Startliste for Bakken Kids Cup 2023
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag eftermiddag, afsnit 3
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
16. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer
|
B Finale Grp 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
1 |
|
Mina Vi Huynh |
2013 |
A6-SLANGE |
1:54.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
2 |
|
Luna Bloch |
2014 |
A6-JGI |
1:49.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
3 |
|
Sofie Christiansen |
2013 |
A6-SLANGE |
1:46.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
292 |
4 |
|
Caroline Gundborg |
2013 |
SØLLERØD |
1:48.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
5 |
|
Lilia Park Schou-Lassen |
2013 |
A6-JGI |
1:53.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
6 |
|
Klara Devalt |
2013 |
A6-SLANGE |
1:55.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer |
A Finale Grp 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
1 |
|
Annika Bendixen |
2013 |
LYNGBY |
1:44.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
294 |
2 |
|
Frida Riber |
2013 |
SØLLERØD |
1:41.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
286 |
3 |
|
Caroline Emilia Renard Bjerg |
2013 |
SØLLERØD |
1:36.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
4 |
|
Mia Birkebæk |
2013 |
HVIDOVRE |
1:38.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
5 |
|
Molly Hansen |
2013 |
A6-SLANGE |
1:42.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
6 |
|
Smilla Lemb Sørensen |
2013 |
LYNGBY |
1:45.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer |
B Finale Grp 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
296 |
1 |
|
Olivia Steen Halkier |
2011 |
SØLLERØD |
1:36.09 |
|
MD1 |
|
24 |
2 |
|
Emilie Lykke Jessen |
2012 |
A6-LAKSEN |
1:34.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
3 |
|
Enna Gonzalez-Folic |
2011 |
LYNGBY |
1:32.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
4 |
|
Silja Zøllner |
2012 |
LYNGBY |
1:33.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
5 |
|
Laura Marie Dalsberg-Jensen |
2012 |
LYNGBY |
1:35.28 |
|
MD2 |
|
312 |
6 |
|
Esther Daugaard |
2011 |
SOLRØD |
1:38.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer |
A Finale Grp 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
1 |
|
Andrea Møller-Sørensen |
2012 |
LYNGBY |
1:28.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
281 |
2 |
|
Karla Bjerre Pedersen |
2011 |
SØLLERØD |
1:27.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
282 |
3 |
|
Sarah Marie Andersen |
2011 |
SØLLERØD |
1:21.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
4 |
|
Ella Janniche |
2011 |
A6-LAKSEN |
1:24.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
5 |
|
Celine Hide |
2012 |
A6-SLANGE |
1:28.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
6 |
|
Augusta Leonhardt Marstrand |
2011 |
A6-LAKSEN |
1:29.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer |
B Finale Grp 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
2 |
|
Saga Høgh |
2010 |
HVIDOVRE |
1:42.38 |
|
|
S10 |
|
18 |
3 |
|
Sofie Nygaard Kofoed |
2010 |
A6-LAKSEN |
1:32.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
4 |
|
Anabel Greve |
2010 |
HERLEV |
1:34.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
227 |
5 |
|
Mira Jensen |
2010 |
HERLEV |
1:44.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer |
A Finale Grp 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
1 |
|
Leonora Sarauw Lundsgaard |
2010 |
HVIDOVRE |
1:30.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
255 |
2 |
|
Frederikke Unn |
2009 |
TRITON B |
1:24.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
168 |
3 |
|
Mikkeline Larsen |
2009 |
HVIDOVRE |
1:20.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
4 |
|
Emma Biering-Sørensen |
2009 |
HVIDOVRE |
1:22.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
176 |
5 |
|
Emma Antonia Lund Hansen |
2010 |
HVIDOVRE |
1:27.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
221 |
6 |
|
Mie Bondo Nielsen |
2010 |
HERLEV |
1:30.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17-06-2023 17:03.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|