Program för UGP2 2023, Täby
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Täby Simhall |
Arrangör: |
Täby Sim & Stockholms Simförbund |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 11 mar 2023 till den 12 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
800m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
114 |
|
Louise Löfström |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
10:01.20 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
428 |
|
Tea Hermelin |
2008 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
10:19.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
527 |
|
Beatrice Hlawatsch |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
10:26.76 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
530 |
|
Olivia Allert |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
10:31.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
607 |
|
Tilda Flodin |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
10:47.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
112 |
|
Frida Forsmark |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
10:49.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
557 |
|
Alva Björk |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
10:56.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
602 |
|
Amelie Jägemar |
2008 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
10:58.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
604 |
|
Cornelia Orheden |
2008 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
11:01.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
639 |
|
Olivia Blom |
2008 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
11:07.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
564 |
|
Emma Wahlqvist |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
11:37.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
15 |
|
Louise Engström |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
704 |
|
Martha Hammes |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
587 |
|
Claire Luo |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
658 |
|
Lova Saari |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
803 |
|
Frida Steen |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-10 10:17:52 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|