Startliste for Kronborg Open 2023
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag Formiddag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Jacob Ernest Food |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
891 |
|
Josefine B. Pedersen |
1999 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:07.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
892 |
|
Schastine Tabor |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:09.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
633 |
|
Ida Jensdottir Fremming |
2002 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:12.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
708 |
|
Caroline Haugland |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:14.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
705 |
|
Anna Stausholm |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:16.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
634 |
|
Juliane Sarauw Lundsgaard |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:17.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
556 |
|
Thea Wicknertz |
2005 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:17.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
485 |
|
Emma Hassling |
2004 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:17.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
564 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:18.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
784 |
|
Ella Bagger Kjær |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:18.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
781 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:19.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
683 |
|
Ida Hinchely |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:20.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
497 |
|
Maja Jensen |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:22.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
630 |
|
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:23.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
567 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:24.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
629 |
|
Anna Sofie Skov |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:24.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
803 |
|
Caroline Lindberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:28.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
486 |
|
Fanny Hess |
2004 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:29.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
802 |
|
Liv Emilie Ryberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:31.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
599 |
|
Christine Dalsgaard |
2007 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:34.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
620 |
|
Laura Sandgreen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:39.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
523 |
|
Astrid Wagner |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:41.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
827 |
|
Emma Yde Haastrup |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:49.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
823 |
|
Caroline Møller |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:51.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|