Ohjelma Vattenfall Swim Cup 2011 Finals SD
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Startlist Event 25
|
Competition name |
Vattenfall Swim Cup 2011 (Fin) |
|
Print Date |
04 June 2011 |
|
|
Competition place |
Esbjerg |
|
Print Time |
16:57 |
|
|
Organizer |
West Swim Esbjerg |
|
|
|
|
|
Pool |
25m |
|
|
|
|
|
Competition date |
03 June 2011 |
|
|
|
|
Event 25, 50m Freestyle Women |
Finals (5) |
Heat 1 (5) (9 years and younger) |
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1069 |
2 |
Maria Friedrich |
2002 |
|
ESV FRANKF |
|
25m |
43.82 |
724 |
3 |
Katarina Holse |
2002 |
0228AC |
SVENDBORG |
|
25m |
43.66 |
719 |
4 |
Natalie Rösler |
2002 |
|
ESV FRANKF |
|
25m |
40.78 |
636 |
5 |
Vivien Budek |
2002 |
|
ESV FRANKF |
|
25m |
38.68 |
921 |
6 |
Lucy Fritzsche |
2002 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
38.85 |
922 |
7 |
Hanna Schultz |
2002 |
|
KSV NEPTUN |
|
25m |
43.65 |
709 |
8 |
Emily Langer |
2002 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
43.77 |
675 |
9 |
Lara-Joy Krasemann |
2002 |
|
ROSTOCK |
|
25m |
43.85 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
638 |
2 |
Sarah Wendt |
2001 |
|
ROSTOCK |
|
25m |
37.66 |
676 |
3 |
Fiedkiewicz Kornelia |
2001 |
|
WANKAN |
|
25m |
36.87 |
1067 |
4 |
Stephanie Kretschmar |
2001 |
|
HALLE-NEUS |
|
25m |
36.07 |
905 |
5 |
Beth Mcneese |
2001 |
0186AL |
PINGVINEN |
|
25m |
35.01 |
642 |
6 |
Elin Swerlander |
2001 |
|
TUREBERG |
|
25m |
36.03 |
678 |
7 |
Ciesiul Karolina |
2001 |
|
WANKAN |
|
25m |
36.22 |
656 |
8 |
Kim Scheidenberger |
2001 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
37.11 |
644 |
9 |
Maria Møller Glargaard |
2001 |
0182AE |
ST ESBJERG |
|
25m |
37.70 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
630 |
2 |
Michelle Thiele |
2000 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
33.04 |
627 |
3 |
Clara Lucie Kempe |
2000 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
32.71 |
891 |
4 |
Heather-Marie Borchardt |
2000 |
|
CSV BERLIN |
|
25m |
31.76 |
890 |
5 |
Lia Neubert |
2000 |
|
SV HALLE |
|
25m |
29.75 |
889 |
6 |
Alicia Nickel |
2000 |
|
KSV NEPTUN |
|
25m |
30.46 |
625 |
7 |
Merle Wacker |
2000 |
|
BERLINER |
|
25m |
31.82 |
624 |
8 |
Tessa Klaus |
2000 |
|
SV HALLE |
|
25m |
32.89 |
895 |
9 |
Melina Sinkwitz |
2000 |
|
BERLINER |
|
25m |
33.55 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
538 |
2 |
Lisa Marie Bahl |
1999 |
181832 |
EIDELTSTED |
|
25m |
32.65 |
301 |
3 |
Alicia Peters |
1999 |
|
BERLINER |
|
25m |
32.60 |
119 |
4 |
Alberte Back Schmidt |
1999 |
9954AG |
SVENDBORG |
|
25m |
31.67 |
80 |
5 |
Sandra Ericsson |
1999 |
AA0899 |
SK TRITON |
|
25m |
31.09 |
276 |
6 |
Delia Lübcke |
1999 |
|
ROSTOCK |
|
25m |
31.36 |
95 |
7 |
Ida Persson |
1999 |
AA2699 |
SÖSDALA SS |
|
25m |
32.26 |
72 |
8 |
Heiðdís Ninna Skúladóttir |
1999 |
190799 |
SH ICELAND |
|
25m |
32.63 |
272 |
9 |
Merete Toft Jensen |
1999 |
9926AD |
HOLSTEBRO |
|
25m |
32.82 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
247 |
2 |
Jasmin Koefoed Jacobsen |
1998 |
9834AA |
WEST SWIM |
|
25m |
30.84 |
235 |
3 |
Chiara Maluck |
1998 |
|
ROSTOCK |
|
25m |
30.56 |
237 |
4 |
Maike Fiebelkorn |
1998 |
183535 |
MECKELFELD |
|
25m |
29.88 |
218 |
5 |
Elisabeth Grösel |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
29.24 |
81 |
6 |
Pauline Klose |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
29.54 |
502 |
7 |
Rosa Marie Eckert |
1998 |
|
KSV NEPTUN |
|
25m |
30.37 |
24 |
8 |
Anouk Nellestijn |
1998 |
980036 |
WAALSTROOM |
|
25m |
30.70 |
535 |
9 |
Kathleen Göbel |
1998 |
|
DELPHIN |
|
25m |
31.28 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.18.26 |
Print Date |
04 June 2011 |
Licensed to: West Swim Esbjerg |
Print Time |
16:57 |
|