Startliste for Kronborg Open 2023
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag Middag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
100m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Hold-an Helsingør |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
584 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:10.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
687 |
|
Nikoline Joy Gringer |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:11.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
693 |
|
Thorey Margret Magnusdottir |
2009 |
Herlev Svømning |
ISL |
1:12.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
680 |
|
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:13.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
586 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:16.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
808 |
|
Alba Kunak |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:16.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
694 |
|
Victoria Mainz |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
589 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:19.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
587 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:19.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
867 |
|
Louisa Kjerulf |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:19.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
690 |
|
Silke Svendsen |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:21.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
733 |
|
Emma Søgaard Pedersen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:21.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
895 |
|
Laura Krak Hjorth |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:21.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
860 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:22.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
840 |
|
Mia Erica Armstead Evans |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:22.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
732 |
|
Karla Korsgaard Gudme |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:23.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
575 |
|
Alberte Jacobsen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:23.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
637 |
|
Ella Strange |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:25.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
655 |
|
Emilie Stengel Vindekilde |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:29.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
502 |
|
Emmy Ekvall |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:29.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
699 |
|
Olivia Jee Gringer |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:31.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
842 |
|
Julia Stanczyk |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:31.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
570 |
|
Laura Mahs |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:33.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
624 |
|
Malea Rosa A Nunez |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:34.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
698 |
|
Clara Nymark Føge |
2011 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:34.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
874 |
|
Evi Cecilie Dan Bøgh |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:37.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
696 |
|
Anabel Greve |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:37.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
515 |
|
Ella Larsson |
2009 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:39.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
847 |
|
Adele Svendsen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:40.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
857 |
|
Ingrid Schultz |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:45.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
805 |
|
Karoline Melholt Gentin |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:58.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
877 |
|
Julie Pihl |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
872 |
|
Emma Gabel |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
807 |
|
Ellen Johanne Skovsgaard |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
526 |
|
Alice Hudson |
2011 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
884 |
|
Natasja Akstrup |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.57 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|