Ohjelma Kaukaveden Kevätuinnit 2023
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kaukaveden Kevätuinnit 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Vesiliikuntakeskus Kaukavesi |
Järjestäjä: |
Kajaanin Uimaseura |
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
06.05.2023 - 07.05.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
50m Selkäuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 ja nuoremmat |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
127 |
|
Hertta Lappalainen |
|
Oulun Uinti 1906 |
|
44.46 |
|
|
|
2013 |
FIN |
|
|
|
|
|
2 |
37 |
|
Iina Jämsä |
|
Nivalan Saukot |
|
52.31 |
|
|
|
2012 |
FIN |
|
|
|
|
|
3 |
163 |
|
Roosa Lappalainen |
|
Swimming Club Rovaniemi |
|
52.80 |
|
|
|
2012 |
FIN |
|
|
|
|
|
4 |
145 |
|
Nathalia Alapirtti |
|
Kempeleen Pyrintö |
|
54.59 |
|
|
|
2013 |
FIN |
|
|
|
|
|
5 |
123 |
|
Hertta Ahola |
2012 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
56.07 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
162 |
|
Jade Hannula |
2013 |
Swimming Club Rovaniemi |
FIN |
56.13 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
36 |
|
Anniliina Päiveröinen |
2013 |
Nivalan Saukot |
FIN |
56.14 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
55 |
|
Pihla Föhr |
2012 |
Kajaanin Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
66 |
|
Meea Majahalme |
2012 |
Kajaanin Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-13 vuotiaat |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
81 |
|
Juulia Koskinen |
2010 |
Kemin Työväen Uimarit |
FIN |
38.27 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
86 |
|
Iina Kämäräinen |
2010 |
Kemin Työväen Uimarit |
FIN |
40.32 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
84 |
|
Anna Tavi |
2011 |
Kemin Työväen Uimarit |
FIN |
43.74 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
172 |
|
Vilma Määttä |
2011 |
Swimming Club Vuokatti |
FIN |
45.80 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
171 |
|
Salama Korhonen |
2011 |
Swimming Club Vuokatti |
FIN |
49.17 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
56 |
|
Sara Väisänen |
2011 |
Kajaanin Uimaseura |
FIN |
50.69 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
68 |
|
Aada Aino Unelma Heikkinen |
2010 |
Kajaanin Uimaseura |
FIN |
52.89 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
38 |
|
Meeri Maija Anneli Lehtola |
2011 |
Nivalan Saukot |
FIN |
54.14 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
164 |
|
Oumie Bah |
2011 |
Swimming Club Rovaniemi |
FIN |
56.80 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
154 |
|
Hertta Lämsä |
2011 |
Kuusamon Erä-Veikot |
FIN |
1:00.72 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
16 |
|
Mirabella Tissari |
2011 |
Pieksän Kuutit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 ja vanhemmat |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
137 |
|
Angelica Kärki |
2006 |
Kempeleen Pyrintö |
FIN |
34.98 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
132 |
|
Kerttu Törmälä |
2005 |
Kempeleen Pyrintö |
FIN |
35.25 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
111 |
|
Aino-Tuulia Ponto |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
35.33 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
110 |
|
Matilda Hirvelä |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
36.33 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
106 |
|
Jenni Mikkonen |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
36.47 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
133 |
|
Elli Hakola |
2006 |
Kempeleen Pyrintö |
FIN |
36.54 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
150 |
|
Roosa-Marie Karjalainen |
2005 |
Kuusamon Erä-Veikot |
FIN |
37.68 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
136 |
|
Fanni Emilia Törmänen |
2006 |
Kempeleen Pyrintö |
FIN |
38.80 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
87 |
|
Lilly Isomaa |
2008 |
Kemin Työväen Uimarit |
FIN |
39.06 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
167 |
|
Ella Vilmi |
2009 |
Swimming Club Vuokatti |
FIN |
40.23 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
116 |
|
Anni Jylhä |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
40.97 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
168 |
|
Enni Huttu |
2008 |
Swimming Club Vuokatti |
FIN |
41.43 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
169 |
|
Hilla Tiensyrjä |
2009 |
Swimming Club Vuokatti |
FIN |
45.63 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
170 |
|
Oona Lukka |
2008 |
Swimming Club Vuokatti |
FIN |
50.40 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
31 |
|
Ronja Tikkanen |
2009 |
Nivalan Saukot |
FIN |
55.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
03.05.2023 12.36.53 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Kajaanin Uimaseura |
|
|
|
|