Program for Gentofte Open Langebane 2023
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
200m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
368 |
|
Victor Dyrhauge |
2004 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:59.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
200 |
|
Carl Johan Møllenbach |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:02.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
382 |
|
Cornelius Kemnitz |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:03.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
121 |
|
Otto Damsgaard Reinicke |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:04.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
367 |
|
Emanuele Holm Ciampi |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:05.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
373 |
|
Benjamin Schultz Hansen |
2005 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:10.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
283 |
|
August Bülow Sandersen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:10.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
291 |
|
Theodor Nytoft Bergmann |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:10.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
6 |
|
Morten Kilhof |
2000 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:10.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
244 |
|
Valther B. Wadstrøm |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:10.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
214 |
|
Aksel Møllenbach |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:12.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
374 |
|
Oscar Høck Just |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:14.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
53 |
|
Charlie Bastillini-Noval |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:14.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
407 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:14.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
337 |
|
Gustavs Lopacinskis |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:15.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
383 |
|
Oskar Heje Lind-Holm |
2007 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:16.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
285 |
|
Oscar Robinson |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:16.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
245 |
|
Vincent W. Takla |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:16.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
21 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:19.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
389 |
|
Villads Hyllested |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:19.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
257 |
|
Luan Reyneke |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
RSA |
2:19.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
430 |
|
Alexander Groth |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
2:23.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
408 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:24.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
410 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:27.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
431 |
|
Nicolai Preben-Andersen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
2:29.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
69 |
|
Nicholas Filskov Olsen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:30.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
208 |
|
Johan Løhde Friis |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:32.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
392 |
|
Gustav Storgaard |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:36.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
435 |
|
Christian Nyborg Nielsen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
2:41.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
417 |
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:51.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
421 |
|
Johannes Hovmand |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:01.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
419 |
|
Aske Ravnø |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:06.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
86 |
|
Thore Uhre Hansen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:07.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
420 |
|
Simon Schobius Vinther |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.04 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|