Startliste for Færch Hydraulik A6 Cup 2023
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Færch Hydraulik - A6 Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Jyllinge Svømmehal |
Arrangør |
A6 |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
13. maj 2023 to 14. maj 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
200m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
d-flexx Danmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A6 Cup |
2:04.40 |
|
|
Frans Johannessen |
1992 |
|
Jyllinge |
16-05-2017 |
|
|
DK Senior |
1:54.86 |
|
|
Viktor Bromer |
1993 |
|
Gladsaxe |
14-11-2013 |
|
|
DK Junior |
1:58.14 |
|
|
Daniel Skaaning |
1993 |
(DEN) |
Aalborg (DEN) |
09-04-2011 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
261 |
|
Kasper Bonnichsen |
2002 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:01.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
180 |
|
Gustav Midtgaard |
2008 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:20.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
301 |
|
Rasmus Capion |
2005 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
2:22.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
114 |
|
Jonas Rask |
2006 |
Kalundborg SK |
DEN |
2:29.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
252 |
|
Mathias Larsen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:31.41 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
2 |
|
Magnus Svane Hartmann |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:35.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
35 |
|
Silas Hammer Toftkær |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:38.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
152 |
|
Niklas Aagaard Sørensen |
2008 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
2:42.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
296 |
|
Rasmus Valentin Bayer |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:42.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
4 |
|
Jens Nielsen |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:42.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
148 |
|
Sune Berg Olesen |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
2:46.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
288 |
|
Magnus Kleis |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:51.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
291 |
|
Markus Tordrup |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:52.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
70 |
|
Christoffer Andersen |
2007 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
2:56.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
22 |
|
Malias Thirup-Bielefeldt |
2009 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
2:59.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
281 |
|
Ewan Han Mitchell |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:00.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
285 |
|
Lauge Danmark Knudsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:01.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
25 |
|
Sylvester Haugsted |
2011 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
3:04.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
295 |
|
Noah Kobbernagel |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:06.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
292 |
|
Silas Dalsaa |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:08.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
71 |
|
Bertram Hallberg |
2009 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
3:16.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
289 |
|
Marcus Lindberg Carlsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:16.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
73 |
|
Tristan Birk Damsgaard |
2009 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-05-2023 05:49.49 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: A6 JGI-Swim |
|
|
|
|