Program for Gentofte Open Langebane 2023
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Afsnit 6 - Søndag eftermiddag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 58, 50m Butterfly Herrer
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
311 |
2 |
|
Casper Thor Tolstrup |
2012 |
GENTOFTE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
3 |
|
Villads Valentin Holm |
2013 |
GLADSAXE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
4 |
|
Alfred Dam Rathmann |
2013 |
GLADSAXE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
307 |
5 |
|
Sixten Hoffmann Holbek |
2012 |
GENTOFTE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 58, 50m Butterfly Herrer |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
1 |
|
Daniel Siar |
2013 |
GLADSAXE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
2 |
|
Albert Tamasauskas |
2012 |
GENTOFTE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
237 |
3 |
|
Cristiano Baiutti |
2010 |
GENTOFTE |
1:00.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
472 |
4 |
|
Sahil Contegiacomo |
2012 |
GENTOFTE |
1:12.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
184 |
5 |
|
Siavash Amirakbari |
2013 |
GLADSAXE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
309 |
6 |
|
Sofus Lund Juul |
2012 |
GENTOFTE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 58, 50m Butterfly Herrer |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
1 |
|
Constantin Ortmann |
2012 |
HILLERØD |
54.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
2 |
|
Simon Preuss Nielsen |
2011 |
GLADSAXE |
53.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
3 |
|
Tøger Troelsen Holst |
2011 |
GLADSAXE |
53.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
303 |
4 |
|
Oliver Svenningsen |
2012 |
GENTOFTE |
53.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
5 |
|
Isak Elmedyb |
2013 |
GLADSAXE |
54.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
251 |
6 |
|
Marius Wiberg Plougsgaard |
2011 |
GENTOFTE |
55.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 58, 50m Butterfly Herrer |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
305 |
1 |
|
Hector Woznica |
2012 |
GENTOFTE |
51.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
250 |
2 |
|
Felix W. Takla |
2012 |
GENTOFTE |
46.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
255 |
3 |
|
Leopold Nytoft Bergmann |
2011 |
GENTOFTE |
44.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
4 |
|
Anton Egebech Warnaars |
2012 |
GENTOFTE |
44.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
357 |
5 |
|
Gustav Skov |
2010 |
FR.SUND |
50.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
6 |
|
Alexander Marius Hansen |
2011 |
GENTOFTE |
51.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 58, 50m Butterfly Herrer |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
1 |
|
Julius Kijne |
2010 |
HILLERØD |
43.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
2 |
|
Mads Bøtcher |
2013 |
SOLRØD |
42.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
3 |
|
Sander Martinsen |
2012 |
HELSINGØR |
40.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
462 |
4 |
|
Jeppe Denholt |
2010 |
SVØMSK |
42.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
461 |
5 |
|
Traian Zacharias Pedersen |
2011 |
SVØMSK |
43.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
451 |
6 |
|
Asger Mørk Attrup |
2010 |
SVØMSK |
43.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 58, 50m Butterfly Herrer |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
1 |
|
Albert Redestam |
2010 |
HELSINGØR |
38.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
2 |
|
Mathias Bendtsen |
2010 |
HELSINGØR |
35.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
3 |
|
Mikas Van Deurs |
2010 |
GLADSAXE |
31.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
4 |
|
Emil Tihic Rasmussen |
2010 |
GLADSAXE |
32.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
360 |
5 |
|
Oliver Nielsen |
2010 |
FR.SUND |
37.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
452 |
6 |
|
Asbjørn Kristiansen |
2010 |
SVØMSK |
38.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 11:21.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|