Startliste for UGP2 2023, Täby
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Täby Simhall |
Arrangör: |
Täby Sim & Stockholms Simförbund |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 11 mar 2023 till den 12 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
400m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
97 |
|
Anna Eneroth |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
5:11.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
96 |
|
Amelia Gustafsson |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
5:18.66 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
95 |
|
Alice Stenbeck |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
5:21.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
101 |
|
Julia Lundgren |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
5:28.51 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
99 |
|
Lovisa Lindberg |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
5:30.02 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
113 |
|
Hilma Stenbeck |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
5:34.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
531 |
|
Mana Tanaka |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
5:40.88 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
119 |
|
Melissa Stålhammar Kierkegaard |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
5:41.73 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
428 |
|
Tea Hermelin |
2008 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
5:45.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
530 |
|
Olivia Allert |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
5:48.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
524 |
|
Elin Javehed |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
5:51.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
705 |
|
Emilia Lingman |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
5:54.03 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
568 |
|
Sasha Lacy |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
6:01.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
520 |
|
Lovisa Silverbratt |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
6:05.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
638 |
|
Evelina Dahlberg |
2007 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
6:10.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
604 |
|
Cornelia Orheden |
2008 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
6:12.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
145 |
|
Nora Lovisa Edin |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
6:14.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
523 |
|
Ellen Franzén |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
6:24.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
155 |
|
Alicia Uebel |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
196 |
|
Emelie Hedqvist |
2008 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
700 |
|
Lova Hjort |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-10 10:17:48 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|