Program för Brita Memorial 2024
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Jönköping |
Arrangör: |
Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 apr 2024 till den 7 apr 2024 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
200m Obstacles Women Sr/Jr/Master |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BJR |
2:25.88 |
|
Julia Fritz |
|
Germany |
|
|
|
|
BSR |
2:20.04 |
|
Lia Jorgensen |
|
Denmark (DEN) |
|
|
|
|
BMR |
2:38.51 |
|
Cari Holmquist |
|
Jönköping |
|
|
|
|
WNR |
2:17.97 |
|
Annika Morin |
|
|
|
|
|
|
|
|
Juniors |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
28 |
|
Tirill Kornelia Lorentzen Laberg |
2009 |
Stjøstjerna SLK |
NOR |
2:38.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hong Kong China LST |
|
2:44.75 |
|
|
|
63 |
Wong Wing Hei |
2006 |
HKG |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vejle Svømmeklubb |
|
2:45.00 |
|
|
|
71 |
Victoria Kryshtalova |
2009 |
DEN |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vejle Svømmeklubb |
|
2:49.00 |
|
|
|
49 |
Runa Berthelsen |
2008 |
DEN |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NLS Romerike |
|
2:54.97 |
|
|
|
99 |
Angelica Stenbrenden |
2007 |
NOR |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hong Kong China LST |
|
3:04.31 |
|
|
|
65 |
Law Tsz Tin |
2006 |
HKG |
|
7 |
82 |
|
Noomi Malm |
|
|
Jönköpings Simsällskap |
|
3:04.77 |
|
|
|
2008 |
SWE |
|
8 |
98 |
|
Ragne Fjeldheim |
|
|
NLS Romerike |
|
3:05.69 |
|
|
|
2006 |
NOR |
|
9 |
13 |
|
Petronella Persson |
|
|
Åsundens Simsällskap |
|
|
|
|
|
2009 |
SWE |
|
10 |
11 |
|
Emelia Jönsson |
|
|
Åsundens Simsällskap |
|
|
|
|
|
2009 |
SWE |
|
11 |
85 |
|
Sofie Rundqvist |
|
|
Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
2009 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
Seniors |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vestby SLK |
|
3:37.00 |
|
|
|
35 |
Charlotte Herskedal |
2005 |
NOR |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
2 |
Alva Abrahamsson |
2004 |
SWE |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
4 |
Maja Björkbacka |
2005 |
SWE |
|
Master |
|
# |
ID |
|
Namn |
Born |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
No participants |
|
|
|
|
|
|
|
2024-04-03 15:10:35 |
Resultathantering: Swimify 2.11 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|