Program för Tureberg knatte cup 2023
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Turebergs simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
312 |
2 |
|
Maja Ahlgren |
2012 |
UPSALA S |
1:38.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
3 |
|
Sophia Arvered |
2013 |
SKURU IK |
1:40.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
276 |
4 |
|
Lisa Vestin |
2011 |
TYRESÖ SS |
1:55.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
188 |
5 |
|
Julia Erustes Anderberg |
2011 |
TUREBERG |
1:51.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
6 |
|
Artemij Fissoun |
2012 |
SKK |
1:53.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
366 |
7 |
|
Ebba-Li Sparre |
2013 |
ÅKERSBERGA |
1:51.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 100m medley mix |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
2 |
|
Viktor Widestedt |
2013 |
SKK |
1:40.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
302 |
3 |
|
Arvid Vogt |
2012 |
UPSALA S |
1:30.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
4 |
|
Samuel Witt-Hjorth |
2012 |
SKK |
1:45.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
244 |
5 |
|
Vera Brickner |
2012 |
TUREBERG |
1:39.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
239 |
6 |
|
Mathilde Arvidsson |
2012 |
TUREBERG |
1:58.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
372 |
7 |
|
Isabelle Remming |
2012 |
ÅKERSBERGA |
2:02.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 100m medley mix |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
247 |
2 |
|
Alice Johansson Estmer |
2011 |
TUREBERG |
1:40.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
268 |
3 |
|
Elvira Lidholm |
2011 |
TYRESÖ SS |
1:47.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
4 |
|
Madeleine Wasberg |
2011 |
SKK |
1:54.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
367 |
5 |
|
Ellen Hoffegger |
2012 |
ÅKERSBERGA |
1:57.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
290 |
6 |
|
Stina Bolin |
2012 |
UPSALA S |
2:02.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
7 |
|
Klara Hellberg |
2011 |
SKK |
1:50.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 100m medley mix |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
2 |
|
Valentina Sabo |
2012 |
SKURU IK |
1:38.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
3 |
|
Emilis Jakubauskas |
2012 |
TUREBERG |
2:06.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
4 |
|
Mio Håkansson |
2013 |
TUREBERG |
2:05.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
234 |
5 |
|
Ella Aronsson |
2012 |
TUREBERG |
1:49.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
326 |
6 |
|
Beatrice Edward |
2011 |
UPSALA S |
1:44.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
7 |
|
Marcus Kvarfordh Andres |
2011 |
SKURU IK |
1:48.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 100m medley mix |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
411 |
2 |
|
Uno Sandqvist |
2012 |
SS04 |
1:45.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
363 |
3 |
|
Wilma Sundby |
2012 |
ÅKERSBERGA |
1:54.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
4 |
|
Julian Flores |
2012 |
SKK |
1:48.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
292 |
5 |
|
Hilda Muribi |
2011 |
UPSALA S |
1:37.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
6 |
|
Ester Melén |
2011 |
SKK |
1:49.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
7 |
|
Anton Schultz |
2012 |
SKURU IK |
1:39.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 08:46:50 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Turebergs Simklubb |
|
|
|
|