Program för Stora Coop simmet 2023
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pepparrotsbadet |
Arrangör: |
SK ENA |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 1 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 25m Ryggsim Damer
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
3 |
|
Saga Moberg Egerås |
2010 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
4 |
|
Anita Ghareh Baghi |
2010 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
5 |
|
Sofiia Yelikhova |
2010 |
SALA SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 25m Ryggsim Damer |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
196 |
1 |
|
Alice Åslund |
2010 |
HK SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
2 |
|
Céline Kroneskog |
2010 |
ESKILSTUNA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
3 |
|
Lova Willför |
2009 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
4 |
|
Isabelle Rosén |
2009 |
ESKILSTUNA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
5 |
|
Alma Alhällen Thell |
2008 |
ESKILSTUNA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
6 |
|
Alma Thorildsson |
2010 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
7 |
|
Freja Svanerö |
2009 |
ESKILSTUNA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
8 |
|
Wilma Lindeberg |
2010 |
ESKILSTUNA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 25m Ryggsim Damer |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
1 |
|
Sofia Lannhard |
2010 |
HK SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
2 |
|
Lea Sidén |
2009 |
ESKILSTUNA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
3 |
|
Ida Lundell |
2008 |
SALA SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
4 |
|
Yuxin Zhao |
2010 |
SK ENA |
25.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
188 |
5 |
|
Tindra Granfeldt |
2008 |
HK SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
6 |
|
Marina Otter |
2007 |
HK SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
7 |
|
Elsa Zetterlund |
2009 |
HK SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
8 |
|
My Svanerö |
2009 |
ESKILSTUNA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 25m Ryggsim Damer |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
1 |
|
Inez Arosenius |
2010 |
SK ENA |
23.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
2 |
|
Emilia Bakas |
2008 |
SK ENA |
23.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
3 |
|
Ann-Sofi Guzman Wigren |
2010 |
SK ENA |
23.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
4 |
|
Disa Mandorf |
2010 |
BÅLSTA SK |
22.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
5 |
|
Emelie Falk |
2010 |
BÅLSTA SK |
23.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
6 |
|
Ingeborg Wigren |
2009 |
SK ENA |
23.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
7 |
|
Novaliie Barthelsson |
2010 |
BÅLSTA SK |
23.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
8 |
|
Maja Lagberg |
2010 |
BÅLSTA SK |
24.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 25m Ryggsim Damer |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
1 |
|
Tuva Bärgård |
2009 |
SK ENA |
21.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
2 |
|
Alice Agemalm-Westman |
2009 |
SALA SS |
19.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
3 |
|
Ella Gjälby |
2008 |
SK ENA |
17.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
4 |
|
Thea Eriksson |
2006 |
SK ENA |
16.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
5 |
|
Tilde Svegårdh |
2005 |
SK ENA |
17.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
6 |
|
Elna Zetterberg |
2007 |
SK ENA |
18.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
7 |
|
Nova Edin |
2010 |
BÅLSTA SK |
21.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
8 |
|
Leva Atterstrand |
2009 |
BÅLSTA SK |
21.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-04-01 09:05:53 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Ena |
|
|
|
|