Program för Tureberg knatte cup 2023
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Turebergs simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
50m fjärilsim mix |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
125 |
|
Anna Quas |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
35.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
421 |
|
Michkat Abdi Bulhan |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
40.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
121 |
|
Felix von Arronet |
2012 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
41.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
302 |
|
Arvid Vogt |
2012 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
43.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
150 |
|
Torsten Ruder |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
44.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
244 |
|
Vera Brickner |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
45.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
312 |
|
Maja Ahlgren |
2012 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
48.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
157 |
|
Samuel Witt-Hjorth |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
48.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
113 |
|
Valentina Sabo |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
49.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
326 |
|
Beatrice Edward |
2011 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
50.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
156 |
|
Viktor Widestedt |
2013 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
50.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
218 |
|
Lilly Ericsson |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
50.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
100 |
|
Axel Westlund |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
50.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
130 |
|
Viking Söderström |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
50.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
391 |
|
Emilie Swärdsén |
2012 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
51.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
286 |
|
Linnea Saga Metzendorf |
2012 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
52.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
127 |
|
Eric Malmgren |
2012 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
52.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
393 |
|
Sigrid Bach Lindfors |
2012 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
52.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
146 |
|
Klara Hellberg |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
53.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
188 |
|
Julia Erustes Anderberg |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
53.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
144 |
|
Julian Flores |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
59.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
104 |
|
Marcus Kvarfordh Andres |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:01.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
317 |
|
Alfred Lindskog |
2012 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
183 |
|
Naya Ndure |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
107 |
|
Sophia Arvered |
2013 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
186 |
|
Lea Nelsén |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
212 |
|
Tilda Ribacke |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
234 |
|
Ella Aronsson |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
143 |
|
Artemij Fissoun |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
220 |
|
Wilma Sahlqvist |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
228 |
|
Iris Albrektsson |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
184 |
|
Hanna Rohman Hamrin |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
187 |
|
Alexander Kazmins |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
213 |
|
Arihant Mukherjee |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-16 13:58:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Turebergs Simklubb |
|
|
|
|