Startliste for Færch Hydraulik A6 Cup 2023
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Færch Hydraulik - A6 Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Jyllinge Svømmehal |
Arrangør |
A6 |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
13. maj 2023 to 14. maj 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
50m Bryst Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
SJEC Danmark |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A6 Cup |
30.83 |
|
|
Julie Kepp Jensen |
2000 |
A6 JGI-Swim (DEN) |
Jyllinge (DEN) |
29-05-2022 |
|
|
DK Senior |
29.87 |
|
|
Rikke Møller Pedersen |
1989 |
|
Herning |
12-12-2013 |
|
|
DK Junior |
30.86 |
|
|
Schastine Tabor |
2005 |
(DEN) |
Taastrup (DEN) |
21-04-2022 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
63 |
|
Ida Skov Kragh |
2006 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
31.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
99 |
|
Rebecca Skov Vinding |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
36.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
187 |
|
Caroline Lindberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
36.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
3 |
|
Caja Basler Abildgaard |
2009 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
38.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
31 |
|
Signe Grynnerup |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
39.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
21 |
|
Ella Janniche |
2011 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
39.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
189 |
|
Karoline Melholt Gentin |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
39.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
305 |
|
Mille-Mai Krog |
2007 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
40.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
122 |
|
Thilde Thomsen |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
41.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
242 |
|
Nadia Krawanska |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
POL |
41.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
236 |
|
Lisbeth Kofoed Jensen |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
41.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
120 |
|
Caroline Fobian Hvidberg |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
42.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
196 |
|
Carla Schønberg Grølsted |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
42.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
182 |
|
Lilja Skov |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
42.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
232 |
|
Dana Sesselja Ekblom |
2012 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
116 |
|
Shaya Mortensen |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
45.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
192 |
|
Alba Kunak |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
45.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
98 |
|
Lærke Jensen |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
45.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
97 |
|
Aura-Xenia Korsgaard Fenger |
2010 |
Kalundborg SK |
DEN |
45.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
248 |
|
Vilma Toft Andresen |
2013 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
47.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
229 |
|
Bodil Thomsen |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
48.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
112 |
|
Selma Linde Petersen |
2010 |
Kalundborg SK |
DEN |
48.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
139 |
|
Agnes Thøfner |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
49.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
310 |
|
Emma Wessel |
2012 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
49.58 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
110 |
|
Caroline Øgendahl |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
49.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
300 |
|
Vega Vonsild Vestergaard |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
51.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
141 |
|
Gry Ballin |
2010 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
52.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
286 |
|
Liva Nur Filikci |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
52.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
231 |
|
Chili Engelbrecht |
2013 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
52.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
225 |
|
Agnes Bille Nielsen |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
53.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
105 |
|
Nikoline Hoffmeyer |
2012 |
Kalundborg SK |
DEN |
53.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
101 |
|
Linda Neittaanmäki |
2012 |
Kalundborg SK |
DEN |
53.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
238 |
|
Liva Kirchler Jørgensen |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
53.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
227 |
|
Alma Mygind Krempel |
2012 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
53.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
274 |
|
Liva Hanne Munch Hammer |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
54.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
74 |
|
Iben Nothlev |
2011 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
54.33 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
298 |
|
Thea Østrup |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
55.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
228 |
|
Arndis Soffia Matthiasdottir |
2012 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
55.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
163 |
|
Ingeborg Amstrup-Kappel |
2012 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
56.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
284 |
|
Julie Leiberg |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
58.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
78 |
|
Astrid Jensen |
2013 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:04.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
10 |
|
Lilia Park Schou-Lassen |
2013 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:04.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
9 |
|
Emilia Støvring |
2012 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:04.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
81 |
|
Caya Løndal Olsen |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:06.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
273 |
|
Kamma Skov Henriksen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:07.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
103 |
|
Melanie Bjørn |
2013 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:11.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
77 |
|
Anna Thorgaard Nielsen |
2013 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:14.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
278 |
|
Victoria Juul Lorenzen |
2014 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:18.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
287 |
|
Liva Weisleder |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:18.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
88 |
|
Sophie Ploug Høyer |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
272 |
|
Josefine Petersen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
276 |
|
Olivia Hurup Dalsaa |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
82 |
|
Dagmar Lau |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
275 |
|
Mille Danefeld Sønderby |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-05-2023 05:49.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: A6 JGI-Swim |
|
|
|
|