Ohjelma Zoggs-uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lähtölista |
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Tampereen Uintikeskus |
Järjestäjä: |
Uinti Tampere ry |
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
27.05.2023 - 27.05.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 200m Sekauinti Miehet
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pool R |
2:03.47 |
|
Teemu Vuorela |
|
|
Tampere |
9.7.2017 |
|
|
Rollo11 |
3:43.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo12 |
3:14.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo13 |
3:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM14 |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM15 |
2:30.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM16 |
2:25.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
SM-raja |
2:24.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM-raja |
2:25.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
422 |
3 |
|
Eemeli Pulkkinen |
2012 |
UiTa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Matias Halmu |
2011 |
JUK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
403 |
5 |
|
Alvar Keikko |
2012 |
UiTa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 200m Sekauinti Miehet |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
388 |
1 |
|
Ben Rossi |
2012 |
UiTa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
439 |
2 |
|
Oskari Luopajärvi |
2010 |
HäUS |
3:52.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
437 |
3 |
|
Lauri Itkonen |
2010 |
HäUS |
3:27.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
407 |
4 |
|
Eemeli Yliaho |
2012 |
UiTa |
3:22.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
382 |
5 |
|
Noel Vainio |
2010 |
UiTa |
3:26.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
444 |
6 |
|
Luca-Mikael Juhani Kautto |
2010 |
HäUS |
3:37.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
7 |
|
Rasmus Kallio |
2011 |
TaTU |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 200m Sekauinti Miehet |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
276 |
1 |
|
Luukas Jokinen |
2010 |
UKK |
3:10.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
2 |
|
Niklas Kaipainen |
2010 |
HäUS |
3:05.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
3 |
|
Eemeli Pennanen |
2009 |
TaTU |
2:45.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
4 |
|
Frans Nieminen |
2009 |
TaTU |
2:42.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
5 |
|
Maxim Zuravljov |
2009 |
TaTU |
2:42.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
6 |
|
Niilo Lappalainen |
2011 |
TaTU |
2:49.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
396 |
7 |
|
Taneli Kotiranta |
2010 |
UiTa |
3:08.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
8 |
|
Elias Pirskanen |
2010 |
PUS |
3:13.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 200m Sekauinti Miehet |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
348 |
1 |
|
Jesse Uutela |
2008 |
UiTa |
2:33.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
354 |
2 |
|
Ossi Nevalainen |
2008 |
UiTa |
2:32.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
362 |
3 |
|
Pyry Pyykkö |
2006 |
UiTa |
2:25.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
263 |
4 |
|
Ronny Brännkärr |
2002 |
KemTU |
2:00.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
5 |
|
Oskari Tavast |
2007 |
SeUi |
2:19.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
6 |
|
Daniil Tirronen |
2008 |
TaTU |
2:30.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
368 |
7 |
|
Joel Alfthan |
2008 |
UiTa |
2:33.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
241 |
8 |
|
Konsta Horppu |
2008 |
Pyry |
2:38.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.05.2023 10.11.55 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Uinti Tampere |
|
|
|
|