Program for Tureberg knatte cup 2023
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Turebergs simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Final 1 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
2 |
|
Emma Levald |
2012 |
TUREBERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
312 |
3 |
|
Maja Ahlgren |
2012 |
UPSALA S |
46.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
4 |
|
Lilly Ericsson |
2011 |
TUREBERG |
58.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
223 |
5 |
|
Elissa Atashafrooz |
2012 |
TUREBERG |
1:05.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
232 |
6 |
|
Sixten Bernhoff |
2012 |
TUREBERG |
1:07.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
366 |
7 |
|
Ebba-Li Sparre |
2013 |
ÅKERSBERGA |
52.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m bröstsim mix |
Final 2 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
2 |
|
Samuel Witt-Hjorth |
2012 |
SKK |
56.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
3 |
|
Viktor Widestedt |
2013 |
SKK |
51.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
4 |
|
Ebba Forsberg |
2011 |
SKK |
56.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
367 |
5 |
|
Ellen Hoffegger |
2012 |
ÅKERSBERGA |
53.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
453 |
6 |
|
John Björnberg |
2011 |
SS04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
421 |
7 |
|
Michkat Abdi Bulhan |
2012 |
SS04 |
44.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m bröstsim mix |
Final 3 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
204 |
2 |
|
Gustaf Dalmar |
2013 |
TUREBERG |
1:23.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
369 |
3 |
|
Ronny Nguyen |
2011 |
ÅKERSBERGA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
451 |
4 |
|
Eleni Oikonomou |
2011 |
SS04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
5 |
|
Emilis Jakubauskas |
2012 |
TUREBERG |
1:00.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
6 |
|
Hilding Sundberg |
2012 |
LIDINGÖ SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
245 |
7 |
|
Oskar Johansson Estmer |
2013 |
TUREBERG |
1:10.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m bröstsim mix |
Final 4 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
365 |
1 |
|
Alva Sparf |
2013 |
ÅKERSBERGA |
58.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
2 |
|
Siri Kukanur |
2012 |
TUREBERG |
1:01.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
3 |
|
Rikard Johansson |
2011 |
SKURU IK |
1:04.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
268 |
4 |
|
Elvira Lidholm |
2011 |
TYRESÖ SS |
52.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
5 |
|
Andrea Sehlstedt |
2012 |
SKURU IK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
290 |
6 |
|
Stina Bolin |
2012 |
UPSALA S |
1:02.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
7 |
|
Klara Hellberg |
2011 |
SKK |
57.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m bröstsim mix |
Final 5 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
1 |
|
Maj Willers |
2012 |
SKURU IK |
57.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
2 |
|
Nikki Barthelson |
2013 |
BÅLSTA SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
3 |
|
Molly Wei |
2013 |
TUREBERG |
1:00.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
4 |
|
Valentina Sabo |
2012 |
SKURU IK |
50.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
220 |
5 |
|
Wilma Sahlqvist |
2012 |
TUREBERG |
1:02.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
6 |
|
Ester Melén |
2011 |
SKK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
292 |
7 |
|
Hilda Muribi |
2011 |
UPSALA S |
49.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m bröstsim mix |
Final 6 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
244 |
1 |
|
Vera Brickner |
2012 |
TUREBERG |
47.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
2 |
|
Iris Albrektsson |
2012 |
TUREBERG |
1:09.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
209 |
3 |
|
Albin Karlsson |
2013 |
TUREBERG |
1:04.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
4 |
|
Gustav Veszeli |
2013 |
BÅLSTA SK |
1:05.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
5 |
|
Artemij Fissoun |
2012 |
SKK |
58.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
267 |
6 |
|
Junie Kvick |
2011 |
TYRESÖ SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
212 |
7 |
|
Tilda Ribacke |
2012 |
TUREBERG |
1:05.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m bröstsim mix |
Final 7 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
286 |
1 |
|
Linnea Saga Metzendorf |
2012 |
UPSALA S |
50.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
450 |
2 |
|
Axel Lingman |
2012 |
SS04 |
56.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
3 |
|
Emma Burgess |
2011 |
SKK |
1:01.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
4 |
|
Madeleine Wasberg |
2011 |
SKK |
57.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
5 |
|
Daniella Ter Alhazin |
2013 |
BOTK-RÖNN |
57.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
6 |
|
Alexia Håkansson |
2012 |
LIDINGÖ SK |
57.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
458 |
7 |
|
Wilma Alén |
2011 |
SS04 |
53.40 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m bröstsim mix |
Final 8 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
1 |
|
Minna Delin |
2014 |
TUREBERG |
1:08.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
2 |
|
Thyra Bränström |
2013 |
SKURU IK |
1:04.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
233 |
3 |
|
Mikael Kazmins |
2014 |
TUREBERG |
1:07.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
372 |
4 |
|
Isabelle Remming |
2012 |
ÅKERSBERGA |
59.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
195 |
5 |
|
Elvira Ericsson |
2014 |
TUREBERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
386 |
6 |
|
Dante Goliats |
2012 |
ÖSMO SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
368 |
7 |
|
Klara Jansson |
2013 |
ÅKERSBERGA |
1:01.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m bröstsim mix |
Final 9 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
370 |
1 |
|
Jonathan Marten |
2014 |
ÅKERSBERGA |
57.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
269 |
2 |
|
Josephine Ebemo |
2011 |
TYRESÖ SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
319 |
3 |
|
Elsa Strindelius |
2012 |
UPSALA S |
52.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
196 |
4 |
|
Fleur Lebeau |
2014 |
TUREBERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
5 |
|
Rishi Gautham Kandikonda |
2013 |
TUREBERG |
1:00.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
409 |
6 |
|
Sigrid Bray |
2011 |
SS04 |
51.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
186 |
7 |
|
Lea Nelsén |
2012 |
TUREBERG |
52.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m bröstsim mix |
Final 10 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
457 |
1 |
|
Selma Reivant |
2012 |
SS04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
293 |
2 |
|
Elsa Stridsman |
2011 |
UPSALA S |
57.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
3 |
|
Fiona Eriksson |
2011 |
SKK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
4 |
|
Felix von Arronet |
2012 |
SPÅRVÄGEN |
49.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
5 |
|
Mio Håkansson |
2013 |
TUREBERG |
59.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
371 |
6 |
|
Julia Marten |
2012 |
ÅKERSBERGA |
56.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
393 |
7 |
|
Sigrid Bach Lindfors |
2012 |
ÖSMO SS |
1:02.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m bröstsim mix |
Final 11 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
1 |
|
Olivia Sharpe |
2011 |
SKURU IK |
57.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
2 |
|
Heidi Slotte |
2011 |
BOTK-RÖNN |
52.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
3 |
|
Eira Delkertz |
2012 |
BOTK-RÖNN |
1:04.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
363 |
4 |
|
Wilma Sundby |
2012 |
ÅKERSBERGA |
50.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
326 |
5 |
|
Beatrice Edward |
2011 |
UPSALA S |
53.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
188 |
6 |
|
Julia Erustes Anderberg |
2011 |
TUREBERG |
55.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
221 |
7 |
|
Olivia Dehaddo |
2011 |
TUREBERG |
50.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m bröstsim mix |
Final 12 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
1 |
|
Philip Kindgren |
2011 |
SPÅRVÄGEN |
1:03.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
2 |
|
Arihant Mukherjee |
2012 |
TUREBERG |
1:03.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
3 |
|
Jannica Höjertz |
2012 |
TUREBERG |
53.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
270 |
4 |
|
Elin Tärndal |
2011 |
TYRESÖ SS |
56.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
391 |
5 |
|
Emilie Swärdsén |
2012 |
ÖSMO SS |
1:00.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
230 |
6 |
|
Miranda Mazya |
2011 |
TUREBERG |
57.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
7 |
|
Mila Ndure |
2014 |
TUREBERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m bröstsim mix |
Final 13 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
1 |
|
Axel Westlund |
2011 |
SKURU IK |
53.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
415 |
2 |
|
Elin Skarstedt |
2012 |
SS04 |
48.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
413 |
3 |
|
Hugo Johansson |
2011 |
SS04 |
57.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
4 |
|
Julian Flores |
2012 |
SKK |
51.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
5 |
|
Charlene Ibrohimova |
2012 |
TUREBERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
376 |
6 |
|
Maxwell Zolin |
2012 |
ÅKERSBERGA |
59.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
7 |
|
Anton Schultz |
2012 |
SKURU IK |
54.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m bröstsim mix |
Final 14 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
234 |
1 |
|
Ella Aronsson |
2012 |
TUREBERG |
1:00.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
239 |
2 |
|
Mathilde Arvidsson |
2012 |
TUREBERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
317 |
3 |
|
Alfred Lindskog |
2012 |
UPSALA S |
1:07.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
4 |
|
Hedvig Ek |
2011 |
SKURU IK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
302 |
5 |
|
Arvid Vogt |
2012 |
UPSALA S |
45.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
448 |
6 |
|
Astrid Ingman |
2012 |
SS04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
7 |
|
Frans Blad Shafei |
2014 |
TUREBERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 08:46:48 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Turebergs Simklubb |
|
|
|
|