Startliste for Regionsmesterskab Langbane, 2023
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
Regionsmesterskab Langbane 2023
|
|
|
|
|
Placering: |
Universitetssvømmehallen, SDU |
Arrangør |
FREM Odense |
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
18. mar 2023 to 19. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 29, 50m Frisvømning Herrer
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
3 |
|
Benjamin Beslaga |
2009 |
FREM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
4 |
|
Malthe Westermark |
2009 |
FREM |
40.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
5 |
|
Johannes Kristensen |
2011 |
FREM |
43.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 29, 50m Frisvømning Herrer |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
1 |
|
August Baadsgaard |
2011 |
STO |
40.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
2 |
|
Kasper Fuglsang Klicman |
2010 |
FREM |
37.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
3 |
|
Holger Vinden Understup |
2011 |
STO |
37.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
4 |
|
Gustav Karow |
2009 |
KOLDING |
36.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
5 |
|
Luc Kasper Nielsen |
2009 |
FREDERICIA |
36.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
6 |
|
August Outze Maiborg |
2010 |
STO |
37.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
7 |
|
Milad Fahim |
2011 |
STO |
38.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 29, 50m Frisvømning Herrer |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1 |
|
Simon Laustsen |
2011 |
RINGE |
34.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
2 |
|
Niclas Rathcke |
2010 |
KOLDING |
33.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
3 |
|
Nikolaj Holst Gregersen |
2009 |
ESBJERG |
32.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
4 |
|
Mathias Hoang |
2009 |
FREM |
30.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
5 |
|
Carl Trebbien |
2011 |
STO |
32.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
6 |
|
Malthe Petersen |
2008 |
FREM |
32.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
7 |
|
Lucas Iversen |
2008 |
FREDERICIA |
34.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
8 |
|
Benjamin Illum Evers |
2010 |
FREDERICIA |
35.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 29, 50m Frisvømning Herrer |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
1 |
|
Alexander Fræhr Piihl |
2008 |
KOLDING |
30.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
2 |
|
Viktor Hjortkær Wintervad |
2008 |
FREM |
29.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
219 |
3 |
|
Conrad Johansen |
2008 |
FREM |
29.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
4 |
|
Alexander Kirk |
2008 |
NYBORG |
26.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
5 |
|
Marius Lundsfryd |
2008 |
RINGE |
28.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
6 |
|
Benjamin Thomsen |
2008 |
FREDERICIA |
29.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
7 |
|
Simon Germansen |
2010 |
FREDERICIA |
30.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
8 |
|
Emil Asger Møller |
2009 |
ESBJERG |
30.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19-03-2023 09:14.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Frem Odense |
|
|
|
|