Program för Kronborg Open 2023
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Fredag eftermiddag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
10. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
REMA1000 Helsingør |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
672 |
|
Liva Stjernholm |
2004 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:18.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
616 |
|
Frederikke Mertins |
2000 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:22.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
673 |
|
Liv Waag Kallesøe |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:28.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
595 |
|
Ida Sohn |
2008 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
2:28.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
615 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:29.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
556 |
|
Thea Wicknertz |
2005 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
2:31.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
565 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:34.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
775 |
|
Anna E.E. Balle |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:35.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
779 |
|
Ada Hasløv Brunsgaard |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:36.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
630 |
|
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:36.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
627 |
|
Lærke Dann-Nielsen |
2005 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:36.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
783 |
|
Christine Stubbe Lundsby |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:37.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
784 |
|
Ella Bagger Kjær |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:37.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
564 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:38.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
771 |
|
Maja Vejborg |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:40.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
782 |
|
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:43.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
549 |
|
Maja Rödin |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
2:43.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
776 |
|
Anna Hinsch Lauritzen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:44.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
899 |
|
Flora Rebecca Profeta |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:45.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
898 |
|
Frida Fly Haastrup |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:47.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
555 |
|
Nirma Bååth |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
2:50.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
599 |
|
Christine Dalsgaard |
2007 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
2:54.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
802 |
|
Liv Emilie Ryberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:55.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
620 |
|
Laura Sandgreen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
3:04.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:07.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|