Program for Suviuinnit
Below are all entry- and startlists shown by session.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Hyvinkäään Sveitsin uimala |
Järjestäjä: |
Hyvinkään uimaseura |
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
17.06.2023 - 17.06.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
100m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Hyvinkään liikenne Oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 ja nuoremmat |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
206 |
|
Juho Rosenström |
2007 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:08.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
139 |
|
Kivi Kontinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:13.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
201 |
|
Tero Soukka |
2007 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:16.15 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
122 |
|
Samu Uljas |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:16.15 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
233 |
|
Thomas Jürgens |
2007 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:16.40 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
25 |
|
Veikko Moilanen |
2007 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:18.03 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
164 |
|
Eelis Nuutinen |
2009 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
1:18.12 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
252 |
|
Roni Naski |
2007 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:19.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
245 |
|
Maksim Fursov |
2008 |
Uimaseura Helsinki |
FIN |
1:21.73 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
293 |
|
Daniel Mõsko |
2008 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:22.84 |
|
JÄL |
|
11 |
256 |
|
Jaroslav Hahkonen |
2009 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
1:24.03 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
208 |
|
Maxim Zuravljov |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:24.79 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
193 |
|
Elmeri Osmala |
2009 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
FIN |
1:25.50 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
158 |
|
Samu Tirkkonen |
2008 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
1:25.64 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
212 |
|
Eemeli Pennanen |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:25.78 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
295 |
|
Oliver Autero |
2008 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:25.90 |
|
JÄL |
|
17 |
210 |
|
Frans Nieminen |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:26.19 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
159 |
|
Aaro Paasio |
2009 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
1:27.40 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
127 |
|
Lauri Csere |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:28.12 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
290 |
|
Casper Neste |
2009 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:28.98 |
S |
|
JÄL |
|
21 |
277 |
|
Eloi Norrman |
2008 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:29.79 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
190 |
|
Antti Sauroja |
2008 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
FIN |
1:33.98 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
173 |
|
Lenni Kumpulainen |
2010 |
Mikkelin Uimaseura |
FIN |
1:35.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
33 |
|
Kaius Kankainen |
2009 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:35.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
288 |
|
zhuoer song |
2009 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:39.31 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
109 |
|
Lenni Nevalainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:41.60 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
93 |
|
Julius Lankila |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:43.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
64 |
|
Sami Passinen |
2010 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
1:48.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
92 |
|
Kota Moriwaki |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:48.38 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
65 |
|
Emil Kontio |
2011 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
1:54.22 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
131 |
|
Noa Kojonen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:54.65 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
67 |
|
Aleksi Aakala |
2010 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
1:57.38 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
300 |
|
Verneri Hirviniemi |
2013 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
2:13.68 |
S |
|
JÄL |
|
34 |
46 |
|
Ville-Veikko Luomala |
2007 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
69 |
|
John Takala |
2011 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 ja vanhemmat |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
166 |
|
Joschka Soukkanen |
2004 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
1:23.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.06.2023 13.24.24 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Hyvinkään Uimaseura |
|
|
|
|