:38.77 |
+13.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Salomo Pihlaja |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
4:39.88 |
+14.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Akseli Klutas |
2004 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
5:09.63 |
+44.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Arttu Syrjä |
2005 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
5:31.69 |
+1:06.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 18.25.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 18.25.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 33, 200m Perhosuinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Claes Fjellström |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:09.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nader Khalili |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:22.17 |
+13.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mikael Nurmela |
2002 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:23.58 |
+14.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lucas Lydman |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:24.43 |
+15.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lauri Korpi |
2006 |
Ilmajoen Kisailijat |
|
|
2:26.32 |
+17.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Salomo Pihlaja |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
8.3 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Konsta Joensuu |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
8.3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 10.36.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-04 10.37.14 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 35, 50m Perhosuinti Miehet 12-13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Samu Herronen |
2007 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
31.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Oskari Tavast |
2007 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
34.59 |
+2.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lauri Jumppanen |
2007 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
34.65 |
+2.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Oskari Juntti |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
34.71 |
+2.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Oskar Söderlund |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
34.81 |
+3.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Netanel Hong |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
35.36 |
+3.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Adam Westeråker |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
36.56 |
+4.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Iivari Launonen |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
38.82 |
+7.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Wili Laiho |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
42.02 |
+10.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Aapo Ponsiluoma |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
42.32 |
+10.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 10.50.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 35, 50m Perhosuinti Miehet 14-15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lucas Lydman |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
27.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Konsta Joensuu |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
30.17 |
+2.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Iivari Kautiainen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
34.69 |
+6.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ivar Eklund |
2006 |
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari |
|
|
34.76 |
+6.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Erik Kotanen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
34.93 |
+7.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Roy Nukala |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
36.88 |
+9.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 10.50.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 35, 50m Perhosuinti Miehet 16 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Simon Ravals |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
27.32 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Teemu Oksakari |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
27.56 |
+0.24 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elias Kalliokoski |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
27.74 |
+0.42 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Filip Jåfs |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
27.78 |
+0.46 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Joonas Järvi |
2002 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
28.46 |
+1.14 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Joona Kinnunen |
2004 |
Alavuden Urheilijat |
|
|
28.66 |
+1.34 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mikko Karjalainen |
2004 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
30.53 |
+3.21 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Akseli Klutas |
2004 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
34.98 |
+7.66 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Pietari Puutio |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
35.52 |
+8.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 10.50.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 35, 50m Perhosuinti Miehet 11 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Topias Ruuska |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
39.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Konstantinos Karagiannis |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
41.59 |
+2.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emil Jungner |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
48.74 |
+9.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Michail Angelos Karagiannis |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
51.08 |
+11.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elias Keiski |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
56.67 |
+17.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alfons Vuollet |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
DSQ |
|
|
4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Paavo Jokiranta |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
DSQ |
|
|
8.3, 35m |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matias Torppa |
2009 |
Lapuan Virkiä |
|
|
DSQ |
|
|
8.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 10.50.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-04 11.26.54 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 36, 50m Perhosuinti Naiset 11-12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nana Murtomäki |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Liina Ylinen |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
37.57 |
+1.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lina Koivulahti |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
40.65 |
+4.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Siiri Lintala |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
41.30 |
+5.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Peppi Lintilä |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
41.74 |
+5.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Oona Alanko |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
42.12 |
+6.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aada Vataja |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
42.92 |
+6.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aino Jämsä |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
43.30 |
+7.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Emma Girod |
2008 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
44.22 |
+8.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ava Hannula |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
45.92 |
+9.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Meimi Heikell |
2009 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
46.81 |
+10.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Isabelle Fellman |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
49.40 |
+13.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Mai Hirvilammi |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
49.47 |
+13.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Siiri Karhulahti |
2009 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
50.93 |
+14.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Tessa Herronen |
2008 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
50.99 |
+14.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Emma Palola |
2008 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
59.65 |
+23.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Laura Isabel Björkstrand |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
DSQ |
|
|
4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 11.01.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 36, 50m Perhosuinti Naiset 13-14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anni Kärkkäinen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
30.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tiia Mielonen |
2006 |
Nivalan Saukot |
|
|
30.93 |
+0.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ellen Williamsson |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
31.91 |
+1.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anni Turunen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
32.41 |
+1.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Joanna Högback |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
32.60 |
+1.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nelly Korvakangas |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
34.16 |
+3.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Eerika Ekdahl |
2007 |
Nivalan Saukot |
|
|
34.25 |
+3.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aina Keiski |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
34.57 |
+3.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Elsi Vedenjuoksu |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
35.09 |
+4.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Olivia Kivelä |
2006 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
35.11 |
+4.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Michelle Fellman |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
35.70 |
+4.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Arina Karasonova |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
36.51 |
+5.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Alma Holmlund |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
36.62 |
+5.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
siiri suominen |
2006 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
37.47 |
+6.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Tiia Reini |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
38.36 |
+7.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Iina Hulkki |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
38.58 |
+7.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Ida Koivulahti |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
38.76 |
+7.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Lovisa Karlsson |
2006 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
41.83 |
+10.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Mikaela Ainassaari |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
42.42 |
+11.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Evelina Myllykoski |
2006 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
42.69 |
+11.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Eliisa Kaitalahti |
2007 |
Lapuan Virkiä |
|
|
45.34 |
+14.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Mette Hagqvist |
2007 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
58.96 |
+28.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 11.01.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 36, 50m Perhosuinti Naiset 15 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tuulia Harju |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
30.54 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Veera Välivainio |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
31.09 |
+0.55 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Veera Varsanpää |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
32.22 |
+1.68 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Laura Oksakari |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
33.37 |
+2.83 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Gitta Nukala |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
33.46 |
+2.92 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Vilma Rintala |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
33.81 |
+3.27 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Pirita Hautala |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
34.35 |
+3.81 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Milla Laiteenmäki |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
34.46 |
+3.92 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Viivi Lehtonen |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
34.46 |
+3.92 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sofia Heiskanen |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
35.84 |
+5.30 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Fanny Granvik |
2004 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
36.06 |
+5.52 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Hanna Virtanen |
2002 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
36.54 |
+6.00 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Hanna Hietanen |
2005 |
Lapuan Virkiä |
|
|
37.24 |
+6.70 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Oona Nieminen |
2004 |
Alavuden Urheilijat |
|
|
37.68 |
+7.14 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Anna Klutas |
2002 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
37.70 |
+7.16 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Aino Lähelmä |
2005 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
44.20 |
+13.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 11.01.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 36, 50m Perhosuinti Naiset 10 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Fanny Laiho |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
46.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emma Hertsbacka |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
49.05 |
+2.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alma Jämsä |
2011 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
53.84 |
+7.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Neea Risku |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
55.65 |
+9.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Maija Karjalainen |
2010 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
57.79 |
+11.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 11.01.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-04 11.03.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 37, 100m Sekauinti Miehet 13-15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Andras Galos |
2006 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:16.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Seeti Uusi-Panula |
2007 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:33.86 |
+17.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Atte Kiviniemi |
2007 |
Lapuan Virkiä |
|
|
1:39.79 |
+23.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Veka Arosarka |
2007 |
Lapuan Virkiä |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 11.09.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 37, 100m Sekauinti Miehet 16 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Teemu Oksakari |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:01.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nader Khalili |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:06.24 |
+4.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mikael Nurmela |
2002 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:06.87 |
+5.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Joona Kinnunen |
2004 |
Alavuden Urheilijat |
|
|
1:08.08 |
+6.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Visa Nissinen |
2004 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:09.24 |
+7.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mikko Karjalainen |
2004 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:12.99 |
+11.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 11.09.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 37, 100m Sekauinti Miehet 12 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Arvid Karl Martin Kaas |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:28.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Wili Laiho |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:31.57 |
+2.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Topias Myllykoski |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:37.78 |
+9.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Eino Hirvilammi |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:43.55 |
+14.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Johannes Nikko |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:43.59 |
+14.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Rasmus Lintilä |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:45.41 |
+16.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Herman Sandbacka |
2008 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:46.94 |
+18.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Juho Pirttikoski |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:49.90 |
+21.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Paavo Jokiranta |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:01.75 |
+33.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Johannes Ventsas |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 11.09.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-04 11.09.55 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 38, 100m Sekauinti Naiset 12-14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Albertiina Kotkaniemi |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:18.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kristina Helsing |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:21.12 |
+2.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aada Antila |
2007 |
Lapuan Virkiä |
|
|
1:21.84 |
+3.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Selma Laukkanen |
2008 |
Alavuden Urheilijat |
|
|
1:24.68 |
+5.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Katri Kangas |
2006 |
Nivalan Saukot |
|
|
1:24.83 |
+6.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Alma Holmlund |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:25.21 |
+6.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Arina Karasonova |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:25.74 |
+7.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Friida Koski |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:26.68 |
+7.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
siiri suominen |
2006 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:27.06 |
+8.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Julia Luomakortes |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:28.69 |
+9.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Aino Tolonen |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:28.98 |
+10.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Evelina Myllykoski |
2006 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:30.51 |
+11.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Siiri Nivukoski |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:30.67 |
+11.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Mariana Elisabeth Mäki |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:30.69 |
+11.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Lovisa Karlsson |
2006 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:32.96 |
+14.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Sara Kärki |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:35.07 |
+16.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Ida Koivulahti |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:35.61 |
+16.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Emma Girod |
2008 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:36.69 |
+17.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Elsa Rantatalo |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:39.06 |
+20.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Anna Korpi |
2008 |
Ilmajoen Kisailijat |
|
|
1:46.36 |
+27.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Eliisa Kaitalahti |
2007 |
Lapuan Virkiä |
|
|
1:46.85 |
+28.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Mette Hagqvist |
2007 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:52.82 |
+34.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Emma Palola |
2008 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:53.41 |
+34.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 11.23.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 38, 100m Sekauinti Naiset 15 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Petra Kivi |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:08.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Teea Jestoi |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:08.94 |
+0.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Enni Kinnunen |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:09.29 |
+0.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ella Hulkki |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:13.08 |
+4.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Matilda Holmlund |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:13.29 |
+4.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Milla Laiteenmäki |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:14.23 |
+5.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Gitta Nukala |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:14.35 |
+5.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Pirita Hautala |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:14.85 |
+5.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ida Helena Ekebohm |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:15.33 |
+6.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Aino Jerohin |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:18.04 |
+9.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Siiri Tiilikka |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:18.22 |
+9.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Maria Hautala |
2003 |
Kurikan Ryhti |
|
|
1:18.69 |
+9.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Aamu Kannosto |
2005 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:20.76 |
+11.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Hanna Virtanen |
2002 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:23.37 |
+14.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Veera Hautamäki |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:24.17 |
+15.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Anna Klutas |
2002 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:27.29 |
+18.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Ella Jämsä |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:29.85 |
+20.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Aino Lähelmä |
2005 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:34.92 |
+26.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Sanni Porkkala |
2004 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:37.41 |
+28.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 11.23.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 38, 100m Sekauinti Naiset 11 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Helmi Koivisto |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:21.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kerttu Ylinen |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:28.10 |
+6.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mette Kurtti |
2009 |
Lapuan Virkiä |
|
|
1:32.73 |
+11.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Minea Kangas |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:37.45 |
+16.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Isabelle Fellman |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:47.40 |
+26.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emilia Syrjä |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:48.04 |
+26.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alviina Kotkaniemi |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:52.74 |
+31.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Serafiia Kotkaniemi |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:56.93 |
+35.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 11.23.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-04 11.23.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 39, 100m Vapaauinti Miehet 10 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alfons Vuollet |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:27.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lucas Girod |
2010 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:29.55 |
+1.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lauri Salonen |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:29.84 |
+2.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Elias Keiski |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:31.40 |
+3.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emil Jungner |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:32.26 |
+4.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Eino Hirvilammi |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:32.71 |
+5.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Leevi Kentta |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:51.92 |
+24.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Peetu Salmenkangas |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:55.63 |
+27.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Alexander Eremenkov |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:56.93 |
+29.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jaakko Porkkala |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:59.12 |
+31.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Niilo Viitala |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:20.14 |
+52.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Otso Jumppanen |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
DSQ |
|
|
5.2, 75m |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Vili Vänskä |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
DSQ |
|
|
10.8 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Rasmus Juntti |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
DSQ |
|
|
10.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 12.24.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 39, 100m Vapaauinti Miehet 11-13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Samu Herronen |
2007 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:03.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Oskari Tavast |
2007 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:07.17 |
+3.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Oskari Juntti |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:08.68 |
+4.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lauri Jumppanen |
2007 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:09.09 |
+5.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Adam Westeråker |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:09.23 |
+5.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Oskar Söderlund |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:09.32 |
+5.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Netanel Hong |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:11.28 |
+7.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Konstantinos Karagiannis |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:13.10 |
+9.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Aapo Ponsiluoma |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:13.31 |
+9.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Arvid Karl Martin Kaas |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:14.84 |
+10.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Iivari Launonen |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:15.34 |
+11.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Wili Laiho |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:15.60 |
+11.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Topias Ruuska |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:15.71 |
+11.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Topias Myllykoski |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:19.36 |
+15.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Karl Wik |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:19.77 |
+15.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ilari Gröhn |
2007 |
Lapuan Virkiä |
|
|
1:20.02 |
+16.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Olli Korvakangas |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:23.06 |
+19.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Atte Kiviniemi |
2007 |
Lapuan Virkiä |
|
|
1:23.32 |
+19.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Anton Qvisén |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:23.77 |
+19.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Vili Niemelä |
2007 |
Alavuden Urheilijat |
|
|
1:25.78 |
+21.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Michail Angelos Karagiannis |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:27.62 |
+23.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Rasmus Lintilä |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:31.17 |
+27.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Matias Torppa |
2009 |
Lapuan Virkiä |
|
|
1:31.30 |
+27.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Juho Pirttikoski |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:34.56 |
+30.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Lenni Salmenkangas |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:36.68 |
+32.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Elias Leppinen |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:38.75 |
+34.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Aleksi Kentta |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:39.13 |
+35.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Miko Niemelä |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:40.59 |
+36.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Kristian Perälä |
2008 |
Lapuan Virkiä |
|
|
1:46.66 |
+42.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Johannes Haukkala |
2007 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:53.17 |
+49.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Valtteri Tavast |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:55.13 |
+51.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Julius Jokiaho |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
DSQ |
|
|
4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Johannes Ventsas |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Veka Arosarka |
2007 |
Lapuan Virkiä |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 12.24.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 39, 100m Vapaauinti Miehet 14-15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lucas Lydman |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
57.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lauri Korpi |
2006 |
Ilmajoen Kisailijat |
|
|
57.73 |
+0.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Salomo Pihlaja |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
59.71 |
+2.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ilari Hatunen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
59.73 |
+2.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Erik Kotanen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:00.64 |
+3.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Roy Nukala |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:00.92 |
+3.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Viljo Varsanpää |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:01.37 |
+4.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Andras Galos |
2006 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:05.10 |
+7.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Iivari Kautiainen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:07.36 |
+10.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Arttu Syrjä |
2005 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:08.39 |
+11.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 12.24.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 39, 100m Vapaauinti Miehet 16 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Simon Ravals |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
53.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Claes Fjellström |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
53.85 |
+0.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Filip Jåfs |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
55.31 |
+1.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nader Khalili |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
56.80 |
+3.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Joonas Järvi |
2002 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
57.33 |
+3.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Elias Kalliokoski |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
57.56 |
+3.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Pietari Puutio |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
57.98 |
+4.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Joel Jokiaho |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:04.24 |
+10.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Akseli Klutas |
2004 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:04.49 |
+10.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 12.24.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-04 12.25.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 40, 100m Vapaauinti Naiset 9 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Molly Riska |
2011 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:25.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Neea Risku |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:34.00 |
+8.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alma Jämsä |
2011 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:34.28 |
+8.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Serafiia Kotkaniemi |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:45.34 |
+19.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Vilma Latvala |
2011 |
Ilmajoen Kisailijat |
|
|
1:45.51 |
+19.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Alviina Kotkaniemi |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:49.55 |
+24.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Rebekka Pöyry |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:50.12 |
+24.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Linnea Lemberg |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:02.93 |
+37.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Helmi Kataja |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:08.45 |
+42.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Vanilja Luoma |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:09.71 |
+44.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 12.52.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 40, 100m Vapaauinti Naiset 10-12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nana Murtomäki |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:08.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Venla Päivärinta |
2008 |
Ilmajoen Kisailijat |
|
|
1:08.59 |
+0.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Albertiina Kotkaniemi |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:08.69 |
+0.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Helmi Koivisto |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:09.96 |
+1.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Selma Laukkanen |
2008 |
Alavuden Urheilijat |
|
|
1:11.79 |
+3.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Julia Luomakortes |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:14.99 |
+6.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Liina Ylinen |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:18.14 |
+9.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ava Hannula |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:18.48 |
+9.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Siiri Lintala |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:18.54 |
+10.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Laura Isabel Björkstrand |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:20.19 |
+11.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Mette Kurtti |
2009 |
Lapuan Virkiä |
|
|
1:20.28 |
+11.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Meimi Heikell |
2009 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:20.46 |
+11.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Aada Vataja |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:20.74 |
+12.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Peppi Lintilä |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:22.69 |
+14.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Aino Jämsä |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:23.26 |
+14.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Minea Kangas |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:23.49 |
+15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Oona Alanko |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:23.88 |
+15.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Lina Koivulahti |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:24.22 |
+15.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Emma Hertsbacka |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:25.27 |
+16.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Anna Korpi |
2008 |
Ilmajoen Kisailijat |
|
|
1:25.79 |
+17.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Tessa Herronen |
2008 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:26.32 |
+17.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Mai Hirvilammi |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:26.52 |
+18.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Fanny Laiho |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:27.28 |
+18.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Siiri Karhulahti |
2009 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:29.14 |
+20.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Emilia Syrjä |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:35.69 |
+27.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Ester Pöyry |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:37.10 |
+28.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Katariina Lahti |
2009 |
Alavuden Urheilijat |
|
|
1:38.52 |
+30.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 12.52.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 40, 100m Vapaauinti Naiset 13-14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tiia Mielonen |
2006 |
Nivalan Saukot |
|
|
1:01.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hannah Lamminmäki |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:03.30 |
+1.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ellen Williamsson |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:03.68 |
+1.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Joanna Högback |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:04.02 |
+2.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aina Keiski |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:04.60 |
+2.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Michelle Fellman |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:05.27 |
+3.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anni Kärkkäinen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:05.35 |
+3.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Eerika Ekdahl |
2007 |
Nivalan Saukot |
|
|
1:05.67 |
+3.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Olivia Kivelä |
2006 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:07.59 |
+5.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Elsi Vedenjuoksu |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:08.41 |
+6.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tiia Reini |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:08.79 |
+6.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Aada Antila |
2007 |
Lapuan Virkiä |
|
|
1:09.57 |
+7.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Nelly Korvakangas |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:11.88 |
+10.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
siiri suominen |
2006 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:12.99 |
+11.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Iina Hulkki |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:13.18 |
+11.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Evelina Myllykoski |
2006 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:14.86 |
+13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Mariana Elisabeth Mäki |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:16.07 |
+14.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Aino Tolonen |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:16.22 |
+14.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Mikaela Ainassaari |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:20.78 |
+18.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Sara Kärki |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:22.11 |
+20.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Elsa Rantatalo |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:24.21 |
+22.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Marika Thors |
2007 |
Ilmajoen Kisailijat |
|
|
1:27.19 |
+25.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Joanna Kivimäki |
2007 |
Ilmajoen Kisailijat |
|
|
1:27.73 |
+25.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Ella Krankkala |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:27.86 |
+26.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 12.52.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 40, 100m Vapaauinti Naiset 15 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Veera Välivainio |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:00.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Enni Kinnunen |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:00.76 |
+0.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Matilda Holmlund |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:01.14 |
+0.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
henna känsäkangas |
2004 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:01.21 |
+0.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tessa Tattari |
2004 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:01.44 |
+0.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tuulia Harju |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:01.50 |
+1.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ida Helena Ekebohm |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:04.24 |
+3.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Veera Varsanpää |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:04.39 |
+3.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Vilma Rintala |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:04.47 |
+3.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Laura Oksakari |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:06.42 |
+5.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Iida-Isabella Pakka |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:07.51 |
+7.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Aamu Kannosto |
2005 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:08.75 |
+8.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Hanna Hietanen |
2005 |
Lapuan Virkiä |
|
|
1:09.16 |
+8.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sofia Heiskanen |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:10.53 |
+10.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Oona Nieminen |
2004 |
Alavuden Urheilijat |
|
|
1:11.90 |
+11.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Fanny Granvik |
2004 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:13.22 |
+12.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Hanna Virtanen |
2002 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:13.65 |
+13.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 12.52.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-04 12.54.46 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 41, 50m Selkäuinti Miehet 8 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hugo Pääjärvi |
2012 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:01.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eino Viitala |
2012 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:32.62 |
+31.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Toivo Barbuto |
2012 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
DSQ |
|
|
6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 12.59.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 41, 50m Selkäuinti Miehet 9-11 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Topias Ruuska |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
41.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Konstantinos Karagiannis |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
42.14 |
+0.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Johannes Nikko |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
43.18 |
+1.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lucas Girod |
2010 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
45.86 |
+4.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lauri Salonen |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
47.46 |
+5.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Rasmus Lintilä |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
48.08 |
+6.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Eino Hirvilammi |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
49.41 |
+7.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alfons Vuollet |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
50.20 |
+8.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lenni Salmenkangas |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
50.63 |
+8.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Elias Leppinen |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
51.76 |
+10.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Valtteri Tavast |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
53.81 |
+12.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Miko Niemelä |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
54.07 |
+12.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Aleksi Kentta |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
55.02 |
+13.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Leevi Kentta |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
56.10 |
+14.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Rasmus Juntti |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
57.38 |
+15.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Julius Jokiaho |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
59.99 |
+18.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Alexander Eremenkov |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:02.20 |
+20.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Jaakko Porkkala |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:05.17 |
+23.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Niilo Viitala |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:06.46 |
+24.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Peetu Salmenkangas |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
DSQ |
|
|
6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Otso Jumppanen |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
DSQ |
|
|
6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 12.59.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 41, 50m Selkäuinti Miehet 12-13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Oskar Söderlund |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
37.81 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Adam Westeråker |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
40.03 |
+2.22 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aapo Ponsiluoma |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
40.52 |
+2.71 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Iivari Launonen |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
41.62 |
+3.81 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Seeti Uusi-Panula |
2007 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
44.27 |
+6.46 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ilari Gröhn |
2007 |
Lapuan Virkiä |
|
|
47.17 |
+9.36 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Atte Kiviniemi |
2007 |
Lapuan Virkiä |
|
|
48.02 |
+10.21 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Herman Sandbacka |
2008 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
49.86 |
+12.05 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Johannes Haukkala |
2007 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:00.73 |
+22.92 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Netanel Hong |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
DSQ |
|
|
6.2 |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 12.59.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 41, 50m Selkäuinti Miehet 14-15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ivar Eklund |
2006 |
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari |
|
|
34.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Arttu Syrjä |
2005 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
38.24 |
+3.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Roy Nukala |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
DSQ |
|
|
6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 12.59.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 41, 50m Selkäuinti Miehet 16 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Jåfs |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
29.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 12.59.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-04 13.01.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 42, 50m Selkäuinti Naiset 8 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Stiina Vataja |
2012 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:03.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Rianna Korvajärvi |
2013 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:08.71 |
+5.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Adalmiina Nikko |
2012 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:13.94 |
+10.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Riina Kekola |
2012 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
DSQ |
|
|
10.5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 13.10.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 42, 50m Selkäuinti Naiset 9-10 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Molly Riska |
2011 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
47.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Neea Risku |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
49.43 |
+2.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Maija Karjalainen |
2010 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
54.46 |
+7.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anna Kotanen |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
55.06 |
+7.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Serafiia Kotkaniemi |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
55.08 |
+7.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tara Siponen |
2010 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
55.66 |
+8.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ronja Kujanpää |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:00.60 |
+13.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Linnea Lemberg |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:00.64 |
+13.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Rebekka Pöyry |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:00.82 |
+13.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Helmi Kataja |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:11.48 |
+24.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Fanny Laiho |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
DSQ |
|
|
6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alma Jämsä |
2011 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
DSQ |
|
|
6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alviina Kotkaniemi |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
DSQ |
|
|
6.3 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aline Westerlund |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
DSQ |
|
|
6.5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 13.10.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 42, 50m Selkäuinti Naiset 11-12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nana Murtomäki |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
38.41 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Selma Laukkanen |
2008 |
Alavuden Urheilijat |
|
|
39.07 |
+0.66 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Kerttu Ylinen |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
40.51 |
+2.10 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aada Vataja |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
40.75 |
+2.34 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Liina Ylinen |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
41.85 |
+3.44 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Siiri Nivukoski |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
43.04 |
+4.63 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aino Jämsä |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
43.76 |
+5.35 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Peppi Lintilä |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
45.58 |
+7.17 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Oona Alanko |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
46.82 |
+8.41 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ester Pöyry |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
49.23 |
+10.82 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Mai Hirvilammi |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
50.19 |
+11.78 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Matilda Wallin |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
52.84 |
+14.43 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Katariina Lahti |
2009 |
Alavuden Urheilijat |
|
|
59.66 |
+21.25 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ava Hannula |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
DSQ |
|
|
6.2 |
|
|
|
|
- |
|
Siiri Karhulahti |
2009 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
DSQ |
|
|
6.2 |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 13.10.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 42, 50m Selkäuinti Naiset 13-14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anni Kärkkäinen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
33.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kristina Helsing |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
38.18 |
+4.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Friida Koski |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
38.54 |
+4.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Katri Kangas |
2006 |
Nivalan Saukot |
|
|
39.48 |
+5.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Arina Karasonova |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
39.66 |
+5.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nelly Korvakangas |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
42.32 |
+8.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ida Koivulahti |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
44.07 |
+10.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ella Krankkala |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
52.75 |
+19.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Mette Hagqvist |
2007 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
52.77 |
+19.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 13.10.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 42, 50m Selkäuinti Naiset 15 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ella Hulkki |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
32.18 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Teea Jestoi |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
32.21 |
+0.03 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Veera Varsanpää |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
33.66 |
+1.48 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Maria Hautala |
2003 |
Kurikan Ryhti |
|
|
34.32 |
+2.14 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Viivi Lehtonen |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
35.23 |
+3.05 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Siiri Tiilikka |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
36.21 |
+4.03 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Fanny Granvik |
2004 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
37.15 |
+4.97 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Laura Oksakari |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
37.20 |
+5.02 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Sanni Porkkala |
2004 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
46.93 |
+14.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 13.10.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-04 13.12.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 43, 200m Selkäuinti Miehet 12 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Arvid Karl Martin Kaas |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
3:09.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Wili Laiho |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:16.06 |
+6.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Johannes Nikko |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:25.90 |
+16.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Olli Korvakangas |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
3:36.18 |
+27.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Karl Wik |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
3:38.33 |
+29.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anton Qvisén |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
6.4, 50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 13.20.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 43, 200m Selkäuinti Miehet 13-14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Viljo Varsanpää |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:25.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ivar Eklund |
2006 |
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari |
|
|
2:42.26 |
+16.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Iivari Kautiainen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:58.54 |
+32.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Atte Kiviniemi |
2007 |
Lapuan Virkiä |
|
|
3:41.28 |
+1:15.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 13.20.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 43, 200m Selkäuinti Miehet 15 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Visa Nissinen |
2004 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
2:24.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 13.20.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-04 13.21.21 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 44, 200m Selkäuinti Naiset 11 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kerttu Ylinen |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:07.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Isabelle Fellman |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
3:43.80 |
+36.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 13.22.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 44, 200m Selkäuinti Naiset 12-13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Albertiina Kotkaniemi |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:45.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 13.22.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 44, 200m Selkäuinti Naiset 14 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Petra Kivi |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:25.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Milla Laiteenmäki |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:27.36 |
+1.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Vilma Rintala |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
2:35.47 |
+9.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anni Turunen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:36.47 |
+10.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tuulia Harju |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
2:37.65 |
+11.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Pirita Hautala |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:46.57 |
+20.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lovisa Karlsson |
2006 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:06.60 |
+40.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Evelina Myllykoski |
2006 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:13.49 |
+47.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 13.22.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-04 13.22.23 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 45, 100m Rintauinti Miehet 11 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Michail Angelos Karagiannis |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:43.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Elias Keiski |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:54.48 |
+10.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emil Jungner |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:57.00 |
+13.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lenni Salmenkangas |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:04.19 |
+20.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Rasmus Lintilä |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:09.54 |
+25.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Miko Niemelä |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:12.14 |
+28.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Julius Jokiaho |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
2:16.31 |
+32.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Peetu Salmenkangas |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:21.96 |
+38.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jaakko Porkkala |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:32.98 |
+49.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elias Leppinen |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
DSQ |
|
|
7.5, 75m, ylim pu-potku |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aleksi Kentta |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
DSQ |
|
|
7.4, 5m |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Otso Jumppanen |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
DSQ |
|
|
7.2, 5m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 14.10.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 45, 100m Rintauinti Miehet 12-14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ilari Hatunen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:13.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Erik Kotanen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:20.15 |
+6.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Samu Herronen |
2007 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:24.79 |
+11.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lauri Jumppanen |
2007 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:27.01 |
+13.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Oskari Tavast |
2007 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:27.05 |
+13.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Oskari Juntti |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:28.76 |
+15.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Seeti Uusi-Panula |
2007 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:40.14 |
+26.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Herman Sandbacka |
2008 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:44.09 |
+30.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Topias Myllykoski |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:54.40 |
+41.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Juho Pirttikoski |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:59.80 |
+46.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Veka Arosarka |
2007 |
Lapuan Virkiä |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 14.10.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 45, 100m Rintauinti Miehet 15 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Teemu Oksakari |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:08.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Filip Jåfs |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:14.55 |
+5.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Konsta Joensuu |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:16.41 |
+7.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Joona Kinnunen |
2004 |
Alavuden Urheilijat |
|
|
1:18.64 |
+9.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mikko Karjalainen |
2004 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:22.35 |
+13.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Akseli Klutas |
2004 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:29.30 |
+20.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Arttu Syrjä |
2005 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:30.32 |
+21.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Joel Jokiaho |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:30.45 |
+21.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 14.10.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-04 14.11.58 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 46, 100m Rintauinti Naiset 10 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anna Kotanen |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:49.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Fanny Laiho |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:50.47 |
+0.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emma Hertsbacka |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:50.93 |
+1.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Molly Riska |
2011 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:51.40 |
+1.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Neea Risku |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:02.02 |
+12.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tara Siponen |
2010 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
2:09.95 |
+20.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Rebekka Pöyry |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:11.54 |
+21.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Linnea Lemberg |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:13.57 |
+23.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Serafiia Kotkaniemi |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:17.75 |
+28.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Alviina Kotkaniemi |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:20.27 |
+30.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Helmi Kataja |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
3:00.67 |
+1:10.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Vilma Latvala |
2011 |
Ilmajoen Kisailijat |
|
|
DSQ |
|
|
7.6, 100m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 14.28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 46, 100m Rintauinti Naiset 11-13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Michelle Fellman |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:24.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Elsi Vedenjuoksu |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:27.48 |
+2.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aada Antila |
2007 |
Lapuan Virkiä |
|
|
1:28.83 |
+4.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Kristina Helsing |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:29.25 |
+4.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Helmi Koivisto |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:31.66 |
+7.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Selma Laukkanen |
2008 |
Alavuden Urheilijat |
|
|
1:34.43 |
+9.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mikaela Ainassaari |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:34.84 |
+10.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alma Holmlund |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:35.12 |
+10.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Friida Koski |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:36.86 |
+12.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Meimi Heikell |
2009 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:40.06 |
+15.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Siiri Nivukoski |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:40.10 |
+15.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Liina Ylinen |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:40.98 |
+16.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tessa Herronen |
2008 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:42.88 |
+18.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sara Kärki |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:43.90 |
+19.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Aada Vataja |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:45.00 |
+20.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Lina Koivulahti |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:45.40 |
+20.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Mai Hirvilammi |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:45.81 |
+21.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Emma Girod |
2008 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:53.03 |
+28.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Peppi Lintilä |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:53.33 |
+28.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Laura Isabel Björkstrand |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:53.62 |
+29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Siiri Lintala |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:54.53 |
+29.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Siiri Karhulahti |
2009 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:57.13 |
+32.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Emilia Syrjä |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:58.55 |
+33.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Minea Kangas |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:03.62 |
+39.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Ester Pöyry |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:12.31 |
+47.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mette Hagqvist |
2007 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
DSQ |
|
|
4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 14.28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 46, 100m Rintauinti Naiset 14 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Enni Kinnunen |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:14.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Teea Jestoi |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:14.74 |
+0.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Veera Välivainio |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:19.48 |
+4.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Gitta Nukala |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:20.24 |
+5.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ellen Williamsson |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:20.34 |
+5.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Viivi Lehtonen |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:20.58 |
+6.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Hannah Lamminmäki |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:22.09 |
+7.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ida Helena Ekebohm |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:22.54 |
+7.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Tessa Tattari |
2004 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:25.27 |
+10.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Iida-Isabella Pakka |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:26.38 |
+11.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Aamu Kannosto |
2005 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:28.00 |
+13.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Iina Hulkki |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:30.47 |
+15.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Aino Lähelmä |
2005 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:36.77 |
+22.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Veera Hautamäki |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:38.79 |
+24.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Mariana Elisabeth Mäki |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:41.37 |
+26.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Sofia Heiskanen |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
1:41.98 |
+27.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Evelina Myllykoski |
2006 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:43.92 |
+29.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Hanna Hietanen |
2005 |
Lapuan Virkiä |
|
|
1:45.10 |
+30.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Ella Jämsä |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:45.40 |
+30.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Elsa Rantatalo |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
1:50.23 |
+35.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Sanni Porkkala |
2004 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:50.41 |
+35.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 14.28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-04 14.29.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 47, 800m Vapaauinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Claes Fjellström |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
8:40.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Simon Ravals |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
8:52.85 |
+12.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nader Khalili |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
8:57.74 |
+17.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alex Lydman |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
8:59.98 |
+19.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Pietari Puutio |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
9:00.72 |
+20.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ilari Hatunen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
9:24.44 |
+44.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lauri Korpi |
2006 |
Ilmajoen Kisailijat |
|
|
9:44.28 |
+1:03.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mikael Nurmela |
2002 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
9:45.68 |
+1:05.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Salomo Pihlaja |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
9:50.41 |
+1:10.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Viljo Varsanpää |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
9:53.39 |
+1:13.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Andras Galos |
2006 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
10:10.09 |
+1:29.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Oskari Tavast |
2007 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
10:31.44 |
+1:51.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Akseli Klutas |
2004 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
10:48.99 |
+2:08.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Oskari Juntti |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
11:27.15 |
+2:46.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Lauri Jumppanen |
2007 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
11:30.84 |
+2:50.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Arttu Syrjä |
2005 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
11:38.91 |
+2:58.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Topias Ruuska |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
12:19.76 |
+3:39.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 15.03.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-04 15.13.15 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Seinäjoen uimahalli |
Organizer: |
Seinäjoen Uimarit -58 |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 48, 800m Vapaauinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
henna känsäkangas |
2004 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
9:34.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Matilda Holmlund |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
9:53.31 |
+18.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Joanna Högback |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
9:53.85 |
+18.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Hannah Lamminmäki |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
9:56.63 |
+21.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aina Keiski |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
10:18.80 |
+43.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anni Turunen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
10:24.64 |
+49.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aamu Kannosto |
2005 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
10:35.91 |
+1:01.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Albertiina Kotkaniemi |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
10:37.34 |
+1:02.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Olivia Kivelä |
2006 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
10:41.65 |
+1:06.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Tiia Reini |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
10:43.12 |
+1:08.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Nana Murtomäki |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
10:52.86 |
+1:18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Aino Jerohin |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
10:57.22 |
+1:22.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Helmi Koivisto |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
11:14.95 |
+1:40.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Julia Luomakortes |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
11:38.29 |
+2:03.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
siiri suominen |
2006 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
11:48.37 |
+2:13.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Fanny Granvik |
2004 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
11:50.16 |
+2:15.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Lovisa Karlsson |
2006 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
12:06.00 |
+2:31.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Aino Lähelmä |
2005 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
12:29.67 |
+2:54.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Siiri Nivukoski |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
12:50.53 |
+3:15.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Oona Alanko |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
12:59.49 |
+3:24.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Sanni Porkkala |
2004 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
13:10.05 |
+3:35.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4.10.2020 15.42.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-04 15.43.11 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
|
|
|
|