Ohjelma Øst Junior/Senior langbane 2023
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Fredag kl. 1630
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Øst Junior-Senior Langbane 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
EAST KILLBRIDE BADET |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Triton Ballerup |
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
3. mar 2023 to 5. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
DR |
23.75 |
|
Pernille Blume |
1994 |
Holbæk Svømme Klub (DE |
Glasgow (GBR) |
04-08-2018 |
|
|
DJR |
25.19 |
|
Julie Kepp Jensen |
2000 |
A6 JGI-Swim (DEN) |
Indianapolis (USA) |
28-08-2017 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
113 |
|
Julie Krøyer Svendsen |
2002 |
GTI - Ishøj |
DEN |
25.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
315 |
|
Cille Kirketerp |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
26.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
174 |
|
Frida Caroline Knudsen |
2007 |
GTI - Greve |
DEN |
26.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
225 |
|
Sofia Altoft |
1998 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
26.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
318 |
|
Sofie Bruun Høvring |
2004 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
26.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
117 |
|
Marina Nissen Jakobsen |
2000 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
26.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
239 |
|
Stine Saaby Schmidt |
2002 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
27.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
175 |
|
Julie Liv Madsen |
2006 |
GTI - Greve |
DEN |
27.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
191 |
|
Ida Villemoes Poulsen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
27.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
145 |
|
Athena Haugsted Pihl |
2006 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
27.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
302 |
|
Sarah Gudme |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
27.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
275 |
|
Marina Heller Hansen |
1994 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
27.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
217 |
|
Josefine Nielsen |
2005 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
27.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
190 |
|
Sara Damkjær Bartels |
2004 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
27.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
2 |
|
Sif Bramm |
2006 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
27.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
8 |
|
Naya Høi Greve |
2007 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
27.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
158 |
|
Frida Gram Peters |
2007 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
27.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
314 |
|
Ella Emilia Soelberg |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
27.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
114 |
|
Amalie Rose Søndergaard |
2006 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
230 |
|
Helene Friis Fanø |
2007 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
28.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
61 |
|
Mie Korsman Ankersen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
28.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
267 |
|
Seline Nielsen |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
28.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
226 |
|
Carolina Sahl Rasmussen |
2001 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
28.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
333 |
|
Maya Amstrup Riis |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
28.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
170 |
|
Sisse Berg Olesen |
2005 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
28.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
238 |
|
Sofie Lund-Schierbeck |
2003 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
28.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
182 |
|
Malouca Laura Bruun |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
28.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
125 |
|
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
28.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
24 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
28.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
311 |
|
Naja Kammann |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
28.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
273 |
|
Mathilde Hager |
2001 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
28.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
76 |
|
Frederikke Elster |
2004 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
28.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
136 |
|
Mie Bidsted Hansen |
2003 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
28.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
57 |
|
Augusta Johansen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
28.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
272 |
|
Erica Veggerby Grønlund |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
28.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
277 |
|
Anna Nørskov |
2004 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
28.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
339 |
|
Freja Kobbernagel |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
28.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
89 |
|
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
29.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
316 |
|
Emma Kestenholz |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
29.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
28 |
|
Julie Hovmand |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
29.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
103 |
|
Emilie Lyngfeldt Boholm |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
29.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
124 |
|
Asta Hänel Christensen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
29.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
336 |
|
Anna Blom Bygum |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
29.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
231 |
|
Ida L. Færgemann |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
29.64 |
|
|
|
45 |
58 |
|
Cecilie Jakobsen |
|
|
Næstved Svømmeklub |
|
29.77 |
|
|
|
2008 |
DEN |
|
46 |
338 |
|
Frederikke M. Rasmussen |
|
|
Vest-Brøndby |
|
29.86 |
|
|
|
2008 |
DEN |
|
47 |
69 |
|
Ida Mathiesen |
|
|
Lyngby Svømmeklub |
|
29.99 |
|
|
|
2008 |
DEN |
|
48 |
80 |
|
Wilma Adelhardt Madsen |
|
|
Lyngby Svømmeklub |
|
30.21 |
|
|
|
2008 |
DEN |
|
49 |
219 |
|
Julie Truelsen |
|
|
Frederikssund Svømmeklub |
|
31.31 |
|
|
|
2008 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
03-03-2023 13:54.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|