Startliste for Arion MidsommerCup 2023
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Ikast Svømmecenter |
Arrangør |
Ikast Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
10. jun 2023 to 11. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
200m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
ARION Original |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
191 |
|
Andrea Kramer Liboriussen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
533 |
|
Kalina Gamisheva |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
BUL |
2:28.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
16 |
|
Freya Ellebye |
2006 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
2:39.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
270 |
|
Rikke Ydemann Pedersen |
2006 |
HGF Svømning |
DEN |
2:43.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
48 |
|
Astrid Dindler |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:46.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
49 |
|
Zenia Maria Jakobsen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:49.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
228 |
|
Melanie Frank |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:54.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
603 |
|
Alberte Bøgeskov Johnsen |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
2:58.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
318 |
|
Laura Junker |
2009 |
Brønderslev SK08 |
DEN |
3:01.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
521 |
|
Ellen Lindenborg Thomasen |
2008 |
Svømmeklubben Søhesten |
DEN |
3:03.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
326 |
|
Karen Holst Jacobsen |
2009 |
Bjerre Herreds Svømmeklub |
DEN |
3:03.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
222 |
|
Carlijn Loeven |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:06.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
275 |
|
Karoline Starup |
2008 |
HGF Svømning |
DEN |
3:12.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
43 |
|
Leonora Holst Jensen |
2004 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:14.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
56 |
|
Marie Lausdahl |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:20.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
59 |
|
Emilia Bjørn Augustinussen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:20.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
654 |
|
Victoria Andersen Krabbe |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
3:27.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
598 |
|
Helene Munk Barfod |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
3:36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
71 |
|
Ida Enderlein |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:42.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
41 |
|
Dorina Gyeraj |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:46.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
581 |
|
Ditte Marie Lang Lassen |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
3:59.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
583 |
|
Sofie Bertram Berg |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
4:29.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
61 |
|
Anna Nielsen |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
246 |
|
Karla Edeling Tornvig Jensen |
2011 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
487 |
|
Lærke Stubben Broberg |
2011 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
353 |
|
Astrid Martinez Vestergaard |
2009 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
319 |
|
Matilde Gårdbo Hellegaard |
2009 |
Brønderslev SK08 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
635 |
|
Filippa Fleng |
2009 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
279 |
|
Emma Andrea Kjær |
2010 |
HGF Svømning |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
504 |
|
Sofie Egholm |
2009 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10-06-2023 07:29.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Ikast Svømmeklub |
|
|
|
|