Program for ÅSS RACE 2023
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Åsundens Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 7 okt 2023 till den 7 okt 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
100m Frisim Herrar, 13 år o.ä. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
|
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
|
Martin von Knorring |
2005 |
Mariestads Simsällskap |
SWE |
1:04.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jacob Haggård |
2005 |
Mariestads Simsällskap |
SWE |
1:04.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Andreas Caspersen |
2007 |
Simklubben Alingsås |
SWE |
1:06.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Carl Jannesson |
2009 |
Lidköpings Gymnastik o Simsällskap |
SWE |
1:07.79 |
L |
EFT |
|
|
|
|
|
5 |
|
Melvin Lindgren |
2009 |
Åsundens Simsällskap |
SWE |
1:09.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lucas Thomasson |
2009 |
Simklubben 1970 |
SWE |
1:09.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Adam Roswall |
2009 |
Mariestads Simsällskap |
SWE |
1:14.15 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Edvin Ekblom |
2009 |
Mariestads Simsällskap |
SWE |
1:16.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Anton Martinsson |
2010 |
Karlsborgs Simklubb |
SWE |
1:22.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Milian Roos |
2010 |
Simklubben 1970 |
SWE |
1:26.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Benjamin Jonsson |
2009 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:35.81 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
12 |
|
Hjalmar Tejemark |
2010 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:37.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Victor Haggård |
2010 |
Mariestads Simsällskap |
SWE |
1:43.25 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Gabriel Fantelas |
2010 |
Simklubben 1970 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Sixten Holm |
2010 |
Skara Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Oscar Schelin |
2009 |
Karlsborgs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-10-02 20:23:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Åsundens Simsällskap |
|
|
|
|