Program for Tampereen Avoimet mestaruusuinnit 2023
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tampereen Avoimet Mestaruusuinnit 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Kalevan uintikeskus |
Järjestäjä: |
TaTU ja UiTa |
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
06.05.2023 - 07.05.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
50m Selkäuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
253 |
|
Miro Vasko |
1993 |
TaTu Tampere |
FIN |
26.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
21 |
|
Noah Schmid |
2000 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
26.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
354 |
|
Konsta Rantasuo |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
26.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
252 |
|
Petja Nyberg |
1993 |
TaTu Tampere |
FIN |
26.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
104 |
|
Emil Hanski |
1999 |
Joensuun Uimaseura ry |
FIN |
26.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
50 |
|
Joonas Cranston |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
27.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
584 |
|
Henri Heikkilä |
2003 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
27.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
279 |
|
Efim Romanov |
2002 |
TaTu Tampere |
FIN |
28.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
429 |
|
Visa Kotiniitty |
2003 |
Uinti Tampere |
FIN |
28.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
195 |
|
Teemu Oksakari |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
28.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
597 |
|
Juho Herva |
2005 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
29.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
450 |
|
Antte Säilä |
2004 |
Uinti Tampere |
FIN |
29.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
120 |
|
Antto Koppinen |
2006 |
Joensuun Uimaseura ry |
FIN |
29.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
34 |
|
Eero Asikainen |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
29.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
240 |
|
Matias Saarinen |
2006 |
Salon Uimarit |
FIN |
29.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
110 |
|
Konsta Kauppinen |
2005 |
Joensuun Uimaseura ry |
FIN |
29.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
172 |
|
Visa Nissinen |
2004 |
Kokkolan Uimaseura |
FIN |
29.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
442 |
|
Joona Talja |
2007 |
Uinti Tampere |
FIN |
30.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
607 |
|
Leevi Pixa |
2007 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
30.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
170 |
|
Lassi Lahtinen |
2004 |
Kokkolan Uimaseura |
FIN |
31.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
264 |
|
Oskar Tuominen |
2004 |
TaTu Tampere |
FIN |
31.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
202 |
|
Joni Routamo |
2005 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
FIN |
31.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
48 |
|
Sampo Rahikainen |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
31.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
454 |
|
Ivan Chupakhin |
2005 |
Uinti Tampere |
FIN |
31.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
51 |
|
Robert Cranston |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
31.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
674 |
|
Oiva Saarinen |
2008 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
31.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
563 |
|
Ukko-Pekka Tuomainen |
2008 |
Vanders |
FIN |
31.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
440 |
|
Niklas Töyrylä |
2006 |
Uinti Tampere |
FIN |
32.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
139 |
|
Vilho Teno |
2006 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
32.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
71 |
|
Tomas Lipponen |
2005 |
Simmis Grani |
FIN |
32.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
320 |
|
Leevi Lahtinen |
2008 |
Vesihelmen Uimaseura |
FIN |
32.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
360 |
|
Arttu Kortetjärvi |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
32.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
212 |
|
Niko Aaltonen |
2009 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
FIN |
33.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
503 |
|
Alexandro Sivenius |
2007 |
Uinti Tampere |
FIN |
33.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
511 |
|
Atte Katajisto |
2009 |
Uinti Tampere |
FIN |
33.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05.05.2023 19:46:10 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Uinti Tampere |
|
|
|
|