Startliste for Järfälla Nationella 2023
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Järfällabadet |
Arrangör: |
Järfälla Simsällskap |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 17 feb 2023 till den 19 feb 2923 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
800m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
Vretmaskin. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9:21.63 |
|
|
Tiffani Segerbrand |
|
Simklubben Neptun (SWE |
Järfälla |
2019-02-15 |
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
683 |
|
Sofia Bang |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
9:39.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
99 |
|
Isabella Westberg |
2007 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
9:39.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
97 |
|
Olivia Elmquist |
2007 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
9:42.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
40 |
|
Agnes Jakobsson |
2005 |
Falu Simsällskap |
SWE |
9:47.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
495 |
|
Ebba Lundqvist |
2007 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
10:04.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
38 |
|
Doris von Hofsten |
2008 |
Falu Simsällskap |
SWE |
10:11.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
77 |
|
Thea Lindberg Emilsson |
2009 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
10:49.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
355 |
|
Anna Eklöf |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
11:05.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
503 |
|
Nelly Widmark |
2008 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
11:13.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
300 |
|
Felicia Östlund |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
9:17.84 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
344 |
|
Elvira Lönnberg Flores |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
9:32.47 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
112 |
|
Ida Ingvarsson |
2010 |
Kungälvs Simsällskap |
SWE |
9:54.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
205 |
|
Louise Löfström |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
10:01.20 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
561 |
|
Ella Adman |
2006 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
10:05.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
641 |
|
Elsa Lövquist |
2004 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
10:06.51 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
207 |
|
Adele Ramm-Ericson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
10:12.02 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
659 |
|
Cornelia Utgren |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
10:22.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
661 |
|
Emilia Lingman |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
10:22.76 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
390 |
|
Elise Karlsson |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
10:27.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
191 |
|
Lovisa Lindberg |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
10:28.62 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
43 |
|
Linnéa Monfelt |
2009 |
Falu Simsällskap |
SWE |
10:31.72 |
S |
RES |
|
|
|
|
|
22 |
632 |
|
Wilma Danielsson |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
10:32.02 |
S |
RES |
|
|
|
|
|
23 |
305 |
|
Liv Öhrman |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
10:45.31 |
S |
RES |
|
|
|
|
|
24 |
203 |
|
Frida Forsmark |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
10:49.01 |
S |
RES |
|
|
|
|
|
25 |
58 |
|
Liv Nyman |
2009 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
10:57.02 |
S |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-02-16 14:24:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Järfälla Simsällskap |
|
|
|
|