Startliste for Tureberg knatte cup 2023
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Turebergs simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
200m medley pojkar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
469 |
|
Viggo Johansson |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:26.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
340 |
|
Erik Andrén |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:32.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
463 |
|
Elwe Montelius |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:33.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
467 |
|
Lucas Tang |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:36.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
460 |
|
Hugo Bentzer |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:37.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
462 |
|
Melker Larsson |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:40.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
307 |
|
Felix Eriksson |
2010 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
2:44.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
437 |
|
Alexander Andrason |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:45.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
39 |
|
Peter Oechtering |
2008 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
2:45.41 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
445 |
|
Xuhao Gu |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:45.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
182 |
|
Ted Körberg |
2008 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
2:47.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
399 |
|
Benjamin Henareh |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:47.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
346 |
|
Elton Rosén |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:47.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
464 |
|
Nicola Ponzio |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:48.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
342 |
|
Bosse Johansson |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:49.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
300 |
|
Alexius Hedström |
2009 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
2:53.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
442 |
|
Oscar Walfridsson |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:55.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
433 |
|
Noé Wikström |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:57.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
165 |
|
Erik Gylje |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:57.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
57 |
|
Cesar Önnesjö |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
3:02.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
49 |
|
Noah Concilio Hansson |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
3:03.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
241 |
|
Erik Broms |
2009 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
3:03.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
397 |
|
Albin Eriksson-Stubbans |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
3:06.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
242 |
|
Tim Hermelin |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
3:08.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
287 |
|
Lucas Wedin Wicks |
2008 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
3:09.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
248 |
|
Maximilian Mazya |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
3:11.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
161 |
|
Christian Nilsson |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
3:22.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
438 |
|
Deran Soysüren |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
3:31.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-16 13:59:04 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Turebergs Simklubb |
|
|
|
|