Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun & KTH simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 1 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
4x100m Medley Mixed |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
91 |
|
TIF Simsektionen Lund lag 1 |
|
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
4:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Linus Ljunghusen |
2000 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Josefin Lewton |
1997 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Gaja Natlačen |
1997 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
Max Persson |
2001 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
2 |
82 |
|
LiU lag 1 |
|
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
4:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jesper Böhn |
1998 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Alida Ramdén |
1997 |
SWE |
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anton Campalto |
1998 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Moa Holmström |
2001 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
3 |
83 |
|
LiU lag 2 |
|
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
|
|
4:55.00 |
|
|
|
|
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Astrid Svedberg |
2001 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lina Berggren |
1998 |
SWE |
|
|
|
3 |
|
Lisa Eriksson |
|
SWE |
|
|
|
4 |
|
Anna Eriksson |
1999 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
101 |
|
KTH lag 1 |
|
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
5:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Petter Norén Vosveld |
1999 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Henar Marino Miguelez |
1998 |
SWE |
|
|
|
3 |
|
Kim Anh Sander |
1999 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
Jacob Danielsson |
1998 |
SWE |
|
|
5 |
87 |
|
Lund lag 1 |
|
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-04-01 11:53:13 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun & KTH simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 1 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
50m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
37 |
|
Anna Eriksson |
1999 |
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
65 |
|
Mary Lagoguez |
2001 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
36 |
|
Alida Ramdén |
1997 |
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
29.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
43 |
|
Lisa Eriksson |
|
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
|
31.00 |
|
|
|
|
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
49 |
|
Agnes Humling |
2000 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
31.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
81 |
|
Anna Ladis |
2001 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
31.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
21 |
|
Jenny Fröstberg |
2002 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
32.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
25 |
|
Kim Anh Sander |
|
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
|
33.00 |
|
|
|
1999 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
17 |
|
Henar Marino Miguelez |
1998 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
34 |
|
Ylva Rehnholm |
2000 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
34.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
14 |
|
Emilia Simonsson |
2002 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
35.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
5 |
|
Sofia Stålnacke |
2001 |
GIH IF |
SWE |
36.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
28 |
|
Maria Zelenika |
2000 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-04-01 11:53:14 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun & KTH simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 1 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
19 |
|
Jacob Danielsson |
1998 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
23.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
29 |
|
Petter Norén Vosveld |
1999 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
25.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
47 |
|
Niclas Granström |
1990 |
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
26.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
75 |
|
William Myrlander |
|
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
|
26.50 |
|
|
|
1997 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
2 |
|
David Hambraeus |
1999 |
Chalmers Studentkårs Idrottssällskap |
SWE |
27.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
7 |
|
Niclas Eriksson |
1998 |
GIH IF |
SWE |
27.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
51 |
|
André Philipsson Eriksson |
2001 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
27.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
70 |
|
Philip Chen |
2000 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
55 |
|
Erik Krysén |
|
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
|
28.86 |
|
|
|
2000 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
57 |
|
Felix Linné Westman |
1999 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
68 |
|
Mårten Petersson |
1998 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
53 |
|
David Stålmarck |
2001 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
29.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
59 |
|
John Sun |
2002 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
35 |
|
Ziyang Song |
2000 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
52 |
|
Daniel Coleman |
2000 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
30.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
23 |
|
Johan Sundström Curstedt |
2002 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
30.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
20 |
|
Javier Kipen |
1996 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
33.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
31 |
|
Sebastian Hosokawa |
2002 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
33.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
80 |
|
Tim Schüler |
1996 |
Chalmers Studentkårs Idrottssällskap |
SWE |
33.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
74 |
|
Viktor Johansson |
1998 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
1 |
|
Daniel Clasen |
2003 |
Chalmers Studentkårs Idrottssällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
73 |
|
Tobias Ranevi |
1999 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-04-01 11:53:13 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun & KTH simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 1 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
45 |
|
Marie Hanson |
1997 |
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
33.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
44 |
|
Louise Ranevi |
1999 |
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
49 |
|
Agnes Humling |
2000 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
35.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
42 |
|
Lina Berggren |
|
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
|
37.50 |
|
|
|
1998 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
46 |
|
Moa Holmström |
2001 |
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
38.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
40 |
|
Emma Juneskog |
1998 |
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
38.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
54 |
|
Ebba Wågman |
1999 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
41.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-04-01 11:53:14 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun & KTH simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 1 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
50m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
69 |
|
Nils Wergeland |
2002 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
29.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
29 |
|
Petter Norén Vosveld |
1999 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
29.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
9 |
|
Anton Svensson |
2001 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
29.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
75 |
|
William Myrlander |
|
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
|
30.00 |
|
|
|
1997 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
38 |
|
Anton Campalto |
1998 |
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
66 |
|
Max Persson |
2001 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
41 |
|
Jesper Böhn |
1998 |
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
15 |
|
Enric Condal Asensio |
|
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
|
38.00 |
|
|
|
2001 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
88 |
|
David Clasen |
|
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
44.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
70 |
|
Philip Chen |
2000 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-04-01 11:53:14 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun & KTH simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 1 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Medley Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
69 |
|
Nils Wergeland |
2002 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
57.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 |
|
David Hambraeus |
1999 |
Chalmers Studentkårs Idrottssällskap |
SWE |
1:02.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
72 |
|
Sebastian Tufvesson |
2000 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
1:07.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
61 |
|
Lars Breum Hansen |
|
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
|
1:08.00 |
|
|
|
1997 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
22 |
|
João Varela |
1998 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
1:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-04-01 11:53:14 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun & KTH simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 1 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
44 |
|
Louise Ranevi |
1999 |
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
1:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
49 |
|
Agnes Humling |
2000 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
1:10.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
71 |
|
Sara Jendbro |
2000 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
1:14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
25 |
|
Kim Anh Sander |
|
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
|
1:19.00 |
|
|
|
1999 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
34 |
|
Ylva Rehnholm |
2000 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
1:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
54 |
|
Ebba Wågman |
1999 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
1:20.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
46 |
|
Moa Holmström |
2001 |
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
1:22.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
39 |
|
Astrid Svedberg |
|
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
|
1:22.00 |
|
|
|
2001 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
62 |
|
Linnea Karlsson |
1999 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
1:22.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
65 |
|
Mary Lagoguez |
2001 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
1:33.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
6 |
|
Terese Bergstrand |
1999 |
GIH IF |
SWE |
1:35.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
64 |
|
Malin Pålsson |
1998 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
1:38.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
4 |
|
Mikaela Hemmälin |
2001 |
GIH IF |
SWE |
1:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
5 |
|
Sofia Stålnacke |
2001 |
GIH IF |
SWE |
1:40.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
8 |
|
Vilma Fälting |
1998 |
GIH IF |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-04-01 11:53:14 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun & KTH simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 1 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
4x50m Medley Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
103 |
|
KTH lag 1 |
|
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
1:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jacob Danielsson |
1998 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Anton Svensson |
2001 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Petter Norén Vosveld |
1999 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
Thomas Östervall |
2000 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
2 |
99 |
|
Uttrarna |
|
Chalmers Studentkårs Idrottssällskap |
SWE |
1:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Daniel Clasen |
2003 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Tim Schüler |
1996 |
SWE |
|
|
|
3 |
|
David Hambraeus |
1999 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
Rasmus Andreasson |
2000 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
3 |
92 |
|
TIF Simsektionen Lund lag 1 |
|
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
|
|
1:54.00 |
|
|
|
|
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nils Wergeland |
2002 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Max Persson |
2001 |
SWE |
|
|
|
3 |
|
Daniel Coleman |
2000 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
David Stålmarck |
2001 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
93 |
|
TIF Simsektionen Lund lag 2 |
|
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lars Breum Hansen |
1997 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Philip Chen |
2000 |
SWE |
|
|
|
3 |
|
André Philipsson Eriksson |
2001 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
William Myrlander |
1997 |
SWE |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
5 |
94 |
|
TIF Simsektionen Lund lag 3 |
|
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mårten Petersson |
1998 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Sebastian Tufvesson |
2000 |
SWE |
|
|
|
3 |
|
Linus Ljunghusen |
2000 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
John Sun |
2002 |
SWE |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
6 |
104 |
|
KTH lag 2 |
|
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
2:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Johannes Vålvik |
1999 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Hsu-Kai Weng |
1996 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ziyang Song |
2000 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
Sebastian Bauer |
1997 |
SWE |
|
|
7 |
84 |
|
LiU lag 1 |
|
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marie Hanson |
1997 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anton Campalto |
1998 |
SWE |
|
|
|
3 |
|
Niclas Granström |
1990 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
Jesper Böhn |
1998 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-04-01 11:53:14 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun & KTH simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 1 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
4x50m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
95 |
|
TIF Simsektionen Lund lag 1 |
|
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
2:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Josefin Lewton |
1997 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Sara Jendbro |
2000 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mary Lagoguez |
2001 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
Gaja Natlačen |
1997 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
2 |
85 |
|
LiU lag 1 |
|
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
2:12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Astrid Svedberg |
2001 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Moa Holmström |
2001 |
SWE |
|
|
|
3 |
|
Alida Ramdén |
1997 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
Lisa Eriksson |
|
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
86 |
|
LiU lag 2 |
|
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
2:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Louise Ranevi |
1999 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Lina Berggren |
1998 |
SWE |
|
|
|
3 |
|
Anna Eriksson |
1999 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emma Juneskog |
1998 |
SWE |
|
|
4 |
105 |
|
KTH lag 1 |
|
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
2:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Henar Marino Miguelez |
1998 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Kim Anh Sander |
1999 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jenny Fröstberg |
2002 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
Celia Hermoso Díaz |
1999 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
5 |
106 |
|
KTH lag 2 |
|
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
2:24.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Laura Benito |
1998 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Emilia Simonsson |
2002 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jenny Fröstberg |
2002 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
Erica Staflund |
1999 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
6 |
96 |
|
TIF Simsektionen Lund lag 2 |
|
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
2:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Linnea Karlsson |
1999 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Ebba Wågman |
1999 |
SWE |
|
|
|
3 |
|
Agnes Humling |
2000 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
Malin Pålsson |
1998 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-04-01 11:53:15 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun & KTH simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 1 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
50m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
19 |
|
Jacob Danielsson |
1998 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
21.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
47 |
|
Niclas Granström |
1990 |
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
23.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
69 |
|
Nils Wergeland |
2002 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
23.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
9 |
|
Anton Svensson |
|
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
|
23.96 |
|
|
|
2001 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
7 |
|
Niclas Eriksson |
1998 |
GIH IF |
SWE |
25.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
51 |
|
André Philipsson Eriksson |
2001 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
25.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
68 |
|
Mårten Petersson |
1998 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
25.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
52 |
|
Daniel Coleman |
2000 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
25.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
75 |
|
William Myrlander |
|
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
|
25.50 |
|
|
|
1997 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
38 |
|
Anton Campalto |
1998 |
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
25.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
2 |
|
David Hambraeus |
1999 |
Chalmers Studentkårs Idrottssällskap |
SWE |
25.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
53 |
|
David Stålmarck |
2001 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
25.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
55 |
|
Erik Krysén |
2000 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
26.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
3 |
|
Sixten Almén |
1999 |
Chalmers Studentkårs Idrottssällskap |
SWE |
26.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
57 |
|
Felix Linné Westman |
1999 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
27.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
23 |
|
Johan Sundström Curstedt |
2002 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
27.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
35 |
|
Ziyang Song |
2000 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
27.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
77 |
|
Rasmus Andreasson |
2000 |
Chalmers Studentkårs Idrottssällskap |
SWE |
27.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
41 |
|
Jesper Böhn |
1998 |
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
33 |
|
Thomas Östervall |
2000 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
59 |
|
John Sun |
2002 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
80 |
|
Tim Schüler |
1996 |
Chalmers Studentkårs Idrottssällskap |
SWE |
29.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
20 |
|
Javier Kipen |
1996 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
22 |
|
João Varela |
|
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
|
31.00 |
|
|
|
1998 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
50 |
|
Alex Mateo |
2000 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
32.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
15 |
|
Enric Condal Asensio |
2001 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
37.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
73 |
|
Tobias Ranevi |
1999 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
18 |
|
Hsu-Kai Weng |
|
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
|
|
|
|
|
1996 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
1 |
|
Daniel Clasen |
2003 |
Chalmers Studentkårs Idrottssällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
10 |
|
Borja Javierre |
1997 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
74 |
|
Viktor Johansson |
1998 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-04-01 11:53:15 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun & KTH simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 1 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
50m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
58 |
|
Gaja Natlačen |
1997 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
27.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
81 |
|
Anna Ladis |
2001 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
27.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
44 |
|
Louise Ranevi |
1999 |
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
36 |
|
Alida Ramdén |
|
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
|
28.00 |
|
|
|
1997 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
37 |
|
Anna Eriksson |
1999 |
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
49 |
|
Agnes Humling |
2000 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
28.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
43 |
|
Lisa Eriksson |
|
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
28.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
62 |
|
Linnea Karlsson |
|
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
|
29.00 |
|
|
|
1999 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
42 |
|
Lina Berggren |
1998 |
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
29.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
45 |
|
Marie Hanson |
1997 |
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
21 |
|
Jenny Fröstberg |
2002 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
30.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
16 |
|
Erica Staflund |
1999 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
46 |
|
Moa Holmström |
2001 |
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
14 |
|
Emilia Simonsson |
2002 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
31.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
40 |
|
Emma Juneskog |
1998 |
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
11 |
|
Celia Hermoso Díaz |
1999 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
32.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
76 |
|
Žana Štirn |
1999 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
6 |
|
Terese Bergstrand |
1999 |
GIH IF |
SWE |
35.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
78 |
|
Maguette Fall |
2000 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
38.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
27 |
|
Leonie Rübenacker |
1999 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
48 |
|
Rebecka Öberg |
1999 |
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
26 |
|
Laura Benito |
1998 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
32 |
|
Sophia Wolters |
1999 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-04-01 11:53:15 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun & KTH simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 1 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
100m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
29 |
|
Petter Norén Vosveld |
1999 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
1:04.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
66 |
|
Max Persson |
2001 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
1:07.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
38 |
|
Anton Campalto |
1998 |
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
1:08.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
72 |
|
Sebastian Tufvesson |
|
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
|
1:13.01 |
|
|
|
2000 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
63 |
|
Linus Ljunghusen |
2000 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
1:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-04-01 11:53:16 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun & KTH simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 1 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
50m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
60 |
|
Josefin Lewton |
1997 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
16 |
|
Erica Staflund |
1999 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
33.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
17 |
|
Henar Marino Miguelez |
1998 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
39 |
|
Astrid Svedberg |
|
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
|
36.00 |
|
|
|
2001 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
11 |
|
Celia Hermoso Díaz |
1999 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
4 |
|
Mikaela Hemmälin |
2001 |
GIH IF |
SWE |
38.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
26 |
|
Laura Benito |
1998 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
28 |
|
Maria Zelenika |
2000 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
65 |
|
Mary Lagoguez |
|
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
|
1:09.00 |
|
|
|
2001 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-04-01 11:53:16 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun & KTH simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 1 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
50m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
47 |
|
Niclas Granström |
1990 |
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
27.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
57 |
|
Felix Linné Westman |
1999 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
61 |
|
Lars Breum Hansen |
1997 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
29.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
3 |
|
Sixten Almén |
|
Chalmers Studentkårs Idrottssällskap |
|
32.54 |
|
|
|
1999 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
77 |
|
Rasmus Andreasson |
2000 |
Chalmers Studentkårs Idrottssällskap |
SWE |
32.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
23 |
|
Johan Sundström Curstedt |
2002 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
32.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
88 |
|
David Clasen |
|
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
35.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
70 |
|
Philip Chen |
|
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
|
|
|
|
|
2000 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-04-01 11:53:16 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun & KTH simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 1 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
6x50m Frisim Mixed |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
91 |
|
TIF Simsektionen Lund lag 1 |
|
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
2:43.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nils Wergeland |
2002 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Mary Lagoguez |
2001 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Max Persson |
2001 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
Josefin Lewton |
1997 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Gaja Natlačen |
1997 |
SWE |
|
|
|
6 |
|
Daniel Coleman |
2000 |
SWE |
|
|
2 |
101 |
|
KTH lag 1 |
|
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
|
|
2:45.00 |
|
|
|
|
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Kim Anh Sander |
1999 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Petter Norén Vosveld |
1999 |
SWE |
|
|
|
6 |
|
Jacob Danielsson |
1998 |
SWE |
|
|
|
1 |
|
Henar Marino Miguelez |
1998 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Thomas Östervall |
2000 |
SWE |
|
|
|
3 |
|
Celia Hermoso Díaz |
1999 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
97 |
|
TIF Simsektionen Lund lag 2 |
|
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
2:52.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
André Philipsson Eriksson |
2001 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Linnea Karlsson |
1999 |
SWE |
|
|
|
3 |
|
Sebastian Tufvesson |
2000 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Agnes Humling |
2000 |
SWE |
|
|
|
5 |
|
Sara Jendbro |
2000 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
David Stålmarck |
2001 |
SWE |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
89 |
|
LiU lag 1 |
|
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
2:52.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Niclas Granström |
1990 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jesper Böhn |
1998 |
SWE |
|
|
|
3 |
|
Anton Campalto |
1998 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
Alida Ramdén |
1997 |
SWE |
|
|
|
5 |
|
Louise Ranevi |
1999 |
SWE |
|
|
|
6 |
|
Anna Eriksson |
1999 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
102 |
|
KTH lag 2 |
|
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Johannes Vålvik |
1999 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Emilia Simonsson |
2002 |
SWE |
|
|
|
3 |
|
Jenny Fröstberg |
2002 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Erica Staflund |
1999 |
SWE |
|
|
|
5 |
|
João Varela |
1998 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ziyang Song |
2000 |
SWE |
|
|
6 |
107 |
|
KTH lag 3 |
|
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
3:30.00 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hsu-Kai Weng |
1996 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Enric Condal Asensio |
2001 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Laura Benito |
1998 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
Sophia Wolters |
1999 |
SWE |
|
|
|
5 |
|
Maria Zelenika |
2000 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Javier Kipen |
1996 |
SWE |
|
|
7 |
83 |
|
LiU lag 2 |
|
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Astrid Svedberg |
2001 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Lisa Eriksson |
|
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Moa Holmström |
2001 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
Lina Berggren |
1998 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emma Juneskog |
1998 |
SWE |
|
|
|
6 |
|
Marie Hanson |
1997 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
8 |
87 |
|
Lund lag 1 |
|
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
9 |
98 |
|
TIF Simsektionen Lund lag 3 |
|
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Felix Linné Westman |
1999 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Ebba Wågman |
1999 |
SWE |
|
|
|
3 |
|
Tobias Ranevi |
1999 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
Malin Pålsson |
1998 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Eva Kleinbauer |
|
SWE |
|
|
|
6 |
|
Viktor Johansson |
1998 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-04-01 11:53:13 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|