Ohjelma Ouneva Group -uinnit 2024
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
# | Laji | Yhteistyökumppani | nuoret | aikuiset | Erälista |
---|---|---|---|---|---|
1 | 4x50m Sekauinti Naiset Final | Ouneva Group | Osallistujaluettelo | Erälista | |
2 | 4x50m Sekauinti Miehet Final | Ouneva Group | Osallistujaluettelo | Erälista | |
3 | 50m Vapaauinti Naiset Final | ISLO | Osallistujaluettelo | Erälista | |
4 | 50m Vapaauinti Miehet Final | ISLO | Osallistujaluettelo | Erälista | |
5 | 50m Vapaauinti Naiset Erä | PKO | Osallistujaluettelo | Erälista | |
6 | 50m Vapaauinti Miehet Finaali | PKO | Osallistujaluettelo | Erälista | |
7 | 200m Rintauinti Naiset Final | WP-putki | Osallistujaluettelo | Erälista | |
8 | 200m Rintauinti Miehet Final | Intersport | Osallistujaluettelo | Erälista | |
9 | 100m Selkäuinti Naiset Final | PrimaTimber | Osallistujaluettelo | Erälista | |
10 | 100m Selkäuinti Miehet Final | Systeema | Osallistujaluettelo | Erälista | |
0 | Palkintojenjako | ||||
11 | 400m Vapaauinti Naiset Final | Sähköasennus Kuronen | Osallistujaluettelo | Erälista | |
12 | 400m Vapaauinti Miehet Final | Reijolan Tilipalvelu | Osallistujaluettelo | Erälista | |
13 | 100m Perhosuinti Naiset Final | Nanocomp | Osallistujaluettelo | Erälista | |
14 | 100m Perhosuinti Miehet Final | Pihlajalinna | Osallistujaluettelo | Erälista | |
15 | 50m Selkäuinti Naiset Final | Vatupassi | Osallistujaluettelo | Erälista | |
16 | 50m Selkäuinti Miehet Final | Osallistujaluettelo | Erälista | ||
17 | 200m Sekauinti Naiset Final | Kerubi | Osallistujaluettelo | Erälista | |
18 | 200m Sekauinti Miehet Final | Business Joensuu | Osallistujaluettelo | Erälista | |
19 | 50m Perhosuinti Naiset Final | Kiilax | Osallistujaluettelo | Erälista | |
20 | 50m Perhosuinti Miehet Final | Hojo-matkat | Osallistujaluettelo | Erälista | |
0 | Palkintojenjako | ||||
21 | 200m Vapaauinti Naiset Final | Osuuspankki | Osallistujaluettelo | Erälista | |
22 | 200m Vapaauinti Miehet Final | Tukkutiimi | Osallistujaluettelo | Erälista | |
23 | 100m Rintauinti Naiset Final | Rakennusliike Laukkanen | Osallistujaluettelo | Erälista | |
24 | 100m Rintauinti Miehet Final | Osuuspankki | Osallistujaluettelo | Erälista | |
25 | 200m Selkäuinti Naiset Final | Kerubi | Osallistujaluettelo | Erälista | |
26 | 200m Selkäuinti Miehet Final | PrimaTimber | Osallistujaluettelo | Erälista | |
27 | 100m Vapaauinti Naiset Final | Ouneva Group | Osallistujaluettelo | Erälista | |
28 | 100m Vapaauinti Miehet Final | Ouneva Group | Osallistujaluettelo | Erälista | |
5 | 50m Vapaauinti Naiset Finaali | PKO | Erälista | ||
6 | 50m Vapaauinti Miehet Finaali | PKO | Erälista |