Program for Aldursbólkameistarastevnan 2023
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Luttakara listi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Klaksvíkar Svimjihøll |
Fyrireikari |
Svimjisamband Føroya |
|
|
|
Hylur: |
25m |
Stevnudagur: |
mai 6, 2023 til mai 7, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
50m Firvald Kvinnur |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
FAR |
27.67 |
|
Kristina Elin Thomsen |
1998 |
Suðuroyar Svimjifelag (FR |
Torshavn (FRO) |
11.05.2012 |
|
|
FAR.JR |
27.67 |
|
Kristina Elin Thomsen |
1998 |
Suðuroyar Svimjifelag (FR |
Torshavn (FRO) |
11.05.2012 |
|
|
|
|
Bólkur 1 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Born |
Lið |
Tjóð |
Tilm. tíð |
|
Støða |
|
No participants |
|
Bólkur 2 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Born |
Lið |
Tjóð |
Tilm. tíð |
|
Støða |
|
No participants |
|
Bólkur 3 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Føðiár |
Lið |
Tjóð |
Tilm. tíð |
|
Støða |
|
1 |
118 |
|
Jórun Winther |
2011 |
Suðuroyar Svimjifelag |
FRO |
37.93 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
60 |
|
Sirið Vesturtún |
2011 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
FRO |
42.27 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
121 |
|
Lea Í Trøðini |
2011 |
Suðuroyar Svimjifelag |
FRO |
53.98 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
23 |
|
Lilja Sørensen |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
FRO |
54.16 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
59 |
|
Natasja Finsdóttir Ellingsgaard |
2011 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
FRO |
58.17 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
27 |
|
Lea Bendix á Krákusteini |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
FRO |
1:00.40 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
64 |
|
Felisia Florinsdóttir |
2012 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
FRO |
1:01.28 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
126 |
|
Margret Í Trøðini |
2011 |
Suðuroyar Svimjifelag |
FRO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bólkur 4 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Føðiár |
Lið |
Tjóð |
Tilm. tíð |
|
Støða |
|
1 |
112 |
|
Bjarta í Lágabø |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
FRO |
30.07 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
117 |
|
Sissal Rógvadóttir |
2010 |
Suðuroyar Svimjifelag |
FRO |
35.02 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
114 |
|
Emma Debes |
2010 |
Suðuroyar Svimjifelag |
FRO |
39.57 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
113 |
|
Talita Johannesen |
2010 |
Suðuroyar Svimjifelag |
FRO |
40.97 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
28 |
|
Lilja Lenvig Harrysdóttir |
2009 |
Havnar Svimjifelag |
FRO |
42.60 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
115 |
|
Ninna í Hjøllum |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
FRO |
43.33 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
24 |
|
Mariella Henriksen |
2010 |
Havnar Svimjifelag |
FRO |
47.79 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
63 |
|
Naomi Friang |
2010 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
FRO |
50.83 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
119 |
|
Lilja Strøm Winther |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
FRO |
51.36 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
125 |
|
Diana Bech |
2010 |
Suðuroyar Svimjifelag |
FRO |
54.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
06-05-2023 09:18.48 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Svimjifelagið Ægir |
|
|
|
|