Program for Februarisim 2023
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tyresö Aquarena |
Arrangör: |
Tyresö Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 11 feb 2023 till den 11 feb 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
100m Frisim Damer ABC |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
139 |
|
Alicia Söderlind |
2005 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
57.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
137 |
|
Josefin Alm |
2001 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:00.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
81 |
|
Vera Popova |
2006 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:03.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
71 |
|
Edith Dinnesen |
2009 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:03.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
10 |
|
Linnea Ekstrand |
2009 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
1:03.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
70 |
|
Tea Hermelin |
2008 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:05.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
162 |
|
Wilma Brunn |
2007 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:07.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
80 |
|
Fernanda Vasquez |
2007 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:09.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
205 |
|
Felicia Kihlberg |
2007 |
Hellas Simklubb |
SWE |
1:12.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
198 |
|
Elin Krook Shik |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:12.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
128 |
|
Matilda Ireby |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:12.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
168 |
|
Iris Nyberg |
2010 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:15.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
6 |
|
Julia Bergendorff |
2010 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
1:16.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
42 |
|
Clara Sartor |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:16.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
54 |
|
Stina Håkansson Bravell |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:17.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
13 |
|
Emelie Hedqvist |
2008 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
1:18.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
132 |
|
Oda Spillberg |
2010 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:21.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
197 |
|
Marta Fridman |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:21.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
1 |
|
Clara Cumzelius |
2008 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
1:21.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
21 |
|
Saga Nilsson |
2010 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
1:23.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
113 |
|
Moa Hansen |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:24.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
183 |
|
Cecilia Jalde |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:24.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
200 |
|
Rishika Juneja |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:29.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
151 |
|
Wilda Johansson |
2010 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:31.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
46 |
|
Stella Österman |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:37.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
53 |
|
Alma Wiklund |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
64 |
|
Ebba Bergtass |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-02-11 14:34:29 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Tyresö Simsällskap |
|
|
|
|