Results for Syyskisat Salo 2017
Below are all results from the competition shown by session.
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Syyskisat |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
13:37 |
|
|
Järjestäjä |
Salon Uimarit ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 4X50m VUV 2N+2M, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
13:37 |
|
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Syyskisat |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
13:39 |
|
|
Järjestäjä |
Salon Uimarit ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 50m VU Masters, N, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
13:39 |
|
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Syyskisat |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
13:41 |
|
|
Järjestäjä |
Salon Uimarit ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 50m VU Masters, M, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Tom Nylund |
1959 |
Swimming Team Rauma |
|
|
|
|
|
29.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
13:41 |
|
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Syyskisat |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
13:41 |
|
|
Järjestäjä |
Salon Uimarit ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 100m SKU T11, N, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kerttu Heinä |
2006 |
Salon Uimarit |
|
48.14 |
|
|
|
1:44.20 |
|
2 |
Viivi Elonen |
2008 |
Swimming Team Rauma |
|
1:00.35 |
|
|
|
1:58.23 |
|
- |
Malva Salmelin |
2006 |
Salon Uimarit |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 9.1 Väärä lajijärjestys (pu, su, ru, vu) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 100m SKU T11, N, Loppukilpailut 12 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
13:41 |
|
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Syyskisat |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
13:42 |
|
|
Järjestäjä |
Salon Uimarit ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 100m SKU P12, M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
Laji 5, 100m SKU P12, M, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
13:42 |
|
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Syyskisat |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
13:57 |
|
|
Järjestäjä |
Salon Uimarit ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m SKU T12, N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jeanette Ingberg |
2006 |
Octopus Lohja |
|
44.67 |
1:35.41 |
2:37.44 |
|
3:22.56 |
|
2 |
Vilja Pusa |
2005 |
Swimming Team Rauma |
|
45.22 |
1:39.08 |
2:37.97 |
|
3:27.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m SKU T12, N, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Charlotte Ingberg |
2002 |
Octopus Lohja |
|
32.24 |
1:11.41 |
1:58.04 |
|
2:33.96 |
|
2 |
Viola Penttilä |
2004 |
Swimming Team Rauma |
|
35.91 |
1:23.45 |
2:09.11 |
|
2:46.73 |
|
3 |
Inari Laaksonen |
2002 |
Swimming Team Rauma |
|
36.39 |
1:21.85 |
2:11.06 |
|
2:48.60 |
|
4 |
Alisa Ailanen |
2004 |
Swimming Team Rauma |
|
36.14 |
1:23.08 |
2:11.25 |
|
2:49.04 |
|
5 |
Heidi Javanainen |
2003 |
Swimming Team Rauma |
|
38.39 |
1:22.68 |
2:14.11 |
|
2:54.11 |
|
6 |
Oona Kupari |
2004 |
Octopus Lohja |
|
42.46 |
1:28.55 |
2:31.98 |
|
3:15.96 |
|
7 |
Vilma Saarinen |
2004 |
Octopus Lohja |
|
49.97 |
1:40.00 |
2:35.00 |
|
3:23.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
13:57 |
|
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Syyskisat |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
14:00 |
|
|
Järjestäjä |
Salon Uimarit ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 200m SKU P13, M, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Vilho Verronen |
2004 |
Swimming Team Rauma |
|
40.56 |
1:24.59 |
2:15.71 |
|
2:55.05 |
|
2 |
Miska Törmi |
2004 |
Octopus Lohja |
|
43.18 |
1:27.32 |
2:15.46 |
|
2:58.60 |
|
3 |
Eerik Rantanen |
2004 |
Uimaseura Kaarina |
|
43.00 |
1:29.88 |
2:27.01 |
|
3:09.22 |
|
4 |
Joel Korte |
2005 |
Swimming Team Rauma |
|
40.59 |
1:34.81 |
2:29.99 |
|
3:10.38 |
|
5 |
Topias Muhonen |
2006 |
Octopus Lohja |
|
50.43 |
1:40.67 |
2:40.36 |
|
3:22.49 |
|
- |
Axel Leppähaara |
2004 |
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.3 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 200m SKU P13, M, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Veikka Saren |
2002 |
Someron Esa |
|
31.29 |
1:08.91 |
1:50.53 |
|
2:23.14 |
|
2 |
Leo Penttilä |
2001 |
Swimming Team Rauma |
|
30.49 |
1:07.91 |
1:55.35 |
|
2:29.47 |
|
3 |
Santeri Berggren |
2003 |
Octopus Lohja |
|
36.86 |
1:22.61 |
2:12.21 |
|
2:48.86 |
|
4 |
Jerry Saarelma |
2003 |
Octopus Lohja |
|
40.70 |
1:25.56 |
2:22.77 |
|
3:02.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
14:00 |
|
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Syyskisat |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
13:59 |
|
|
Järjestäjä |
Salon Uimarit ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 400m VU T13, N, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Emilia Niemi |
2005 |
Octopus Lohja |
|
1:07.79 |
2:21.99 |
3:38.27 |
|
4:52.89 |
|
2 |
Olivia Uusitorppa |
2004 |
Swimming Team Rauma |
|
1:12.59 |
2:31.69 |
3:52.27 |
|
5:10.71 |
|
3 |
Sanni Jouppi |
2004 |
Swimming Team Rauma |
|
1:19.61 |
2:45.64 |
4:10.82 |
|
5:34.35 |
|
4 |
Ulla Haarala |
2004 |
Uimaseura Kaarina |
|
1:20.49 |
2:48.39 |
4:17.28 |
|
5:42.48 |
|
5 |
Vilja Rautell |
2004 |
Octopus Lohja |
|
1:25.25 |
2:56.42 |
4:28.55 |
|
5:58.83 |
|
6 |
Eerika Kivistö |
2006 |
Swimming Team Rauma |
|
1:27.24 |
3:06.23 |
4:44.91 |
|
6:20.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
13:59 |
|
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Syyskisat |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
14:14 |
|
|
Järjestäjä |
Salon Uimarit ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 400m VU P14, M, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Oliver Hanhimäki |
2003 |
Octopus Lohja |
|
1:12.99 |
2:34.48 |
3:56.88 |
|
5:15.29 |
|
2 |
Antti Malmberg |
2003 |
Octopus Lohja |
|
1:12.57 |
2:35.97 |
3:59.64 |
|
5:22.54 |
|
3 |
Jeremia Varonen |
2004 |
Uimaseura Kaarina |
|
1:15.51 |
2:39.44 |
4:06.67 |
|
5:33.05 |
|
4 |
Leevi Jalava |
2004 |
Swimming Team Rauma |
|
1:19.85 |
2:48.85 |
4:19.89 |
|
5:46.36 |
|
5 |
Samuli Seger |
2005 |
Octopus Lohja |
|
1:21.48 |
2:54.13 |
4:28.63 |
|
6:02.20 |
|
6 |
Alexander Malyshkov |
2004 |
Salon Uimarit |
|
1:25.53 |
3:00.49 |
4:38.83 |
|
6:10.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 400m VU P14, M, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Martti Rautell |
2002 |
Octopus Lohja |
|
1:10.77 |
2:28.11 |
3:46.76 |
|
5:03.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
14:14 |
|
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Syyskisat |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
14:33 |
|
|
Järjestäjä |
Salon Uimarit ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m SKU Masters, N, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
14:33 |
|
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Syyskisat |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
14:34 |
|
|
Järjestäjä |
Salon Uimarit ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 100m SKU Masters, M, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Tom Nylund |
1959 |
Swimming Team Rauma |
|
36.92 |
|
|
|
1:17.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
14:34 |
|
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Syyskisat |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
15:00 |
|
|
Järjestäjä |
Salon Uimarit ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 4X50m SKUV, 2N+2M, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
15:00 |
|
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Syyskisat |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
15:09 |
|
|
Järjestäjä |
Salon Uimarit ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 50m RU T10, N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Inka Ailanen |
2007 |
Swimming Team Rauma |
|
|
|
|
|
57.08 |
|
2 |
Viivi Elonen |
2008 |
Swimming Team Rauma |
|
|
|
|
|
58.60 |
|
3 |
Matilda Saarinen |
2008 |
Salon Uimarit |
|
|
|
|
|
1:03.99 |
|
- |
Anni Vikstedt |
2008 |
Salon Uimarit |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.2 Eriaikaisia käsiliikkeitä |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Ella Lindholm |
2008 |
Salon Uimarit |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Mona Järveläinen |
2007 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 50m RU T10, N, Loppukilpailut 11 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
15:09 |
|
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Syyskisat |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
15:20 |
|
|
Järjestäjä |
Salon Uimarit ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 50m RU P11, M, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Eino Jussinoja |
2006 |
Swimming Team Rauma |
|
|
|
|
|
56.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 50m RU P11, M, Loppukilpailut 12 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
John Laaksonen |
2003 |
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
46.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
15:20 |
|
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Syyskisat |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
15:20 |
|
|
Järjestäjä |
Salon Uimarit ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 100m VU T13, N, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
Laji 15, 100m VU T13, N, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
15:20 |
|
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Syyskisat |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
15:24 |
|
|
Järjestäjä |
Salon Uimarit ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 100m VU P14, M, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
Laji 16, 100m VU P14, M, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
15:24 |
|
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Syyskisat |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
15:32 |
|
|
Järjestäjä |
Salon Uimarit ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 50m PU T11, N, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
Laji 17, 50m PU T11, N, Loppukilpailut 12 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
15:32 |
|
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Syyskisat |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
15:41 |
|
|
Järjestäjä |
Salon Uimarit ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 50m PU P12, M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Joel Korte |
2005 |
Swimming Team Rauma |
|
|
|
|
|
36.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 50m PU P12, M, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
15:41 |
|
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Syyskisat |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
15:41 |
|
|
Järjestäjä |
Salon Uimarit ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 100m SU T12, N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
Laji 19, 100m SU T12, N, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
15:41 |
|
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Syyskisat |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
15:46 |
|
|
Järjestäjä |
Salon Uimarit ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 20, 100m SU P13, M, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
Laji 20, 100m SU P13, M, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
15:46 |
|
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Syyskisat |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
15:54 |
|
|
Järjestäjä |
Salon Uimarit ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 50m VU T10, N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
Laji 21, 50m VU T10, N, Loppukilpailut 11 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
15:54 |
|
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Syyskisat |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
15:54 |
|
|
Järjestäjä |
Salon Uimarit ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 50m VU P11, M, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Eino Jussinoja |
2006 |
Swimming Team Rauma |
|
|
|
|
|
40.89 |
|
2 |
Dani Aaltonen |
2006 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
|
|
|
42.48 |
|
- |
Elias Sahla |
2007 |
Salon Uimarit |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 50m VU P11, M, Loppukilpailut 12 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
15:54 |
|
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Syyskisat |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
16:02 |
|
|
Järjestäjä |
Salon Uimarit ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 100m RU T13, N, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
Laji 23, 100m RU T13, N, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
16:02 |
|
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Syyskisat |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
16:18 |
|
|
Järjestäjä |
Salon Uimarit ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 100m RU P14, M, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
Laji 24, 100m RU P14, M, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
16:18 |
|
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Syyskisat |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
16:18 |
|
|
Järjestäjä |
Salon Uimarit ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 50m RU Masters, N, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Marianne Siurua |
1990 |
Swimming Team Rauma |
|
|
|
|
|
40.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
16:18 |
|
Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Syyskisat |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
16:18 |
|
|
Järjestäjä |
Salon Uimarit ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 27, 200m VU T12, N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Inka Ailanen |
2007 |
Swimming Team Rauma |
|
44.49 |
1:37.10 |
2:31.89 |
|
3:21.03 |
|
- |
Saima Peltonen |
2007 |
Salon Uimarit |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 27, 200m VU T12, N, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Inari Laaksonen |
2002 |
Swimming Team Rauma |
|
32.60 |
1:09.65 |
1:47.67 |
|
2:25.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
16:18 |
|
Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Syyskisat |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
16:28 |
|
|
Järjestäjä |
Salon Uimarit ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 28, 200m VU P13, M, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Eerik Rantanen |
2004 |
Uimaseura Kaarina |
|
38.50 |
1:22.89 |
2:08.93 |
|
2:52.08 |
|
2 |
Kaapo Tuomainen |
2008 |
Salon Uimarit |
|
44.77 |
1:36.62 |
2:29.31 |
|
3:20.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
16:28 |
|
Tulokset Laji 29 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 29 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Syyskisat |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
16:28 |
|
|
Järjestäjä |
Salon Uimarit ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 29, 50m SU T10, N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
Laji 29, 50m SU T10, N, Loppukilpailut 11 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
16:28 |
|
Tulokset Laji 30 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 30 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Syyskisat |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
19:52 |
|
|
Järjestäjä |
Salon Uimarit ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 30, 50m SU P11, M, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
Laji 30, 50m SU P11, M, Loppukilpailut 12 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Veikka Saren |
2002 |
Someron Esa |
|
|
|
|
|
32.44 |
|
- |
Leevi Jalava |
2004 |
Swimming Team Rauma |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
19:52 |
|
Tulokset Laji 31 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 31 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Syyskisat |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
19:52 |
|
|
Järjestäjä |
Salon Uimarit ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 31, 100m PU T12, N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
Laji 31, 100m PU T12, N, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Laura Mäki |
1997 |
Raision Urheilijat |
|
30.70 |
|
|
|
1:04.29 |
|
2 |
Alisa Ailanen |
2004 |
Swimming Team Rauma |
|
38.32 |
|
|
|
1:25.11 |
|
3 |
Viola Penttilä |
2004 |
Swimming Team Rauma |
|
37.33 |
|
|
|
1:28.52 |
|
4 |
Linnea Ström |
2003 |
Uimaseura Kaarina |
|
43.58 |
|
|
|
1:33.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
19:52 |
|
Tulokset Laji 32 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 32 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Syyskisat |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
16:38 |
|
|
Järjestäjä |
Salon Uimarit ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 32, 100m PU P13, M, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
Laji 32, 100m PU P13, M, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
30 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
16:38 |
|