Program för Stora Coop simmet 2023
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pepparrotsbadet |
Arrangör: |
SK ENA |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 1 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 25m Bröstsim Mixed
|
Final 1 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
1 |
|
Elliot Salberg |
2012 |
ÖSTERBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
172 |
2 |
|
Raha Faryabi |
2012 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
3 |
|
Allie Abrahamsson |
2012 |
VÄSTERÅS |
27.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
4 |
|
Molly Dalfjord |
2011 |
SALA SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
5 |
|
Vasileios Tsakalidis |
2013 |
SK ENA |
35.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
6 |
|
Elsa Haverstad |
2014 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
7 |
|
Miran Ciftci |
2011 |
SALA SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 25m Bröstsim Mixed |
Final 2 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
1 |
|
Eskil Svenberg |
2012 |
Delfinens simsällska |
29.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
2 |
|
Hannes Bohlin |
2011 |
SALA SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
3 |
|
Julia Danielsson |
2011 |
SALA SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
4 |
|
Alva Sohlén |
2012 |
ESKILSTUNA |
27.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
5 |
|
Lova Andersson |
2013 |
SK ENA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
6 |
|
Melaher Shishay |
2015 |
SK ENA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
7 |
|
Lisa Willför |
2013 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 25m Bröstsim Mixed |
Final 3 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
1 |
|
Emma Jäderlund |
2012 |
ESKILSTUNA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
2 |
|
Ellie Backlund |
2012 |
UPPLANDS-B |
30.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
3 |
|
Ingrid Oldberg |
2012 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
4 |
|
Amelie Cypriansen |
2012 |
UPPLANDS-B |
33.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
200 |
5 |
|
Lina Bergström |
2011 |
Delfinens simsällska |
22.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
6 |
|
Gustav Veszeli |
2013 |
BÅLSTA SK |
29.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
7 |
|
Tuva Vilén |
2011 |
SK ENA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
8 |
|
Amelie Olsson |
2013 |
SK ENA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 25m Bröstsim Mixed |
Final 4 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1 |
|
Nikki Barthelson |
2013 |
BÅLSTA SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
2 |
|
Sally Drew |
2012 |
VÄSTERÅS |
26.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
3 |
|
Olivier Byszewski |
2012 |
SK ENA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
4 |
|
Julia Eklund |
2014 |
SK ENA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
5 |
|
Meja Vilén |
2011 |
SK ENA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
6 |
|
Tuva-Li Lundin |
2011 |
SALA SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
7 |
|
Elina Backlund |
2014 |
UPPLANDS-B |
44.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
8 |
|
Elena Martinelli |
2012 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 25m Bröstsim Mixed |
Final 5 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
1 |
|
Alva Jacobsson |
2013 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
204 |
2 |
|
Krisztina Ecsedi |
2012 |
Delfinens simsällska |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
3 |
|
Anestis Konstantinidis |
2013 |
SK ENA |
29.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
4 |
|
Naljirmaa Enktur |
2012 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
5 |
|
Herman Barrsäter |
2012 |
SALA SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
6 |
|
Alice Andersson |
2013 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
7 |
|
Elias Agemalm-Westman |
2011 |
SALA SS |
23.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
201 |
8 |
|
Agnes Tavemark Toutin |
2013 |
Delfinens simsällska |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 25m Bröstsim Mixed |
Final 6 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
1 |
|
Max Hammarlind |
2014 |
SK ENA |
34.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
2 |
|
Tora Klein |
2011 |
ESKILSTUNA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
3 |
|
Svea Burman |
2011 |
SK ENA |
28.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
4 |
|
Elicia Byhlin |
2011 |
HK SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
5 |
|
Viktor Särås |
2013 |
SK ENA |
32.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
6 |
|
Nova Carlbring |
2011 |
ESKILSTUNA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
7 |
|
Freja Lundberg |
2014 |
SK ENA |
42.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
8 |
|
Emily Luthman |
2011 |
HK SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 25m Bröstsim Mixed |
Final 7 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
1 |
|
Freja Sandberg |
2013 |
BÅLSTA SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
2 |
|
Enar Tanskanen |
2013 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
3 |
|
Edith Svenberg |
2014 |
Delfinens simsällska |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
4 |
|
Linnea Överstam |
2012 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
5 |
|
Signe Boström |
2011 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
6 |
|
Esther Sigvardsson |
2013 |
Delfinens simsällska |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
7 |
|
Evelina Kollman |
2014 |
SK ENA |
31.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
8 |
|
Henning Backlund |
2011 |
BÅLSTA SK |
29.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 25m Bröstsim Mixed |
Final 8 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
1 |
|
Uma Bergman |
2011 |
HK SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
2 |
|
Axel Ehnsiö |
2011 |
ESKILSTUNA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
3 |
|
Freja huss monroe |
2011 |
ÖSTERBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
190 |
4 |
|
Elvira Welin |
2011 |
HK SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
5 |
|
Vera Mandorf |
2014 |
BÅLSTA SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
6 |
|
Siri Larsson |
2011 |
ESKILSTUNA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
7 |
|
Tilda Bretz |
2011 |
UPPLANDS-B |
27.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
8 |
|
Signe Elfving |
2012 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 25m Bröstsim Mixed |
Final 9 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
1 |
|
Vincent von Lako |
2011 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
2 |
|
Emma Shippey |
2012 |
VÄSTERÅS |
30.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
3 |
|
My Lindblom |
2011 |
SALA SS |
24.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
4 |
|
Julia Björner |
2011 |
SALA SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
5 |
|
Agnes Arosenius |
2012 |
SK ENA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
195 |
6 |
|
Mathilda Alin |
2011 |
HK SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
7 |
|
Odysseas Giannaris |
2012 |
SK ENA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
8 |
|
Julia Odeheim |
2013 |
SK ENA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-04-01 09:05:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Ena |
|
|
|
|