Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Ikast Svømmecenter |
Arrangør |
Ikast Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
10. jun 2023 to 11. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
ARION Original |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
594 |
|
Cecilie Kehlet |
2009 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:06.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
190 |
|
Laura Mikkelsen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:09.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
46 |
|
Astrid V. Petersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:09.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
119 |
|
Laura Håkonsson |
2006 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:10.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
103 |
|
Emilie Winum Andersen |
2007 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:11.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
214 |
|
Katrine Sander |
2009 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:11.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
310 |
|
Malou Callisen |
2007 |
Brønderslev SK08 |
DEN |
1:12.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
536 |
|
Lotta Træger |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:12.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
48 |
|
Astrid Dindler |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:13.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
467 |
|
Cecilie Borkmann |
2007 |
Svømmeklubben Nord |
DEN |
1:13.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
211 |
|
Sophie Hvergel |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:13.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
49 |
|
Zenia Maria Jakobsen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:13.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
14 |
|
Jasmin Haaning |
2007 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
1:13.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
117 |
|
Weronika L. Bjørn |
2005 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:14.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
595 |
|
Anna Katrine Willems |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:14.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
450 |
|
Anne Stæhr |
2008 |
Svømmeklubben Koral |
DEN |
1:14.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
471 |
|
Ronja Maria Grønkjær Pedersen |
2009 |
Svømmeklubben Nord |
DEN |
1:15.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
4 |
|
Josefine Bak Mathiasen |
2010 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:15.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
102 |
|
Laura Winum Andersen |
2009 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:15.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
26 |
|
Ingrid Kirk Elkjær |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
1:15.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
229 |
|
Karoline Iversen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:15.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
188 |
|
Sidsel Tang Christensen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:16.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
243 |
|
Silke Stevnhøj Sommer |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:16.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
250 |
|
Emma Dürr Toft-Jensen |
2010 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:16.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
318 |
|
Laura Junker |
2009 |
Brønderslev SK08 |
DEN |
1:16.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
492 |
|
Alma Nygreen Sakic |
2008 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
1:16.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
123 |
|
Katrine Mølbak |
2009 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:16.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
292 |
|
Olivia Akselsen |
2008 |
Grenaa Svømmeklub |
DEN |
1:17.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
433 |
|
Ida Siegumfeldt |
2007 |
Swim Team Neptun |
DEN |
1:17.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
226 |
|
Ida Buur Ovesen |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:17.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
534 |
|
Sofie Skibelund Olesen |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:17.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
157 |
|
Silja Bregenov |
2009 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
1:17.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
87 |
|
Ida Nørregaard Jensen |
2007 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
1:17.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
109 |
|
Julie Mikkelsen |
2010 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:17.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
17 |
|
Mynte Haaning |
2009 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
1:17.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
215 |
|
Nanna Rønnow |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:17.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
294 |
|
Mai Murata-Broberg |
2008 |
Grenaa Svømmeklub |
DEN |
1:18.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
290 |
|
Lucca Rohde Boye |
2007 |
Grenaa Svømmeklub |
DEN |
1:19.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
514 |
|
Freja Christensen |
2006 |
Svømmeklubben Søhesten |
DEN |
1:19.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
59 |
|
Emilia Bjørn Augustinussen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:19.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
224 |
|
Caroline R. Frandsen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:20.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
491 |
|
Matilde Christiansen |
2007 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
1:20.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
597 |
|
Philippa Vejby Krabbenhøft |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:20.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
275 |
|
Karoline Starup |
2008 |
HGF Svømning |
DEN |
1:20.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
360 |
|
Emma Zimu Wang |
2011 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:20.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
249 |
|
Marie Porup Juulsgaard |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:20.79 |
|
|
|
47 |
1 |
|
Johanne Ishøi |
|
Struer Svømmeklub |
|
1:20.88 |
|
|
|
2008 |
DEN |
|
48 |
327 |
|
Signe Marie Hornbek |
|
Bjerre Herreds Svømmeklub |
|
1:21.04 |
|
|
|
2006 |
DEN |
|
49 |
388 |
|
Andrea Mørk |
|
Aalborg Svømmeklub |
|
1:21.10 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
50 |
24 |
|
Ida K. Laursen |
|
Skanderborg Svømmeklub |
|
1:21.16 |
|
|
|
2007 |
DEN |
|
51 |
497 |
|
Astrid Munk Fuglsang |
|
Svømmeklubben S 68 |
|
1:21.38 |
|
|
|
2009 |
DEN |
|
52 |
355 |
|
Freya Tormod |
|
Agfs Svømmeafdeling |
|
1:21.44 |
|
|
|
2009 |
DEN |
|
53 |
232 |
|
Freya Jensen |
|
Herning Svømmeklub |
|
1:21.46 |
|
|
|
2009 |
DEN |
|
54 |
356 |
|
Anna Johanne Holm Bork |
|
Agfs Svømmeafdeling |
|
1:22.04 |
|
|
|
2008 |
DEN |
|
55 |
43 |
|
Leonora Holst Jensen |
|
Odder Svømmeklub |
|
1:22.07 |
|
|
|
2004 |
DEN |
|
56 |
600 |
|
Liv Lade Keller |
|
Aarhus Swim - Skovbakken |
|
1:22.13 |
|
|
|
2009 |
DEN |
|
57 |
449 |
|
Trine Pors Rasmussen |
|
Svømmeklubben Koral |
|
1:22.37 |
|
|
|
2007 |
DEN |
|
58 |
89 |
|
Cecilie Anna Andersen |
|
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
|
1:22.39 |
|
|
|
2008 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
2 |
|
Kathrine Bak Mathiasen |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:22.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
105 |
|
Katrine Wulf |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:22.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
56 |
|
Marie Lausdahl |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:23.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
420 |
|
Stine Marie Christiansen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:23.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
473 |
|
Anna Tilsted Jørgensen |
2010 |
Svømmeklubben Nord |
DEN |
1:23.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
196 |
|
Ellen Hjarsbæk Hansen |
2009 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:23.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
469 |
|
Liv Skulbøl Stryhn |
2008 |
Svømmeklubben Nord |
DEN |
1:24.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
461 |
|
Emma Bertelsen |
2008 |
Svømmeklubben Nord |
DEN |
1:24.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
189 |
|
Nanna B. Eriksen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:24.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
499 |
|
Esther Kristensen |
2008 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
1:24.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
466 |
|
Josefine S. Overgaard |
2007 |
Svømmeklubben Nord |
DEN |
1:24.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
410 |
|
Frida Sørensen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:24.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
419 |
|
Sophia Borkmann |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:24.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
192 |
|
Amalie Breum Nielsen |
2009 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:24.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
5 |
|
Ida Frost Baltzer |
2009 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:24.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
239 |
|
Wilma Karlberg |
2010 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:24.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
573 |
|
Sille Lindberg |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:25.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
352 |
|
Isabella Fauerholdt |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
162 |
|
Lina Mohamad Ayadah |
2011 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
1:25.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
112 |
|
Cecilie Ditlev Lund |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:25.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
297 |
|
Emilie Bæk Nielsen |
2008 |
Grenaa Svømmeklub |
DEN |
1:25.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
331 |
|
Emma Vendelbo |
2010 |
Bjerre Herreds Svømmeklub |
DEN |
1:25.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
245 |
|
Freja Ane Nielsen |
2011 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:25.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
221 |
|
Louise Jeppesen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:26.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
271 |
|
Ida Mørup |
2006 |
HGF Svømning |
DEN |
1:26.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
255 |
|
Claire Kølbæk Jensen |
2010 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:26.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
134 |
|
Agnes Lorenzen Olesen |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:26.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
60 |
|
Philippa Bjørn Augustinussen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:26.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
248 |
|
Maya Kirkeby |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:26.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
3 |
|
Frida Møller Olesen |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:27.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
367 |
|
Laura Vejsgaard Lund |
2011 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:27.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
405 |
|
Annamai Dybdal |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:27.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
399 |
|
Signe Mørch |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:27.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
415 |
|
Ida Marie Ildal Djørup |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:27.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
330 |
|
Leonora Nielsen Mahnkopf |
2009 |
Bjerre Herreds Svømmeklub |
DEN |
1:27.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
520 |
|
Agnes Lindenborg Thomasen |
2010 |
Svømmeklubben Søhesten |
DEN |
1:27.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
319 |
|
Matilde Gårdbo Hellegaard |
2009 |
Brønderslev SK08 |
DEN |
1:27.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
395 |
|
Emilie Kjær Skriver |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:27.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
163 |
|
Signe Møller Rasmussen |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:27.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
199 |
|
Astrid Hjarsbæk Hansen |
2012 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:28.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
68 |
|
Asta Vinther Pedersen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:28.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
562 |
|
Mai Le |
2008 |
TST Svømning |
DEN |
1:28.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
296 |
|
Ida Sletø Bonde |
2007 |
Grenaa Svømmeklub |
DEN |
1:29.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
458 |
|
Alvilda-Augusta Østergaard |
2010 |
Svømmeklubben Nord |
DEN |
1:29.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
279 |
|
Emma Andrea Kjær |
2010 |
HGF Svømning |
DEN |
1:29.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
11 |
|
Maja Carlson |
2010 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:29.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
316 |
|
Emilie Hermansen |
2008 |
Brønderslev SK08 |
DEN |
1:29.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
451 |
|
Mille-Marie Dalby Sternbe |
2007 |
Svømmeklubben Koral |
DEN |
1:29.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
55 |
|
Ida-Marie Scavenius |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:30.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
301 |
|
Villa Boye |
2011 |
Grenaa Svømmeklub |
DEN |
1:30.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
543 |
|
Kaisa Spilling |
2010 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:30.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
414 |
|
Iben Höhle Hjulskov |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:30.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
172 |
|
Karen Bentsen |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:31.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
62 |
|
Clara Nielsen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:31.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
542 |
|
Lilly Træger |
2012 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:31.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
10 |
|
Ida Carlson |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:32.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
453 |
|
Hannah Mlijevska Boe |
2009 |
Svømmeklubben Koral |
DEN |
1:32.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
336 |
|
Meise Eva Dahl Koldkur |
2010 |
Bjerre Herreds Svømmeklub |
DEN |
1:32.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
502 |
|
Caroline Sangelberg Fausing |
2011 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
1:32.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
364 |
|
Agnes Mark-Nexø |
2011 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:32.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
329 |
|
Amalie Mejer Lehmann |
2010 |
Bjerre Herreds Svømmeklub |
DEN |
1:32.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
30 |
|
Anna Vedel |
2008 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
1:32.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
612 |
|
Salma Sophie Sigh Jeritslev |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:32.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
237 |
|
Karoline Pedersen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:33.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
452 |
|
Anna Tinggaard Sørensen |
2008 |
Svømmeklubben Koral |
DEN |
1:33.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
397 |
|
Ida Demant Sørensen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:33.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
9 |
|
Caroline Ishøi |
2011 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:34.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
94 |
|
Naja Terkelsen |
2008 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
1:34.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
436 |
|
Lærke Røstad |
2010 |
Swim Team Neptun |
DEN |
1:34.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
335 |
|
Alberte Lindeberg Dithlevsen |
2009 |
Bjerre Herreds Svømmeklub |
DEN |
1:35.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
363 |
|
Laura Bertelsen |
2011 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:36.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
544 |
|
Elitza Gamisheva |
2013 |
Svømmeklubben Sønderborg |
BUL |
1:36.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
559 |
|
Nanna Le Bundgaard |
2011 |
TST Svømning |
DEN |
1:37.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
161 |
|
Lamia Mohamad Ayadah |
2010 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
1:37.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
8 |
|
Ellen Jensen |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:37.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
547 |
|
Silja Dahl |
2010 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:38.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
7 |
|
Anna Pripsø Larsen |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:38.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
386 |
|
Alberte Sørensen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:39.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
238 |
|
Sif Klarskov Nielsen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:39.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
171 |
|
Merle Bülow |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:40.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
374 |
|
Laura Wolters Sørensen |
2012 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:40.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
441 |
|
Mathilde Jakobsen |
2010 |
Swim Team Neptun |
DEN |
1:40.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
503 |
|
Liva Beith Kjeldsen |
2011 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
1:41.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
160 |
|
Ilia Cornelia Christensen |
2012 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
1:41.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
609 |
|
Emma Nyby |
2010 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:41.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
403 |
|
Victoria Stensgaard Korsgaard |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:42.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
22 |
|
Naya Brendholdt |
2011 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
1:42.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
393 |
|
Elvira Steen Sloth |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:42.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
328 |
|
Jasmin Kirkedal Laursen |
2009 |
Bjerre Herreds Svømmeklub |
DEN |
1:43.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
546 |
|
Emilie Hoffmann |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:44.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
506 |
|
Johanne Vilde Kristensen |
2012 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
1:44.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
203 |
|
Alma Bach |
2010 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
252 |
|
Emilie Ask |
2010 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:45.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
454 |
|
Rebekka Leisgaard |
2009 |
Svømmeklubben Koral |
DEN |
1:45.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
130 |
|
Gry Lønne Jensen |
2012 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:45.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
552 |
|
Lukka Træger |
2013 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:45.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
400 |
|
Silje Møller Søndergaard |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:46.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
168 |
|
Lea Knudsgaard |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:46.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
74 |
|
Laura Sandberg Lundstrøm |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:47.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
392 |
|
Clara Mejdahl Rotbøll |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:48.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
217 |
|
Ea Juul Brandt |
2010 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:48.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
389 |
|
Anna Huynh Laursen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:48.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
173 |
|
Mathilde Møller Rasmussen |
2012 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:49.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
443 |
|
Emma Lykke Jensen |
2011 |
Swim Team Neptun |
DEN |
1:49.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
165 |
|
Liv Damgaard |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:50.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
565 |
|
Laura Nicoline Bertelsen |
2011 |
TST Svømning |
DEN |
1:51.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
371 |
|
Izabella Schultz |
2012 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:51.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
135 |
|
Andrea Quist Mikkelsen |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:51.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
140 |
|
Linn Kristine Banggaard |
2012 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:52.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
168 |
202 |
|
Natasja Ulnits |
2011 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:53.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
78 |
|
Sophie Enderlein |
2013 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:53.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
568 |
|
Lærke Ryvold |
2011 |
TST Svømning |
DEN |
1:54.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
376 |
|
Elin Riiskjær Olesen |
2011 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:57.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
172 |
176 |
|
Katharina Steele S Pohl |
2013 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:01.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
69 |
|
Laura Lausdahl |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:01.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
76 |
|
Maja Rømer Hjelm |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:01.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
64 |
|
Karla Maria Kristoffersen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:02.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
176 |
281 |
|
Anne Burup Øxenholt |
2010 |
HGF Svømning |
DEN |
2:04.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
177 |
341 |
|
Line W. Carlsen |
2012 |
Bjerre Herreds Svømmeklub |
DEN |
2:07.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
177 |
|
Kristiane Porskrog |
2012 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:09.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
75 |
|
Vigga Køppen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:11.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
390 |
|
Bjørk Mejdahl Rotbøll |
2013 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:12.94 |
|
|
|
181 |
267 |
|
Anemone Apel Mohrsen |
|
HGF Svømning |
|
2:13.45 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
182 |
507 |
|
Mai Kim Andersen |
|
Svømmeklubben S 68 |
|
2:13.87 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
183 |
77 |
|
Sofia Sandberg Lundstrøm |
|
Odder Svømmeklub |
|
2:36.02 |
|
|
|
2013 |
DEN |
|
184 |
653 |
|
Selma Vinther Pedersen |
|
Odder Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2013 |
DEN |
|
185 |
632 |
|
Rebecca Pedersen |
|
Svømmeklubben Koral |
|
|
|
|
|
2008 |
DEN |
|
186 |
587 |
|
Troja Eg |
|
Vejle Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
187 |
444 |
|
Dicte Johanne Borresen |
|
Swim Team Neptun |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
188 |
377 |
|
Liv Sommer Søndergaard |
|
Agfs Svømmeafdeling |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
189 |
362 |
|
Norah Wikman |
|
Agfs Svømmeafdeling |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
190 |
553 |
|
Benedicte Lystrup |
|
Svømmeklubben Sønderborg |
|
|
|
|
|
2014 |
DEN |
|
191 |
588 |
|
Alberte Spidsbjerg Leisgaard |
|
Vejle Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
192 |
589 |
|
Lea Thaysen |
|
Vejle Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2015 |
DEN |
|
193 |
613 |
|
Darya Konisevska Azadi |
|
Aabybro Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2013 |
DEN |
|
194 |
181 |
|
Naja Riis Gade |
|
Horsens Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
195 |
283 |
|
Naja Dahl Nyhuus |
|
HGF Svømning |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
196 |
145 |
|
Alberte Lundfold |
|
Ikast Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2010 |
DEN |
|
197 |
522 |
|
Alberte Grøn Larsen |
|
Svømmeklubben Søhesten |
|
|
|
|
|
2008 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
10-06-2023 07:29.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Ikast Svømmeklub |
|
|
|
|