Startliste for Kronborg Open 2023
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Fredag eftermiddag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
200m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Creme dela Creme |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
669 |
|
Sean Petersen |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:13.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
628 |
|
Mathias Parkhøi |
2003 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:14.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
745 |
|
Nicklas Reinstrup |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:14.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
678 |
|
Carlos Halawi |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:15.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
561 |
|
Casper Mørkhøj Hartington |
2002 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:15.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
632 |
|
Lukas Holger Pihl Holst |
2004 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:17.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
861 |
|
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:18.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
674 |
|
Jeppe Bayer Christensen |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:20.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
786 |
|
Theodor Nytoft Bergmann |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:21.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
777 |
|
David Johannes Dahl |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:21.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
563 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:21.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
602 |
|
Mads Lind |
2002 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:23.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
550 |
|
Jonatan Bååth |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
2:23.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
787 |
|
Frederik Mindegaard |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:23.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
688 |
|
Oscar David Morthorst |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:24.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
770 |
|
Sebastian Reyneke |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
RSA |
2:28.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
820 |
|
Benjamin Schultz Hansen |
2005 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:33.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
845 |
|
Karl-Emil Klinggård Nielsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:34.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
773 |
|
Oscar Robinson |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:35.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
551 |
|
Hugo Prössel |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
2:36.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
862 |
|
Emil Olsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:49.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|