Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Valhallabadet |
Arrangör: |
SK S02 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 sep 2023 till den 1 okt 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
100m Frisim Damer B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
|
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
|
Alina Andersson |
2007 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
59.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ellen Johansson |
2008 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
59.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ella Flyckt |
2007 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
59.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Szofia Zana |
2008 |
Trollhättans Simsällskap |
SWE |
1:02.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Livia Ek |
2007 |
Göteborg Sim |
SWE |
1:02.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aisling O`Connell |
2008 |
Göteborg Sim |
SWE |
1:02.44 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elsa Vikarand |
2007 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
1:03.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lily Viberg |
2008 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
1:03.23 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Alva Dittmer |
2007 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
1:03.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Lily Svanström |
2008 |
Simklubben S02 |
SWE |
1:03.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
My Persson Sjölander |
2007 |
Nässjö SLS |
SWE |
1:03.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Malin Östblom |
2007 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
1:03.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ester Sainz |
2008 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
1:04.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Saga Eriksson |
2007 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
1:04.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Karin Palming |
2007 |
Göteborg Sim |
SWE |
1:04.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Julie Capkova |
2008 |
Göteborg Sim |
SWE |
1:04.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Ingrid Josefson |
2007 |
Föreningen Varbergs Sim |
SWE |
1:04.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Tianjiao Luo |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:04.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Ella Jansson |
2007 |
Nässjö SLS |
SWE |
1:05.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Magdalena Ödman |
2008 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:05.52 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Cornelia Sörqvist |
2007 |
Åmåls Simsällskap |
SWE |
1:05.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Sofia Tikotska |
2007 |
Göteborg Sim |
SWE |
1:05.70 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Ida Robertsson |
2007 |
Anderstorps Simsällskap |
SWE |
1:06.00 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Hanna Sandberg |
2007 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
1:06.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Isolde Hamilton |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:06.27 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Estelle Davis |
2008 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
1:06.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Sara Hellström |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:07.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Ingrid Öhman |
2008 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
1:07.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Hilda Boman |
2008 |
Simklubben 1970 |
SWE |
1:07.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Isabelle Keen |
2008 |
Göteborg Sim |
SWE |
1:07.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Gabriella Jonsson |
2008 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:08.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Kerstin Saalman |
2008 |
Göteborg Sim |
SWE |
1:08.53 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Emma Böhrén |
2008 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:08.65 |
|
RES |
|
|
|
|
|
34 |
|
Siri Karlsson |
2008 |
Lidköpings Gymnastik o Simsällskap |
SWE |
1:09.13 |
L |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-10-01 11:12:42 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Simklubben S02 |
|
|
|
|